Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Uvalením řady cel na své hospodářské konkurenty převrátil americký prezident Donald Trump celý globální obchodní řád.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Lesy ČR zřejmě můžou kácet v Boubínském pralese kvůli kůrovci, Hnutí Duha s tím nesouhlasí 6

Státní podnik Lesy České republiky (LČR) dostal podle ekologického Hnutí Duha od CHKO Šumava výjimku pro kácení na většině území v jihočeské národní přírodní rezervaci Boubínský prales.Vytížené výpadovce z Ostravy hrozí další zahuštění, vzniknou u ní kanceláře 3

Plánuje jej společnost Asental Land. Může to však znamenat problém pro už tak přetíženou silnici na Hlučín, kde se hlavně v dopravních špičkách vytvářejí dlouhé kolony.


Ortopedie musí zůstat v Karviné-Ráji, oznámil hejtman. 3

Moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák se vložil do řešení vyhrocených sporů o to, kam se bude stěhovat ortopedické oddělení z Orlové, které je dosud součástí nemocnice v Karviné-Ráji. Oznámil, že ačkoliv téměř celý tým chce přejít do Havířova, ortopedie musí zůstat v Karviné-Ráji.Firma stáhla plán na novou cementárnu ve Štramberku. 3

V boji o výstavbu nové cementárny ve Štramberku na Novojičínsku se odehrálo další kolo.


Rekonstrukce Pokladu pokračuje, otevřen má být v létě 2021. 3

/FOTOGALERIE, VIZUALIZACE/ V Porubě pokračuje rekonstrukce Domu kultury Poklad, která po dvou započatých opravách a následném dvojím zakonzervování začala do třetice letos v červnu.

Moravskoslezský deník 21.11.19 09:00:00


Rusko nám vrátilo neúplné lodě, tvrdí Ukrajina. 3

Rusko předalo Ukrajině tři dříve zabavená vojenská plavidla v nevyhovujícím stavu a Kyjev bude žádat, aby Moskva vrátila odmontované zařízení a vojenskou výzbroj.

echo24.cz 21.11.19 11:16:00