Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: nejsou

 • Prchejte, sirotci přicházejí 1

  Sirotci paní Šojdrové se opět vynořili z mlh a přicházejí na politickou scénu. Je to typický zástupný politický problém bez reálného jádra. Ti lidé pravděpodobně nejsou sirotci a není jim sedmnáct a nestojí o to sedět v nějakém děcáku v Ouholičkách, nýbrž chtějí být v Dusseldorfu, lépe pak v Londýně. Sirotci paní Šojdrové se opět vynořili z mlh a přicházejí na politickou scénu. Je to typický zástupný politický problém bez reálného jádra. Ti lidé pravděpodobně nejsou sirotci a není jim sedmnáct a nestojí o to sedět v nějakém děcáku v...

  Neviditelný pes 14.11.19 00:00:00


 • Rady, jak pečovat o vlasy v chladném počasí 1

  Na nadcházející zimní období se musíme všichni připravit. A výjimkou nejsou ani vlasy. Možná je budete skrývat pod čepici, možná je necháte na dešti, mrazu, sněhu, větru. V jaké kondici do toho půjdou ty vaše? Na nadcházející zimní období se musíme všichni připravit. A výjimkou nejsou ani vlasy. Možná je budete skrývat pod čepici, možná je necháte na dešti, mrazu, sněhu, větru. V jaké kondici do toho půjdou ty vaše?

  no title 14.11.19 00:00:00


 • Doufm, že mě chvilkaři vyslyš... 1 ( 1 )

  Hudebnk a aktr listopadovho děn Michael Kocb přijal pozvn Pavla Štrunce na Info.cz. A jednak odhalil, jak mohl vypadat zsah proti demonstracm. Na demonstracch Milionu chvilek ho mrz, že nejsou generačně průřezov. A co by jim doporučil zahrnout do požadavků? Hudebnk a aktr listopadovho děn Michael Kocb přijal pozvn Pavla Štrunce na Info.cz. A jednak odhalil, jak mohl vypadat zsah proti demonstracm. Byl by to pr masakr, protože bylo připraveno 10 tisc vojků a 150 tanků. Na demonstracch Milionu chvilek...


 • Talent ani IQ nejsou předpokladem spěchu, jedin vytrvalost ano 1 ( 1 )

  Psychologov z Pensylvnie se pokusili zjistit, jak osobnostn vlastnosti vedou k tomu, že člověk v životě uspěje. Ať je to studium, karira či sport, nejsou nejdůležitějš nadn a inteligence. Jedin vlastnost, kter skutečně pozitivně souvis s spěchem je vytrvalost. Psychologov z Pensylvnie se pokusili zjistit, jak osobnostn vlastnosti vedou k tomu, že člověk v životě uspěje. Ať je to studium, karira či sport, nejsou nejdůležitějš nadn a inteligence. Jedin vlastnost, kter skutečně pozitivně souvis s spěchem je vytrvalost. Když...


 • Strážníci vyrazili s detektorem kovů 1

  Na vytipovaná místa se vydali strážníci kolínské městské policie vyzbrojeni detektorem kovů. Vypravili se zejména na kontrolu dětských hřišť, aby zkontrolovali, jestli v pískovištích nebo v okolí hřišť nejsou odhozené injekční stříkačky. Na vytipovaná místa se vydali strážníci kolínské městské policie vyzbrojeni detektorem kovů. Vypravili se zejména na kontrolu dětských hřišť, aby zkontrolovali, jestli v pískovištích nebo v okolí hřišť nejsou odhozené injekční stříkačky.

  Kolínský deník 13.11.19 14:30:00


 • Čechům se do placení za televizní HD kanály nechce 1

  Češi nejsou podle průzkumů příliš nakloněni k tomu, aby za příjem televizních kanálů ve vysokém rozlišení (HD) platili, píše server MediaGuru. Domácnosti si rovněž nezvykly na placení filmových kanálů. Češi nejsou podle průzkumů příliš nakloněni k tomu, aby za příjem televizních kanálů ve vysokém rozlišení (HD) platili, píše server MediaGuru. Domácnosti si rovněž nezvykly na placení filmových kanálů.

  no title 13.11.19 14:00:00


 • Cloudová kontaktní centra nahrazují klasická call centra. 1

  Technologický svět míří do cloudu. Výjimkou nejsou ani technologie call center, které se z tradičních "on-premise" řešení transformují do moderních cloudových kontaktních center. Proč se přesun do cloudu vyplácí? Technologický svět míří do cloudu. Výjimkou nejsou ani technologie call center, které se z tradičních „on-premise“ řešení transformují do moderních cloudových kontaktních center. Proč se přesun do cloudu vyplácí?


 • Jiří Hauschka vystavuje díla odkazující k Twin Peaks 1

  Sovy nejsou tím, čím se zdají být. Pod tímto názvem odkazujícím k americkému seriálu Davida Lynche Twin Peaks vystavuje Jiří Hauschka svá díla od 12. listopadu v Art & Event Gallery Černá labuť v Praze. Sovy nejsou tím, čím se zdají být. Pod tímto názvem odkazujícím k americkému seriálu Davida Lynche Twin Peaks vystavuje Jiří Hauschka svá díla od 12. listopadu v Art & Event Gallery Černá labuť v Praze.


 • Na sladké si připlatíme 1

  Máte také rádi vánoční cukroví? Letos se nám bohužel prodraží. Ceny u potravin stoupají. [o] Trend tohoto navyšování bude patrně pokračovat. Zemědělci konstatují, že vzhledem k nízkým výkupním cenám se nevyplácí pěstovat cukrovou řepu. Nejsou schopni ... Máte také rádi vánoční cukroví? Letos se nám bohužel prodraží. Ceny u potravin stoupají. [o] Trend tohoto navyšování bude patrně pokračovat. Zemědělci konstatují, že vzhledem k nízkým výkupním cenám se nevyplácí pěstovat cukrovou řepu. Nejsou schopni ...


 • Češi většinou nechtěj platit za televizn HD kanly 1

  Placené televizní nebo video služby zatím nejsou pro Čechy zvlášť lákavé, ukazují výzkumy. Placené televizní nebo video služby zatím nejsou pro Čechy zvlášť lákavé, ukazují výzkumy.

  MediaGuru 13.11.19 07:45:02


 • HISTORIE: Znamenití lékaři v českých zemích (110) 1

  Někdy se na ně zapomíná a někdy na ně zapomínat nelze, protože již zapomenuti a nejsou ani vzpomínáni. A přitom naše země má ve své historii mnoho osobností, patřících mezi znamenité představitele vědy lékařské. Někdy se na ně zapomíná a někdy na ně zapomínat nelze, protože již zapomenuti a nejsou ani vzpomínáni. A přitom naše země má ve své historii mnoho osobností, patřících mezi znamenité představitele vědy lékařské.

  Neviditelný pes 13.11.19 00:00:00


 • 12 tipů na nejlepší deskové hry: od párty her až po náročné strategie 1

  Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme naše tipy jak mezi novinkami, tak i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější. Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme naše tipy jak mezi novinkami, tak i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.


 • Čaputová na Národní třídě: změny z listopadu 89 ještě nejsou u konce 2

  Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová uctila v Praze památku sametové revoluce. Na Národní třídě položila věnec a zdůraznila důležitost občanské společnosti. Když se lidé nebudou angažovat ve věcech veřejných, demokracie se může změnit v úplně jiný režim," varovala. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová uctila v Praze památku sametové revoluce. Na Národní třídě položila věnec a zdůraznila důležitost občanské společnosti. „Demokracie nefunguje na autopilota. Když se lidé nebudou angažovat ve věcech veřejných, demokracie se může změnit v úplně jiný režim,” varovala.


 • Slzy obra či býčí výkaly. 1

  Seskupení několika stovek kopců připomínajících stejnojmennou sladkost si dodnes uchovává svá tajemství. Vědci si nejsou jisti ani tím, jak fascinující pohoří vlastně vzniklo. Na filipínském ostrově Bohol se nachází jeden z nejúchvatnějších přírodních divů světa – Čokoládové kopce. Seskupení několika stovek kopců připomínajících stejnojmennou sladkost si dodnes uchovává svá tajemství. Vědci si nejsou jisti ani tím, jak fascinující pohoří vlastně vzniklo.


 • ČEZ snížil výhled pro objem výroby o 2% na 65,5 TWh 1

  ČEZ reportoval EBITDA ve výši 44,7 mld. Kč (+15,5% r/r), což bylo 2,3% nad konsenzem složeným společností. Vykazované údaje za 3Q19 nejsou srovnatelné kvůli účetním změnám pro oceňování derivátů elektřiny. ČEZ reportoval EBITDA ve výši 44,7 mld. Kč (+15,5% r/r), což bylo 2,3% nad konsenzem složeným společností. Vykazované údaje za 3Q19 nejsou srovnatelné kvůli účetním změnám pro oceňování derivátů elektřiny.


 • Katastrofické požáry v Austrálii způsobily škody za 660 milionů a stále nejsou pod kontrolou 1

  Východ Austrálie se dál potýká s rozsáhlými požáry buše. V některých oblastech je poprvé vyhlášen nejvyšší stupeň nebezpečí, kdy jde o katastrofální požár. Z 85 požárů v Novém Jižním Walesu jich stále není pod kontrolou 46. Čtrnáct jich je nebezpečných, uvedl list The Guardian. Východ Austrálie se dál potýká s rozsáhlými požáry buše. V některých oblastech je poprvé vyhlášen nejvyšší stupeň nebezpečí, kdy jde o katastrofální požár. Z 85 požárů v Novém Jižním Walesu jich stále není pod kontrolou 46. Čtrnáct jich je nebezpečných, uvedl list The Guardian. V sousedním...


 • Kauza "sirotci": Je jim 16! 1 ( 1 )

  Lidoveck europoslankyně Michaela Šojdrov opakovaně vyzv českou vldu, aby pomohla dětskm uprchlkům, kteř žij v tborech v Řecku. O pomoc poždala česk kabinet řeck vlda, ale ministr vnitra Jan Hamček (ČSSD) dal najevo, že na ždost nehodl reagovat. Lidoveck europoslankyně Michaela Šojdrov opakovaně vyzv českou vldu, aby pomohla dětskm uprchlkům, kteř žij v tborech v Řecku. O pomoc poždala česk kabinet řeck vlda, ale ministr vnitra Jan Hamček (ČSSD) dal najevo, že na ždost nehodl reagovat. Šojdrov se...


 • Silovým rezortům zbývají v rozpočtech desítky miliard 1

  Ve skutečnosti na tom nejsou úplně špatně. Například silovým rezortům obrany a vnitra, které mají podobnou strukturu rozpočtu, zbývaly na konci třetího čtvrtletí desítky miliard korun. Letní střídání ministrů u šéfky státní pokladny Aleny Schillerové (ANO) a jejich žádosti o přilepšení na příští rok mohly občas působit dojmem, že úřady živoří. Ve skutečnosti na tom nejsou úplně špatně. Například silovým rezortům obrany a vnitra, které mají podobnou strukturu rozpočtu, zbývaly na konci třetího čtvrtletí...


 • AirPods Pro všechny 1 ( 1 )

  První AirPods jsem používal denně až do úplného vyčerpání baterek, což bylo hlavním motivem, proč jsem se vůbec přemluvil na AirPods Pro. Nechtěl jsem si kupovat průměrné špunty za 7300 Kč. Jenže AirPods Pro nejsou špunty, ale AirPods. Příspěvek AirPods Pro všechny pochází z AppleNovinky.cz První AirPods jsem používal denně až do úplného vyčerpání baterek, což bylo hlavním motivem, proč jsem se vůbec přemluvil na AirPods Pro. Nechtěl jsem si kupovat průměrné špunty za 7300 Kč. Jenže AirPods Pro nejsou špunty, ale AirPods.Příspěvek AirPods Pro...

  Novinky - AppleNovinky.cz 12.11.19 00:53:29


 • Neuvěřitelné, ohromující, slyšel Palát pochvaly po vítězné akci 1 ( 1 )

  Divoký duel NHL rozhodla až třináctá branka v prodloužení. Také se vítězové shodli, že taková utkání si pro příště milerádi odpustí. Hokejisté Tampy nejsou zvyklí, aby vyhrávali 7:6 jako teď nad New Jersey. A pravidlem ani nebývá, aby tak výrazně bodově zazářil Ondřej Palát. Divoký duel NHL rozhodla až třináctá branka v prodloužení. Také se vítězové shodli, že taková utkání si pro příště milerádi odpustí. Hokejisté Tampy nejsou zvyklí, aby vyhrávali 7:6 jako teď nad New Jersey. A pravidlem ani nebývá, aby tak výrazně...

  idnes.cz 31.10.19 13:53:00