Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: kontejnerů

 • Bizarní nehoda u Žižkovské věže: Žena bourala v golfovém vozíku se smetím 1 ( 1 )

  Měla to být pro dvaašedesátiletou rychlá akce, ale skončilo to tragicky. V úterý v podvečer vyjela v golfovém vozíku z areálu u Žižkovské televizní věže a měla vyhodit odpadky do kontejnerů. Jenže nabourala do obrubníku a skončila v nemocnici. Měla to být pro dvaašedesátiletou rychlá akce, ale skončilo to tragicky. V úterý v podvečer vyjela v golfovém vozíku z areálu u Žižkovské televizní věže a měla vyhodit odpadky do kontejnerů. Jenže nabourala do obrubníku a skončila v nemocnici.

  29.01.20 19:29:00


 • Jak na podzemní kontejnery II. 1 ( 1 1 )

  V České republice je v současné době rozmístěno více jak 2 350 podzemních, nebo polopodzemních kontejnerů. Jen v několika málo obcích a... ... V České republice je v současné době rozmístěno více jak 2 350 podzemních, nebo polopodzemních kontejnerů. Zhruba 900 kontejnerů slouží pro sběr skla (z toho 260 pro sběr čirého skla), zhruba 1/4 z celkového počtu je použita pro sběr papíru,...


 • Malajsie vrátila do zemí původu 150 kontejnerů s plasty 1 ( 1 )

  Malajsie vrátila desítce zemí 150 kontejnerů s plastovým odpadem, mimo jiné Francii, Británii a Spojeným státům. Oznámila v pondělí tamní ministryně životního prostředí, která slíbila, že její země už nebude světovou skládkou odpadů. Informovala o tom agentura Kjódó. Malajsie vrátila desítce zemí 150 kontejnerů s plastovým odpadem, mimo jiné Francii, Británii a Spojeným státům. Oznámila v pondělí tamní ministryně životního prostředí, která slíbila, že její země už nebude světovou skládkou odpadů. Informovala o tom agentura Kjódó.

  servis.lidovky.cz 20.01.20 16:08:00


 • Souhrn událostí uplynulých dní - 17. - 19.1. 2 ( 2 )

  Brabec: Zálohování PET lahví Česko nezavede. Zálohujme: Více žlutých kontejnerů k většímu třídění nevede. Vinaři lisují slámové víno, hotové bude za dva roky. Víno ředěné vodou ustupuje. Přibývá ale záchytů ovoce s obsahem chemie. Brabec: Zálohování PET lahví Česko nezavede. Zálohujme: Více žlutých kontejnerů k většímu třídění nevede. Vinaři lisují slámové víno, hotové bude za dva roky. Víno ředěné vodou ustupuje. Přibývá ale záchytů ovoce s obsahem chemie.

  Agris.cz - agr rn www port l 20.01.20 00:00:00


 • Zálohujme: Více žlutých kontejnerů k většímu třídění nevede 1

  Zvyšování počtu kontejnerů na plasty k větší míře třídění nevede, uvádí iniciativa Zálohujme v otevřeném dopise ministerstvu životního prostředí (MŽP). Odvolává se na údaje Eko-komu, podle kterých v roce 2018 o dva procentní body snížila na 67 procent míra třídění plastů. Zvyšování počtu kontejnerů na plasty k větší míře třídění nevede, uvádí iniciativa Zálohujme v otevřeném dopise ministerstvu životního prostředí (MŽP). Odvolává se na údaje Eko-komu, podle kterých v roce 2018 o dva procentní body snížila na 67 procent míra třídění...

  Agris.cz - agrrn www portl 17.01.20 07:20:00


 • Více žlutých kontejnerů k většímu třídění nevede, tvrdí iniciativa 1

  Jaké kroky hodlá ministerstvo učinit, aby tento záměr umožnilo?" ptá se organizace na závěr. Otevřený dopis iniciativy Zálohujme.cz ministru životního prostředí ČR Zvyšování počtu kontejnerů na plasty k větší míře třídění nevede, uvádí iniciativa Zálohujme v otevřeném dopise ministerstvu životního prostředí (MŽP). Odvolává se na údaje Eko-komu, podle kterých v roce 2018 o dva procentní body snížila na 67 procent snížila míra...


 • Více žlutých kontejnerů k většímu třídění nevede, tvrdí iniciativa 1

  Praha - Zvyšování počtu kontejnerů na plasty k větší míře třídění nevede, uvádí iniciativa Zálohujme v otevřeném dopise ministerstvu životního prostředí (MŽP). Odvolává se... Praha - Zvyšování počtu kontejnerů na plasty k větší míře třídění nevede, uvádí iniciativa Zálohujme v otevřeném dopise ministerstvu životního prostředí (MŽP). Odvolává se...


 • Vyhozené vánoční stromky obohatí živinami půdu 2 ( 2 )

  Je po svátcích a u kontejnerů se hromadí stovky odstrojených vánočních stromků. Od pondělí jezdí v ulicích města traktory s vlečkou a za pomocí veřejně prospěšných pracovníků symbol Vánoc odvážejí za město k místnímu zemědělci. Je po svátcích a u kontejnerů se hromadí stovky odstrojených vánočních stromků. Od pondělí jezdí v ulicích města traktory s vlečkou a za pomocí veřejně prospěšných pracovníků symbol Vánoc odvážejí za město k místnímu zemědělci.

  InfoPortály.cz 07.01.20 16:18:00


 • Kam s vánočními stromky? 2

  Pondělní Tři Králové symbolicky ukončí vánoční a novoroční svátky. V mnohých domácnostech už postupně uklízejí výzdobu, likvidují poslední cukroví a odstrojují stromky. Kam s nimi? Někde je stačí odložit u kontejnerů, jinde by mohlo jít o černou skládku. Pondělní Tři Králové symbolicky ukončí vánoční a novoroční svátky. V mnohých domácnostech už postupně uklízejí výzdobu, likvidují poslední cukroví a odstrojují stromky. Kam s nimi? Někde je stačí odložit u kontejnerů, jinde by mohlo jít o černou skládku.

  Krkonošský deník 06.01.20 07:46:00


 • Havířov chce mít pořádek i v popelnicích. 2 ( 2 1 )

  Radnice v Havířově se rozhodla udělat pasportizaci kontejnerů na odpad. Všechny jsou nyní označeny i QR kódy. A právě i díky ním budou moci lidé radnici hlásit například poničené popelnice. Radnice v Havířově se rozhodla udělat pasportizaci kontejnerů na odpad. Všechny jsou nyní označeny i QR kódy. A právě i díky ním budou moci lidé radnici hlásit například poničené popelnice.

  InfoPortály.cz 22.11.19 11:14:00


 • Nevytříděný odpad v popelnici? 1

  Stále více obcí, které dotují svážení odpadů, si stěžuje na lidi, kteří do kontejnerů na směsný odpad házejí i papír či plasty. Sdružení místních samospráv proto připravuje opatření, že popeláři přestanou takové popelnice vyvážet. Stále více obcí, které dotují svážení odpadů, si stěžuje na lidi, kteří do kontejnerů na směsný odpad házejí i papír či plasty. Sdružení místních samospráv proto připravuje opatření, že popeláři přestanou takové popelnice vyvážet.


 • Třídění bioodpadu na sídlištích ve Frýdku-Místku zatím není příliš efektivní 1

  Frýdek-Místek v září zkušebně zavedl svoz bioodpadu na deseti nejlidnatějších sídlištích. Z kontejnerů byla v září svezena necelá tuna bioodpadu. Bohužel se v něm objevily igelitové pytle, papír i plechovky. Frýdek-Místek v září zkušebně zavedl svoz bioodpadu na deseti nejlidnatějších sídlištích. Z kontejnerů byla v září svezena necelá tuna bioodpadu. Bohužel se v něm objevily igelitové pytle, papír i plechovky.


 • V Pardubicích hořel jeden kontejner za druhým, policie pátrá 1

  Sérii požárů kontejnerů likvidovali o víkendu hasiči v Pardubicích. Na různých místech tam vyhořelo nakonec deset kontejnerů s odpadem. Podle vyšetřovatelů se jednalo o úmysl. Sérii požárů kontejnerů likvidovali o víkendu hasiči v Pardubicích. Na různých místech tam vyhořelo nakonec deset kontejnerů s odpadem. Podle vyšetřovatelů se jednalo o úmysl.


 • Masarykovo náměstí v Ostravě z kontejnerů? 2 ( 2 )

  /FOTOGALERIE/ Na "novém" Masarykově náměstí v Ostravě se na přechodnou dobu počítá s relaxační a gastronomickou zónou tvořenou z modulárních gastrokontejnerů. Jak je od její realizace Ostrava daleko a co na ni říkají okolní živnostníci? /FOTOGALERIE/ Na „novém“ Masarykově náměstí v Ostravě se na přechodnou dobu počítá s relaxační a gastronomickou zónou tvořenou z modulárních gastrokontejnerů. Jak je od její realizace Ostrava daleko a co na ni říkají okolní živnostníci?  

  30.10.19 13:45:00


 • Úklid u popelnic v Ostravě na tři týdny končí, město tak ukáže skládky 2 ( 2 )

  Svérázným způsobem se rozhodla Ostrava prostřednictvím městské společnosti OZO, která sváží a zpracovává komunální odpad, zatočit s černými skládkami v okolí popelnic a kontejnerů. V pondělí přestává odvážet objemný odpad, který lidé nelegálně odkládají vedle nádob na odpadky. Svérázným způsobem se rozhodla Ostrava prostřednictvím městské společnosti OZO, která sváží a zpracovává komunální odpad, zatočit s černými skládkami v okolí popelnic a kontejnerů. V pondělí přestává odvážet objemný odpad, který lidé nelegálně odkládají vedle nádob na odpadky.


 • Z kontejnerů zloději vybírají tuny papíru, kradou bezdomovci i skupinky 1 ( 1 )

  Kontejnery na papír jsou cílem zlodějů, ročně ukradnou stovky kilogramů. Města v Moravskoslezském kraji kvůli tomu přicházejí o peníze. Muž vybíral nad ránem se sedmiletou dcerou popelnice. Pracovník ochranky obchodu zbil bezdomovce, který vybíral kontejner Celý článek "Z kontejnerů zloději vybírají tuny papíru, kradou bezdomovci i skupinky" na iDNES.cz Z kontejnerů zloději vybírají tuny papíru, kradou bezdomovci i skupinky K výkupu do sběren a v zimě i do kotle. Kontejnery na papír jsou cílem zlodějů, ročně ukradnou stovky kilogramů. Města v Moravskoslezském kraji kvůli tomu přicházejí o peníze. Ve...

  24.10.19 11:30:00


 • Ostravě došla trpělivost. 2 ( 2 )

  Na černé skládky, které vznikají u kontejnerů na sídlištích, se chce zaměřit společnost OZO Ostrava zajišťující svoz a skládkování odpadu. Na černé skládky, které vznikají u kontejnerů na sídlištích, se chce zaměřit společnost OZO Ostrava zajišťující svoz a skládkování odpadu.

  23.10.19 14:25:00


 • Na základě anonymního oznámení našla policie 49 skrytých barelů s žíravinou 3 ( 3 )

  Hasiči a policie v Budčevsi na Jičínsku našli v pátek na základě anonymního oznámení téměř 50 velkých kontejnerů s žíravými látkami. Byly schované na zahradě za roubeným domkem. Místo je hlídané, únik chemikálií do okolí nehrozí. ČTK to řekla policejní mluvčí Alena Kacálková. Hasiči a policie v Budčevsi na Jičínsku našli v pátek na základě anonymního oznámení téměř 50 velkých kontejnerů s žíravými látkami. Byly schované na zahradě za roubeným domkem. Mohly tam být i rok. Místo je hlídané, únik chemikálií do okolí...

  servis.lidovky.cz 29.09.19 13:31:00


 • AZ: PŘIBYLO 16 SBĚRNÝCH HNÍZD PRO TŘÍDĚNÝ ODPAD 1 ( 1 )

  Č. TŘEBOVÁ: Ve městě přibylo 16 sběrných hnízd pro tříděný odpad a 5 kontejnerů na kovové obaly. Č. TŘEBOVÁ: Ve městě přibylo 16 sběrných hnízd pro tříděný odpad a 5 kontejnerů na kovové obaly.

  18.09.19 16:22:38


 • Na konci léta už zamíří jičínský odpad pod zem 1 ( 1 )

  Do konce léta bude v Jičíně hotova instalace prvních podzemních kontejnerů, a to v ulici Tyršova na okraji pěší zóny a na nábřeží Irmy Geisslové. Práce budou završeny přibližně na přelomu srpna a září, definitivní závěr je nově stanoven do konce září. Do konce léta bude v Jičíně hotova instalace prvních podzemních kontejnerů, a to v ulici Tyršova na okraji pěší zóny a na nábřeží Irmy Geisslové. Práce budou završeny přibližně na přelomu srpna a září, definitivní závěr je nově stanoven do konce září.

  Jičínský deník 29.08.19 10:20:00