Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: koupaliště

 • Z pramene Kalíšek teče požehnaná voda 1

  U lesního pramene Kalíšek poblíž dachovského koupaliště v Hořicích se v nědělní podvečer konala modlitba za vodu a všechno stvoření. U lesního pramene Kalíšek poblíž dachovského koupaliště v Hořicích se v nědělní podvečer konala modlitba za vodu a všechno stvoření.

  Jičínský deník 02.06.20 13:42:00


 • Obce na Litoměřicku sázejí při boji se suchem na rybníky a nádrže 1

  Mšené-lázně revitalizovaly přírodní koupaliště. Novou nádrž chtějí i Lovečkovice. Mšené-lázně revitalizovaly přírodní koupaliště. Novou nádrž chtějí i Lovečkovice.

  Litoměřický deník 02.06.20 12:00:00


 • Koupaliště se otevírají. 1

  /FOTO/ Nastává sezona koupališť, i když nástup letních teplot není zrovna ideální. Počet návštěvníků je navíc limitován koronavirovými opatřeními. /FOTO/ Nastává sezona koupališť, i když nástup letních teplot není zrovna ideální. Počet návštěvníků je navíc limitován koronavirovými opatřeními.

  Jičínský deník 02.06.20 05:41:00


 • TÉMA DENÍKU: Koupaliště v Ostravě se otevírají. 2

  Sluníčko ukazuje sílu pozvolna… asi tak jako vláda ochotu mírnit opatření proti čínské nákaze. Celý článek "TÉMA DENÍKU: Koupaliště v Ostravě se otevírají. "Porubak" se teprve plní" na Denik.cz TÉMA DENÍKU: Koupaliště v Ostravě se otevírají. "Porubak" se teprve plní /FOTOGALERIE/ První červnový den na největším středoevropském přírodním koupališti je v pořádku jen ta modrá obloha. Sluníčko ukazuje sílu pozvolna… asi tak jako vláda ochotu mírnit opatření proti čínské nákaze.


 • Bez ohřívané vody to nepůjde, říkají odborníci o koupališti Polanka 1

  Bez ohřívané vody nemá plavecký areál na Polance v Třebíči budoucnost. Říká to zatím nedokončená studie, kterou si tamní radnice nechala zpracovat u odborníků. Novou podobu koupaliště chce radnice poté představit lidem a ptát se na jejich názor. Bez ohřívané vody nemá plavecký areál na Polance v Třebíči budoucnost. Říká to zatím nedokončená studie, kterou si tamní radnice nechala zpracovat u odborníků. Novou podobu koupaliště chce radnice poté představit lidem a ptát se na jejich názor.

  Třebíčský deník 01.06.20 16:18:00


 • FOTO: Na koupaliště ve Štětí dorazili první odvážlivci 1

  Poprvé v letošní sezoně se návštěvníkům v pondělí 1. června otevřelo letní koupaliště ve Štětí. Krátce po 14. hodině dorazilo zatím jen pár odvážlivců převážně z řad dětí. Poprvé v letošní sezoně se návštěvníkům v pondělí 1. června otevřelo letní koupaliště ve Štětí. Krátce po 14. hodině dorazilo zatím jen pár odvážlivců převážně z řad dětí.

  Litoměřický deník 01.06.20 16:04:00


 • V Humpolci uvažují o přírodním koupališti, musí však přemluvit rybáře 2 ( 1 )

  Byly doby, kdy humpolecký rybník Dvorák býval v obležení slunících se lidí, kteří se do něj chodili osvěžovat. Po roce 1989 se tam začalo intenzivně s chovem ryb. A s koupáním byl konec. Teď přišla skupina opozičních zastupitelů s nápadem opět z Dvoráku vybudovat přírodní koupaliště. Byly doby, kdy humpolecký rybník Dvorák býval v obležení slunících se lidí, kteří se do něj chodili osvěžovat. Po roce 1989 se tam začalo intenzivně s chovem ryb. A s koupáním byl konec. Teď přišla skupina opozičních zastupitelů s nápadem...


 • NHL se rozjede v létě, ale co dál? 1

  Tak bude vypadat velké hokejové léto. Nejlepší hokejová soutěž oficiálně oznámila, že dohraje ročník. Kempy se otevřou nejdřív v červenci, začne se pak rovnou play off se 24 týmy. Pak je tady ale zásadní otázka: co s hráči, kteří prakticky rok nebudou hrát? Přijdete z koupaliště nebo od bazénu a zaškrtáte si zápasy NHL, které si nenecháte v noci ujít. Tak bude vypadat velké hokejové léto. Nejlepší hokejová soutěž oficiálně oznámila, že dohraje ročník. Kempy se otevřou nejdřív v červenci, začne se pak rovnou play off...


 • Městské koupaliště v Opavě se otevře v pátek 12. 1

  Městské koupaliště v Opavě se už těší na návštěvníky, své brány otevře 12. června. Za příznivého počasí bude v provozu denně od 9 do 19 hodin. Městské koupaliště v Opavě se už těší na návštěvníky, své brány otevře 12. června. Za příznivého počasí bude v provozu denně od 9 do 19 hodin.


 • Alternativní školka vzniká u lesa ve zrenovované maringotce s terasou 1

  K otevření se připravuje lesní klub, který osídlí zrenovovanou maringotku s terasou. Ta bude stát u lesa poblíž přírodního koupaliště. Dětem od tří let poskytne zázemí i v zimních měsících. Alternativu ke klasické mateřské škole si budou moci pro své ratolesti zvolit rodiče v Novém Městě na Moravě. K otevření se připravuje lesní klub, který osídlí zrenovovanou maringotku s terasou. Ta bude stát u lesa poblíž přírodního koupaliště. Dětem od...

  no title 28.05.20 08:44:00


 • Počasí navzdory. 1

  Většina venkovních koupališť zahájila sezonu hned v pondělí. V Hostivaři nabídnou hlídání dětí, v areálu radotínského biotopu začíná promítat letní kino. Po dvou letech si Pražané opět mohou zaplavat v Šeberáku. Většina venkovních koupališť zahájila sezonu hned v pondělí. V Hostivaři nabídnou hlídání dětí, v areálu radotínského biotopu začíná promítat letní kino. Po dvou letech si Pražané opět mohou zaplavat v Šeberáku.

  Pražský deník 27.05.20 21:00:00


 • Venkovní bazén je připraven v červnu otevřít 2 ( 2 )

  Teploty mají v příštím týdnu vystoupat nad 20 stupňů a na otevření se připravují venkovní koupaliště. Bazén v Novém Jičíně chce standardně otevřít 1. června. V těchto dnech zde finišují údržbové práce. Teploty mají v příštím týdnu vystoupat nad 20 stupňů a na otevření se připravují venkovní koupaliště. Bazén v Novém Jičíně chce standardně otevřít 1. června. V těchto dnech zde finišují údržbové práce.

  InfoPortály.cz 27.05.20 09:50:00


 • Dostavba koupaliště Petynka se odkládá na neurčito 1

  Pražané se měli v těchto dnech koupat v novém krytém bazénu na Petynce, který se měl podle slibů Prahy 6 právě otevírat. Stavbu za 200 milionů korun radnice ale v tichosti bez vysvětlení odložila. Podle informací Deníku je pro stavbu již vydané územní rozhodnutí. Pražané se měli v těchto dnech koupat v novém krytém bazénu na Petynce, který se měl podle slibů Prahy 6 právě otevírat. Stavbu za 200 milionů korun radnice ale v tichosti bez vysvětlení odložila. Podle informací Deníku je pro stavbu již vydané územní rozhodnutí.

  Pražský deník 27.05.20 05:54:00


 • Češi zažili "bezrouškový" boom. 1

  Za zpřísněných hygienických podmínek se mimo jiné obnovily vnitřní provozy hospod, barů a restaurací. Češi se také mohli vypravit na koupaliště či vyrazit na tetování. Podívejte se, jak se tyto změny projevily ve vybraných českých městech. Pondělí 25. května s sebou přineslo poslední krok v uvolňování vládních opatření proti epidemii koronaviru v Česku. Za zpřísněných hygienických podmínek se mimo jiné obnovily vnitřní provozy hospod, barů a restaurací. Češi se také mohli vypravit na koupaliště či vyrazit na tetování. Podívejte se,...


 • Moře z novojičínského bazénu nebude, ale teplá voda ano 1 ( 1 )

  Venkovní teploty stoupají nad 20 stupňů a na otevření se připravují venkovní koupaliště. Bazén v Novém Jičíně chce standardně otevřít 1. června. V těchto dnech zde finišují údržbové práce. Venkovní teploty stoupají nad 20 stupňů a na otevření se připravují venkovní koupaliště. Bazén v Novém Jičíně chce standardně otevřít 1. června. V těchto dnech zde finišují údržbové práce.

  InfoPortály.cz 26.05.20 09:32:00


 • Otevírají se koupaliště! 1

  Léto klepe na dveře a náš život se snad opět pomalu ale jistě vrací k normálu. Když je hezky, nejlíp je samozřejmě u vody (i když prozatím s jistými omezeními). Máme pro vás tipy na příjemná ... Léto klepe na dveře a náš život se snad opět pomalu ale jistě vrací k normálu. Když je hezky, nejlíp je samozřejmě u vody (i když prozatím s jistými omezeními). Máme pro vás tipy na příjemná ...


 • Moravskobudějovické koupaliště otevře v půli června 1 ( 1 )

  Koupaliště v Moravských Budějovicích otevře nejdříve v polovině června. Rozhodli o tom místní radní s podmínkou, že počet návštěvníků na koupališti provozovatel omezí. Koupaliště v Moravských Budějovicích otevře nejdříve v polovině června. Rozhodli o tom místní radní s podmínkou, že počet návštěvníků na koupališti provozovatel omezí. „

  Třebíčský deník 30.05.20 18:24:00


 • Koupaliště ve Vítkově se letos neotevře, radní se obávají vývoje pandemie 1 ( 1 )

  Po celou letní sezonu zůstane letos koupaliště ve Vítkově na Opavsku zavřené. Důvodem jsou opatření kvůli šíření koronaviru a nejistota z vývoje pandemie. Celý článek "Koupaliště ve Vítkově se letos neotevře, radní se obávají vývoje pandemie" na iDNES.cz Koupaliště ve Vítkově se letos neotevře, radní se obávají vývoje pandemie Po celou letní sezonu zůstane letos koupaliště ve Vítkově na Opavsku zavřené. Důvodem jsou opatření kvůli šíření koronaviru a nejistota z vývoje pandemie. Město nechává letní areál zazimovaný, od...

  30.05.20 08:15:00


 • Koupaliště otevřou. 1 ( 1 )

  Koupaliště se připravují na sezonu, provozovatelé ale ještě nevědí, kdy budou moci otevřít. Koupaliště se připravují na sezonu, provozovatelé ale ještě nevědí, kdy budou moci otevřít.

  Chrudimský deník 30.04.20 18:05:00


 • Léto u vody bude. 2 ( 2 )

  Řada mladých tráví na koupalištích podstatnou část prázdnin a ani si nedovedou představit, že by to mohlo být jinak. Aktuálně se zdá, že letos nebudou muset měnit plány, i když nic není jisté. Řada mladých tráví na koupalištích podstatnou část prázdnin a ani si nedovedou představit, že by to mohlo být jinak. Aktuálně se zdá, že letos nebudou muset měnit plány, i když nic není jisté.  

  Žďárský deník 29.04.20 13:07:00