Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Vítkovice Heavy Machinery je na prodej, nový majitel získá i zaměstnance 6

Ostravská firma Vítkovice Heavy Machinery (VHM), kterou soud v létě poslal do konkurzu, jde do prodeje. Ve výběrovém řízení se prodávají obří výrobní haly i se strojním vybavením na více než 50 hektarech pozemků. Odhadní cena nemovitostí i movitého...


Obviněný Haščák se vzdal výkonných pozic ve skupině Penta, spolumajitelem zůstává 5

Spolumajitel investiční skupiny Penta Investments Jaroslav Haščák, jehož slovenská policie v úterý zadržela a obvinila z korupce, se s ohledem na situaci vzdává všech výkonných pozic ve skupině. Zůstává ale jejím spoluvlastníkem, sdělila ve středu...Czech Press Photo vyhrál reportér ČTK Roman Vondrouš 6

Hlavní cenu v soutěži Czech Press Photo 2020 dnes dostal reportér České tiskové kanceláře (ČTK) Roman Vondrouš. Mezi 5000 fotografiemi uspěl se snímkem muže procházejícího v Praze dezinfekční branou, která byla instalována jako opatření proti šíření koronaviru.


Zemřel bývalý francouzský prezident Valéry Giscard d'Estaing, bylo mu 94 let 4

Ve věku 94 let zemřel bývalý francouzský prezident Valéry Giscard d'Estaing, uvedla agentura AFP. Úřad hlavy státu vykonával v letech 1974 až 1981.


Australian Open by kvůli koronaviru mělo začít až v únoru 5

Úvodní tenisový grandslam roku Australian Open by měl kvůli pandemii koronaviru začít 8. února, což je o tři týdny později, než byl původní plán.

no title 02.12.20 10:58:00


Hongkongské aktivisty poslali do vězení za demonstraci před policejním sídlem 4

Spolu s Wongem byli odsouzeni také dva jeho kolegové - Agnes Chowová dostala desetiměsíční trest a Ivan Lam trest sedm měsíců odnětí svobody, informovala agentura Reuters.Sportovci se chystají na uvolnění s rozpaky nejen kvůli rouškám 4

Kvůli povinným rouškám a malým skupinám budou zatím tréninky omezené.

Sport | ČeskéNoviny.cz 02.12.20 12:11:00


Senior, který manželce oddělil hlavu od těla, přijal dohodnutý trest 8 let 4

Zuřivým útokem vyvrcholilo v polovině dubna napětí mezi dvěma manželi v Krnově.

no title 02.12.20 14:33:00


Revoluce v Lize mistrů? 3

Podle britského deníku The Times budou nejprve její představitelé v tomto týdnu jednat o návrhu s nejlepšími kluby žebříčku UEFA a v průběhu měsíce jej představí veřejnosti.