Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: metrů

 • ŠAMANOVO DOUPĚ: Zlé kamiony a chytří poslanci 1

  Existuje zákon zvaný "o silničním provozu" (přesně 361/2000 Sb. Existuje zákon zvaný „o silničním provozu“ (přesně 361/2000 Sb. „Zákon o provozu na pozemních komunikacích“), k němuž poslanci vloni vyrobili dodatek, totiž návrh novely, která by zakazovala kamionům (nákladním automobilům o celkové hmotnosti převyšující 3,5 tuny a jízdním soupravám, jejichž...

  Neviditelný pes 25.01.20 00:00:00


 • Havířovský klub prodává atletický ovál, kde vyrůstali reprezentanti 3 ( 1 )

  Atletický stadion poblíž multifunkční haly Slavie v Havířově je na prodej. Vyplývá to z realitního inzerátu zveřejněného na internetu. Pozemek o výměře 29 626 metrů čtverečních je nabízen ke koupi za necelých 40 milionů korun. Atletický stadion poblíž multifunkční haly Slavie v Havířově je na prodej. Vyplývá to z realitního inzerátu zveřejněného na internetu. Pozemek o výměře 29 626 metrů čtverečních je nabízen ke koupi za necelých 40 milionů korun.


 • Pozemky pro novou zlínskou nemocnici neprodali tři vlastníci, mají podmínky 2 ( 1 )

  Pozemky ve Zlíně-Malenovicích, které jsou potřeba pro stavbu nové nemocnice, dosud prodalo 46 vlastníků ze 49. Z celkové plochy 180 tisíc metrů čtverečních chybí Zlínskému kraji necelá čtvrtina. Na dohodu má ještě čas. Pozemky ve Zlíně-Malenovicích, které jsou potřeba pro stavbu nové nemocnice, dosud prodalo 46 vlastníků ze 49. Z celkové plochy 180 tisíc metrů čtverečních chybí Zlínskému kraji necelá čtvrtina. Na dohodu má ještě čas.


 • Muže zbili v metru za to, že se zastal ženy. 2 ( 1 )

  Za to, že se muž zastal ženy ve stanici Vysočanská v Praze 9, ho agresor zkopal na eskalátorech. Policie útočníka již zadržela, ale v rámci vyšetřování hledá i napadeného muže. Za to, že se muž zastal ženy ve stanici Vysočanská v Praze 9, ho agresor zkopal na eskalátorech. Policie útočníka již zadržela, ale v rámci vyšetřování hledá i napadeného muže.


 • V novopackém skiareálu se lyžuje na maximum 1

  Za sněhem nemusíte až do Krkonoš. Skiareál Máchovka v Nové Pace má zprovozněnu hlavní a vedlejší sjezdovku, pás pro děti a krátký běžkařský okruh v délce 600 metrů. Za sněhem nemusíte až do Krkonoš. Skiareál Máchovka v Nové Pace má zprovozněnu hlavní a vedlejší sjezdovku, pás pro děti a krátký běžkařský okruh v délce 600 metrů.

  Jičínský deník 24.01.20 10:21:00


 • Zastal se ženy a dostal nakládačku. 1

  Zastání ženy se vymstilo v loňském roce dosud neznámému muži v pražském metru. Agresor si zlost vybil na něm, když ho udeřil a zkopal. Útočníka policie zná, ale chybí jí poškozený, proto se v pátek obrátila na veřejnost. Zastání ženy se vymstilo v loňském roce dosud neznámému muži v pražském metru. Agresor si zlost vybil na něm, když ho udeřil a zkopal. Útočníka policie zná, ale chybí jí poškozený, proto se v pátek obrátila na veřejnost.


 • VIDEO: Drsný útok v metru! 1

  Zachoval se jako hrdina - v metru na Vysočanské se muž loni v polovině srpna zastal ženy, které jiný muž sprostě nadával. Svůj hněv pak ale agresor obrátil k zachránci. Začal do něj kopat, až ho na eskalátorech srazil k zemi, a v úderech pak pokračoval! Útočník má podobných excesů na svědomí víc, policisté už ho chytli. Zachoval se jako hrdina - v metru na Vysočanské se muž loni v polovině srpna zastal ženy, které jiný muž sprostě nadával. Svůj hněv pak ale agresor obrátil k zachránci. Začal do něj kopat, až ho na eskalátorech srazil k...


 • Zvracení, křeče a pláč! 1

  Chtělo se jim zvracet, nemohli jíst ani dýchat. Na absolutní dno svých fyzických, ale i psychických sil, si sáhla Renata Langmannová (33) se svým manželem, šéfem Oktagonu Ondřejem Novotným (42), když se vydali zdolat Kilimandžáro (5 895 metrů). Chtělo se jim zvracet, nemohli jíst ani dýchat. Na absolutní dno svých fyzických, ale i psychických sil, si sáhla Renata Langmannová (33) se svým manželem, šéfem Oktagonu Ondřejem Novotným (42), když se vydali zdolat Kilimandžáro (5 895 metrů).


 • Čína otevřela "most v nebesích" 1

  Čína na konci minulého roku otevřela nový most v provincii Kuej-čou. Pching-tchang, jak se most nazývá, se stal druhým nejvyšším na světě. Je dlouhý 2135 metrů a 332 metrů vysoký. Čína na konci minulého roku otevřela nový most v provincii Kuej-čou. Pching-tchang, jak se most nazývá, se stal druhým nejvyšším na světě. Je dlouhý 2135 metrů a 332 metrů vysoký.


 • Schody na novou rozhlednu Žaltman už jsou vyprodané 1

  Obci Malé Svatoňovice na Trutnovsku se už podařilo vybrat ve veřejné sbírce na novou rozhlednu Žaltman 1 773 478 korun. Vyroste v letošním roce na místě původní rozhledny z roku 1967, která byla loni zbourána. Vysoká bude 22 metrů. Obci Malé Svatoňovice na Trutnovsku se už podařilo vybrat ve veřejné sbírce na novou rozhlednu Žaltman 1 773 478 korun. Vyroste v letošním roce na místě původní rozhledny z roku 1967, která byla loni zbourána. Vysoká bude 22 metrů.

  Krkonošský deník 23.01.20 11:31:00


 • Teplotní výkyvy nekončí. 2

  Čeká nás dosti proměnlivé počasí - v nejbližších dnech přetrvají mrazivé teploty a to i přes den. Od neděle se ale začne výrazně oteplovat a počátkem příštího týdne se teploty mohou vyšplhat i přes 10 stupňů. Čeká nás dosti proměnlivé počasí - v nejbližších dnech přetrvají mrazivé teploty a to i přes den. Od neděle se ale začne výrazně oteplovat a počátkem příštího týdne se teploty mohou vyšplhat i přes 10 stupňů.


 • OBRAZEM: Deset testů strachu. 1 ( 1 )

  Mosty mají spojovat. Těchto deset staveb však rozděluje řidiče na ty, kteří trpí závratí, a na ty, jimž se hladina adrenalinu nehne, ani když se s automobilem ocitnou několik set metrů nad zemí. Do které skupiny patříte vy? Mosty mají spojovat. Těchto deset staveb však rozděluje řidiče na ty, kteří trpí závratí, a na ty, jimž se hladina adrenalinu nehne, ani když se s automobilem ocitnou několik set metrů nad zemí. Do které skupiny patříte vy?

  no title 23.01.20 00:00:01


 • Vážení čtenáři 1

  Už je to hezkých pár let zpátky. Ty světle modré oči v uhelným mourem začerněné hornické tváři před sebou ale vidím, jako by to bylo včera. Povídali jsme si pár set metrů pod zemským povrchem v jednom z dolů společnosti OKD. Vzduch byl těžký a plný... Už je to hezkých pár let zpátky. Ty světle modré oči v uhelným mourem začerněné hornické tváři před sebou ale vidím, jako by to bylo včera. Povídali jsme si pár set metrů pod zemským povrchem v jednom z dolů společnosti...


 • VIDEO: Moderní auta ostrým bílým světlem oslepují řidiče 1

  Auta vybavená moderními světlomety mají dosvit až stovky metrů, noční jízda je pro řidiče méně stresující. Hynek Medřický, odborník na světlo, ovšem varuje před oslněním. Halogenům odzvonilo, motoristé si v moderních vozech chválí, jak xenonové, častěji LEDkové i laserové světlomety udělají ze dne noc. Auta vybavená moderními světlomety mají dosvit až stovky metrů, noční jízda je pro řidiče méně stresující. Hynek Medřický, odborník na světlo,...

  no title 23.01.20 00:00:00


 • Světový výkon v Nehvizdech. 1

  Ďábelské přehazování světové špičky sledoval vloni z dálky, a tak koulař Tomáš Staněk před olympijskou sezonou všechno změnil. Vrátil se ke svému bývalému trenérovi Petrovi Stehlíkovi, z Dukly přestupuje do USK. A zdá se, že získává zpět sílu. Ďábelské přehazování světové špičky sledoval vloni z dálky, a tak koulař Tomáš Staněk před olympijskou sezonou všechno změnil. Vrátil se ke svému bývalému trenérovi Petrovi Stehlíkovi, z Dukly přestupuje do USK. A zdá se, že získává zpět sílu. Na mítinku v Nehvizdech třikrát...


 • Inverze kouzlila na horách s teplotami 1

  Inverzní počasí v úterý ráno doslova čarovalo s teplotami v horských střediscích. Ačkoliv jsou od sebe vzdálena jen několik desítek kilometrů a rozdíl v nadmořských výškách je v řádů několika stovek metrů, naměřené teploty byly rozdílné také o více než 20 stupňů Celsia. Inverzní počasí v úterý ráno doslova čarovalo s teplotami v horských střediscích. Ačkoliv jsou od sebe vzdálena jen několik desítek kilometrů a rozdíl v nadmořských výškách je v řádů několika stovek metrů, naměřené teploty byly rozdílné také o více než 20 stupňů Celsia.


 • 50 km v nohách: Jana (64) miluje extrémní závody, na Lysou horu vyšla za 24 hodin čtyřikrát 1

  Nezastavilo ji převýšení 800 metrů, bláto, tma a ani zmrzlý terén. A to je jen nadšenou turistkou! Seniorka Jana Jindrová (64) se totiž našla ve zdejších extrémních horských závodech. Závod LH24, tedy opakované výstupy na Lysou horu po dobu 24 hodin, se konal o víkendu. Miluje Beskydy a běh. Nezastavilo ji převýšení 800 metrů, bláto, tma a ani zmrzlý terén. A to je jen nadšenou turistkou! Seniorka Jana Jindrová (64) se totiž našla ve zdejších extrémních horských závodech. Závod LH24, tedy opakované výstupy na Lysou...


 • Děsivé záběry zkázy: Kamery zachytily, jak se letadlo se 176 lidmi roztříštilo na kousky 1

  Bezpečnostní kamery zachytily děsivý okamžik, kdy sestřelené ukrajinské letadlo se 176 lidmi na palubě zřítilo k zemi. Při dopadu se rozpadlo na kusy, které odletěly desítky metrů daleko. Ke zničení stroje se nakonec přiznal Írán, na jehož území letoun spadl. Bezpečnostní kamery zachytily děsivý okamžik, kdy sestřelené ukrajinské letadlo se 176 lidmi na palubě zřítilo k zemi. Při dopadu se rozpadlo na kusy, které odletěly desítky metrů daleko. Ke zničení stroje se nakonec přiznal Írán, na jehož území letoun spadl.


 • Zubař vytrhl pěkného "macka": Délka zubu atakuje 4 cm! 1 ( 1 )

  Je zub a ZUB. O tom ví své stomatolog z německého Offenbachu, který se u svého pacienta dost nadřel. Trhal mu totiž zub, a když se mu jej konečně podařilo vytáhnout, nestačil se divit. Před ním ležel enormní kousek s tak dlouhým kořenem, že když jej přiložil k metru, měl na délku 37, 2 milimetrů! Je zub a ZUB. O tom ví své stomatolog z německého Offenbachu, který se u svého pacienta dost nadřel. Trhal mu totiž zub, a když se mu jej konečně podařilo vytáhnout, nestačil se divit. Před ním ležel enormní kousek s...

  31.10.19 18:29:00


 • Autodrom Most: Autodrom m kvalitnějš povrch, vyzkoušet si jej zjemci mohou už v neděli 1 ( 1 1 )

  Tento tden pokračovaly prce na pravch velkho zvodnho okruhu mosteckho autodromu. Pracovnci stavebn firmy vyměnili vseku dlouhm 500 metrů původn asfaltov koberec za kvalitnějš, zpevnili tak krajnice. Tento tden pokračovaly prce na pravch velkho zvodnho okruhu mosteckho autodromu. Pracovnci stavebn firmy vyměnili vseku dlouhm 500 metrů původn asfaltov koberec za kvalitnějš, zpevnili tak krajnice.