Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: koncern

 • Více řepky do Lovosic. 1

  Koncern Agrofert spjatý s premiérem Andrejem Babišem chystá další investici do zvýšení potravinářské výroby v Česku. Objem výroby svého hlavního produktu, kterým je bionafta určená pro přimíchávání do motorových paliv, však měnit nebude. Koncern Agrofert spjatý s premiérem Andrejem Babišem chystá další investici do zvýšení potravinářské výroby v Česku. V lovosickém závodě Preol plánuje navýšit výrobu řepkového oleje o 20 procent na 225 tisíc tun za rok. Objem výroby svého hlavního produktu, kterým...


 • Nemecká SWR: Volkswagen použil trik s emisiami u státisícov novších áut 1 ( 1 )

  Volkswagen podľa nemeckej televíznej a rozhlasovej stanice SWR zrejme manipuloval s meraním emisií aj u novších motorov. Koncern to odmieta. Volkswagen podľa nemeckej televíznej a rozhlasovej stanice SWR zrejme manipuloval s meraním emisií aj u novších motorov. Koncern to odmieta.

  Správy: Pravda.sk 12.09.19 14:37:10


 • VW manipuloval měření emisí i u novějších motorů normy Euro 6, tvrdí německá stanice 5

  Postiženy mají být i vozy Volkswagen, Audi a Seat. Koncern tvrzení SWR popírá. Koncern Volkswagen podle německé televizní a rozhlasové stanice SWR zřejmě manipuloval s měřením emisí i u novějších motorů emisní normy Euro 6. Daný typ motoru koncern od roku 2012 namontoval do statisíců aut, včetně těch vyráběných automobilkou Škoda. Postiženy mají...

  no title 12.09.19 12:30:00


 • Volkswagen zrejme manipuloval s meraním emisií aj u novších motorov... 1

  Volkswagen zrejme manipuloval smeraním emisií aj unovších motorov emisnej normy Euro 6. Tvrdí to nemecká stanica SWR, ktorá má kdispozícii utajené dokumenty koncernu. Daný typ motora koncern od roku 2012 namontoval do státisícov áut značiek Volkswagen, Škoda, Audi aSeat. Zutajených dokumentov koncernu vyplýva, že motory série EA 288 majú softvér, ktorý rozpozná, či […] Volkswagen zrejme manipuloval smeraním emisií aj unovších motorov emisnej normy Euro 6. Tvrdí to nemecká stanica SWR, ktorá má kdispozícii utajené dokumenty koncernu. Koncern tvrdenie SWR popiera. Daný typ motora koncern od roku 2012 namontoval do státisícov áut značiek Volkswagen, Škoda, Audi...

  Dennik N 12.09.19 11:46:12


 • Volkswagen manipuloval s měřením emisí i u novějších dieselů. 1

  Koncern Volkswagen podle německé SWR zřejmě manipuloval s měřením emisí i u novějších motorů normy Euro 6. Daný motor používá i automobilka Škoda. Koncern Volkswagen podle německé SWR zřejmě manipuloval s měřením emisí i u novějších motorů normy Euro 6. Daný motor používá i automobilka Škoda.


 • Koncern VW manipuloval s měřením emisí i u novějších dieselů. 1

  Postiženy maj bt i vozy Volkswagen, Audi a Seat. Dky tomu vozy mohou množstv emis upravit tak, aby testy proly. V normlnm provozu jich pak mohou produkovat vce. Koncern Volkswagen podle německé SWR zřejmě manipuloval s měřením emisí i u novějších motorů normy Euro 6. Daný motor používá i automobilka Škoda. Postiženy maj bt i vozy Volkswagen, Audi a Seat. Koncern tvrzen SWR popr. Z utajench dokumentů koncernu,...


 • Kuřáci mění zvyky, velkovýrobce cigaret propouští 1

  Britský tabákový koncern British American Tobacco (BAT) propustí po celém světě zhruba 2300 zaměstnanců. Oznámila to ve čtvrtek firma, která vyrábí například cigarety Lucky Strike nebo Pall Mall. Reorganizace reaguje na změnu chování zákazníků a rozmach elektronických cigaret. Britský tabákový koncern British American Tobacco (BAT) propustí po celém světě zhruba 2300 zaměstnanců. Oznámila to ve čtvrtek firma, která vyrábí například cigarety Lucky Strike nebo Pall Mall. Reorganizace reaguje na změnu chování zákazníků a rozmach elektronických cigaret.


 • British American Tobacco začne s propouštěním zaměstnanců 1

  Britský tabákový koncern British American Tobacco propustí po celém světě zhruba 2300 zaměstnanců. BAT po celém světě zaměstnává kolem 55 tisíc lidí. Koncern působí od roku 1994 rovněž v České republice, kde podle svých internetových stránek zaměstnává přes 350 lidí. Britský tabákový koncern British American Tobacco propustí po celém světě zhruba 2300 zaměstnanců. BAT po celém světě zaměstnává kolem 55 tisíc lidí. Koncern působí od roku 1994 rovněž v České republice, kde podle svých internetových stránek zaměstnává přes 350 lidí.


 • Pellegrini pripustil ďalšiu investičnú pomoc trnavskej automobilke PSA, ak sa... 1 ( 1 )

  Premiér sa vTrnave zúčastnil na uvedení elektromobilu novej generácie modelu Peugeot 208. "Sme si vedomí, že trnavský závod v rámci skupiny čelí konkurencii ostatných závodov. Spoločnosť pre etablovanie novej výroby posudzuje podmienky, aké sú na Slovensku. Pellegrini pripustil ďalšiu investičnú pomoc trnavskej automobilke PSA, ak sa koncern rozhodne v najbližších rokoch vyrábať na Slovensku ďalší model. Premiér sa vTrnave zúčastnil na uvedení elektromobilu novej generácie modelu Peugeot 208.„Sme si vedomí, že trnavský závod v rámci skupiny čelí konkurencii ostatných...

  Dennik N 11.09.19 18:45:45


 • Dostupné elektromobily na obzoru? 1

  Německý automobilový koncern pro své nové elektromobily prý nakupuje baterie, které stojí méně než sto eur za kilowatthodinu. Pro list The New York Times to uvedl jeden z šéfů německé značky. Volkswagen informaci zatím oficiálně nepotvrdil. Magická hranice byla údajně pokořena. Německý automobilový koncern pro své nové elektromobily prý nakupuje baterie, které stojí méně než sto eur za kilowatthodinu. Pro  list The New York Times to uvedl jeden z šéfů německé značky. Volkswagen informaci zatím oficiálně nepotvrdil.


 • Apple spustí svoju streamingovú službu TV+ 1. novembra 1

  Služba Apple TV+ bude stáť 4,99 USD (4,52 eura) mesačne. Príspevok Apple spustí svoju streamingovú službu TV+ 1. novembra zobrazený najskôr Hlavné správy. Cupertino 11. septembra 2019 (TASR/HSP/Foto:AP-Tony Avelar) Apple na svojej výročnej septembrovej konferencii, na ktorej predstavuje nové produkty, ohlásil spustenie videoslužby Apple TV+ aj hernej služby Apple Arcade Ilustračné foto Službou Apple TV+, ktorú spustí 1. novembra vo vyše 100 krajinách,...

  Hlavné Správy 11.09.19 08:16:58


 • IAA živě: Tak jaká je ta revoluce VW ID.3? 1 ( 1 )

  Koncern Volkswagen ve Frankfurtu vlastně neukázal nic světoborného. Autosalon se rozhodl zbořit s jediným modelem - elektromobilem ID.3. Koncern Volkswagen ve Frankfurtu vlastně neukázal nic světoborného. Autosalon se rozhodl zbořit s jediným modelem – elektromobilem ID.3.


 • Revoluce v autoprůmyslu? 1

  Po přečtení titulku se možná budete chytat za hlavy a napíšete nám do diskuse, že jsme se asi úplně zbláznili. Pravdou ale zůstává, že pokud to má koncern Volkswagen s elektromobily myslet vážně, potřeboval přesně tohle auto. Po přečtení titulku se možná budete chytat za hlavy a napíšete nám do diskuse, že jsme se asi úplně zbláznili. Pravdou ale zůstává, že pokud to má koncern Volkswagen s elektromobily myslet vážně, potřeboval přesně tohle auto.

  Reflex.cz 10.09.19 12:40:00


 • Volkswagen má nové logo, přišlo o třetí rozměr 1

  Přivítejte nový Volkswagen. Tak v úterý zahájil německý koncern svou tradiční večerní prezentaci před frankfurtským autosalonem. A rovnou odhalil i nové logo. Podstata zůstává zachována, forma je jednodušší. Přivítejte nový Volkswagen. Tak v úterý zahájil německý koncern svou tradiční večerní prezentaci před frankfurtským autosalonem. A rovnou odhalil i nové logo. Podstata zůstává zachována, forma je jednodušší.


 • Frankfurtský autosalon přináší elektrickou vlnu 1

  Záplavu plně elektrických a hybridních vozů přichystaly automobilky na Frankfurtský autosalon. Město nad Mohanem nabídne také návrat jedné velké automobilové ikony - Land Roveru Defender. Záplavu plně elektrických a hybridních vozů přichystaly automobilky na Frankfurtský autosalon. Přehlídka, která začíná v úterý, patří mezi nejdůležitější akce pro celé odvětví, velké novinky přiváží především domácí koncern Volkswagen. Město nad Mohanem nabídne také návrat jedné velké automobilové ikony...


 • Nový Volkswagen ID.3 poprvé naživo. 1

  Po přečtení titulku se možná budete chytat za hlavy a napíšete nám do diskuse, že jsme se asi úplně zbláznili. Pravdou ale zůstává, že pokud to má koncern Volkswagen s elektromobily myslet vážně, ... Po přečtení titulku se možná budete chytat za hlavy a napíšete nám do diskuse, že jsme se asi úplně zbláznili. Pravdou ale zůstává, že pokud to má koncern Volkswagen s elektromobily myslet vážně, ...


 • Logic představuje novou generaci e-cigaret 1

  Koncern JTI uvedl na český trh jako první velká tabáková firma svoji vlastní e-cigaretu Logic Compact. Nabídne snadné používání, potenciál sníženého zdravotního rizika a moderní design. Koncern JTI uvedl na český trh jako první velká tabáková firma svoji vlastní e-cigaretu Logic Compact. Nabídne snadné používání, potenciál sníženého zdravotního rizika a moderní design.

  Pražský patriot 09.09.19 20:08:00


 • Nová generace e-cigaret na českém trhu. 1 ( 1 )

  Mezinárodní tabákový koncern Japan Tobacco International (JTI), výrobce cigaret Camel a Winston, uvedl na český trh výrobek Logic Compact, který kuřákům přináší zajímavou alternativu ke klasickým cigaretám a k technologiím využívajícím zahřívání tabáku. Mezinárodní tabákový koncern Japan Tobacco International (JTI), výrobce cigaret Camel a Winston, uvedl na český trh výrobek Logic Compact, který kuřákům přináší zajímavou alternativu ke klasickým cigaretám a k technologiím využívajícím zahřívání tabáku.

  26.08.19 16:35:00


 • JTI podpoř promo akcemi e-cigaretu Logic Compact 1 ( 1 )

  Tabákový koncern JTI uvede v polovině září novou bezúdržbovou e-cicaretu Logic Compact. Tabákový koncern JTI uvede v polovině září novou bezúdržbovou e-cicaretu Logic Compact.

  23.08.19 14:45:05


 • Automobilky Fiat-Chryler a Renault chtějí vytvořit koncern 1 ( 1 )

  Evropští výrobci a dodavatelé automobilů zaznamenali uprostřed obchodního týdne růst v důsledku zprávy o tom, že Renault a Fiat Chrysler by mohli obnovit jednání o fúzi. Navrhovaná fúze ve výši 33 miliard EUR ztroskotala v červnu poté, co se francouzská.. Evropští výrobci a dodavatelé automobilů zaznamenali uprostřed obchodního týdne růst v důsledku zprávy o tom, že Renault a Fiat Chrysler by mohli obnovit jednání o fúzi. Navrhovaná fúze ve výši 33 miliard EUR ztroskotala v červnu poté, co se francouzská..