Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: nůžky

 • Děsivý nález! 1

  Na Mahulenu Bočanovou (53) čekalo doma velmi děsivé »překvapení«. Poté, co se herečka probudila a šla do kuchyně, našla v pracovní desce zapíchnuté nůžky. Na tom by samozřejmě nebylo nic divného, kdyby je tam zabodla právě herečka, tak to ale nebylo. Na Mahulenu Bočanovou (53) čekalo doma velmi děsivé »překvapení«. Poté, co se herečka probudila a šla do kuchyně, našla v pracovní desce zapíchnuté nůžky. Na tom by samozřejmě nebylo nic divného, kdyby je tam zabodla právě herečka, tak to ale nebylo.

  Aha - online magazín 13.09.20 12:00:00


 • Ivan Novesk: Odběratel stle plat, ale nůžky se stle otevraj 1 ( 1 )

  Proč se vykazuje stle menš vběr poplatků na "obnoviteln zdroje", kter musme dle zkona č. 165/2012 Sb. platit za odebranou elektřinu, když odběr elektřiny stle roste? Proč se vykazuje stle menš vběr poplatků na „obnoviteln zdroje“, kter musme dle zkona č. 165/2012 Sb. platit za odebranou elektřinu, když odběr elektřiny stle roste?


 • Hororový nález v kuchyni Mahuleny Bočanové: Duch, nebo výhrůžka? 1

  Tohle člověka pořádně vyděsí. To si takhle jednou ráno Mahulena Bočanová (53) vstala z postele, a když přišla do kuchyně, našla v pracovní desce zapíchnuté nůžky, které tam večer rozhodně nenechala. Co se stalo? Tohle člověka pořádně vyděsí. To si takhle jednou ráno Mahulena Bočanová (53) vstala z postele, a když přišla do kuchyně, našla v pracovní desce zapíchnuté nůžky, které tam večer rozhodně nenechala. Co se stalo?


 • Obrazem: Mikulovské posvícení pro partnery sítě eD Profi 1

  Podzimní setkání nabídlo 15 přednášek o aktualitách ze světa IT a 25 stánků, na kterých zástupci značek prezentovali své novinky. Neformální část programu pak zpestřila degustace vína a mrštné nůžky vystřihovače siluet. Podzimní setkání nabídlo 15 přednášek o aktualitách ze světa IT a 25 stánků, na kterých zástupci značek prezentovali své novinky. Neformální část programu pak zpestřila degustace vína a mrštné nůžky vystřihovače siluet.


 • Jak vydělávat na díře v hrazení u fotbalového hřiště? 1

  Ne každý má to štěstí, že bydlí v těsném sousedství fotbalového stadionu. Že to není žádná výhra? Ale prosím vás… Ne každý má to štěstí, že bydlí v těsném sousedství fotbalového stadionu. Že to není žádná výhra? Ale prosím vás…


 • Rekordně rozevřené nůžky mezi boháči a chuďasy 1

  Navzdory hospodářské konjunktuře a téměř plné zaměstnanosti se v Německu v posledních letech dál rozvíraly nůžky mezi bohatými lidmi a skupinami s nízkými příjmy. Rozdíly dosahují rekordní úrovně, konstatoval německý institut pro hospodářský a sociální výz... Navzdory hospodářské konjunktuře a téměř plné zaměstnanosti se v Německu v posledních letech dál rozvíraly nůžky mezi bohatými lidmi a skupinami s nízkými příjmy. Rozdíly dosahují rekordní úrovně, konstatoval německý institut pro hospodářský a sociální výz...


 • Příjmová nerovnost v Německu dosáhla nového rekordu 2

  Düsseldorf (Německo) - Navzdory hospodářské konjunktuře a téměř plné zaměstnanosti se v Německu v posledních letech dál rozvíraly nůžky mezi bohatými lidmi a skupinami s nízkými... Düsseldorf (Německo) - Navzdory hospodářské konjunktuře a téměř plné zaměstnanosti se v Německu v posledních letech dál rozvíraly nůžky mezi bohatými lidmi a skupinami s nízkými...


 • VĚDA: Nůžky v EU nechceme! 1

  Nevládní organizace slaví vítězství nad "Frankensteinem", vědci jen smutně kroutí hlavami. Po nejnovějším výroku Evropského soudního dvora podléhají organismy s detailně upravenou dědičnou informací (GMO) tuhé regulaci. Nevládní organizace slaví vítězství nad „Frankensteinem“, vědci jen smutně kroutí hlavami.

  Neviditelný pes 01.09.18 00:00:00


 • Stříhání o penaltu. 1 ( 1 )

  Byla to scénka jako z filmu Páni kluci. Plzeňští záložníci Pavel Bucha a Aleš Čermák si po odpískané penaltě střihli hru "kámen - nůžky - papír". Vyhrál Čermák, který však z puntíku napálil jen břevno opavské branky. Byla to scénka jako z filmu Páni kluci. Plzeňští záložníci Pavel Bucha a Aleš Čermák si po odpískané penaltě střihli hru „kámen - nůžky - papír“. Vyhrál Čermák, který však z puntíku napálil jen břevno opavské branky.

  idnes.cz 22.08.20 14:12:00


 • CINK! Ornella ostříhala syna na Ivánka 1 ( 1 )

  Pokud ještě někdy vezme Ornella Koktová (27) do ruky nůžky, měl by její syn utíkat jako o závod! Když doma ostříhala Quentina (6), vypadal jako Ivánek z ruské pohádky Mrazík. Pokud ještě někdy vezme Ornella Koktová (27) do ruky nůžky, měl by její syn utíkat jako o závod! Když doma ostříhala Quentina (6), vypadal jako Ivánek z ruské pohádky Mrazík.

  14.08.20 12:00:00


 • Dostupnost bydlení v ČR je jedna z nejhorších na světě. 1 ( 1 )

  Dostupnost nového bydlení v Česku byla loni ve srovnání s vybranými evropskými zeměmi třetí rok po sobě nejhorší. Nový byt vyjde na 11,4 průměrného ročního platu, v roce 2018 to bylo 11,2 platu. Dostupnost nového bydlení v Česku byla loni ve srovnání s vybranými evropskými zeměmi třetí rok po sobě nejhorší. Nový byt vyjde na 11,4 průměrného ročního platu, v roce 2018 to bylo 11,2 platu.


 • Mladíka v Brně vylekaly nůžky. 1 ( 1 )

  Sedmnáctiletý mladík se skutečně rozezlil poté, co se pohádal s o deset let starším mužem, a ten na něj vytáhl velké nůžky. Mladík tak ve vzteku udeřil pěstí do zdi domu takovou silou, až fasáda popraskala. Způsobil tím škodu přes pět tisíc korun a případ si převzali státní policisté. Sedmnáctiletý mladík se skutečně rozezlil poté, co se pohádal s o deset let starším mužem, a ten na něj vytáhl velké nůžky. Mladík tak ve vzteku udeřil pěstí do zdi domu takovou silou, až fasáda popraskala. Způsobil tím škodu přes...


 • Kámen-nůžky-papír o miliony. 1 ( 1 )

  Hra kámen-nůžky-papír dokáže v určitých situacích pomoci vyřešit drobné spory. Dva kanadští muži však při hře zašli o pořádný kus dál a "střihli si" o půl milionu kanadských dolarů (9,2 milionu korun). A případ se už dlouhé roky táhne kanadskými soudy. Hra kámen-nůžky-papír dokáže v určitých situacích pomoci vyřešit drobné spory. Dva kanadští muži však při hře zašli o pořádný kus dál a „střihli si” o půl milionu kanadských dolarů (9,2 milionu korun). A případ se už dlouhé roky táhne kanadskými soudy.


 • Marta Jandová: Vzala psí salon útokem! 1 ( 1 )

  Jen co se otevřely salony pro psy, spěchala zpěvačka Marta Jandová (46) své tři zvířecí miláčky nechat ostříhat. Tím, že se udělalo hezké počasí, začali její pejsci strádat horkem. Dokonce už chtěla vzít sama do ruky nůžky. Jen co se otevřely salony pro psy, spěchala zpěvačka Marta Jandová (46) své tři zvířecí miláčky nechat ostříhat. Tím, že se udělalo hezké počasí, začali její pejsci strádat horkem. Dokonce už chtěla vzít sama do ruky nůžky.

  26.04.20 05:00:00


 • Kadeřnictví jsou zavřená. 2 ( 2 )

  Nevidí přes ofinu, do knížek i na vás mžourají skrze přerostlé licousy a nutně už potřebují zásah kadeřníka. Co s tím, když se už na zarostlé ratolesti nemůžete dívat? Vzít do ruky nůžky? Jak na to, ... Nevidí přes ofinu, do knížek i na vás mžourají skrze přerostlé licousy a nutně už potřebují zásah kadeřníka. Co s tím, když se už na zarostlé ratolesti nemůžete dívat? Vzít do ruky nůžky? Jak na to, ...

  22.04.20 06:00:00


 • Během noci šly k zemi tři nadjezdy nad dálnicí D1 1 ( 1 )

  Rekordní demoliční akci za sebou mají stavbaři a silničáři. Během noci ze soboty na neděli bagry, hydraulická kladiva a nůžky poslaly k zemi tři nadjezdy na dálnici D1. Rekordní demoliční akci za sebou mají stavbaři a silničáři. Během noci ze soboty na neděli bagry, hydraulická kladiva a nůžky poslaly k zemi tři nadjezdy na dálnici D1.


 • Šibenice, nůžky, úchvatné sólo i kop škorpiona. 1 ( 1 )

  Připomeňte si v době gólového půstu ty nejkrásnější trefy uplynulých let. Připomeňte si v době gólového půstu ty nejkrásnější trefy uplynulých let.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 12.04.20 07:31:43


 • Krásná moderátorka vzala do ruky nůžky a sama se ostříhala: Jak to dopadlo? 1 ( 1 )

  Zavřené salony krásy znepříjemnily život mnoha lidem. Mužům narostly dlouhé vlasy a vousy, ženám odrůstají nehty, opadávají umělé řasy a hlavu začínají "zdobit" nelichotivé barevné odrosty. Někteří se proto rozhodli převzít iniciativu do vlastních rukou. Zavřené salony krásy znepříjemnily život mnoha lidem. Mužům narostly dlouhé vlasy a vousy, ženám odrůstají nehty, opadávají umělé řasy a hlavu začínají „zdobit“ nelichotivé barevné odrosty. Někteří se proto rozhodli převzít iniciativu do vlastních rukou.

  Super.cz 09.04.20 17:48:15


 • Vlasy rostou, ale kadeřnictví jsou stále zavřená. 1 ( 1 )

  Možná jste měla naplánovanou návštěvu u kadeřnice, která má ještě pořád zavřeno. Zkuste dát manželovi do ruky nůžky a zažít tak spolu něco nového. Zaručených rad, jak si ozvláštnit sex, už tady bylo dost. Ovšem tenhle intimní zážitek se rutině dost vymyká. Sama jsem si ho totiž vyzkoušela. Možná jste měla naplánovanou návštěvu u kadeřnice, která má ještě pořád zavřeno. Zkuste dát manželovi do ruky nůžky a zažít tak spolu něco nového. Zaručených rad, jak si ozvláštnit sex, už tady bylo dost. Ovšem tenhle intimní zážitek se rutině...

  07.04.20 00:02:00


 • Domýt, dostříhat, kadeřnice odložily nůžky na neurčito 1 ( 1 )

  "Domýt, dosušit, dostříhat, vyfoukat a zavřít," rozdávala po telefonu v sobotu ráno pokyny pracovní směně v kadeřnictví Wella vedoucí Martina Valášková. „Domýt, dosušit, dostříhat, vyfoukat a zavřít,“ rozdávala po telefonu v sobotu ráno pokyny pracovní směně v kadeřnictví Wella vedoucí Martina Valášková.

  Jičínský deník 14.03.20 15:28:00