Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: krabice

 • Děti do Žerotínského zámku nemohou, muzeum za nimi poselství Vánoc vyslalo do škol a školek 1 ( 1 1 )

  Tradiční akce Vánoce v muzeu dostala letos nový nádech. Když děti do Žerotínského zámku nemohou, vyslalo muzeum poselství Vánoc za nimi. Do škol a školek putují krabice s baňkami a dalšími potřebami pro sváteční tvoření. Tradiční akce Vánoce v muzeu dostala letos nový nádech. Když děti do Žerotínského zámku nemohou, vyslalo muzeum poselství Vánoc za nimi. Do škol a školek putují krabice s baňkami a dalšími potřebami pro sváteční tvoření.

  InfoPortály.cz 30.11.20 12:08:00


 • Krabice od bot udělají dětem veselejší Vánoce na pěti místech Vysočiny 2

  Děti mají pokaždé velkou radost, a tudíž i nádherné Vánoce, usmívá se maminka Petra Vávrová z Přibyslavi. Díky projektu Krabice od bot mají totiž Vávrovi Vánoce o trochu veselejší. "Pro mě jako matku více dětí, co si ledasco nemůže dovolit, je to úžasné. A vděčná nejsem jenom já, ale i děti," pochvaluje si projekt Petra Vávrová. Děti mají pokaždé velkou radost, a tudíž i nádherné Vánoce, usmívá se maminka Petra Vávrová z Přibyslavi. Díky projektu Krabice od bot mají totiž Vávrovi Vánoce o trochu veselejší. „Pro mě jako matku více dětí, co si ledasco nemůže dovolit, je to úžasné.

  Třebíčský deník 27.11.20 09:53:00


 • 18letá dívka porodila na nemocniční toaletě. 1

  Osmnáctiletá Britka přišla do nemocnice se silnými bolestmi zad. To ovšem netušila, že ji opustí jako novopečená maminka. Mladá žena údajně neměla ani tušení o tom, že by mohla být těhotná. Za lékaři se vydala kvůli bolestem v zádech, které ji trápily již několikátý den. O případu informoval zpravodajský portál news.com.au. Osmnáctiletá Britka přišla do nemocnice se silnými bolestmi zad. To ovšem netušila, že ji opustí jako novopečená maminka. Dítě porodila sama na nemocniční toaletě. Mladá žena údajně neměla ani tušení o tom, že by mohla být těhotná. Za lékaři se...


 • Krabice od bot. 1 ( 1 )

  Na pomoc dětem ohroženým chudobou dnes začíná desátý ročník sbírky dárků, kterou pořádá Diakonie Českobratrské církve evangelické. Sbírka potrvá do 6. prosince a doplňuje ji on-line sbírka, která běží nepřetržitě. Na pomoc dětem ohroženým chudobou dnes začíná desátý ročník sbírky dárků, kterou pořádá Diakonie Českobratrské církve evangelické. Dárky diakonie tradičně shromažďuje pod názvem Krabice od bot, letos poprvé mohou dárci připravit i krabici pro dospělé - rodiče samoživitele. Sbírka potrvá...


 • Jak reálně vypadají nové Macy? 2

  Již nyní se objevily první hands-on videa nových Maců s čipem M1. V červnu společnost Apple odhalila své plány používat vlastní čipy Apple Silicon ve svých Macech a slíbila špičkový výkon. Apple očekává, že přechod na vlastní […] Již nyní se objevily první hands-on videa nových Maců s čipem M1. Hands-on videa nám poskytují první pohled na to, jak nová zařízení reálně vypadají ihned po vybalení z krabice. V červnu společnost Apple odhalila své plány používat vlastní čipy...

  Novinky - AppleNovinky.cz 17.11.20 15:45:56


 • Handlová sa aj tento rok zapája do projektu obdarovania seniorov 1 ( 1 )

  Handlová sa aj v tomto roku zapája prostredníctvom sociálneho oddelenia mesta do celoslovenskej zbierky pod názvom Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Handlová sa aj v tomto roku zapája prostredníctvom sociálneho oddelenia mesta do celoslovenskej zbierky pod názvom Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

  SME 17.11.20 15:04:33


 • Zabavenou zásilku žabích stehýnek a mořských plodů dostala zvířata v německé zoo 1

  Při prohlídce podezřelého auta narazila policie v Bochumu na západě Německa na nechlazené krabice plodů moře. Přivolaní úředníci se rozhodli zabavené potraviny i živé kraby věnovat místní zoologické zahradě, píše DPA. Při prohlídce podezřelého auta narazila policie v Bochumu na západě Německa na nechlazené krabice plodů moře. Přivolaní úředníci se rozhodli zabavené potraviny i živé kraby věnovat místní zoologické zahradě, píše DPA.


 • Dárky v krabicích od bot opět o Vánocích potěší děti z chudých rodin 1

  Desátý ročník vánoční sbírky Krabice od bot, který pořádá Diakonie, odstartuje v pondělí 23. listopadu. Desátý ročník vánoční sbírky Krabice od bot, který pořádá Diakonie, odstartuje v pondělí 23. listopadu.

  Litoměřický deník 13.11.20 13:44:00


 • Jak reálně vypadá HomePod mini? 1

  Již nyní se objevily první hands-on videa nového HomePodu mini. Jak název napovídá, HomePod mini je menší verze původního HomePodu, který je vysoký pouze 3,3 palce. Navzdory kompaktnějšímu designu však Apple tvrdí, že HomePod mini stále poskytuje […] Již nyní se objevily první hands-on videa nového HomePodu mini. Hands-on videa nám poskytují první pohled na to, jak nová zařízení reálně vypadají ihned po vybalení z krabice. Jak název napovídá, HomePod mini je menší verze původního HomePodu, který je...

  Novinky - AppleNovinky.cz 12.11.20 17:43:58


 • Jak reálně vypadá HomePod mini? 1

  Již nyní se objevily první hands-on videa nového HomePodu mini. Navzdory kompaktnějšímu designu však Apple tvrdí, že HomePod mini stále poskytuje […]Příspěvek Jak reálně vypadá HomePod mini? Podívejte se na první vybalení z krabice! pochází z AppleNovinky.cz Již nyní se objevily první hands-on videa nového HomePodu mini. Hands-on videa nám poskytují první pohled na to, jak nová zařízení reálně vypadají ihned po vybalení z krabice. Jak název napovídá, HomePod mini je menší verze původního HomePodu, který je...

  Novinky - AppleNovinky.cz 12.11.20 17:43:58


 • Krabice na vyhození? 1 ( 1 )

  Nakoupíte na internetu, přijde vám několik zásilek a najednou jste doma zavalení krabicemi a výplněmi? Tento , odpad" znovu využívají e-shopy, kterým naopak obalové materiály chybí, zejména v době vánočních nákupů. Vznikla proto databáze obchodů, které vaše použité krabice uvítají. V Česku funguje už téměř 50 tisíc internetových obchodů. Nakoupíte na internetu, přijde vám několik zásilek a najednou jste doma zavalení krabicemi a výplněmi? Tento ,,odpad" znovu využívají e-shopy, kterým naopak obalové materiály chybí, zejména v době vánočních nákupů. Vznikla proto databáze obchodů, které vaše použité krabice uvítají. V...


 • Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? 1 ( 1 )

  Maličkosti, ktoré sa vojdú do krabice, môžu byť pre seniorov jediným darčekom. Maličkosti, ktoré sa vojdú do krabice, môžu byť pre seniorov jediným darčekom.

  SME 10.11.20 10:06:12


 • Jak reálně vypadají iPhone 12 Pro Max a iPhone 12 mini? 1

  I přes to, že má 5,4palcový displej, je iPhone 12 mini menší než 4,7palcový iPhone […]Příspěvek Jak reálně vypadají iPhone 12 Pro Max a iPhone 12 mini? Podívejte se na první vybalení z krabice! pochází z AppleNovinky.cz Již nyní se objevily první hands-on videa iPhone 12 Pro Max a iPhone 12 mini. Hands-on videa nám poskytují pohled na to, jak nová zařízení reálně vypadají ihned po vybalení z krabice. První věc, která je ihned zřejmá, je velikost.

  Novinky - AppleNovinky.cz 09.11.20 19:01:11


 • Sbírka Krabice od bot potěší děti už podesáté 1

  I letos se uskuteční v Osíku u Litomyšle sbírka dárků pro děti Krabice od bot. Charitativní předvánoční sbírka se koná už podesáté. I letos se uskuteční v Osíku u Litomyšle sbírka dárků pro děti Krabice od bot. Charitativní předvánoční sbírka se koná už podesáté.

  Svitavský deník 04.11.20 13:05:00


 • Test elektrických zubních kartáčků 1

  Zajímá vás, jak vybrat elektrický kartáček? V tomto testu rozbalíme krabice se dvěma elektrickými zubními kartáčky a zkusíme si srovnat jejich vlastnosti, což by vám mohlo pomoct při výběru a kupování zubního kartáčku. Zajímá vás, jak vybrat elektrický kartáček? V tomto testu rozbalíme krabice se dvěma elektrickými zubními kartáčky a zkusíme si srovnat jejich vlastnosti, což by vám mohlo pomoct při výběru a kupování zubního kartáčku.


 • Řetězec čelí kritice. 1 ( 1 )

  Zaměstnanec supermarketu Carrefour v Recife na severovýchodě Brazílie zemřel v práci, ale jeho tělo zakryly deštníky a kartonové krabice a obchod zůstal otevřený, za což čelí kritice. Řetězec se v tiskové zprávě omluvil, uvedla agentura AFP. Zaměstnanec supermarketu Carrefour v Recife na severovýchodě Brazílie zemřel v práci, ale jeho tělo zakryly deštníky a kartonové krabice a obchod zůstal otevřený, za což čelí kritice. Řetězec se v tiskové zprávě omluvil, uvedla agentura AFP.


 • Německo: "Allahu Akbar". 1 ( 1 )

  Zprvy o toku vozidlem se nějakou dobu neobjevily. Toto ticho nyn přerušil teroristick tok v Berlně. Třicetilet Irčan najel Opelem Astra do několika aut a motocyklů, řval Allahu Akbar a pak vyhrožoval vbuchem krabice s nřadm. A už se v, kde se mohl radikalizovat. Zprvy o toku vozidlem se nějakou dobu neobjevily. Toto ticho nyn přerušil teroristick tok v Berlně. Třicetilet Irčan najel Opelem Astra do několika aut a motocyklů, řval Allahu Akbar a pak vyhrožoval vbuchem krabice s nřadm. A už se v,...


 • Nejdřív se najez a pak si hraj, vybízí multifunkční krabice na pizzu 1

  Fastfoodový řetězec Pizza Hut využil toho, že pandemie a večeře venku v restauraci nejdou dohromady. Krabici na pizzu přetvořil v promyšlený herní plán, který vytrhne trn z paty nejednomu rodiči. Fastfoodový řetězec Pizza Hut využil toho, že pandemie a večeře venku v restauraci nejdou dohromady. Krabici na pizzu přetvořil v promyšlený herní plán, který vytrhne trn z paty nejednomu rodiči.


 • Fotka dárku na sociální síti je jako pozvánka pro zloděje, varují experti. 1

  Češi by si měli dvakrát rozmyslet, co po Vánocích sdílí na sociálních sítích a jaké krabice od vánočních dárků vyhazují k popelnicím. Češi by si měli dvakrát rozmyslet, co po Vánocích sdílí na sociálních sítích a jaké krabice od vánočních dárků vyhazují k popelnicím. V období mezi Štědrým dnem a Novým rokem každoročně roste počet krádeží a zloději si často byty vytipovávají...


 • Z kamionu se vysypaly krabice s vínem 1 ( 1 )

  Během dvou dnů řeší policie další havárii kamionu, který díky podnapilosti řidiče skončil napříč komunikací. Hlavní tah z Vysočiny do východních Čech byl ve čtvrtek ráno zcela uzavřený. Během dvou dnů řeší policie další havárii kamionu, který díky podnapilosti řidiče skončil napříč komunikací. Hlavní tah z Vysočiny do východních Čech byl ve čtvrtek ráno zcela uzavřený.

  Chrudimský deník 29.10.20 12:25:00