Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: moly

 • Minařík Racing ve Vyškově se čtyřmi vozy 1 ( 1 )

  Na třetí podnik Liqui Moly Rallysprint série vyrazil tým Minařík Racing tentokrát se čtyřmi posádkami. S Peugeotem 208 Rally4 se na Rally Vyškov opět představil René Dohnal. Na sedadlo spolujezdce usedl již tradičně Roman Švec. Petr Gargulák závodil s Peugeotem 208 R2 a rozpis mu četl Karel Voltner. Na třetí podnik Liqui Moly Rallysprint série vyrazil tým Minařík Racing tentokrát se čtyřmi posádkami. S Peugeotem 208 Rally4 se na Rally Vyškov opět představil René Dohnal. Na sedadlo spolujezdce usedl již tradičně Roman Švec. Petr Gargulák závodil s Peugeotem...

  Autosport 17.09.20 15:00:00


 • Vyškov: Zkušení harcovníci proti debutantům 1 ( 1 )

  Po měsíci zavítá Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 opět na Moravu. Třetí podnik poháru identických vozů Opel Adam Cup bude hostit Vyškov. Rally Vyškov bude třetím závodem Liqui Moly Rallysprint Série. Po měsíci zavítá Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 opět na Moravu. Třetí podnik poháru identických vozů Opel Adam Cup bude hostit Vyškov. Rally Vyškov bude třetím závodem Liqui Moly Rallysprint Série.

  Autosport 10.09.20 10:00:00


 • Netleskejte! Braňte se! 1

  A opět tu a tam pobíhám po bytě a tleskám. Ne snad radostí nad přicházejícím podzimem, který mimochodem mám rád pro jeho barevnou pestrost, ale zase honím moly. Ty malé, šatní, těžko polapit, více úspěchu mám s moly z potravin. Letos na přelomu s... A opět tu a tam pobíhám po bytě a tleskám. Ne snad radostí nad přicházejícím podzimem, který mimochodem mám rád pro jeho barevnou pestrost, ale zase honím moly. Ty malé, šatní, těžko polapit, více úspěchu mám s moly z potravin. Letos na...


 • Na Karvinském moři se prezentoval projekt POHO 2030, lidé viděli i exhibici jetsurfařů 1 ( 1 1 )

  Karvinské moře se stalo vyhledávaným místem odpočinku místních obyvatel i návštěvníků z okolí. V rámci projektu POHO2030 se tady také o víkendu uskutečnila exhibice na motorových surfech. Karvinské moře se stalo vyhledávaným místem odpočinku místních obyvatel i návštěvníků z okolí. Ještě před prázdninami se městu podařilo zatraktivnit toto místo písečnou pláží s moly, lavičkami a vybudovalo i cyklostezku. V rámci projektu POHO2030 se tady také o víkendu...

  InfoPortály.cz 24.08.20 13:56:00


 • V novém nástěnném kalendáři Liqui Moly se bude "cestovat časem" 1 ( 1 )

  Poprvé za dobu existence kalendáře LIQUI MOLY se automobil na focení vybíral v internetovém konkurzu. Poprvé za dobu existence kalendáře LIQUI MOLY se automobil na focení vybíral v internetovém konkurzu. O místo v tomto nejoblíbenějším reklamním materiálu specialisty na oleje a aditiva soutěžili hrdí majitelé 330 čtyřkolových krasavců. Do kalendáře byl nakonec vybrán DeLorean DMC-12...

  08.07.18 19:15:32


 • Jak se zbavit hmyzu v domácnosti: Co pomáhá na mravence, moly a štěnice? 1 ( 1 1 )

  Moli, štěnice a mravenci patří mezi nejčastější domácí návštěvníky, kteří dokáží znepříjemnit život. Moli, štěnice a mravenci patří mezi nejčastější domácí návštěvníky, kteří dokáží znepříjemnit život. Víme, co na ně funguje a jak se jich zbavit!

  10.06.18 09:50:00


 • Jak se zbavit hmyzu v domácnosti: Co pomáhá na mravence, moly a štěnice? 1 ( 1 1 )

  Moli, štěnice a mravenci patří mezi nejčastější domácí návštěvníky, kteří dokáží znepříjemnit život. Moli, štěnice a mravenci patří mezi nejčastější domácí návštěvníky, kteří dokáží znepříjemnit život. Víme, co na ně funguje a jak se jich zbavit!

  12.05.18 11:00:00


 • Nikdy nekončící boj s potravinovými moly. 1

  S potravinovými moly se zápolí těžko. I když uklidíte celou domácnost a vyklidíte skříňky s potravinami, stejně se za čas vrátí a boj může začít nanovo. Kde se moli berou, čím škodí a jak na ně můžete vyzrát?

  29.03.18 00:00:00


 • Jak vyhnat potravinové moly z kuchyně 1

  Zavíječe moučného, jemuž se říká také potravinový mol, si můžete přinést domů v pytlíku mouky z obchodu, do spíže se vám ale může dostat i stoupačkami od sousedů. V brzké době vám vleze všude.

  Deník.cz 24.01.18 09:00:00