Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: kluka

 • Zbytečná tragédie: Třináctiletý hoch se oběsil, neunesl, že jeho tajná láska má kluka 1 ( 1 )

  Opravdu tragický incident se odehrál v anglické obci Chilton. Třináctiletý chlapec byl nalezen oběšený ve svém domě. Vzal si život poté, co zjistil, že jeho tajná láska má přítele. Opravdu tragický incident se odehrál v anglické obci Chilton. Třináctiletý chlapec byl nalezen oběšený ve svém domě. Vzal si život poté, co zjistil, že jeho tajná láska má přítele.

  extra.cz 24.08.19 07:00:55


 • Nemocná Kadeřávková z Ulice tají nového kluka! 1 ( 1 )

  Poslední dobou neměla zrovna štěstí v lásce, ale teď má podle všeho nový objev! Představitelka Roziny z Ulice Anna Kadeřávková (22) je zamilovaná a identitu své lásky zatím tají. Poslední dobou neměla zrovna štěstí v lásce, ale teď má podle všeho nový objev! Představitelka Roziny z Ulice Anna Kadeřávková (22) je zamilovaná a identitu své lásky zatím tají. 

  blesk.cz 21.08.19 08:27:00


 • Ostříhejte si ofinu, s podrobným návodem to zvládnete samy! 1 ( 1 1 )

  Ženy a vlasy představují nerozlučnou dvojku. Každá z nás o ně pečuje, ať má lokny jako pohádková Zlatovláska nebo sestřih na kluka. Ženy a vlasy představují nerozlučnou dvojku. Každá z nás o ně pečuje, ať má lokny jako pohádková Zlatovláska nebo sestřih na kluka.

  13.08.19 09:27:00


 • Nedomanského velkolepý únik. 1 ( 1 )

  Božský kanonýr Václav Nedomanský se vydává do říše nejistoty. Jeho útěk před zlem se stal historickou událostí. A dobrodružstvím pro malého kluka. Léto 1974. Božský kanonýr Václav Nedomanský se vydává do říše nejistoty. Jeho útěk před zlem se stal historickou událostí. A dobrodružstvím pro malého kluka.

  idnes.cz 04.08.19 08:58:00


 • Film, který viděl každý. 1 ( 1 )

  Tyranosaurus v majestátním souboji s býložravým dinosaurem. Ptačí obr honící kluka z vedlejší třídy. Temné močály s nádhernými gigantickými pravážkami. Film cesta do pravěku viděl snad každý. Na svou dobu byl zázrakem. Jeho režisér Karel Zeman byl první Evropan, který rozhýbal dinosauří louky. Tyranosaurus v majestátním souboji s býložravým dinosaurem. Ptačí obr honící kluka z vedlejší třídy. Temné močály s nádhernými gigantickými pravážkami. Film cesta do pravěku viděl snad každý. Na svou dobu byl zázrakem. Jeho režisér Karel Zeman byl první Evropan, který...

  02.08.19 00:00:00


 • Revizní technik je zodpovědný za smrt chlapce, který se utopil ve vaně 2 ( 2 )

  Dvakrát osvobozující rozsudek, nyní podmíněný trest pro osmapadesátiletého revizního technika. Muž musí navíc zaplatit tátovi zemřelého kluka milion korun. Dvakrát osvobozující rozsudek, nyní podmíněný trest pro osmapadesátiletého revizního technika. Podle plzeňského okresního soudu je zodpovědný za smrt šestnáctiletého chlapce, který se před šesti roky přiotrávil zplodinami z karmy a utopil se ve vaně. Muž musí navíc zaplatit tátovi zemřelého...


 • Stříbrná SuperStar má nového kluka: Chodí s tímhle potetovaným muzikantem 1 ( 1 )

  V lednu ukončila vztah s přítelem Tobiášem, láska na dálku jim neklapala. Dalo se ale čekat, že stříbrná SuperStar Eliška Rusková dlouho sama nezůstane. Zpěvačka byla spojována například s kolegou Timmym Whitem, tam šlo ale pouze o natáčení videoklipu. V lednu ukončila vztah s přítelem Tobiášem, láska na dálku jim neklapala. Dalo se ale čekat, že stříbrná SuperStar Eliška Rusková dlouho sama nezůstane. Zpěvačka byla spojována například s kolegou Timmym Whitem, tam šlo ale pouze o natáčení videoklipu.

  Super.cz 27.07.19 20:50:03


 • Drsný vzkaz Kobzanové Frolíkovi: Jde o děti! 1 ( 1 )

  Doma už má dvě dcerky, jenže hokejový reprezentant Michael Frolík (31) by rád ještě kluka. Jeho partnerka Diana Kobzanová (37) mu však tohle přání rázně zatrhla! Doma už má dvě dcerky, jenže hokejový reprezentant Michael Frolík (31) by rád ještě kluka. Jeho partnerka Diana Kobzanová (37) mu však tohle přání rázně zatrhla!

  26.06.19 05:00:00


 • Voráčkova fotbalová benefice opět bavila. 1 ( 1 )

  Podívejte se na fotoreportáž z charitativní akce Hokejky pro Kluka Puka, která i letos přilákala do Mikulova známé tváře. Podívejte se na fotoreportáž z charitativní akce Hokejky pro Kluka Puka, která i letos přilákala do Mikulova známé tváře.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 22.06.19 18:05:00


 • Ladislav Hampl v seriálu Specialisté: Chladnokrevná mašina na zabíjení! 1 ( 1 )

  Z bezelstného kluka v Okresním přeboru, který maximálně nakopl balon, vyfasoval v seriálu Specialité zbraň. Ladislav Hampl (37) kolem sebe pálil hlava nehlava a sejmul hned několik lidí. V reálu ale zbraně jako antimilitarista dvakrát nemusí. Z  bezelstného kluka v Okresním přeboru, který maximálně nakopl balon, vyfasoval v seriálu Specialité zbraň. Ladislav Hampl (37) kolem sebe pálil hlava nehlava a sejmul hned několik lidí. V reálu ale zbraně jako antimilitarista dvakrát nemusí.

  10.06.19 05:00:00


 • Safari park poprvé ukázal nový přírůstek - hrošího kluka: Synku, pojď si zaplavat 2 ( 2 )

  Tak to je on! Návštěvníci safari parku ve Dvoře Králové mohou konečně spatřit v únoru narozené hrošátko. Park se zprávou o přírůstku dlouho čekal, protože předcházející mládě brzy uhynulo. Tak to je on! Návštěvníci safari parku ve Dvoře Králové mohou konečně spatřit v únoru narozené hrošátko. Park se zprávou o přírůstku dlouho čekal, protože předcházející mládě brzy uhynulo.

  06.06.19 18:00:00


 • Nemilovala ho, tak ji v den osmnáctin ubodal! 1 ( 1 )

  Stejně starého kluka obvinili policisté z pondělní vraždy dívky (†18) ze Zdemyslic na jižním Plzeňsku. Měl ji ubodat kvůli neopětované lásce. Krvavý čin otřásl celou obcí, děvče v den své smrti slavilo narozeniny. Stejně starého kluka obvinili policisté z pondělní vraždy dívky (†18) ze Zdemyslic na jižním Plzeňsku. Měl ji ubodat kvůli neopětované lásce. Krvavý čin otřásl celou obcí, děvče v den své smrti slavilo narozeniny.  

  blesk.cz 29.05.19 09:18:00


 • Mával jsem mačetou a uvěřil na vúdú, říká český dědic trůnu v Nigérii 1 ( 1 )

  Tátou kluka z Bruntálu byl nigerijský král. Poprvé se viděli, když bylo Obonetu Ubamovi 15 let. Po otcově smrti se český mladík do Afriky vrátil. Musel zaopatřit rodinu a uhájit své postavení a reputaci. "Afrika mě vykostila," říká v rozhovoru pro magazín Víkend DNES Ubama. Tátou kluka z Bruntálu byl nigerijský král. Poprvé se viděli, když bylo Obonetu Ubamovi 15 let. Po otcově smrti se český mladík do Afriky vrátil. Jako dědic trůnu. Musel zaopatřit rodinu a uhájit své postavení a reputaci. „Afrika mě vykostila,“...

  16.05.19 00:00:00


 • Porod Meghan: Začalo to dnes v brzkých ranních hodinách! 2 ( 2 )

  Chvíle, na kterou čeká celá Anglie, je tady! Sedmatřicetiletá vévodkyně začala rodit své první dítko a celé království se zatajeným dechem čeká na vytoužené miminko. Chvíle, na kterou čeká celá Anglie, je tady! Sedmatřicetiletá vévodkyně začala rodit své první dítko a celé království se zatajeným dechem čeká na vytoužené miminko.

  06.05.19 15:05:00


 • I malá figurka fotbalisty popsaná neumělou klukovskou rukou mířila za Šuralem tam někam nahoru 1 ( 1 )

  "Neboj, polož ji tam," hladil svého šestiletého kluka po střapaté rozježené hlavě. I on měl na sobě sparťanský dres. Stejně jako jeho syn s třiadvacítkou na zádech. Chlap jako hora, ale oči měl také zarudlé. Žmoulal tu malou plastovou figurku v rukou a očima plnými obav a snad i strachu se obracel k tátovi. „Neboj, polož ji tam,“ hladil svého šestiletého kluka po střapaté rozježené hlavě. I on měl na sobě sparťanský dres. Stejně jako...


 • Kráska z Ulice: KUK NA KLUKA! 1 ( 1 )

  Dost bylo fotek z nemocnice! Dost bylo fotek z nemocnice! 

  19.04.19 05:00:00


 • Film After: Polibek je Padesáti odstíny pro teenagery 1 ( 1 )

  Spořádaná studentka se zamiluje do toho nejhoršího kluka široko daleko, kluka s temnou minulostí i tajemstvím. Spořádaná studentka se zamiluje do toho nejhoršího kluka široko daleko, kluka s temnou minulostí i tajemstvím. Zdravý rozum je proti, ale nemůže si pomoci, velení nad jejím životem přebírá srdce a touha. Nic podobného před tím nepoznala a tak se vrhá...

  09.04.19 11:04:00


 • Shazam!: dospívající kluk v dospělém superhrdinském těle [recenze filmu] 1 ( 1 )

  Rodinný komiksový film, který humorným způsobem těží z kontrastu dospívajícího čtrnáctiletého kluka v dospělém těle, v němž si osvojuje výjimečné schopnosti. Rodinný komiksový film, který humorným způsobem těží z kontrastu dospívajícího čtrnáctiletého kluka v dospělém těle, v němž si osvojuje výjimečné schopnosti.

  e15.cz 07.04.19 00:00:00


 • Bankéř z reklamy Tomáš Měcháček podruhé otcem! 1 ( 1 )

  Titulem dvojnásobný otec se může už několik dní pochlubit hvězda Modrého kódu a představtel bankéře z reklamy Tomáš Měcháček (40). Titulem dvojnásobný otec se může už několik dní pochlubit hvězda Modrého kódu a představtel bankéře z reklamy Tomáš Měcháček (40). Doma už má druhého synka.

  05.04.19 14:10:00


 • Kluka a Knapp majstrami Slovenska 1 ( 1 1 )

  Fiľakovskí kolkári sa ešte nestihli doradovať z úspechu dorastenca Erika Galla, ktorý prepísal historické rekordy, a už sa tešia znovu. Fiľakovskí kolkári sa ešte nestihli doradovať z úspechu dorastenca Erika Galla, ktorý prepísal historické rekordy, a už sa tešia znovu.

  22.03.19 11:34:41