Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: napište

 • AZ: LANŠKROUN PŘIPRAVUJE SETKÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ 1

  LANŠKROUN: Město připravuje setkání všech dobrovolníků a lidí, kteří byli v době koronavirové krize nápomocni druhým. Víte-li o někom takovém, do konce září napište na e-mailovou adresu dobrovolnici@lanskroun.eu LANŠKROUN: Město připravuje setkání všech dobrovolníků a lidí, kteří byli v době koronavirové krize nápomocni druhým. Víte-li o někom takovém, do konce září napište na e-mailovou adresu dobrovolnici@lanskroun.eu


 • ANKETA: Která herní postava je vám nejméně sympatická? 1

  Známe to všichni. Čas od času narazíme ve hrách na postavy, které nám jsou velmi protivné. Může za to jejich charakter, hlas, vzhled, opakující se hláška, zkrátka cokoliv. Napište nám, které jsou ty "vaše". Známe to všichni. Čas od času narazíme ve hrách na postavy, které nám jsou velmi protivné. Může za to jejich charakter, hlas, vzhled, opakující se hláška, zkrátka cokoliv. Napište nám, které jsou ty „vaše“.

  no title 24.11.19 00:00:00


 • MÉDIA: Dezinformace webu Manipulatori 1

  Máte správně progresivní názory a chcete patnáct minut slávy? Napište text plný slov jako dezinformace, ruská propaganda a lži konzervativců a hned vám ho otisknou manipulátoři.cz, ačkoliv jinak vůbec nepůjde o žádný fact-checking. Máte správně progresivní názory a chcete patnáct minut slávy? Napište text plný slov jako dezinformace, ruská propaganda a lži konzervativců a hned vám ho otisknou manipulátoři.cz, ačkoliv jinak vůbec nepůjde o žádný fact-checking.

  Neviditelný pes 22.11.19 00:00:00


 • Soutěž o knižní novinky z Albatros Media 1

  Napište nám nejpozději do 30. dubna 2017 do půlnoci na admin@superrodina.cz odpovědi na následující úkoly: 1) Uveďte alespoň jednu knihu z Albatros Media, a.s., o níž jsme psali na webu 2) Doporučte nám alespoň jednu dětskou knihu, nebo beletrii pro dospělé z Albatros Media, vyjma soutěžních 3) A víte, která z knih z Albatros Media získala v letošním roce cenu […] Napište nám nejpozději do 30. dubna 2017 do půlnoci na admin@superrodina.cz odpovědi na následující úkoly: 1) Uveďte alespoň jednu knihu z Albatros Media, a.s., o níž jsme psali na webu 2) Doporučte nám alespoň jednu dětskou knihu, nebo beletrii pro dospělé...

  Pohoda se Superrodinou 03.11.19 18:15:43


 • Fórum MY S VAMI - Budúcnosť dopravy v Banskobystrickom kraji II 1 ( 1 )

  Už v stredu od 10.00 môžete naživo sledovať diskusiu k aktuálnym témam rozvoja dopravy a cestnej infraštruktúry v kraji. Napíšte nám otázku pre diskutujúcich. Už v stredu od 10.00 môžete naživo sledovať diskusiu k aktuálnym témam rozvoja dopravy a cestnej infraštruktúry v kraji. Napíšte nám otázku pre diskutujúcich.

  SME 20.10.19 14:00:18


 • Usměvavá Helena s vtípkem! 1

  Pacient povídá doktorovi: "Až umřu, tak do úmrtní zprávy napište, že jsem umřel na AIDS". Doktor se tomu diví a povídá: "Vy nemáte AIDS, ale rakovinu". Pacient povídá doktorovi: "Až umřu, tak do úmrtní zprávy napište, že jsem umřel na AIDS". Doktor se tomu diví a povídá: "Vy nemáte AIDS, ale rakovinu". 

  Aha - online magazín 16.10.19 05:00:00


 • Napíšte, že Poliaci nechcú adopcie detí gejmi. 1 ( 1 )

  Kráľovstvo PiS-u sa začína hneď za hranicami. Kráľovstvo PiS-u sa začína hneď za hranicami.

  Dennik N 10.10.19 06:37:23


 • Kondolenční kniha Aktuálně.cz: Napište svůj vzkaz či vzpomínku na Karla Gotta 3 ( 1 )

  Prostřednictvím virtuální kondolenční knihy můžete zaslat vzkaz jeho pozůstalým či sdílet vzpomínku na Mistra s ostatními čtenáři Aktuálně.cz. Druhou čst kondolenčn knihy, kde můžete vložit v vzkaz či vzpomnku, najdete zde. Prostřednictvím virtuální kondolenční knihy můžete zaslat vzkaz jeho pozůstalým či sdílet vzpomínku na Mistra s ostatními čtenáři Aktuálně.cz. Druhou čst kondolenčn knihy, kde můžete vložit v vzkaz či vzpomnku, najdete zde.


 • Soutěž o knižní novinky z Albatros Media 1

  Napište nám nejpozději do 30. dubna 2017 do půlnoci na admin@superrodina.cz odpovědi na následující úkoly: 1) Uveďte alespoň jednu knihu z Albatros Media, a.s., o níž jsme psali na webu 2) Doporučte nám alespoň jednu dětskou knihu, nebo beletrii pro dospělé z Albatros Media, vyjma soutěžních 3) A víte, která z knih z Albatros Media získala v letošním roce cenu […] Napište nám nejpozději do 30. dubna 2017 do půlnoci na admin@superrodina.cz odpovědi na následující úkoly: 1) Uveďte alespoň jednu knihu z Albatros Media, a.s., o níž jsme psali na webu 2) Doporučte nám alespoň jednu dětskou knihu, nebo beletrii pro dospělé...

  Pohoda se Superrodinou 01.10.19 01:08:31


 • SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček dárků za příhodu o kojení 1

  Před několika dny společností zahýbala kauza s kojením v bance. Před několika dny společností zahýbala kauza s kojením v bance. Ať už jste pro, nebo proti, podělte se o své zkušenosti s kojením v deníčkové soutěži na webu eMimino.cz. Napište veselou či vážnou příhodu, úvahu nebo klidně i fiktivní příběh,...

  no title 01.05.19 00:00:00


 • Prozraďte, které nejlepší komiksy jste četli? 1

  Když se řekne komiks, mnozí si představí jen kreslené příběhy pro děti. Když se řekne komiks, mnozí si představí jen kreslené příběhy pro děti. Což je škoda. Pokud vás komiks provází i v dospělosti, napište nám, které kousky považujete za nejlepší.

  no title 01.01.19 00:00:00


 • Podpořte přijetí dětských uprchlíků do ČR - napište vzkaz ministrovi! 1 ( 1 1 )

  V těchto týdnech probíhá přijímání dětských uprchlíků z řeckých táborů do desítky zemí EU a Švýcarska. Zapojte se i vy a napište Janu Hamáčkovi, proč bychom těmto dětem měli pomoct. V těchto týdnech probíhá přijímání dětských uprchlíků z řeckých táborů do desítky zemí EU a Švýcarska. Ačkoli jsou tyto děti jednou znejohroženějších a nejzranitelnějších skupin, ČR se odmítá do pomoci zapojit a některé z dětí přijmout.Proto jsme spustili psaní vzkazů...

  23.06.20 10:00:00


 • Prázdninový inspektor je zpátky! 1 ( 1 )

  Světová pandemie koronaviru nahrává stále více tomu, že Češi budou cestovat spíše po tuzemsku. A kam vyjede prázdninový inspektor letošní léto, můžete ovlivnit i vy! Vaše tipy pište na email: prazdninovyinspektor@nova.cz. Světová pandemie koronaviru nahrává stále více tomu, že Češi budou cestovat spíše po tuzemsku. A jak už je letitou tradicí, reportéři televize Nova za vás otestují kempy, koupaliště, cyklotrasy i památky a doporučí, kam je dobré vyrazit a čemu se...


 • A teď napište, že nechci trénovat! 2 ( 2 )

  Útočníka Maria Balotelliho dnes nepustili na trénink Brescie. Kontroverzní italský fotbalista dostal podle médií v minulém týdnu od klubu výpověď poté, co se vrátil po koronavirové pauze ve špatném fyzickém stavu a opakovaně nedorazil na trénink. Útočníka Maria Balotelliho dnes nepustili na trénink Brescie. Kontroverzní italský fotbalista dostal podle médií v minulém týdnu od klubu výpověď poté, co se vrátil po koronavirové pauze ve špatném fyzickém stavu a opakovaně nedorazil na trénink.


 • ANKETA: Kdy jste se naposledy kochali ve hře? 1 ( 1 )

  V dnešní anketě se ptáme, kdy jste se naposledy ve hře zastavili, abyste se pokochali prostředím, v němž se nacházíte. Své zkušenosti nám napište do diskuse. V dnešní anketě se ptáme, kdy jste se naposledy ve hře zastavili, abyste se pokochali prostředím, v němž se nacházíte. Své zkušenosti nám napište do diskuse.

  24.05.20 00:01:00


 • HTC spustila Vive Sync. 1 ( 1 )

  Potkávejte se s kolegy, zhlédněte spolu prezentaci, napište svoje připomínky k projektu či diskutujte o novém produktu. Prostě klasický pracovní den, jen s tím rozdílem, že se nacházíte ve virtuální realitě. Potkávejte se s kolegy, zhlédněte spolu prezentaci, napište svoje připomínky k projektu či diskutujte o novém produktu. Prostě klasický pracovní den, jen s tím rozdílem, že se nacházíte ve virtuální realitě.

  www.m-journal.cz 06.05.20 08:55:37


 • TOP 10 akcí nároďáku za dekádu: Jágr, Pasta proti Rusům i Rachna kachna 1 ( 1 )

  Deset akcí, deset euforických momentů. Nechybí Jágrův dvojitý galavečer, Pastrňákův vychytralý gól Rusům i Rachůnkova legendární dělovka z mistrovství světa 2010. Souhlasíte s výběrem, nebo vás napadá jiná akce? Deset akcí, deset euforických momentů. Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) vybrala na svých sociálních sítích 10 nejlepších akcí českého národního týmu za poslední dekádu. Nechybí Jágrův dvojitý galavečer, Pastrňákův vychytralý gól Rusům i Rachůnkova legendární dělovka z mistrovství světa 2010.


 • Hamáček radí, jak se oholit. 1 ( 1 )

  Můžete se sice s tisícovkou dalších lidí mačkat ve velkých Hobby marketech, ovšem vystřídat se po pár lidech u drobných podnikatelů, např. kadeřníků, to tedy ne. Kdo by v tom našel logiku, prosíme hned nám napište. Můžete se sice s tisícovkou dalších lidí mačkat ve velkých Hobby marketech, ovšem vystřídat se po pár lidech u drobných podnikatelů, např. kadeřníků, to tedy ne. Kdo by v tom našel logiku, prosíme hned nám napište.

  01.05.20 10:00:00


 • Květen 2020 a jeho hry zdarma 1 ( 1 )

  Řekli bychom, že v dubnu byla nabídka her Games with Gold zdarma docela obstojná a snad si ji členové Xbox Live Gold i předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate náležitě užili. Příští měsíc na tom budeme opět dobře a v komentářích nám pak napište, co si rozhodně vyzkoušíte. Řekli bychom, že v dubnu byla nabídka her Games with Gold zdarma docela obstojná a snad si ji členové Xbox Live Gold i předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate náležitě užili. Příští měsíc na tom budeme opět dobře a v komentářích nám pak...

  28.04.20 18:03:48


 • Posviťte si na politiky v nové aplikaci Reflektor 1 ( 1 )

  "Posviťte si na politiky," vyzývá aplikace Reflektor od projektu Rekonstrukce státu. Získejte aktuální info o jejich práci nebo jim rovnou napište! "Posviťte si na politiky," vyzývá aplikace Reflektor od projektu Rekonstrukce státu. Získejte aktuální info o jejich práci nebo jim rovnou napište!

  Aktuálně - Aktuálně.cz 23.04.20 10:00:00