Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Při sestupu z rakouské hory Drachenwand u jezera Mondsee zahynul v sobotu šestiletý chlapec z Česka. Byl na túře s rodinou, při cestě z vrcholu už za tmy uklouzl a spadl do hloubky 60 až 70 metrů. S odvoláním na rakouskou policii o tom dnes informovala agentura APA.

Jméno bruntálského rodáka a veterána druhé světové války Petra Becka, který přežil Terezín, Osvětim i pochod smrti a domů se vrátil v řadách Rudé armády, ponese v Bruntále nová ulice. Vznikla v části bývalého areálu nemocnice, kde se někdejší nemocniční budovy promění v bytové domy.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Zemřel dánský vynálezce Jens Nygaard. 4

Kodaň - Dánský vynálezce figurek Lego Jens Nygaard Knudsen zemřel ve věku 78 let. Slavnou postavičku s pohyblivýma rukama a nohama vymyslel v 70. letech minulého století, napsal list Le Monde...


Meteorologové opět varují před silným větrem. 4

Jen pár dní po řádění orkánu Sabine vydali meteorologové další výstrahu před velmi silným větrem.

Jičínský deník 23.02.20 20:36:00


ONLINE: Skvělá Ledecká je v Crans Montaně v kombinaci po super-G čtvrtá 4

České lyžařce Ester Ledecké patří po první části kombinačního závodu Světového poháru v Crans Montaně čtvrté místo.


V rakouských horách zemřel šestiletý chlapec z Česka 3

Při sestupu z rakouské hory Drachenwand u jezera Mondsee zahynul v sobotu šestiletý chlapec z Česka. Byl na túře s rodinou, za tmy uklouzl a spadl.

no title 23.02.20 10:47:00