Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


S dopravními problémy se o tomto víkendu počítá vzhledem k výměně rekreantů trávících dovolenou na Jadranu.

Spojené státy vysílají do Saúdské Arábie rakety Patriot a vojenskou jednotku o 500 mužích, informovala agentura Reuters.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Rusko chce pivo vyhlásit za nealkoholický nápoj! 6 ( 1 )

Ruské ministerstvo průmyslu a obchodu přišlo s revolučním nápadem vyhlásit pivo za nealkoholický nápoj. Pivovary přijaly zprávu s nadšením, v poslaneckých kruzích podle agentury TASS plán vyvolal šok. Jeden z poslanců chce ministerstvo zažalovat.

no title 21.07.19 08:49:00


Zájem o obědy pro chudé stále roste. 3

Podpora pro školáky, jejichž rodiny na stravné samy nemají, je nejvyšší v republice, zájem o ni roste.

no title 21.07.19 08:05:00Teploty na přelomu července a srpna přesáhnou 30 stupňů. 4

Praha - Přelom července a srpna bude teplý a suchý, třeba příští týden rtuť vystoupá až na 34 stupňů. V příštích čtyřech týdnech se sice objeví bouřky, ale celkový objem srážek...Za spravedlivé volby. 3

Shromáždění, které místní úřady povolily, je reakcí na rozhodnutí moskevské volební komise nepřipustit kandidaturu lidí blízkých opozičnímu vůdce Alexeji Navalnému nebo liberální straně Jabloko.


Američané pošlou vojáky do Saúdské Arábie. 3 ( 1 )

Spojené státy vysílají do Saúdské Arábie rakety Patriot a vojenskou jednotku o 500 mužích, informovala agentura Reuters.


Merkelová varovala Evropany před růstem antisemitismu a rasismu v Německu 3 ( 2 )

Německá kancléřka Angela Merkelová dnes vyzvala Evropany k odporu proti populismu, nacionalismu, rasismu a antisemitismu.