Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: nealkoholické

 • FLASH: Inflace se v srpnu proti červenci nezměnila 1

  Celková úroveň spotřebitelských cen v Česku zůstala v srpnu stejná jako v červenci. Snížení cen nastalo zejména v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje, kompenzovalo jej ale zvýšení cen především v oddíle doprava. Celková úroveň spotřebitelských cen v Česku zůstala v srpnu stejná jako v červenci. Snížení cen nastalo zejména v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje, kompenzovalo jej ale zvýšení cen především v oddíle doprava.


 • Meziroční cenový růst se oproti září nezměnil, v říjnu nejvíce rostly nealko nápoje, máslo a brambory 1

  Tento vývoj ovlivnil zejména růst cen v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje a v oddíle odívání a obuv. Meziročně vzrostly spotřebitelské ceny v říjnu stejně jako v září o 2,7 %. Spotřebitelské ceny vzrostly v říjnu proti září o 0,5 %. Tento vývoj ovlivnil zejména růst cen v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje a v oddíle odívání a obuv. Meziročně vzrostly spotřebitelské ceny v říjnu stejně jako v září o 2,7 %. Uvedl to dnes Český statistický úřad.

  Roklen24 11.11.19 09:06:00


 • Průměrný Čech utratí za jídlo ročně 50 tisíc 1

  Největší část pravidelných výdajů ukrojí Evropanům včetně Čechů bydlení. Na druhém místě jsou náklady spojené s dopravou a v těsném závěsu za nimi se drží útraty za jídlo a nealkoholické nápoje. Největší část pravidelných výdajů ukrojí Evropanům včetně Čechů bydlení. Na druhém místě jsou náklady spojené s dopravou a v těsném závěsu za nimi se drží útraty za jídlo a nealkoholické nápoje.


 • Obyvateľom Nitrianskeho kraja vzrástli vlani čisté príjmy i výdavky 1 ( 1 )

  Najviac peňazí vynaložili obyvatelia kraja na potraviny a nealkoholické nápoje. Najviac peňazí vynaložili obyvatelia kraja na potraviny a nealkoholické nápoje.

  SME 21.10.19 16:09:27


 • Ceny za bydlení nadále tahounem inflace 1

  Spotřebitelské ceny v září stouply podle zveřejněných údajů Českého statistického úřadu meziročně o 2,7 procenta, což bylo o 0,2 procentního bodu méně než v srpnu. Ke zpomalení meziročního cenového růstu došlo zejména v oddíle potraviny a nealkoholické nápo... Spotřebitelské ceny v září stouply podle zveřejněných údajů Českého statistického úřadu meziročně o 2,7 procenta, což bylo o 0,2 procentního bodu méně než v srpnu. Ke zpomalení meziročního cenového růstu došlo zejména v oddíle potraviny a nealkoholické nápo...


 • ČR - inflace v srpnu propadla o 0,6%, nejvíce od r. 2006 1

  Spotřebitelské ceny klesly v září proti srpnu o 0,6 %. Byl to největší meziměsíční pokles cen od září 2006. Tento vývoj ovlivnilo zejména snížení cen v oddíle rekreace a kultura a v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje. Spotřebitelské ceny klesly v září proti srpnu o 0,6 %. Byl to největší meziměsíční pokles cen od září 2006. Tento vývoj ovlivnilo zejména snížení cen v oddíle rekreace a kultura a v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje.


 • Šálky a sklenice z barevného hliníku 1

  Sklenice, skleničky či nápojové sklo, patří k vybavenídomácnosti, které musí hrát prim. Nápojové sklo se zpravidla dělí dletoho, co v něm budeme podávat. A tak máme nápojové sklo na alkoholickénápoje, nealkoholické nápoje, sklo na teplé a studené nápoje, sklo na pivonebo na víno. Ve světě skla ... Sklenice, skleničky či nápojové sklo, patří k vybavenídomácnosti, které musí hrát prim. Nápojové sklo se zpravidla dělí dletoho, co v něm budeme podávat. A tak máme nápojové sklo na alkoholickénápoje, nealkoholické nápoje, sklo na teplé a studené nápoje, sklo na pivonebo na víno.Ve světě...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Pivovar Nymburk loni zvýšil prodej o 16 pct na 138 000 hektolitrů 1

  Pivovar Nymburk vloni prodal 138.000 hektolitrů piva, což představuje meziroční nárůst o 16 procent. Téměř o třetinu vzrostl vývoz Postřižinského piva do zahraničí. Exportním artiklem se stane i loňská novinka, nealkoholické pivo Střízlík. ČTK to dnes řekl ředitel pivovaru Pivovar Nymburk vloni prodal 138.000 hektolitrů piva, což představuje meziroční nárůst o 16 procent. Téměř o třetinu vzrostl vývoz Postřižinského piva do zahraničí. Exportním artiklem se stane i loňská novinka, nealkoholické pivo Střízlík. ČTK to dnes řekl ředitel pivovaru


 • Bez kocoviny. 1 ( 1 )

  Dnes se nealkoholické bary stávají ve světě módním trendem a najdete je už i u nás. Zatím ovšem platí, že jedna předjarní vlaštovka jaro nedělá a mnoho Čechů se bohužel vesele opíjí dál. Kdyby vás ještě před pár lety někdo pozval do baru na koktejl nebo sekt bez alkoholu, asi byste ho podezírali, že si z vás dělá dobrý den. Dnes se nealkoholické bary stávají ve světě módním trendem a najdete je už i u nás.

  Deník.cz 22.08.20 13:56:00


 • Dobrotou Karlovarského kraje se letos stalo 15 výrobků 1 ( 1 )

  Karlovarský kraj vybral 15 nejlepších regionálních potravinářských výrobků pro letošní rok. Ocenění získali výrobci za produkty v pěti kategoriích, a to masné výrobky, mléčné výrobky, pekařské a cukrářské výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje a ovoce, zelenina, medy a čaje. Karlovarský kraj vybral 15 nejlepších regionálních potravinářských výrobků pro letošní rok. Ocenění získali výrobci za produkty v pěti kategoriích, a to masné výrobky, mléčné výrobky, pekařské a cukrářské výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje a ovoce, zelenina, medy a čaje.

  08.07.20 06:20:00


 • Inflace v březnu zpomalila. 1 ( 1 1 )

  Spotřebitelské ceny v březnu zpomalily meziroční růst na 3,4 procenta z únorových 3,7 procenta. Důvodem je hlavně výrazné zlevnění pohonných hmot. Zmírnilo se rovněž zdražování elektřiny, tepla a teplé vody. Více se naopak platilo za potraviny a nealkoholické nápoje. Spotřebitelské ceny v březnu zpomalily meziroční růst na 3,4 procenta z únorových 3,7 procenta. Důvodem je hlavně výrazné zlevnění pohonných hmot. Zmírnilo se rovněž zdražování elektřiny, tepla a teplé vody. Více se naopak platilo za potraviny a nealkoholické nápoje.


 • Kluci, máte to tady! 1 ( 1 )

  Fotbalová Plzeň nadále pomáhá lidem, kteří v době pandemie koronaviru stojí v první linii. V tomto týdnu vozí trenéři a hráči A-týmu obědy a nealkoholické nápoje pro městské policisty v Plzni. Z restaurace Klubovka, situované v Doosan Areně. Fotbalová Plzeň nadále pomáhá lidem, kteří v době pandemie koronaviru stojí v první linii. V tomto týdnu vozí trenéři a hráči A-týmu obědy a nealkoholické nápoje pro městské policisty v Plzni. Z restaurace Klubovka, situované v Doosan Areně.


 • Dvacítka lidí v Uherském Hradišti popíjela na zahrádce. 1 ( 1 )

  Porušili tak zákaz volného pohybu osob, který vyhlásila vláda. Vůči nařízení vlády v době nouzového stavu zůstala zcela lhostejná asi dvacítka lidí, která ve čtvrtek odpoledne na zahrádce restauračního zařízení v Uherském Hradišti společně popíjela alkoholické i nealkoholické nápoje. Porušili tak zákaz volného pohybu osob, který vyhlásila vláda.


 • Birell uvd na českm trhu vlastn kolov npoj 1 ( 1 )

  Nealkoholické pivo Birell vstupuje v Česku do kategorie limonád, představuje čtyři novinky. Nealkoholické pivo Birell vstupuje v Česku do kategorie limonád, představuje čtyři novinky.

  04.03.20 18:15:00


 • ČR - inflace v lednu výrazně akcelerovala o 1,5 m/m a 3,6 r/r 1 ( 1 )

  Spotřebitelské ceny vzrostly v lednu proti prosinci o 1,5 %. Tento vývoj byl ovlivněn zejména růstem cen v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje a v oddíle alkoholické nápoje, tabák. Spotřebitelské ceny vzrostly v lednu proti prosinci o 1,5 %. Tento vývoj byl ovlivněn zejména růstem cen v oddíle potraviny a nealkoholické nápoje a v oddíle alkoholické nápoje, tabák.


 • Umíchejte si valentýnský koktejl podle vašeho živlu! 1 ( 1 )

  Věděli jste, že dvanáct znamení zvěrokruhu odpovídá čtyřem základním živlům, kterými jsou oheň, země, voda a vzduch? Připravili jsme pro vás recepty na valentýnské nealkoholické koktejly plné chutí, které zpříjemní váš romantický večer. Věděli jste, že dvanáct znamení zvěrokruhu odpovídá čtyřem základním živlům, kterými jsou oheň, země, voda a vzduch? Připravili jsme pro vás recepty na valentýnské nealkoholické koktejly plné chutí, které zpříjemní váš romantický večer.

  14.02.20 00:00:00


 • Dobrá lahev: Nasucho 1 ( 1 )

  Někdo mi nakukal, že únor je "suchý měsíc". Řekl jsem si, proč ne, a začal hledat uspokojivé "soft" neboli nealkoholické alternativy alkoholických položek nápojového lístku, které mi dočasnou osobní prohibici pomohou dodržet. Hned na začátku jsem... Někdo mi nakukal, že únor je "suchý měsíc". Řekl jsem si, proč ne, a začal hledat uspokojivé "soft" neboli nealkoholické alternativy alkoholických položek nápojového lístku, které mi dočasnou osobní prohibici pomohou dodržet. Hned na začátku jsem...


 • Uvádíte extrémní příklady, zlobí se ministerstvo na tabulku k DPH u piva 1 ( 1 )

  Jakou počítat od května daň z přidané hodnoty u nealkoholického piva načepovaného do džbánu a odneseného z provozovny? Ministerstvo financí tabulku nezpochybnilo, je ale podle něj účelová a obsahuje i extrémní modelové příklady. Jakou počítat od května daň z přidané hodnoty u nealkoholického piva načepovaného do džbánu a odneseného z provozovny? Na sociálních sítích se v úterý objevila tabulka, která uvádí devět variant pro účtování tří sazeb DPH v restauracích a u stánků prodávajících alkoholické a nealkoholické pivo. Ministerstvo financí tabulku nezpochybnilo,...


 • Nealkoholické destiláty? 1 ( 1 1 )

  Společnost W/O začala dovážet z Velké Británie, Německa a Austrálie do ČR nealkoholické destiláty. Jde o whisky, giny nebo rumy. Společnost W/O začala dovážet z Velké Británie, Německa a Austrálie do ČR nealkoholické destiláty. Jde o whisky, giny nebo rumy. Mělo by jít o alternativu pro lidi, kteří se rozhodnou jít do baru a dát si nealkoholický koktejl chuťově připomínající...


 • Kolik utratíme ročně 1 ( 1 )

  Největší finanční položkou je u nás bydlení. Na druhém místě se umístily náklady na dopravu a těsně za nimi finance vynaložené na jídlo a nealkoholické nápoje. Podle výzkumů průměrný občan naší republiky utratí ročně za jídlo cca 50 tisíc korun. Dále nás průzku... Největší finanční položkou je u nás bydlení. Na druhém místě se umístily náklady na dopravu a těsně za nimi finance vynaložené na jídlo a nealkoholické nápoje. Podle výzkumů průměrný občan naší republiky utratí ročně za jídlo cca 50 tisíc korun.