Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: jiného

 • Armstronga zná každý, Collinse málokdo. 1

  Znáte všechny muže, kteří byli součástí mise Apollo 11? Od prvního přistání člověka na Měsíci uplyne 20. Ani o něm ale většina lidí nic jiného netuší. Přečtěte si jeho příběh i osudy dalších astronautů. Neil ArmstrongVelitel Apolla 11 a první Doma je vítaly davy, posádka mise k Měsíci obdržela četná vyznamenání a procestovala Spojené státy a desítky zemí světa. Znáte všechny muže, kteří byli součástí mise Apollo 11? Od prvního přistání člověka na Měsíci uplyne 20. července 50 let. Prvním,...


 • V Rusku začali po letech vývoje vyrábět jeden z nejlevnějších off-roadů 1

  Kdo chce skutečně nekompromisní off-road za přijatelnou cenu, tomu nic jiného než vydat se do Ruska nezbude. Novou nabídkou z těchto končin je stroj z netradičních materiálů, ale s tradičním základem. (Mirek Mazal) Kdo chce skutečně nekompromisní off-road za přijatelnou cenu, tomu nic jiného než vydat se do Ruska nezbude. Novou nabídkou z těchto končin je stroj z netradičních materiálů, ale s tradičním základem. (Mirek Mazal)


 • Drábová: Rusům je těžké věřit, pro dostavbu Dukovan bych je nezvolila 1 ( 1 )

  Šéfka Úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová v pořadu Prostor X říká, že by nechtěla být v kůži politiků, kteří budou o stavbě dalších jaderných bloků rozhodovat. Jde podle ní o strategické partnerství. "Hledala bych jiného partnera než je Rusko," dodává Drábová. Šéfka Úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová v pořadu Prostor X říká, že by nechtěla být v kůži politiků, kteří budou o stavbě dalších jaderných bloků rozhodovat. Jde podle ní o strategické partnerství. „Hledala bych jiného partnera než je Rusko,“ dodává Drábová. 


 • Výrobce pneu koupil na testy moderní Lady, po jedné zimě je léta nechává hnít u sídla 1

  Moderní Lady máme tendenci vnímat jako vozy, které jsou svou kvalitou blízké západní produkci, zkušenost finského výrobce pneumatik ale naznačuje něco trochu jiného. Auta byla tak nepoužitelná, že je po chvíli odepsal. (Petr Prokopec) Moderní Lady máme tendenci vnímat jako vozy, které jsou svou kvalitou blízké západní produkci, zkušenost finského výrobce pneumatik ale naznačuje něco trochu jiného. Auta byla tak nepoužitelná, že je po chvíli odepsal. (Petr Prokopec)


 • Menstruace bez vložek a tamponů. 1

  Protože použité menstruační vložky a tampony představují ročně tuny odpadu, rozhodla se Linda Šejdová, že místo běžných hygienických pomůcek zkusí něco jiného. Zavrhla menstruační kalíšek a inspirovala se u Američanek, které před čtyřmi lety přišly s menstruačními kalhotkami. Protože použité menstruační vložky a tampony představují ročně tuny odpadu, rozhodla se Linda Šejdová, že místo běžných hygienických pomůcek zkusí něco jiného. Zavrhla menstruační kalíšek a inspirovala se u Američanek, které před čtyřmi lety přišly s menstruačními kalhotkami.

  no title 17.07.19 14:44:00


 • Z děsivé nehody školního autobusu cestující odešli jako zázrakem po svých 1 ( 1 )

  Nehodu autobusu v indickém městě Karnataka zachytily minulý týden bezpečnostní kamery a svědčí o velkém štěstí dvou cestujících - dítěte a jeho doprovodu. Autobus se po nárazu jiného vozidla převrátil a vymrštil cestující ze sedadel. Nehodu autobusu v indickém městě Karnataka zachytily minulý týden bezpečnostní kamery a svědčí o velkém štěstí dvou cestujících - dítěte a jeho doprovodu. Autobus se po nárazu jiného vozidla převrátil a vymrštil cestující ze sedadel.


 • Trapas Jitky Zelenkové: Hvězdám rozdává stejné dárky 1 ( 1 )

  Chtěla být originální a dala mu dárek, který od nikoho jiného nedostal. Jitka Zelenková (69) nechala kamarádovi Karlu Gottovi (80) vyrobit loutku. Má to ale háček. Nebyl jediný, kdo od ní něco takového dostal. Chtěla být originální a dala mu dárek, který od nikoho jiného nedostal. Jitka Zelenková (69) nechala kamarádovi Karlu Gottovi (80) vyrobit loutku. Má to ale háček. Nebyl jediný, kdo od ní něco takového dostal.

  Aha - online magazín 17.07.19 05:00:00


 • SPECIÁL: Apollo 11 - Čtyři dny do přistání na Měsíci 2 ( 2 )

  Před padesáti lety 16. července 1969 odstartovalo Apollo 11 k historické cestě na Měsíc. Velitelem tříčlenné posádky byl Neil Armstrong, který se jako první člověk dotkl povrchu jiného nebeského tělesa. Před padesáti lety 16. července 1969 odstartovalo Apollo 11 k historické cestě na Měsíc. Velitelem tříčlenné posádky byl Neil Armstrong, který se jako první člověk dotkl povrchu jiného nebeského tělesa.


 • Letní filmová škola 1

  Událost týdne / RedakceLetní filmová škola tento rok slaví půlkulaté výročí. 45. ročník filmového festivalu, který se tradičně koná v Uherském Hradišti, opět představí tvorbu významných režisérů či filmových vln a hnutí. V pohledu do minulosti se LFŠ zastaví u francouzské nové vlny. Událost týdne / RedakceLetní filmová škola tento rok slaví půlkulaté výročí. 45. ročník filmového festivalu, který se tradičně koná v Uherském Hradišti, opět představí tvorbu významných režisérů či filmových vln a hnutí. V pohledu do minulosti se LFŠ zastaví u...


 • Írán hrozí, že vypoví celou jadernou dohodu. 1

  Napětí okolo jaderné dohody stále roste. Írán dnes vyzval evropské signatáře dohody ke splnění povinností, jinak dohodu přestane dodržovat. O situaci dnes kromě jiného jednali ministři zahraničí členských států v Bruselu na zasedání Rady pro zahraniční věci. Napětí okolo jaderné dohody stále roste. Írán dnes vyzval evropské signatáře dohody ke splnění povinností, jinak dohodu přestane dodržovat. O situaci dnes kromě jiného jednali ministři zahraničí členských států v Bruselu na zasedání Rady pro zahraniční věci.  


 • Recenze: Ashampoo Antivirus 1

  Do rodiny antivirových programů musíme započítat také stejnojmenný program německé firmy Ashampoo. Firma se sice s většinou svých programů zaměřuje na něco jiného, ale podívejme se na to, jak se jí daří i na tomto poli. Do rodiny antivirových programů musíme započítat také stejnojmenný program německé firmy Ashampoo. Firma se sice s většinou svých programů zaměřuje na něco jiného, ale podívejme se na to, jak se jí daří i na tomto poli.


 • Co si představíte pod pojmem smarter home? 2 ( 2 )

  Slyšeli jste již někdy o pojmu chytrá domácnost? S nejvyšší pravděpodobností ano. Víte, ale, co si pod tímto pojmem představit? Je chytrá domácnost něčím, kde nemusíte řešit nic kolem domácnosti, o nic se starat? Nebo jde o něco úplně jiného? Dnes se spolu podíváme na to, jak může taková domácnost vlastně vypadat. Slyšeli jste již někdy o pojmu chytrá domácnost? S nejvyšší pravděpodobností ano. Víte, ale, co si pod tímto pojmem představit? Je chytrá domácnost něčím, kde nemusíte řešit nic kolem domácnosti, o nic se starat? Nebo jde o něco úplně jiného?...


 • Velká podpásovka od Neymara: Výhra Barcy 6:1 nad PSG byla mým nejlepším okamžikem 1

  Neymar si asi opravdu chce vytrucovat přestup do Barcelony. Tak by si to alespoň mohl nejeden fanoušek po posledním netaktním vyjádření v médiích vykládat. Neymar si asi opravdu chce vytrucovat přestup do Barcelony. Jeho snahou není zřejmě nic jiného než do běla rozčílit klubové vedení PSG různými prohlášeními do médií, aby s ním následně ztratilo trpělivost a na vytoužený přestup mu kývlo, neboť už...


 • Otěhotněla na střední škole při znásilnění. 1 ( 1 )

  Na střední škole se jí smáli kvůli tloušťce. Trpěla bulimií a do jiného stavu přišla po šíleném znásilnění. Přesto žije spokojený život, nyní i s krásným synem a milujícím partnerem. Na střední škole se jí smáli kvůli tloušťce. Trpěla bulimií a do jiného stavu přišla po šíleném znásilnění. Přesto žije spokojený život, nyní i s krásným synem a milujícím partnerem. 


 • Onderka: Nedovedu si představit jiné jméno než Šmarda 1 ( 1 )

  První místopředseda ČSSD Roman Onderka si neumí představit, že by soc. dem. nominovala na ministra kultury někoho jiného než místopředsedu Michala Šmardu. Den před klíčovým hlasováním předsednictva strany o setrvání ve vládě s ANO to řekl v rozhovoru pro Právo. První místopředseda ČSSD Roman Onderka si neumí představit, že by soc. dem. nominovala na ministra kultury někoho jiného než místopředsedu Michala Šmardu. Den před klíčovým hlasováním předsednictva strany o setrvání ve vládě s ANO to řekl v rozhovoru pro Právo.


 • Ejdman: Putin se nemůže spolehnout ani na megalopole, ani na venkov 1 ( 1 )

  Vladimir Putin je "součástí celosvětového ultrakonzervativního trendu", reakce rurálních neotesanců, kteří zůstali vězet ve 20. století, proti světové metropoli století jednadvacátého," tvrdí Igor Ejdman. Ale v protikladu k situaci v Evropě a USA má v Rusku rurální obyvatelstvo jiného nepřítele. Vladimir Putin je "součástí celosvětového ultrakonzervativního trendu", reakce rurálních neotesanců, kteří zůstali vězet ve 20. století, proti světové metropoli století jednadvacátého," tvrdí Igor Ejdman. Ale v protikladu k situaci v Evropě a USA má v Rusku rurální obyvatelstvo jiného nepřítele.

  Britské listy 15.07.19 00:00:00


 • Nejstarší hráč současné NHL? 4 ( 4 )

  Matt Cullen, nyní již bývalý hokejový útočník, byl v minulém ročníku National Hockey League vůbec nejstarším hráčem, který se po kluzištích proháněl. Jenže s novou sezonou se bude v tomto případě skloňovat jméno jiného muže. Matt Cullen, nyní již bývalý hokejový útočník, byl v minulém ročníku National Hockey League vůbec nejstarším hráčem, který se po kluzištích proháněl. Jenže s novou sezonou se bude v tomto případě skloňovat jméno jiného muže.

  NHL.CZ 14.07.19 14:20:00


 • Hvězda Stranger Things a Superman v nové verzi Sherlocka Holmese 2 ( 2 )

  Série se dají rozvíjet různými způsoby. Vymyslí se samostatný příběh pro vedlejší postavy, podíváme se do známého světa z úplně jiného úhlu nebo přijde ke slovu příbuzný. V komiksovém světě bychom například měli poznat Bladeovu dceru. Série se dají rozvíjet různými způsoby. Vymyslí se samostatný příběh pro vedlejší postavy, podíváme se do známého světa z úplně jiného úhlu nebo přijde ke slovu příbuzný. V komiksovém světě bychom například měli poznat Bladeovu dceru.

  30.06.19 21:00:00


 • Nejdůležitější článek Severoatlantické smlouvy 1 ( 1 )

  Někteří lidé u nás neumí nic jiného než dokola tvrdit, že nejlepší záruky bezpečnosti poskytuje členství v NATO. Mohu namítnout, že vysoký bezpečnostní statut má řada zemí, které v NATO nejsou: Švýcarsko, Švédsko, Finsko, ale to přikyvovači stejně neuznají. Za nej... Někteří lidé u nás neumí nic jiného než dokola tvrdit, že nejlepší záruky bezpečnosti poskytuje členství v NATO. Mohu namítnout, že vysoký bezpečnostní statut má řada zemí, které v NATO nejsou: Švýcarsko, Švédsko, Finsko, ale to přikyvovači stejně neuznají. Za nej...


 • Trapas na červeném koberci Varů! 2 ( 2 )

  Uvítání Jiřiny Bohdalové (88) na červeném koberci letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary provázelo obrovské faux pas moderátora. Ten totiž označil jejího přítele Luboše Focka (64) za partnera někoho úplně jiného. Režiséra Zdeňka Zelenky (64)! Tak tohle se nepovedlo. Uvítání Jiřiny Bohdalové (88) na červeném koberci letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary provázelo obrovské faux pas moderátora. Ten totiž označil jejího přítele Luboše Focka (64) za partnera někoho úplně jiného. Režiséra Zdeňka Zelenky (64)!...

  29.06.19 08:26:00