Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: lázně

 • Házenkářky Kynžvartu začaly výhrou. 1

  Házenkářky Sokola Lázně Kynžvart vyhrály první utkání v první lize, nejvyšší české soutěži, v Kobylisích. V sobotu je čeká historická domácí premiéra, od 14 hodin hostí Jiskru Otrokovice. Házenkářky Sokola Lázně Kynžvart vyhrály první utkání v první lize, nejvyšší české soutěži, v Kobylisích. V sobotu je čeká historická domácí premiéra, od 14 hodin hostí Jiskru Otrokovice.


 • S Karlem Lopraisem v čele a už po dvacáté. 1 ( 1 )

  Bruntál byl jednou ze zastávek dvacátého ročníku Trofeo Niké, podhorské jízdy veteránů. Další ze zastávek na Bruntálsku byly pak přehrada Slezská Harta a lázně Karlova Studánka. Bruntál byl jednou ze zastávek dvacátého ročníku Trofeo Niké, podhorské jízdy veteránů. Další ze zastávek na Bruntálsku byly pak přehrada Slezská Harta a lázně Karlova Studánka.

  InfoPortály.cz 16.09.19 09:10:00


 • Kynžvart je výzva a ty já mám rád, říká trenér házenkářek Sabadka 1

  V sobotu vstoupí Sokol Lázně Kynžvart do první ligy, jako absolutní nováček, zápasem v pražských Kobylisích. "Myslím, že to nebude propadák a že můžeme všechny jenom mile překvapit," hlásí před začátkem soutěže kapitánka týmu Barbora Tesařová. V sobotu vstoupí Sokol Lázně Kynžvart do první ligy, jako absolutní nováček, zápasem v pražských Kobylisích. „Myslím, že to nebude propadák a že můžeme všechny jenom mile překvapit,“ hlásí před začátkem soutěže kapitánka týmu Barbora Tesařová.

  no title 14.09.19 11:44:00


 • Pokud Klášterec nesežene partnera pro své lázně, mohl by přijít o povolení 2

  Klášterec nad Ohří hledá strategického partnera, který by provozoval lázeňský areál Evženie. Hlavním cílem je, aby nabízel nepřetržitě i léčebné procedury a získal tak status lázeňského místa. Klášterec nad Ohří hledá strategického partnera, který by provozoval lázeňský areál Evženie. Hlavním cílem je, aby nabízel nepřetržitě i léčebné procedury a získal tak status lázeňského místa. Pokud se to nepodaří do příštího roku, Klášterec by mohl přijít o povolení...


 • Do Chebu se vrací extraliga stolního tenisu 1

  V pátek na stolech KT Praha pokračuje druhým kolem extraliga stolního tenisu. Západočeský SKST Cheb se snaží navázat na dva roky staré působení týmu SK TTC Františkovy Lázně, který v květnu 2017 dokráčel až do extraligového finále. V pátek na stolech KT Praha pokračuje druhým kolem extraliga stolního tenisu. Západočeský SKST Cheb se snaží navázat na dva roky staré působení týmu SK TTC Františkovy Lázně, který v květnu 2017 dokráčel až do extraligového finále.

  no title 13.09.19 10:39:00


 • Nechat se zahrabat do písku je zdravé 1 ( 1 )

  Naše praprababičky a prapradědové se nekoupali a neslunili pouze pro zábavu. Voda byla mnohem čistší a ani pobyt na slunci nebyl tolik nebezpečný. Takové říční, mořské, sluneční nebo pískové lázně měly blahodárné účinky na lidské zdraví. [5 minut čtení] Léčbu sluncem, pískem a mořskou vodou využívali již naši předci a praprapředci… Například léčebná kúra v písku se využívala už od starověku. Jak se lidé kdysi koupali a opalovali? Naše praprababičky a prapradědové se nekoupali a neslunili pouze...

  Chytře na život 12.09.19 00:00:00


 • Institut ochrany obyvatelstva byl na kontrole ve Skoranově 1

  V nedalekém Skoranově včera zasahovali experti z hasičského Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč. V nedalekém Skoranově včera zasahovali experti z hasičského Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč.

  Chrudimský deník 11.09.19 18:29:00


 • V chomutovském bazénu se vařily drogy. 2

  Zaprášená okna, oprýskaná fasáda, vypuštěný padesátimetrový bazén a zdevastovaný interiér. Kdysi jeden z nejmodernějších plaveckých areálů na severu Čech - městské lázně v Chomutově - je už několik let pouhou opuštěnou ruinou. V neděli v něm ale pár hodin panoval nebývalý ruch. Zaprášená okna, oprýskaná fasáda, vypuštěný padesátimetrový bazén a zdevastovaný interiér. Kdysi jeden z nejmodernějších plaveckých areálů na severu Čech – městské lázně v Chomutově – je už několik let pouhou opuštěnou ruinou. V neděli v něm ale pár hodin panoval...


 • Kam vzít rodinku na výlet. 1

  Je to malé, leč velmi přívětivé městečko. Poděbrady se proslavily jako lázně, najdete tu také spoustu parků a zeleně. Navíc leží přímo u Labe. Klid a romantika jsou zaručeny. Je to malé, leč velmi přívětivé městečko. Poděbrady se proslavily jako lázně, najdete tu také spoustu parků a zeleně. Navíc leží přímo u Labe. Klid a romantika jsou zaručeny.

  no title 05.09.19 11:58:00


 • Na co brát ohled při výběru vany, aby poskytla dostatečný komfort 1

  Dobře vybraná vana nebude překážet v malé koupelně a v té prostornější může být významným designovým prvkem. Zároveň poskytne komfort, jaký nabízejí už jenom lázně. Dobře vybraná vana nebude překážet v malé koupelně a v té prostornější může být významným designovým prvkem. Zároveň poskytne komfort, jaký nabízejí už jenom lázně.


 • Alžbětiny lázně mají zůstat v rukou města, to je bude postupně opravovat 1

  Další směřování Alžbětiných lázní odsouhlasili karlovarští zastupitelé. Poslední městské lázně mají zůstat v majetku Karlových Varů, ty je budou ze svých peněz opravovat. Do toho se zkusí podívat po dotacích. Návrh vyvolal kritiku opozice, připomínky měli i koaliční partneři. Další směřování Alžbětiných lázní odsouhlasili karlovarští zastupitelé. Poslední městské lázně mají zůstat v majetku Karlových Varů, ty je budou ze svých peněz opravovat. Do toho se zkusí podívat po dotacích. Návrh vyvolal kritiku opozice, připomínky měli i koaliční partneři.


 • Studentka marně oživuje městské lázně v Jablonci. 2

  Jablonecké městské lázně dříve sloužily obyčejným lidem. Dnes budova zeje prázdnotou, zbyl jen bazén a mnoho koupelen. Podívejte se na ně v galerii. Jablonecké městské lázně dříve sloužily obyčejným lidem. Dnes budova zeje prázdnotou, zbyl jen bazén a mnoho koupelen. Podívejte se na ně v galerii.


 • Lázně u Berlína milovali bankéři i armáda. 1

  Málokteré lázně měly tak dramatický osud jako Bad Saarow. Prohnala se jimi Luftwaffe, Rudá armáda i vojáci Německé demokratické republiky. Dnes jsou opět poklidným místem, které díky okouzlující přírodě, rašelině a termálním pramenům přitahuje turisty. Málokteré lázně měly tak dramatický osud jako Bad Saarow. Prohnala se jimi Luftwaffe, Rudá armáda i vojáci Německé demokratické republiky. Dnes jsou opět poklidným místem, které díky okouzlující přírodě, rašelině a termálním pramenům přitahuje turisty.

  no title 28.08.19 00:00:00


 • Propásli jste letní dovolenou? 1 ( 1 )

  Roční návštěvnost lázní v Česku atakuje 900 tisíc hostů. V Hotelu Lázně Kostelec naleznete hned dvě. Pro naprostý komfort hostů Hotel Lázně Kostelec nabízí k zapůjčení také kola. Okolí hotelu je totiž jako stvořené pro cyklovýlety. Sezóna letních dovolených se zdá být u konce. Blížící se září přinese ochlazení a rodičům staronové povinnosti spojené s návratem dětí do škol. Nenechte se ale přicházejícím podzimem zmást. Své volno si můžete stále pohádkově užít. Nechte se hýčkat v...

  Magazín o autech: Autoweb.cz 27.08.19 00:01:57


 • Lázně budou brázdit nové trolejbusy, bez napájení ujedou i 14 kilometrů 2

  V Mariánských Lázních by se koncem příštího roku měly objevit zbrusu nové trolejbusy. Cena zakázky je více než 100 milionů korun, což představuje cenu přibližně 12,5 milionu za jeden vůz. V Mariánských Lázních by se koncem příštího roku měly objevit zbrusu nové trolejbusy. Společnost Městská doprava Mariánské Lázně (MDML) totiž uzavřela smlouvu s firmou Škoda Electric na dodávku osmi trolejbusů Škoda 30 Tr. Cena zakázky je více než 100 milionů...

  no title 23.08.19 08:53:00


 • Do podzemí Komorní hůrky by se mohli do roka podívat návštěvníci 1

  Františkovy Lázně (Chebsko) - Na Komorní hůrce nedaleko Františkových Lázní na Chebsku začaly práce na rozšíření takzvané Goethovy štoly. Pod vyhaslou sopkou by mělo vzniknout 28... Františkovy Lázně (Chebsko) - Na Komorní hůrce nedaleko Františkových Lázní na Chebsku začaly práce na rozšíření takzvané Goethovy štoly. Pod vyhaslou sopkou by mělo vzniknout 28...


 • Zvrat ve sporu o Hadí lázně nastal během pár hodin. 1 ( 1 )

  Ministerská komise jednala takzvaně "per rollem" 31. července na pokyn tehdejšího ministra Staňka, který ten den končil. Ministerská komise jednala takzvaně "per rollem" 31. července na pokyn tehdejšího ministra Staňka, který ten den končil.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 29.08.19 14:37:54


 • Další krok na cestě mezi elitu. 1 ( 1 )

  Zase o něco blíž je návrat nejvyšší ženské házenkářské soutěže do Karlovarského kraje. Sokol Lázně Kynžvart už bude hrát první ligu, druhou nejvyšší soutěž a nejvyšší českou. Zase o něco blíž je návrat nejvyšší ženské házenkářské soutěže do Karlovarského kraje. Sokol Lázně Kynžvart už bude hrát první ligu, druhou nejvyšší soutěž a nejvyšší českou.

  idnes.cz 29.08.19 09:47:00


 • Televize za 300 korun, židle za 60. 2 ( 2 )

  Na netradiční výprodej zvou třeboňské Bertiny lázně. Kvůli plánované rekonstrukci nabízejí vybavení svých pokojů včetně židlí, stolů či postelí. Lidé si mohou koupit také televizi, ledničku, minibar nebo třeba trezor. Na netradiční výprodej zvou třeboňské Bertiny lázně. Kvůli plánované rekonstrukci nabízejí vybavení svých pokojů včetně židlí, stolů či postelí. Lidé si mohou koupit také televizi, ledničku, minibar nebo třeba trezor.


 • Na Dolní Moravě hořelo roubenka: Škody jdou do milionů 2 ( 2 )

  V Dolní Moravě na Orlickoústecku v noci na sobotu hořela roubená chata. Na místě zasahovalo sedm hasičských jednotek i odborníci z Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč. Škoda je přibližně 5 milionů. V Dolní Moravě na Orlickoústecku v noci na sobotu hořela roubená chata. Na místě zasahovalo sedm hasičských jednotek i odborníci z Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč. Škoda je přibližně 5 milionů.

  blesk.cz 29.06.19 10:18:00