Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: nejzajímavějším

 • Sportovní příběhy: Mladík na útěku, hvězda z klece a tenista pro smích 1 ( 1 )

  U příležitosti dvouletých "narozenin" Sportovního deníku jsme se vrátili k nejzajímavějším a nejsilnějším příběhům. Jak se změnily osudy hrdinů a hrdinek? U příležitosti dvouletých „narozenin“ Sportovního deníku jsme se vrátili k nejzajímavějším a nejsilnějším příběhům. Jak se změnily osudy hrdinů a hrdinek?

  Deník.cz 24.08.20 12:15:00


 • Někdo by s tím už fakt měl něco udělat, znělo na Jiráskově Hronově 1 ( 1 )

  Autorské divadlo patří k Jiráskovu Hronovu, stejně jako k amatérské divadelní obci. A ať už diváky provokuje nebo "jen" baví, v devadesátileté festivalové historii nelze popřít, že autorská představení vždy patřila k nejzajímavějším zážitkům. Autorské divadlo patří k Jiráskovu Hronovu, stejně jako k amatérské divadelní obci. A ať už diváky provokuje nebo „jen“ baví, v devadesátileté festivalové historii nelze popřít, že autorská představení vždy patřila k nejzajímavějším zážitkům.

  05.08.20 14:20:05


 • Mazda MX-30 oficiálně: Elektrický crossover ujede kolem 200 km, stojí 899.900 Kč 1 ( 1 )

  Asi nejzajímavějším prvkem elektrického crossoveru od Mazdy budou jeho dveře, po stránce výkonu a dojezdu ale kdovíjaké zázraky nečekejte. Asi nejzajímavějším prvkem elektrického crossoveru od Mazdy budou jeho dveře, po stránce výkonu a dojezdu ale kdovíjaké zázraky nečekejte.

  23.10.19 09:30:00


 • Startuje možná nejvyrovnanější sezona NBA v historii 1 ( 1 )

  New York - V noci na středu odstartuje 74. sezona basketbalové NBA, která má patřit k nejzajímavějším v historii. Přes léto se odehrálo několik přestupů velkých hvězd a vzniklo více... New York - V noci na středu odstartuje 74. sezona basketbalové NBA, která má patřit k nejzajímavějším v historii. Přes léto se odehrálo několik přestupů velkých hvězd a vzniklo více...

  ceskenoviny.cz 21.10.19 15:33:00


 • Kanga údajně jedná s Trabzonsporem, Kaya a Mandjeck už Spartu opustili 1 ( 1 )

  Smlouva končí hned několika hráčům a tím nejzajímavějším je další osud Guélora Kangy. Smlouva končí hned několika hráčům a tím nejzajímavějším je další osud Guélora Kangy.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 13.07.20 16:12:00


 • Arizonu čeká důležitý souboj s Winnipegem. 3 ( 3 3 )

  Nový týden nabídne v NHL čtyři zápasy, ve kterých bude nejzajímavějším souboj mezi Winnipegem a Arizonou, týmy, které usilují o postup do play off a vzájemný duel jim může pomoci k posunu na vysněné pozice. Nový týden nabídne v NHL čtyři zápasy, ve kterých bude nejzajímavějším souboj mezi Winnipegem a Arizonou, týmy, které usilují o postup do play off a vzájemný duel jim může pomoci k posunu na vysněné pozice.

  09.03.20 20:03:00


 • Je těžké něčím zaujmout. 1 ( 1 )

  Nabídka podznačky ConceptD, kterou Acer vyhradil pro náročné tvůrce obsahu, se na veletrhu CES rozšířila o nové modely. Nejzajímavějším je notebook ConceptD 7 Ezel, který ocenila i odborná porota. Zaujme především polohováním displeje a kvalitním dotykovým systémem. Nabídka podznačky ConceptD, kterou Acer vyhradil pro náročné tvůrce obsahu, se na veletrhu CES rozšířila o nové modely. Nejzajímavějším je notebook ConceptD 7 Ezel, který ocenila i odborná porota. Zaujme především polohováním displeje a kvalitním dotykovým systémem.

  06.01.20 00:22:00


 • Tato evropská auta se dostala na běžné silnice jen díky závodům 1 ( 1 )

  Prakticky od zrodu automobilu patřily k nejzajímavějším a pro veřejnost nejpřitažlivějším modely, které se v maximální možné míře blížily špičkovým závodním vozům. Připomeňte si jedny z nejslavnějších ve velké galerii. Prakticky od zrodu automobilu patřily k nejzajímavějším a pro veřejnost nejpřitažlivějším modely, které se v maximální možné míře blížily špičkovým závodním vozům. Připomeňte si jedny z nejslavnějších ve velké galerii.  

  auto.cz 30.09.19 08:00:00


 • Sparta vyhrála nad Baníkem, oba góly padly v první půli 2 ( 2 )

  Česká liga > Nejzajímavějším zápasem 6. kola Fortuna ligy je bezpochyby souboj Sparty s Baníkem Ostrava. V neděli se utkají také Jablonec s Mladou Boleslaví, Karviná s Libercem a Teplice s Plzní. Česká liga > Nejzajímavějším zápasem 6. kola Fortuna ligy je bezpochyby souboj Sparty s Baníkem Ostrava. V neděli se utkají také Jablonec s Mladou Boleslaví, Karviná s Libercem a Teplice s Plzní.

  eFotbal.cz - v�ce fotbalu 18.08.19 19:28:00


 • České HDP mile překvapilo 1 ( 1 )

  Včerejšek přinesl hned několik zajímavých čísel. Tím nejzajímavějším byl první (bleskový) odhad růstu české ekonomiky ve 2. čtvrtletí (viz včerejší Bleskovka kolegy Jirky Polanského). Meziroční hodnota 2,7 % byla desetinku pod 1. Včerejšek přinesl hned několik zajímavých čísel. Tím nejzajímavějším byl první (bleskový) odhad růstu české ekonomiky ve 2. čtvrtletí (viz včerejší Bleskovka kolegy Jirky Polanského). Meziroční hodnota 2,7 % byla desetinku pod 1.


 • Hlynur Pálmason: Můj film je vlastně jakási obžaloba, nenávistná óda na ženu 1 ( 1 )

  Jak svůj poslední počin vnímá a co se jím snaží sdělit, nejen o tom se dočtete na následujících... Islandský režisér a scénárista Hlynur Pálmason (Zimní bratři), který svou novinku Bílý, bílý den osobně dovezl na letošní festival v Karolových Varech, patří k nejzajímavějším filmařům své generace. Jak svůj poslední počin vnímá a co se jím snaží sdělit, nejen...

  19.07.19 10:00:00


 • Plíce i mozek Olomouce. 1 ( 1 )

  Nakoukl do české reprezentace. Zaujal, jak se popasoval s hvězdami Sevilly v předkole Evropské ligy. V domácí soutěži patří k nejzajímavějším fotbalistům na pozici osm, kteří poletují od vápna k vápnu. Rozdá kupu míčů. Nakoukl do české reprezentace. Zaujal, jak se popasoval s hvězdami Sevilly v předkole Evropské ligy. V domácí soutěži patří k nejzajímavějším fotbalistům na pozici osm, kteří poletují od vápna k vápnu. Rozdá kupu míčů.

  13.07.19 06:59:00


 • Pět Čechů na draftu USHL. 5 ( 5 5 )

  V úterý proběhl za mořem draft, který bývá z pohledu Evropanů až tím třetím nejzajímavějším - talenty převážně ročníků 2000 až 2002 si vybíraly týmy United States Hockey League. Dostalo se i na pět českých hokejistů. V úterý proběhl za mořem draft, který bývá z pohledu Evropanů až tím třetím nejzajímavějším – talenty převážně ročníků 2000 až 2002 si vybíraly týmy United States Hockey League. Dostalo se i na pět českých hokejistů.

  08.05.19 13:00:00


 • Výběry na OPB Cunkov 1 ( 1 )

  V pondělí se představili býci plemen limousine a masný simentál. Pondělní a úterní výběry plemenných býků se odehrály na odchovně v jihočeském Cunkově. V pondělí se představili býci plemen limousine a masný simentál. Nejzajímavějším býkem dne byl masný simentál, syn britského býka Escalop (ZMS 637), EDA z Cunkova ET P...

  03.05.19 11:20:00


 • Příběhy výměn. 1 ( 1 )

  Letošním výměnám vládla telenovela kolem superhvězdného Anthonyho Davise. Závěr přestupového okna v NBA patří pro fanoušky k nejzajímavějším dnům. Letošním výměnám vládla telenovela kolem superhvězdného Anthonyho Davise. On sám se nakonec v minulém týdnu nestěhoval, zato desítky jeho protihráčů ano.

  idnes.cz 12.02.19 16:15:00


 • Co bude trápit finanční trhy v roce 2019? 1 ( 1 )

  Letošek může být nejzajímavějším rokem od poslední finanční krize. Důležitou otázkou bude reakce politiků na globální problémy. Letošek může být nejzajímavějším rokem od poslední finanční krize. Co nás čeká v roce 2019 podle Johna Hardyho? Směřujeme ke globální recesi? Důležitou otázkou bude reakce politiků na globální problémy.


 • Vila rumunského diktátora i sex na pyramidě. 1 ( 1 1 )

  Ještě než se rok 2018 nachýlí ke konci, připomeňte si články, které letos v rubrice Cestování patřily k těm nejzajímavějším. Ještě než se rok 2018 nachýlí ke konci, připomeňte si články, které letos v rubrice Cestování patřily k těm nejzajímavějším. Byly to například proslulá hanojská železniční ulička, benátská restaurace, která návštěvníkům naúčtovala astronomickou částku za jídlo, návštěva vily rumunského diktátora...

  30.12.18 13:57:01


 • OBRAZEM: Peří, oštěp i chrám. 1 ( 1 )

  Pondělní přehlídka národních kostýmů ovšem jako vždy patřila k nejzajímavějším částem programu. Letošní klání o nejkrásnější dívku planety se koná v Thajsku, slavnostní vyhlášení proběhne 27. prosince. Pondělní přehlídka národních kostýmů ovšem jako vždy patřila k nejzajímavějším částem programu.

  14.12.18 09:19:00


 • Nejlepší zemí pro návštěvu v roce 2019 je Srí Lanka, městům vládne Kodaň 1 ( 1 )

  Prestižní nakladatelství turistických průvodců Lonely Planet zveřejnilo žebříčky populárních destinací a měst pro cestovatele na rok 2019. Prestižní nakladatelství turistických průvodců Lonely Planet zveřejnilo žebříčky populárních destinací a měst pro cestovatele na rok 2019. Nejlepší zemí pro návštěvu v příštím roce je Srí Lanka, nejzajímavějším městem Kodaň a nejlepším regionem se stal italský Piemont.

  25.10.18 00:00:00


 • Recenze: Gondryho nový seriál pro HBO nedopřává vyhoření Jima Carreyho dost prostoru 1 ( 1 )

  Carrey hraje vnitřní běsy introverta maskovaného za extroverta. Carrey hraje vnitřní běsy introverta maskovaného za extroverta. A právě jeho prchavá povaha je tím nejzajímavějším.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 07.09.18 15:17:00