Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: mamut

 • Nová zlatá horečka. 1

  V Rusku sice sloni nikdy nežili, přesto Rusko už od carských dob patří k největším vývozcům slonoviny na světový trh. V současnosti, kdy ve světě platí zákazy obchodovat se slonovinou, se z Ruska každý rok jen podle oficiálních údajů vyveze více než 120 tun mamut... V Rusku sice sloni nikdy nežili, přesto Rusko už od carských dob patří k největším vývozcům slonoviny na světový trh. V současnosti, kdy ve světě platí zákazy obchodovat se slonovinou, se z Ruska každý rok jen podle oficiálních údajů vyveze...


 • Mamuti vyhynuli na odlehlém ostrově 1

  Scéna, kdy se udiveným školou povinným chlapcům ukáže na břehu pomalu plynoucí řeky obrovský mamut, patří k nejpůsobivějším pasážím dnes už kultovního filmu Karla Zemana Cesta do pravěku z roku 1955. Velcí chobotnatci ale dodnes zajímají nejen filmaře. Scéna, kdy se udiveným školou povinným chlapcům ukáže na břehu pomalu plynoucí řeky obrovský mamut, patří k nejpůsobivějším pasážím dnes už kultovního filmu Karla Zemana Cesta do pravěku z roku 1955. Velcí chobotnatci ale dodnes zajímají nejen filmaře.


 • Deset let od bankrotu General Motors. 1

  Před deseti lety, 1. června 2009, požádala americká automobilka General Motors soud o bankrotovou ochranu před věřiteli. Byl to čtvrtý největší bankrot v historii Spojených států a největší bankrot ve zpracovatelském sektoru USA. Před deseti lety, 1. června 2009, požádala americká automobilka General Motors soud o bankrotovou ochranu před věřiteli. Byl to čtvrtý největší bankrot v historii Spojených států a největší bankrot ve zpracovatelském sektoru USA.

  no title 01.06.19 00:00:00


 • Ve zlínském zámku je k vidění mamut a další giganti doby ledové 1 ( 1 )

  Zlín - Pětimetrový mamut nebo obří pravěký lenochod jsou ode dneška k vidění na zámku ve Zlíně. Jsou součástí výstavy Giganti doby ledové, která potrvá až do 10. června. Vědci... Zlín - Pětimetrový mamut nebo obří pravěký lenochod jsou ode dneška k vidění na zámku ve Zlíně. Jsou součástí výstavy Giganti doby ledové, která potrvá až do 10. června. Vědci...

  ceskenoviny.cz 10.03.20 12:47:00


 • Massriot v piatok vyrážajú na turné 1 ( 1 )

  Slovenská rocková skupina Massriot vyráža v piatok na turné s názvom A-Tour 2020. Termíny A-Tour skupiny Massriot: 6. marca - Mamut Pub, Poprad Príspevok Massriot v piatok vyrážajú na turné zobrazený najskôr Hlavné správy. Bratislava 27. februára 2020 (SITA/HSP/Foto:Facebook) Slovenská rocková skupina Massriot vyráža v piatok na turné s názvom A-Tour 2020. „Je už takou malou tradíciou, že naše kroky vedú do klubov každého pol roka, vždy na jar a na jeseň. Na koncerty...

  Hlavné Správy 27.02.20 07:42:28


 • S prehistorickou značkou je amen. 1 ( 1 )

  Sto dvanáct let starý detroitský mamut General Motors neprožívá své nejlepší období. Zatím stále největší americká automobilka a jedna z vůbec největších firem v USA se stahuje z dalších trhů. Firma v loňském roce zaznamenala ztrátu dvě stě milionů dolarů (4,6 miliardy korun). Sto dvanáct let starý detroitský mamut General Motors neprožívá své nejlepší období. Zatím stále největší americká automobilka a jedna z vůbec největších firem v USA se stahuje z dalších trhů. Firma v loňském roce zaznamenala ztrátu dvě stě milionů dolarů...

  18.02.20 10:00:00


 • Kvůli kamionům postaví mostní provizoria i na objížďkách Nových Mlýnů 1 ( 1 )

  V březnu začnou silničáři opravovat most přes novomlýnské nádrže, nad kterým se zatím klene dočasný vojenský most, takzvaný mamut. Aby mohla po objížďce jezdit i těžká nákladní auta, musí dělníci podobné "mamuty" postavit i na její trase. V březnu začnou silničáři opravovat most přes novomlýnské nádrže, nad kterým se zatím klene dočasný vojenský most, takzvaný mamut. Aby mohla po objížďce jezdit i těžká nákladní auta, musí dělníci podobné „mamuty“ postavit i na její trase.

  21.01.20 06:29:00


 • Ve stopě kvete metrová vrbovka, díra po rolbě zeje dál. 1 ( 1 )

  V Harrachově tuto zimu oslaví sto let od prvních závodů na Čertově hoře. Stále ale hrozí, že místo oslav se bude truchlit. V Harrachově tuto zimu oslaví sto let od prvních závodů na Čertově hoře. Stále ale hrozí, že místo oslav se bude truchlit. Podívejte se.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 06.08.19 13:29:02


 • Ve stopě kvete metrová vrbovka, díra po rolbě zeje dál. 1 ( 1 )

  V Harrachově tuto zimu oslaví sto let od prvních závodů na Čertově hoře. Stále ale hrozí, že místo oslav se bude truchlit. V Harrachově tuto zimu oslaví sto let od prvních závodů na Čertově hoře. Stále ale hrozí, že místo oslav se bude truchlit. Podívejte se.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 05.08.19 06:01:00


 • Zahral si aj Buček. 1 ( 1 1 )

  V Bratislave sa uskutočnil prestížny hokejbalový turnaj Mamut Cup v dvoch kategóriách - U23 a U18. V akcii boli Rytieri aj tím Nitra Foxes. V Bratislave sa uskutočnil prestížny hokejbalový turnaj Mamut Cup v dvoch kategóriách - U23 a U18. V akcii boli Rytieri aj tím Nitra Foxes.

  28.05.19 11:10:00


 • Mamut, velebobr či olomoucký nosorožec. 1 ( 1 )

  Udělat si představu o tom, jak to před deseti tisíci lety vypadalo na Zemi, si lze nyní v olomouckém Vlastivědném muzeu. Po pěti letech se tam vrátila jedna z nejúspěšnějších výstav v jeho novodobé historii - Giganti doby ledové 2. Udělat si představu o tom, jak to před deseti tisíci lety vypadalo na Zemi, si lze nyní v olomouckém Vlastivědném muzeu. Po pěti letech se tam vrátila jedna z nejúspěšnějších výstav v jeho novodobé historii - Giganti doby ledové 2.

  idnes.cz 25.05.19 12:51:00


 • Autofotka týdne: americký borec Cadillac XT4 v české premiéře 2 ( 2 )

  Americký mamut General Motors před pár lety Evropu víceméně opustil. Chutím a potřebám Evropanů nejblíž je nabídka Cadillacu. Na českém trhu tuto tradiční značku reprezentují firmy Cadillac Praha a nově Tucar. Americký mamut General Motors před pár lety Evropu víceméně opustil. Po prodeji Opelu v roce 2017 se auta značek GM dostávají na starý kontinent neorganizovaně přes nezávislé dovozce. Chutím a potřebám Evropanů nejblíž je nabídka Cadillacu. Na českém trhu tuto...

  19.05.19 00:00:00


 • Mamut přeje zamilovaným: Na 1. máje se polibte pod chobotem 1 ( 1 )

  I když je První máj v kalendáři jako Svátek práce, tradičně patří hlavně zamilovaným. I když je První máj v kalendáři jako Svátek práce, tradičně patří hlavně zamilovaným. V Brně se sice utkají mezi sebou pravicoví a levicoví radikálové, skutečným láskám bude na státní svátek určeno Prvomájové Líbání pod chobotem.

  30.04.19 15:51:00


 • Znovuoživení mamutů? 1 ( 1 )

  Japonští vědci však tvrdí, že konečně učinili "významný krok" směrem k návratu tohoto obřího zvířete. Zprávy o tom, že mamut, který po Zemi kráčel ještě před zhruba 4000 lety, by mohl opět obživnout, se v minulosti objevily již několikrát. Japonští vědci však tvrdí, že konečně učinili "významný krok" směrem k návratu tohoto obřího zvířete. A to za pomoci myších buněk.

  Deník.cz 13.03.19 19:03:00


 • Slobodná Európa slávi 30. 1 ( 1 1 )

  Skupina Slobodná Európa si v súčasnom roku 2019 pripomenie už 30 rokov od chvíle, kedy pri jednom stole v kedysi legendárnej bratislavskej pivárni Stará sladovňa (Mamut) sedeli spolu gitarista Sveťo Korbeľ, basák Braňo Alex, bubeník Peter "Ozi" Hurtig (všetci traja práve čerstvo odídení, resp. odchádzajúci z kapely Zóna A) a spevák Miloslav "Whisky" Láber. Skupina Slobodná Európa si v súčasnom roku 2019 pripomenie už 30 rokov od chvíle, kedy pri jednom stole v kedysi legendárnej bratislavskej pivárni Stará sladovňa (Mamut) sedeli spolu gitarista Sveťo Korbeľ, basák Braňo Alex, bubeník Peter "Ozi" Hurtig (všetci traja...

  21.02.19 17:19:03


 • Jan Panocha: Zkladn přjem (pro matky) jako past. 1 ( 1 1 )

  K tomu mohou posloužit pobdky pro mamut firmy a dotace. Aby lid nevychzeli pořdně jen s platem, je třeba od nich odčerpvat přebytečn penze. K tomu mohou posloužit pobdky pro mamut firmy a dotace. Pro socialistick strany nepředstavuje ohrožen hrstka miliardřů, ale situace, kdyby si skoro každ našetřil milion.


 • Mamut řízl do českého MMA rybníku! 1 ( 1 )

  Nakonec se povídání nad dvěma kávami posunulo do více směrů. Jaké může být setkání s Mamutem? Určitě překvapivé a otevřené. Zápasník MMA, který v těžké váze stihl devět zápasů a jen jednou prohrál, přešel ke komentování. Rozhovor měl jasný směr, jaký byl přerod zápasníka v muže s mikrofonem. Nakonec se...


 • Režisér Jan Kačer: Jsem vycpaný mamut. 1 ( 1 )

  Úspěšný divadelní režisér i herec nové vlny filmů Evalda Schorma či Antonína Máši předloni oslavil osmdesátku. /ROZHOVOR/ Kde všude to vyjde? Praha a regionální mutace? Takže celonárodní ostuda, zhodnotil s příslovečným důvtipem Jan Kačer mou žádost o rozhovor… Ale nechť rozhodnou čtenáři. Úspěšný divadelní režisér i herec nové vlny filmů Evalda Schorma či Antonína Máši předloni oslavil osmdesátku.

  Deník.cz 05.08.18 01:25:00


 • Neurovedkyňa ostrese: Kedysi nás naháňal mamut, dnes nás naháňajú deadliny 1 ( 1 )

  Vo veľkomestách sme obklopení cudzími ľuďmi a permanentne sme zahltení informáciami. Vo veľkomestách sme obklopení cudzími ľuďmi a permanentne sme zahltení informáciami. Takže stres je chronický, nikdy neutícha a je nekontrolovaný. Nemôžeme sa zavrieť a odísť, keď vieme, že emaily a telefonáty stále prichádzajú, hovorí slovenská neurovedkyňa.

  18.07.18 09:43:59


 • Mamut, štola nebo úzkokolejka. 1 ( 1 )

  Jednoznačně největší pozornost poutá resort Dolní Morava, kde od letoška stojí již pokřtěný obří mamut. Akční a nezapomenutelné prázdniny se dají zažít i v Pardubickém kraji. Jednoznačně největší pozornost poutá resort Dolní Morava, kde od letoška stojí již pokřtěný obří mamut. Pro ty starší se pak letos otevřela Stamichmanova štola, k jejímuž zdolání a splnění úkolů budou návštěvníci...

  Deník.cz 04.07.18 14:11:00