Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: kuře

 • Kuře se vyklubalo z vejce přímo v obchodě. 2 ( 2 )

  Z vejce určeného k prodeji se přímo na pultu vyklubalo kuře. Majitelka obchodu si ho nechá jako domácího mazlíčka. Z vejce určeného k prodeji se přímo na pultu vyklubalo kuře. Majitelka obchodu si ho nechá jako domácího mazlíčka.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 27.05.20 08:58:00


 • Kuře se sušenými švestkami 1 ( 1 )

  Propereme si švestky a také je povaříme, tentokrát jen čisté vodě. Na lžíci sádla osmahneme drobnwě nakrájenou cibuli, přidáme papriku a uvařené švestky. Když se vývar hodně vypaří, přidáme cukr a znovu provaříme. Nakonec porce kuřete obalíme v rozkvedlaném vejce a strouhance, osmažíme. 1 ks cibule, 1 ks mletá červená paprika, 2 ks vejce, 1 lžíce sádlo, 1 ks kuře, cca 1,5kg, 100 g cukr, 1 ks strouhanka, 1 kg sušené švestky, 1 ks tuk na smažení, 1 ks sůl, Kuře si uvaříme...

  24.05.20 11:22:03


 • Česk televize: Kuře v bačkorch vybralo přes devět milionů 1 ( 1 1 )

  ečernm koncertem vyvrcholil letošn dvaadvact ročnk charitativn sbrky Pomozte dětem. Divci pořadu Kuře v bačkorch zaslali pomoc DMS přes čtyři miliony korun, nejvce od roku 2010. ečernm koncertem vyvrcholil letošn dvaadvact ročnk charitativn sbrky Pomozte dětem. Divci pořadu Kuře v bačkorch zaslali pomoc DMS přes čtyři miliony korun, nejvce od roku 2010.


 • TELEVIZIONÁŘ: Raději jeden pořádný dar než estrádní dárkový koš 1 ( 1 )

  Po prvomájovém svátku přichází poněkud netypická veřejnoprávní sobota. Její večerní podobu zahájí charitativní pořad Pomozte dětem - Kuře v bačkorách, jenž se jindy vysílá z plného sálu o Velikonocích. Po prvomájovém svátku přichází poněkud netypická veřejnoprávní sobota. Její večerní podobu zahájí charitativní pořad Pomozte dětem – Kuře v bačkorách, jenž se jindy vysílá z plného sálu o Velikonocích.

  02.05.20 07:58:00


 • Příběh lidské hamižnosti. 1

  Kdo jiný by měl člověku pomoct ve stáří než jeho nejbližší příbuzní? Jenomže zadarmo ani kuře nehrabe, jak se říká, a hamižnost lidí často nezná mezí. Kdo jiný by měl člověku pomoct ve stáří než jeho nejbližší příbuzní? Jenomže zadarmo ani kuře nehrabe, jak se říká, a hamižnost lidí často nezná mezí.

  no title 01.05.20 00:00:00


 • RECEPT DNE: Nadívané pečené kuřátko s granátovým jablkem 1

  Pečené kuře nemusí být nuda. Vyzkoušejte náš recept s granátovým jablkem a u nedělního oběda budete za kuchařskou hvězdu. Pečené kuře nemusí být nuda. Vyzkoušejte náš recept s granátovým jablkem a u nedělního oběda budete za kuchařskou hvězdu.

  no title 24.11.19 00:00:00


 • Divoká Lucka s vtípkem! 1

  Povídají si dvě kamarádky: "No představ si, co ten můj včera udělal. Normálně jdu do mrazáku, hledám kuře a ten můj přijde, vyhrne mi sukni a strčí mi ho tam. Povídají si dvě kamarádky: "No představ si, co ten můj včera udělal. Normálně jdu do mrazáku, hledám kuře a ten můj přijde, vyhrne mi sukni a strčí mi ho tam." 

  Aha - online magazín 24.10.19 05:00:00


 • Naporcovat a vykostit kuře podle videonávodu zvládnete hravě 1 ( 1 1 )

  [2 minuty čtení] Překvapit rodinu pečenou kuřecí roládou, to může být dosud nedostižný sen. Ale jen proto, že vám ještě nikdo pořádně neukázal, jak na to. Koupit celé kuře a naporcovat ho na díly vyjde vždycky cenově líp, než když si koupíte jednotlivé části. Celou řadu lidí od koupě celého kuřete ale odrazuje fakt, že nevědí, jak se kuře správně porcuje. [2 minuty čtení] Překvapit rodinu pečenou kuřecí roládou, to může být dosud nedostižný sen. Ale jen proto, že vám ještě nikdo pořádně neukázal, jak na to. Koupit celé kuře a naporcovat ho na díly vyjde vždycky cenově líp, než když si...


 • Neumím zabít ani kuře, tvrdil Gančarčík. 1 ( 1 )

  Do obce se dostal náhodou. Jel vlakem, byl opilý a bez lístku, tak ho tam průvodčí vysadil. Recidivista propuštěný na amnestii chtěl získat peníze, vlezl do jednoho z domů a jeho obyvatelky ubodal. Před třiceti lety, v noci z 29. na 30. dubna 1990, zavraždil jednadvacetiletý Jaroslav Gančarčík ve středočeském Klučově brutálním způsobem tři ženy – Ivanku Kudláčkovou a její dvě dcery. Do obce se dostal náhodou. Jel vlakem, byl opilý a bez...

  idnes.cz 30.04.20 00:00:00


 • Ivana Korolová: Můj pocit z písní je to nejdůležitější 1 ( 1 )

  Loni v prosinci ale vydala a pokřtila své debutové popové album Kruhy. Ivanu Korolovou znají diváci z řady divadelních inscenací, z muzikálů Tarzan, Mefisto, Pomáda či Sněhová královna, ze seriálů Četníci z Luhačovic, Ohnivý kuře či Krejzovi a také z filmů Panic je nanic, Ať žijí rytíři nebo Dvanáct měsíčků. Loni v prosinci ale vydala a pokřtila své debutové...


 • IC 2944: Mlhovina Běžící kuře 1 ( 1 )

  Někomu se zdá, že je toobrovskékuře,které běží přes oblohu. Pro jiné je to plynová mlhovina, kdevznikají hvězdy. Mlhovina Běžící kuřeje katalogizovaná jakoIC 2944,měří as Někomu se zdá, že je toobrovskékuře,které běží přes oblohu. Pro jiné je to plynová mlhovina, kdevznikají hvězdy.Mlhovina Běžící kuřeje katalogizovaná jakoIC 2944,měří as

  20.04.20 06:00:01


 • RECEPT DNE: Jarní kuřátko na česneku s karamelizovanou karotkou 1 ( 1 )

  I obyčejné pečené kuře můžete připravit na různé způsoby. Vyzkoušejte náš recept na jarní kuřátko na česneku s karamelizovanou karotkou. I obyčejné pečené kuře můžete připravit na různé způsoby. Vyzkoušejte náš recept na jarní kuřátko na česneku s karamelizovanou karotkou.

  19.04.20 00:00:00


 • Vdovec po zpěvačce Pilarové: Můj život bez Evy 1 ( 1 )

  Smutek nehojí ani ubíhající čas. Jan Kolomazník (67) postrádá svou ženu Evu Pilarovou (†80) na každém kroku. "Byly to moc smutné Velikonoce. Mívali jsme smažené kuře s bramborovým salátem. Nevařil jsem, samotnému by mi to nechutnalo," přiznal bývalý tanečník deníku Aha!. Smutek nehojí ani ubíhající čas. Jan Kolomazník (67) postrádá svou ženu Evu Pilarovou (†80) na každém kroku. „Byly to moc smutné Velikonoce. Mívali jsme smažené kuře s bramborovým salátem. Nevařil jsem, samotnému by mi to nechutnalo,“ přiznal bývalý tanečník deníku...

  18.04.20 05:00:00


 • Recept: Pečínka, jen to štípne. 1 ( 1 )

  Slavnostní oběd by měl stát za to, ať už si dopřejete kuře, králíka nebo třeba kůzle. Jehněčí kotleta je ovšem královnou jarních mas. Šťavnatá, křehká, a když se přidá kopřiva, má jídlo říz, jako když švihne pomlázkou. Slavnostní oběd by měl stát za to, ať už si dopřejete kuře, králíka nebo třeba kůzle. Jehněčí kotleta je ovšem královnou jarních mas. Šťavnatá, křehká, a když se přidá kopřiva, má jídlo říz, jako když švihne pomlázkou.


 • Co pořád vařit dětem? 1 ( 1 )

  Kuře na paprice je klasika. Milují ji dospělí i děti. Recept na "paprikás csirke" je původem z Maďarska, ale v našich krajích už se zabydlel. Víte, jak se vaří poctivé kuře na paprice? Naučte se to ... Kuře na paprice je klasika. Milují ji dospělí i děti. Recept na "paprikás csirke" je původem z Maďarska, ale v našich krajích už se zabydlel. Víte, jak se vaří poctivé kuře na paprice? Naučte se to ...

  28.03.20 06:00:00


 • Ledecká slaví 25. 2 ( 2 )

  Sportovní obojživelnice Ester Ledecká slaví 25. narozeniny. Tady je výběr 25 jejích nejvtipnějších hlášek, které pronesla v rozhovorech. Sportovní obojživelnice Ester Ledecká slaví 25. narozeniny. Tady je výběr 25 jejích nejvtipnějších hlášek, které pronesla v rozhovorech.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 23.03.20 07:09:40


 • V kůře jednoho smrku přezimuje 75 000 lýkožroutů 1 ( 1 )

  Lesy v Česku mizí před očima, kde nejsou vykácené pláně, stojí uschlé jehličnany. Zlikvidoval je lýkožrout. V kůře jednoho smrku může přezimovat až 75 000 brouků. Lesy v Česku mizí před očima, kde nejsou vykácené pláně, stojí uschlé jehličnany. Zlikvidoval je lýkožrout. V kůře jednoho smrku může přezimovat až 75 000 brouků.

  22.03.20 05:00:00


 • Vědci nalezli fosílii ptáka, "zázračné kuře" je předchůdcem dnešní drůbeže 1 ( 1 1 )

  Opeřenec před 66,7 miliony let, tedy v době, kdy světu vládli dinosauři, obýval pobřežní oblasti dnešní Belgie. Vědci nalezli zkamenělinu ptáka, jež by mohla nabídnout nový pohled na ranou evoluci současných ptáků; o dotyčném tvorovi se domnívají, že je předchůdcem dnešní drůbeže. Opeřenec před 66,7 miliony let, tedy v době, kdy světu vládli dinosauři, obýval pobřežní oblasti...


 • Nestydatá Leichtová: Sexy i v těhotenství! 1 ( 1 )

  Na druhé miminko se těší Kristýna Leichtová, která je známá ze seriálů Comeback a Ohnivý kuře. Herečka na svém Instagramu ukázala, že sexy může být i žena, která nosí pod srdcem miminko a vystavila se negližé. Na druhé miminko se těší Kristýna Leichtová, která je známá ze seriálů Comeback a Ohnivý kuře. Herečka na svém Instagramu ukázala, že sexy může být i žena, která nosí pod srdcem miminko a vystavila se negližé.

  01.03.20 12:00:00


 • Týrání zvířat na severu: Veterina loni řešila upálené kuře i množírny 1 ( 1 )

  Krajští veterináři prokázali loni 162 případů týrání zvířat. Je to o 50 víc než v roce 2018. Krajští veterináři prokázali loni 162 případů týrání zvířat. Je to o 50 víc než v roce 2018.

  Litoměřický deník 28.02.20 18:00:00