Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: matky

 • Filmové premiéry: Příběh slavného českého fotografa i vtipné vztahy matky s dcerou 1 ( 1 )

  První červnový týden míří do českých kin čtyři snímky. Pohled na Antonína Kratochvíla očima jeho syna doplní švédská komedie, pokračování oblíbené animované pohádky a filmová adaptace literární klasiky od Jeana-Jacquese Sempého. První červnový týden míří do českých kin čtyři snímky. Pohled na Antonína Kratochvíla očima jeho syna doplní švédská komedie, pokračování oblíbené animované pohádky a filmová adaptace literární klasiky od Jeana-Jacquese Sempého.


 • Organizácie žiadajú opravu pozície Slovenska ku klimatickému zákonu EÚ 1 ( 1 )

  BRATISLAVA - Mimovládne organizácie a iniciatívy žiadajú opravu zverejnenej pozície Slovenska k takzvanému "klimatickému nariadeniu". To má nastaviť rámec pre krajiny Európskej únie (EÚ) na dosiahnutie uhlíkovej neutrality. Informovala o tom Lucia Szabová z iniciatívy Znepokojené matky. BRATISLAVA - Mimovládne organizácie a iniciatívy žiadajú opravu zverejnenej pozície Slovenska k takzvanému "klimatickému nariadeniu". To má nastaviť rámec pre krajiny Európskej únie (EÚ) na dosiahnutie uhlíkovej neutrality. Informovala o tom Lucia Szabová z iniciatívy Znepokojené matky.


 • Matku Tadeáška (†4 měs.) prověřuje policie! 2

  Případ mrtvého kojence na Mělnicku nabírá na obrátkách! Policie prověřuje matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) kvůli nedbalosti. Vyšetřovatelé navíc pracují s několika verzemi. Ze hry je prvotní odůvodnění matky, která situaci vysvětlovala únosem. Případ mrtvého kojence na Mělnicku nabírá na obrátkách! Policie prověřuje matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) kvůli nedbalosti. Vyšetřovatelé navíc pracují s několika verzemi. Ze hry je prvotní odůvodnění matky, která situaci vysvětlovala únosem.


 • Smrt kojence na Mělnicku: Policie prověřuje nedbalost matky 1

  V případu čtyřměsíčního dítěte, které policie našla v sobotu po rozsáhlém pátrání na Mělnicku mrtvé, kriminalisté prověřují nedbalost matky. Pitva dítěte již dříve vyloučila cizí zavinění smrti. Právní kvalifikaci případu policie zatím neupřesnila. V případu čtyřměsíčního dítěte, které policie našla v sobotu po rozsáhlém pátrání na Mělnicku mrtvé, kriminalisté prověřují nedbalost matky. Pitva dítěte již dříve vyloučila cizí zavinění smrti. Právní kvalifikaci případu policie zatím neupřesnila.


 • Dům na Lomené ulici v Brně by měl po revitalizaci sloužit sociálnímu bydlení 1

  Brněnští radní kývli na zpracování investičního záměru na rekonstrukci budovy na ulici Lomená 48. Ta původně sloužila jako ubytovna. Nově by zde mělo vzniknout sociální bydlení a sdílené ubytování, které využijí handicapovaní, senioři, mladí dospělí i matky s dětmi. Brněnští radní kývli na zpracování investičního záměru na rekonstrukci budovy na ulici Lomená 48. Ta původně sloužila jako ubytovna. Nově by zde mělo vzniknout sociální bydlení a sdílené ubytování, které využijí handicapovaní, senioři, mladí dospělí i matky s dětmi.


 • Slavné matky a jejich talentované dcery! 1

  Těko říct, jestli tyhle slavné maminky ještě se svými dcerami budou oslavovat dnešní Den dětí. Jejich ratolesti už odrostly, ale pouto mezi matkou a dcerou bývá velmi silné po celý život. Podívaly jsme se na to, kde se slavné geny opravdu nezapřou! Těko říct, jestli tyhle slavné maminky ještě se svými dcerami budou oslavovat dnešní Den dětí. Jejich ratolesti už odrostly, ale pouto mezi matkou a dcerou bývá velmi silné po celý život. Dokonce až natolik, že jsou si nejen povahově, ale...


 • Svobodné matky, rozvody nebo výběr partnera: to vše v Severní Koreji neexistuje 1

  Fascinovalo ji Japonsko, na vysoké škole však zjistila, že daleko zajímavější je Severní Korea. Totalitní stát s nejtvrdší diktaturou navštívila Nina Špitálníková jako studentka dvakrát, pak už ji tam nepustili. Dnes o zemi píše a přednáší. Fascinovalo ji Japonsko, na vysoké škole však zjistila, že daleko zajímavější je Severní Korea. Totalitní stát s nejtvrdší diktaturou navštívila Nina Špitálníková jako studentka dvakrát, pak už ji tam nepustili. Dnes o zemi píše a přednáší.

  no title 01.06.20 02:02:00


 • Nezbývají mi peníze, stěžuje si samoživitelka kvůli koronakrizi! 1

  Koronavirová krize nejvíce dopadá na sociálně slabé. Mezi ně patří i matky samoživitelky, které často pracují na zkrácené úvazky. Samoživitelka z Prahy pracuje na nočních směnách na benzínové pumpě. Kvůli krizi ale přišlo snížení počtu směn ze Koronavirová krize nejvíce dopadá na sociálně slabé. Mezi ně patří i matky samoživitelky, které často pracují na zkrácené úvazky. Ve stejné situaci se ocitla i maminka z Prahy, která pracuje na dohodu o pracovní činnosti na benzínové pumpě. Její zpověď...


 • Tadeáškova (4 měs.) máma brala drogy už v těhotenství, tvrdí kamarádka. 2

  Desítky policistů, hasičů i dobrovolníků pátraly po čtyřměsíčním Tadeáškovi, který zmizel v Hoříně na Mělnicku. Podle matky jí někdo syna vzal i s kočárkem, když usnula. Prý jde o problematickou osobu, která má problémy s drogovou závislostí a alkoholem. O svých zkušenostech s matkou chlapce promluvila její kamarádka. Desítky policistů, hasičů i dobrovolníků pátraly po čtyřměsíčním Tadeáškovi, který zmizel v Hoříně na Mělnicku. V sobotu vpodvečer přišla smutná zpráva. Dítě bylo nalezeno mrtví. Podle matky jí někdo syna vzal i s kočárkem, když usnula. Její okolí tomu ale nevěří.


 • Pozdvižení v Polsku. 1

  Píseň se vyšvihla na vrchol hitparády veřejnoprávního Polského rozhlasu Trójka, pak ale znenadání zmizela. Na rozhlas se hned sesypala obvinění z cenzury, která vedla až k rezignaci jeho ředitele. V sousedním Polsku je pozdvižení okolo písně polského písničkáře, která kritizovala šéfa vládní strany Právo a spravedlnost Jaroslawa Kaczyńského za to, že navštívil hřbitov s hrobem jeho matky, jinak kvůli koronaviru nepřístupný. Píseň se vyšvihla na vrchol hitparády veřejnoprávního Polského rozhlasu Trójka, pak ale znenadání zmizela.

  echo24.cz 30.05.20 16:47:00


 • Koronakrize ničí matky samoživitelky, třetina si musela vzít půjčku! 1

  Pandemie koronaviru velmi těžce dolehla na matky samoživitelky. Pandemie koronaviru velmi těžce dolehla na matky samoživitelky. Podle průzkumu, který zpracoval Klub svobodných matek, velká část z nich neměla před krizí úspory. A tak některým nezbylo nic jiného, než si peníze půjčit a zadlužit se. "65 % samoživitelek v...


 • Zpěvačky Vondráčková vs. 1

  Obě zpěvačky a také zasloužilé matky spolu už pár let soupeří nejen ve Zlatém slavíkovi. Zítra se ale Ewa Farna (26) s Lucií Vondráčkovou (40) utkají na televizních obrazovkách jako herečky. Která bude mít větší sledovanost? Obě zpěvačky a také zasloužilé matky spolu už pár let soupeří nejen ve Zlatém slavíkovi. Zítra se ale Ewa Farna (26) s Lucií Vondráčkovou (40) utkají na televizních obrazovkách jako herečky. Která bude mít větší sledovanost?

  Aha - online magazín 30.05.20 05:00:00


 • Švédské drama Zářící hvězdy v kině Evald 1

  Která hvězda září nejvíce? Ta, která stojí nejvýše na obloze, nebo ta, která má krátce před zhasnutím? Jak zareaguje teenagerka na životní situaci, se kterou si mnohdy neumí poradit ani dospělí? Která hvězda září nejvíce? Ta, která stojí nejvýše na obloze, nebo ta, která má krátce před zhasnutím? Aktuální severský filmový čtvrtek přináší švédský příběh třináctileté Jenny, jež se během dospívání musí vyrovnat nejen s vážnou nemocí své matky, ale především také...

  Pražský patriot 29.05.20 12:28:00


 • Nela Pocisková sa zverila do rúk odborníka: To je ale zmena! 1 ( 1 )

  BRATISLAVA - Slovenská herečka Nela Pocisková (29) trávi momentálne všetok voľný čas s rodinou. Teraz si však rodáčka z Bratislavy dopriala poriadnu zmenu. BRATISLAVA - Slovenská herečka Nela Pocisková (29) trávi momentálne všetok voľný čas s rodinou. Vo všeobecnosti na seba matky malých detí nemajú toľko času, koľko by si priali a v situácii, aká je na Slovensku kvôli koronavírusu, bolo tých možností...


 • Velké změny u Nikol Štíbrové: Krásná herečka otáčí svůj život naruby 1 ( 1 )

  Nikol Štíbrová se před třemi lety rozhodla odejít od svého snoubence Martina Kyncla a vydala se na cestu matky samoživitelky. Mezitím se ale dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem a cukrářem Petrem a nyní si herečka konečně plní sny! Nikol Štíbrová se před třemi lety rozhodla odejít od svého snoubence Martina Kyncla a vydala se na cestu matky samoživitelky. Mezitím se ale dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem a cukrářem Petrem a nyní si herečka konečně plní sny!

  Časopis pro ženy 28.05.20 09:57:00


 • Porucha štítné žlázy může způsobit potrat. 1

  Odborníci nyní apelují na budoucí matky, aby svého gynekologa požádaly o vyšetření štítné žlázy. Poslední lékařské výzkumy potvrzují, že poruchy štítné žlázy nepříznivě ovlivňují otěhotnění, průběh těhotenství i vývoj dítěte. Nemocnice se po karanténních opatřeních vracejí pozvolna k běžnému režimu a lékaři vyzívají své pacienty i veřejnost, aby se nebáli chodit na do ordinací a také na preventivní prohlídky. Odborníci nyní apelují na budoucí matky, aby svého gynekologa požádaly o...


 • Tragická smrť Tadeáška (†4 mes.): Výsledky pitvy sú známe! 1 ( 1 1 )

  HOŘÍN - Zmiznutie malého len štvormesačného Tadeáška skončilo tragicky. Pitva dojčaťa však vylúčila cudzie zavinenie, dieťa nezomrelo násilnou smrťou. Polícia prepustila všetkých ľudí, ktorých v súvislosti s prípadom vypočúvala, povedala policajná hovorkyňa Lucie Nováková. HOŘÍN - Zmiznutie malého len štvormesačného Tadeáška skončilo tragicky. Včera ho našli mŕtveho. Pitva dojčaťa však vylúčila cudzie zavinenie, dieťa nezomrelo násilnou smrťou. Polícia prepustila všetkých ľudí, ktorých v súvislosti s prípadom vypočúvala, povedala policajná hovorkyňa Lucie Nováková.

  31.05.20 17:46:35


 • Od zahájení procesu s Miladou Horákovou uběhlo 70 let: Ze vzpomínek její dcery mrazí 1 ( 1 )

  JUDr. Milada Horáková (†48) je jedinou ženou, která byla v Československu popravena z politického důvodu. Proces s ní započal 31. května 1950, v červnu ji oběsili. V tu dobu bylo její dceři Janě patnáct let. Jak dívka přežila smrt své matky a co se s ní vůbec dělo? JUDr. Milada Horáková (†48) je jedinou ženou, která byla v Československu popravena z politického důvodu. Proces s ní započal 31. května 1950, v červnu ji oběsili. V tu dobu bylo její dceři Janě patnáct let. Jak dívka přežila smrt své...

  extra.cz 31.05.20 12:34:39


 • AKTUÁLNE Horor v Handlovej! 2 ( 2 2 )

  HANDLOVÁ - Neskutočná tragédia! Polícia prostredníctvom sociálnej siete vo štvrtok popoludní informovala, že v meste Handlová dokumentujú brutálny čin. Podrobnosti neupresnili, dodali, že viac informácií priblížia v priebehu nasledujúceho dňa, teda piatka. HANDLOVÁ - Neskutočná tragédia! Polícia prostredníctvom sociálnej siete vo štvrtok popoludní informovala, že v meste Handlová dokumentujú brutálny čin. Podrobnosti neupresnili, dodali, že viac informácií priblížia v priebehu nasledujúceho dňa, teda piatka.

  30.04.20 20:22:01


 • Vláda zavedie aj "moratórium" na výpovede. 1 ( 1 )

  Vláda zavedie aj "moratórium" na výpovede. "Bude platiť pre tých zamestnancov, ktorí sú momentálne vkaranténe, aby vtomto čase nemohli byť prepustení zpráce," povedal minister Krajniak. Vláda zavedie aj „moratórium“ na výpovede. „Bude platiť pre tých zamestnancov, ktorí sú momentálne vkaranténe, aby vtomto čase nemohli byť prepustení zpráce,“ povedal minister Krajniak. Vnajbližších dňoch chcú predstaviť aj riešenie pre matky, ktorým sa končí materská, ale keďže nie...

  31.03.20 19:39:15