Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: mrtvá

 • Vlčice, která byla nedávno nalezena mrtvá u silnice, má v těle zbytky střely 1 ( 1 1 )

  Vlčice, která byla 8. listopadu nalezena mrtvá u silnice mezi Dubou a Ždírcem v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko - Máchův kraj, má v oblasti hlavy a temene zbytky střely. Informuje o tom Agentura ochrany přírody a krajiny. Vlčice, která byla 8. listopadu nalezena mrtvá u silnice mezi Dubou a Ždírcem v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko - Máchův kraj, má v oblasti hlavy a temene zbytky střely. Informuje o tom Agentura ochrany přírody a krajiny.

  26.11.20 12:30:00


 • Vlčice, která byla před 14 dny nalezena u silnice na Kokořínsku, má v těle zbytky střely 1 ( 1 )

  Vlčice, která byla 8. listopadu nalezena mrtvá u silnice mezi Dubou a Ždírcem v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko - Máchův kraj [1], má v oblasti hlavy a temene zbytky střely. Jedná se o druhý doposud zdokumentovaný případ nelegálního střílení vlků v ČR. Vlčice, která byla 8. listopadu nalezena mrtvá u silnice mezi Dubou a Ždírcem v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko - Máchův kraj [1], má v oblasti hlavy a temene zbytky střely. Jedná se o druhý doposud zdokumentovaný případ nelegálního střílení vlků...

  26.11.20 10:11:00


 • Rybář: Bečva je mrtvá, nedokážu se s tím vypořádat. 1 ( 1 )

  Je nevysvětlitelné, že ještě není odhalený viník otravy. Verze s výpustí v Juřince je pro mě záhada bermudského trojúhelníku a všichni nad tím kroutíme hlavou, ryby začaly padat až o tři kilometry níž, Juřinka to nebyla, říká rybář Stanislav... Je nevysvětlitelné, že ještě není odhalený viník otravy. Verze s výpustí v Juřince je pro mě záhada bermudského trojúhelníku a všichni nad tím kroutíme hlavou, ryby začaly padat až o tři kilometry níž, Juřinka to nebyla, říká rybář Stanislav...


 • Rybář: Bečva je mrtvá, nedokážu se s tím vypořádat. 2 ( 2 )

  Pohled na ryby, které se snažily kyanidu uniknout, byl děsný. Je to jedna z nejhorších katastrof, popisuje Stanislav Pernický. Pohled na ryby, které se snažily kyanidu uniknout, byl děsný. Je to jedna z nejhorších katastrof, popisuje Stanislav Pernický.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 03.11.20 14:38:15


 • V autě policisty našli mrtvolu! 1 ( 1 )

  Mrtvá žena byla ve středu na pražském Břevnově nalezena v zaparkovaném autě. Policistu, kterému Škoda Fabia patří, prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Mrtvá žena byla ve středu na pražském Břevnově nalezena v zaparkovaném autě. Policistu, kterému Škoda Fabia patří, prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

  21.08.20 05:00:00


 • V Praze byla nalezena mrtvá žena, vyšetřuje to policejní inspekce 2 ( 2 )

  Praha - Na pražském Břevnově byla ve středu nalezena v zaparkovaném autě mrtvá žena. ČTK to dnes potvrdila mluvčí pražské policie Lucie Drábková. Případ si vzápětí převzala Generální... Praha - Na pražském Břevnově byla ve středu nalezena v zaparkovaném autě mrtvá žena. ČTK to dnes potvrdila mluvčí pražské policie Lucie Drábková. Případ si vzápětí převzala Generální...

  ceskenoviny.cz 20.08.20 12:31:00


 • Fenka sežrala vejce otrávené zakázaným jedem, za dvě hodiny byla mrtvá 2

  Čtyřměsíční fenka při venčení kolem Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku sežrala na cestě pohozené vejce. To však bylo otrávené prudkým jedem, za pár hodin byla border kolie mrtvá. Čtyřměsíční fenka při venčení kolem Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku sežrala na cestě pohozené vejce. To však bylo otrávené prudkým jedem, za pár hodin byla border kolie mrtvá.


 • Uprchlická krize je zpět? 1 ( 1 )

  Při pokusu přeplout Středozemní moře směrem do Evropy se poblíž libyjského pobřeží utopilo nejméně šest migrantů, 90 lidí zadržela na moři libyjská pobřežní stráž. Informovala o tom dnes agentura AP. Při pokusu přeplout Středozemní moře směrem do Evropy se poblíž libyjského pobřeží utopilo nejméně šest migrantů, 90 lidí zadržela na moři libyjská pobřežní stráž. Informovala o tom dnes agentura AP.


 • V Bratislavě našly další mrtvou ženu. 1

  V Bratislavě byla nalezena další mrtvá žena. Policie ale zdůraznila, že s případem zavražděné Violy Macákové nesouvisí. Tělo našli ve čtvrtek ráno. Informovaly o tom servery SME a Noviny.sk. V Bratislavě byla nalezena další mrtvá žena. Policie ale zdůraznila, že s případem zavražděné Violy Macákové nesouvisí. Tělo našli ve čtvrtek ráno. Informovaly o tom servery SME a Noviny.sk.

  echo24.cz 21.11.19 17:10:00


 • Hořel dům plný vozíčkářů! 1

  Obrovská tragédie postihla dům s pečovatelskou službou na pražském Černém Mostě, v němž žije řada vozíčkářů. Časně ráno začal hořet jeden z bytů, hasiči museli evakuovat zhruba 70 lidí. Jedna žena v plamenech uhořela. Obrovská tragédie postihla dům s pečovatelskou službou na pražském Černém Mostě, v němž žije řada vozíčkářů. Časně ráno začal hořet jeden z bytů, hasiči museli evakuovat zhruba 70 lidí. Jedna žena v plamenech uhořela.


 • Surový dělník spílal mrtvole. 1

  Dělník Antonín Bílek se sklonil nad postelí. "Proč se mi směješ, mrcho?" zařičel do obličeje své družce a rozzuřeně odešel z bytu. Dělník Antonín Bílek se sklonil nad postelí. „Proč se mi směješ, mrcho?“ zařičel do obličeje své družce a rozzuřeně odešel z bytu. O chvíli později přistoupila k ležící služce domácí Františka Krajzlerová a zjistila, že padesátiletá Kateřina Brandejská je „studená jako led...

  Reflex.cz 11.11.19 17:20:00


 • Vražedkyně Janáková: Stěhování z garsonky hrůzy! 1

  Tohle je garsonka hrůzy. Nejprve v ní ležela mrtvá žena a poté zde žila vražedkyně Petra Janáková (29). Ta se podílela na vraždě sběratele (†50), za což dostala 30 let. Ve vězení obvinila dozorce, že ji znásilnili a ona poté porodila syna. Garsonku v úterý vyklízela její matka. Tohle je garsonka hrůzy. Nejprve v ní ležela mrtvá žena a poté zde žila vražedkyně Petra Janáková (29). Ta se podílela na vraždě sběratele (†50), za což dostala 30 let. Ve vězení obvinila dozorce, že ji znásilnili a ona poté...


 • Pohřešovaná těhotná maminka (†23) byla nalezena mrtvá: Její tělo měl přítel schované v mrazáku 1 ( 1 )

  Dvojnásobná maminka Selena Ann Bradleyová (†23) s nadšením očekávala příchod svého třetího dítěte. Těhotná žena z texaského San Angela ale záhadně zmizela. Dvojnásobná maminka Selena Ann Bradleyová (†23) s nadšením očekávala příchod svého třetího dítěte. Těhotná žena z texaského San Angela ale záhadně zmizela. Tělo nebohé bylo později objeveno v mrazáku ženina přítele Williama Jamese Martineze (39), který byl později obviněn z její vraždy.

  22.10.20 15:59:00


 • Charlie Gallagher: Sleduje tě 1 ( 1 )

  V kontejneru na odlehlém místě leží tělo mladé ženy. Vrah ji pozoruje přes kameru. Rád obdivuje své dílo. Sleduje její umírání. Jenže ona není mrtvá. Pachatel se tedy vrátí, aby svou práci dokončil. Ale musí být opatrný. Spěch je špatný rádce. V kontejneru na odlehlém místě leží tělo mladé ženy. Vrah ji pozoruje přes kameru. Rád obdivuje své dílo. Sleduje její umírání. Jenže ona není mrtvá. Pachatel se tedy vrátí, aby svou práci dokončil. Ale musí být opatrný. Nesmí pospíchat. Spěch je...

  17.10.20 11:21:00


 • "Mrtvá" včela ještě bodla seniora do prstu, záchranářům děkoval za život 2 ( 2 )

  Senior z Lukavice na Chrudimsku přišel v minulých dnech poděkovat týmu zdravotníků v čele s lékařkou Ditou Mlynářovou za to, že mu letos v červenci zachránili život. Prodělal silnou reakci na včelí bodnutí. Senior z Lukavice na Chrudimsku přišel v minulých dnech poděkovat týmu zdravotníků v čele s lékařkou Ditou Mlynářovou za to, že mu letos v červenci zachránili život. Prodělal silnou reakci na včelí bodnutí.


 • PÁTRÁNÍ UKONČENO: Lucie M. z Havířova byla bohužel nalezena mrtvá, stala se obětí násilného trestného činu 1 ( 1 1 )

  Žena, po které od začátku července pátraly desítky policistů, byla ve středu 22. července nalezena mrtvá, potvrdila to krajská policejní mluvčí Eva Michalíková. Žena, po které od začátku července pátraly desítky policistů, byla ve středu 22. července nalezena mrtvá, potvrdila to krajská policejní mluvčí Eva Michalíková.

  InfoPortály.cz 23.07.20 07:30:00


 • V rybníku na Příbramsku plavala mrtvá těla, na břehu plakala žena 1 ( 1 )

  Policie vyšetřuje od pondělního večera případ mrtvých těl nalezených v rybníku Václav ve Lhotě u Příbramě na Příbramsku. Jde zřejmě o členy jedné rodiny. Policie vyšetřuje od pondělního večera případ mrtvých těl nalezených v rybníku Václav ve Lhotě u Příbramě na Příbramsku. Jde zřejmě o členy jedné rodiny.

  21.07.20 07:55:01


 • Pohřešovanou ženu našli nacpanou v lednici: Policie pátrá po jejím expříteli! 1 ( 1 )

  Elisângela Vespermann (†30) byla nalezena mrtvá v ledničce. Policie nyní hledá jejího expřítele! Před více jak měsícem se s ním rozešla a on to špatně snášel. Dokonce ženu hledal i u ní v práci, od té doby ji nikdo neviděl. Elisângela Vespermann (†30) byla nalezena mrtvá v ledničce. Policie nyní hledá jejího expřítele! Před více jak měsícem se s ním rozešla a on to špatně snášel. Dokonce ženu hledal i u ní v práci, od té doby ji nikdo neviděl.

  18.07.20 15:19:00


 • Na silnici v Brně našli mrtvou ženu. 1 ( 1 )

  Tragickou nehodu vyšetřují od sobotní noci policisté v Brně, kde byla nalezena na silnici mrtvá žena. Podle vyšetřovatelů ji srazilo vozidlo. Policisté řidiče s autem hledají, rovněž vyzvali případné další šoféry, kteří mohli místem projíždět. Tragickou nehodu vyšetřují od sobotní noci policisté v Brně, kde byla nalezena na silnici mrtvá žena. Podle vyšetřovatelů ji srazilo vozidlo. Policisté řidiče s autem hledají, rovněž vyzvali případné další šoféry, kteří mohli místem projíždět.

  11.07.20 13:42:02


 • Tragédie v Brně: Po dopravní nehodě zůstala ležet na silnici mrtvá žena 1 ( 1 )

  Děsivý nález zažil v noci z pátku na sobotu náhodný svědek. Na silnici v ulici Jedovnická ležela mrtvá žena (42). Policisté se domnívají, že byla obětí dopravní nehody a hledají případné svědky. Děsivý nález zažil v noci z pátku na sobotu náhodný svědek. Na silnici v ulici Jedovnická ležela mrtvá žena (42). Policisté se domnívají, že byla obětí dopravní nehody a hledají případné svědky.

  blesk.cz 11.07.20 12:52:00