Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: kompetencemi

 • Trenér Růžička povede hokejisty Hradce Králové spolu s Martincem 3 ( 3 )

  Kouč Vladimír Růžička se vrací do nejvyšší české hokejové soutěže. Podle informací deníku Sport povede s dosavadním trenérem Tomášem Martincem hokejisty Hradce Králové. Mají vytvořit dvojici s rovnocennými kompetencemi. Kouč Vladimír Růžička se vrací do nejvyšší české hokejové soutěže. Podle informací deníku Sport povede s dosavadním trenérem Tomášem Martincem hokejisty Hradce Králové. Mají vytvořit dvojici s rovnocennými kompetencemi.

  Deník.cz 23.10.19 18:19:00


 • Růžička by se měl připojit k Martincovi. 1 ( 1 )

  Trenér Vladimír Růžička by se měl vrátit do extraligy. Měl by vést hokejisty Hradce Králové s dosavadním trenérem Tomášem Martincem. Společně mají vytvořit dvojici s rovnocennými kompetencemi. Trenér Vladimír Růžička by se měl vrátit do extraligy. Měl by vést hokejisty Hradce Králové s dosavadním trenérem Tomášem Martincem. Společně mají vytvořit dvojici s rovnocennými kompetencemi.

  idnes.cz 23.10.19 14:55:00


 • Trenéři ve Spartě? 1

  Praha - Bývalý brankář Sparty Jaromír Blažek a zkušený kouč Václav Kotal jsou přesvědčeni, že fotbalisté Sparty i přes nevýrazný podzim mají na to vybojovat ligový titul. Jsou ale zvědaví, jak si Letenští poradí s netradičním realizačním týmem, ve kterém je hned...

  Pražský deník 01.01.17 15:33:00