Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: letních

 • Pianina v parku: Zahájení sezóny v Praze 11 1

  Přijďte oslavit start letních prázdnin hudbou, zpěvem a dobrotami! Ve čtvrtek 27. června od 18 hodin zahájí jedenáctá městská část další sezónu Pianin v parku u Chodovské tvrze. Přijďte oslavit start letních prázdnin hudbou, zpěvem a dobrotami! Ve čtvrtek 27. června od 18 hodin zahájí jedenáctá městská část další sezónu Pianin v parku u Chodovské tvrze.

  Pražský patriot 26.06.19 19:28:00


 • Tentokrát to se sluníčkem nevychytala: Sexy Mašlíková si sežehla své poprsí! 1

  Pořádně krušnou noc za sebou má Hana Mašlíková (37). Modelka a moderátorka se rozhodla, že se v horkých letních dnech zchladí v bazénu a vystaví své vysportované tělo slunečním paprskům. Na přímém slunci ale nechtěla být příliš dlouho, takže se nenamazala žádným opalovacím krémem. Pořádně krušnou noc za sebou má Hana Mašlíková (37). Modelka a moderátorka se rozhodla, že se v horkých letních dnech zchladí v bazénu a vystaví své vysportované tělo slunečním paprskům. Na přímém slunci ale nechtěla být příliš dlouho, takže se...


 • V létě omezí dálniční provoz přes čtyřicet uzavírek, na D1 budou radary 1

  Více než čtyřicet uzavírek omezí během letních prázdnin provoz na českých dálnicích. Největší dávkou trpělivosti se musí řidiči klasicky obrnit při průjezdu dálnicí D1, kde bude pokračovat modernizace pěti úseků. Tři opravované úseky budou monitorovat radary. Více než čtyřicet uzavírek omezí během letních prázdnin provoz na českých dálnicích. Největší dávkou trpělivosti se musí řidiči klasicky obrnit při průjezdu dálnicí D1, kde bude pokračovat modernizace pěti úseků. Tři opravované úseky budou monitorovat radary.

  no title 26.06.19 11:27:00


 • Bude se opravovat přejezd na Šťáralce 1

  Kolín - O letních prázdninách čekají Kolín dvě opravy železničních přejezdů. Prvním a asi nejzásadnějším je přejezd v Havlíčkově ulici, který projde celkovou rekonstrukcí. Termín prací je stanoven na přelom prázdninových měsíců - od 29. července do 7. srpna. Kolín - O letních prázdninách čekají Kolín dvě opravy železničních přejezdů. Prvním a asi nejzásadnějším je přejezd v Havlíčkově ulici, který projde celkovou rekonstrukcí. Termín prací je stanoven na přelom prázdninových měsíců - od 29. července do 7. srpna.

  Kolínský deník 26.06.19 10:30:00


 • Připravte se na kolony. 2 ( 2 )

  Přes 40 uzavírek omezí během letních prázdnin provoz na českých dálnicích. Největší komplikace lze čekat tradičně na dálnici D1, kde bude pokračovat modernizace pěti úseků. Další větší omezení budou na dálnicích D8 a D11. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD)zveřejnilo mapu oprav. Přes 40 uzavírek omezí během letních prázdnin provoz na českých dálnicích. Největší komplikace lze čekat tradičně na dálnici D1, kde bude pokračovat modernizace pěti úseků. Další větší omezení budou na dálnicích D8 a D11. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD)zveřejnilo mapu...


 • Pozor, děti v autech jedou na prázdniny 1

  V letních měsících jsou děti na silnicích nejohroženější. Nebezpečí jim hrozí i v roli spolucestujících v autě. Co si tedy připomenout před začátkem letních prázdnin? A je možné se věnovat dopravní výchově hrou i o prázdninách? V letních měsících jsou děti na silnicích nejohroženější. Nebezpečí jim hrozí i v roli spolucestujících v autě. Co si tedy připomenout před začátkem letních prázdnin? A je možné se věnovat dopravní výchově hrou i o prázdninách?


 • V létě omezí dálniční provoz přes 40 uzavírek, na D1 budou radary 2

  Praha - Přes 40 uzavírek omezí během letních prázdnin provoz na českých dálnicích. Největší komplikace lze čekat tradičně na dálnici D1, kde bude pokračovat modernizace pěti úseků.... Praha - Přes 40 uzavírek omezí během letních prázdnin provoz na českých dálnicích. Největší komplikace lze čekat tradičně na dálnici D1, kde bude pokračovat modernizace pěti úseků....


 • Tyto smartphony budeme kupovat koncem léta a na podzim 1

  V letních měsících sice tradičně premiér nových smartphonů ubude, ovšem konec léta to zase pořádně vykompenzuje. Dočkáme se nových samsungů, iPhonů a možná i nějakého huaweie. V letních měsících sice tradičně premiér nových smartphonů ubude, ovšem konec léta to zase pořádně vykompenzuje. Dočkáme se nových samsungů, iPhonů a možná i nějakého huaweie.

  no title 25.06.19 00:18:00


 • Drobní vinaři Slovácka jdou do služby. 1 ( 1 )

  Čím dál více se drobní vinaři na Slovácku sdružují do spolků, aby v hlavní turistické sezoně návštěvníci v jejich obci našli plný pohárek. Službu letních otevřených sklepů si dělí mezi sebe a zaručují turistovi, že koštovat víno bude přímo s tím, kdo ho vyrábí. Čím dál více se drobní vinaři na Slovácku sdružují do spolků, aby v hlavní turistické sezoně návštěvníci v jejich obci našli plný pohárek. Službu letních otevřených sklepů si dělí mezi sebe a zaručují turistovi, že koštovat víno bude přímo s...


 • Honor 20 se podívá na český trh. 1

  Honor 20 se již začal prodávat v prvních evropských zemíchDo České republiky dorazí v průběhu letních měsícůCena by měla startovat pod hranicí 13 tisíc korun Honor 20 se již začal prodávat v prvních evropských zemíchDo České republiky dorazí v průběhu letních měsícůCena by měla startovat pod hranicí 13 tisíc korun


 • Nastává Klobucké kulturní léto 1

  VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Nadcházející prázdninový čas bude ve Valašských Kloboukách patřit Klobuckému kulturnímu létu. Lidé jsou zváni na bohatý program složený z koncertů, letních kin, výstav, festivalů i divadla, pozvala veřejnost mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková. VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Nadcházející prázdninový čas bude ve Valašských Kloboukách patřit Klobuckému kulturnímu létu. Lidé jsou zváni na bohatý program složený z koncertů, letních kin, výstav, festivalů i divadla, pozvala veřejnost mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.


 • Naši chlupatí mazlíčci v horkách trpí: Rady, jak jim zpříjemnit parné letní dny 2

  Česko ovládly tropické teploty, které mají koncem týdne atakovat až čtyřicítky. Domácí mazlíčci během horkých letních dnů opravdu trpí. Vysoké teploty pro ně nejsou vůbec nic příjemného. Řekneme vám, jak jim můžete parné dny zpříjemnit. Zory Urbanové, co by poradila čtenářům, kteří jsou vlastníky psů. Česko ovládly tropické teploty, které mají koncem týdne atakovat až čtyřicítky. Domácí mazlíčci během horkých letních dnů opravdu trpí. Vysoké teploty pro ně nejsou vůbec nic příjemného. Proto byste na ně měli myslet a řádně se o ně starat. Řekneme...

  eXtra.cz 24.06.19 11:18:57


 • Dům jizerského Fausta se otevře veřejnosti 1 ( 1 )

  V Krásné na Jablonecku skončila po 15 letech rekonstrukce Kittelova domu, jemuž se přezdívá Burk. Pro veřejnost se dvoupatrová stavba spjatá s postavou místního léčitele a ranhojiče Eleazara Kittela otevře během letních prázdnin. V Krásné na Jablonecku skončila po 15 letech rekonstrukce Kittelova domu, jemuž se přezdívá Burk. Pro veřejnost se dvoupatrová stavba spjatá s postavou místního léčitele a ranhojiče Eleazara Kittela otevře během letních prázdnin.


 • Daňové zajímavosti o příjmu z brigády: 5 příkladů z praxe 1

  V letních měsících je nabídka brigád nejvyšší a využívají je nejenom studenti, ale i zaměstnanci či penzisté. Podívejme se na zajímavé praktické příklady zdanění. V letních měsících je nabídka brigád nejvyšší a využívají je nejenom studenti, ale i zaměstnanci či penzisté. Podívejme se na zajímavé praktické příklady zdanění.

  osobní finance 24.06.19 06:40:00


 • Většina příměstských táborů je již obsazená. 1

  " Tuto otázku si během letních prázdnin položí snad každý rodič dětí předškolních i školou povinných. Luxusem hlídacích babiček a dědečků se může pochlubit jen málokdo a školky a školní družiny nebývají otevřené po oba dva prázdninové měsíce. Jednou z možností řešení palčivého problému jsou příměstské tábory. Vysočina - „Kam s ním?“ Tuto otázku si během letních prázdnin položí snad každý rodič dětí předškolních i školou povinných. Luxusem hlídacích babiček a dědečků se může pochlubit jen málokdo a školky a školní družiny nebývají otevřené po oba dva prázdninové měsíce.

  Žďárský deník 24.06.19 06:04:00


 • Na dovolenou autem připravte svůj vůz, nezapomeňte ani na pojištění 2 ( 2 )

  Čas letních dovolených se blíží a velké množství lidí vyrazí do zahraničí vlastním autem. Na dlouhou cestu je však třeba připravite nejen sebe, ale i vůz. Samozřejmostí by pochopitelně mělo být sjednání cestovního pojištění i pojištění auta. Čas letních dovolených se blíží a velké množství lidí vyrazí do zahraničí vlastním autem. Na dlouhou cestu je však třeba připravite nejen sebe, ale i vůz. Samozřejmostí by pochopitelně mělo být sjednání cestovního pojištění i pojištění auta.


 • Řidiči, z toho zešílíte! 1 ( 1 )

  Balíčky uklidňujících léků budou zřejmě potřebovat řidiči projíždějící Brnem. Od začátku letních prázdnin totiž hrozí městu totální kolaps v dopravě. Kdo může, ať se Brnu vyhne obloukem! Balíčky uklidňujících léků budou zřejmě potřebovat řidiči projíždějící Brnem. Od začátku letních prázdnin totiž hrozí městu totální kolaps v dopravě. Kdo může, ať se Brnu vyhne obloukem!


 • 10 nejočekávanějších letních filmových hitů 1

  Spider-Man: Daleko od domova, Srážka s láskou, Mrtví neumírají, Spolujízda, Devadesátky, spin-off série Rychle a zběsile, Tarantinovo Tenkrát v Hollywoodu nebo režijní debut scenáristy seriálu MOST! Spider-Man: Daleko od domova, Srážka s láskou, Mrtví neumírají, Spolujízda, Devadesátky, spin-off série Rychle a zběsile, Tarantinovo Tenkrát v Hollywoodu nebo režijní debut scenáristy seriálu MOST! Petra Kolečka.


 • Lze mít uzavřeno více pracovních dohod 1 ( 1 )

  V letních měsících je možné pracovat i pro více zaměstnavatelů současně. Počet uzavřených dohod o provedení práce během roku není limitován. Pro každého zaměstnavatele je však možné pracovat maximálně 300 hodin za kalendářní rok. V letních měsících je možné pracovat i pro více zaměstnavatelů současně. Počet uzavřených dohod o provedení práce během roku není limitován. Pro každého zaměstnavatele je však možné pracovat maximálně 300 hodin za kalendářní rok.

  31.05.19 20:00:00


 • V Šeberově bude veselo: S poníky nebo dětským vláčkem tu s předstihem oslaví Den dětí 1 ( 1 )

  Co vedle konce školního roku, Vánoc nebo letních prázdnin těší děti nejvíce? Při jeho konání se nejen po Praze koná doslova houšť nejrozmanitějších akcí, na kterých si přijdou na své jak děti, tak i jejich rodiče. Jedna z takových se 31. května koná také v Šeberově. Co vedle konce školního roku, Vánoc nebo letních prázdnin těší děti nejvíce? Přece den dětí. Při jeho konání se nejen po Praze koná doslova houšť nejrozmanitějších akcí, na kterých si přijdou na své jak děti, tak i jejich rodiče. Jedna...

  blesk.cz 31.05.19 12:05:00