Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: ilegální

 • Facebook čelí dalšímu obvinění. 1

  Sociální síť Facebook je opět žalována za údajné ilegální sledování uživatelů Instagramu. Kvůli neoprávněnému použití a nakládání s daty u jejich fotoaparátů v mobilních telefonech. Sociální síť Facebook je opět žalována za údajné ilegální sledování uživatelů Instagramu. Kvůli neoprávněnému použití a nakládání s daty u jejich fotoaparátů v mobilních telefonech. 


 • Premiér odmítá ustoupit v otázce ilegální migrace 1

  Premiér Andrej Babiš /ANO/ v rozhovoru pro Právo zopakoval, že českástrana neustoupí v otázce ilegální migrace. Týká se to jakněmeckého návrhu reformy azylové politiky Evropské unie, tak přijetísirotků z táborů v Řecku. Babiš potvrdil, že Česká republikaodmítla přerozdělování uprchlíků už v roce Premiér Andrej Babiš /ANO/ v rozhovoru pro Právo zopakoval, že českástrana neustoupí v otázce ilegální migrace. Týká se to jakněmeckého návrhu reformy azylové politiky Evropské unie, tak přijetísirotků z táborů v Řecku. Babiš potvrdil, že Česká republikaodmítla přerozdělování uprchlíků už...


 • Babiš: V migraci neustoupíme 1

  K ilegální migraci Česko svůj postoj nezmění, jde o principiální věc. A to se týká jak německého návrhu reformy azylové politiky EU, tak přijímání nedoprovázených dětí a nezletilých z utečeneckých táborů v Řecku, řekl Právu premiér a lídr ANO Andrej Babiš. K ilegální migraci Česko svůj postoj nezmění, jde o principiální věc. A to se týká jak německého návrhu reformy azylové politiky EU, tak přijímání nedoprovázených dětí a nezletilých z utečeneckých táborů v Řecku, řekl Právu premiér a lídr ANO Andrej Babiš.


 • Krev domorodců na rukou Bolsonara 2

  Ilegální těžaři v pátek při plánovaném útoku v Brazílii zastřelili domorodého ochránce pralesa a dalšího člověka zranili. Při následné přestřelce s policií zemřel také jeden z útočníků. Podle zpravodajského serveru BBC vražda vzbuzuje strac... Ilegální těžaři v pátek při plánovaném útoku v Brazílii zastřelili domorodého ochránce pralesa a dalšího člověka zranili. Při následné přestřelce s policií zemřel také jeden z útočníků. Podle zpravodajského serveru BBC vražda vzbuzuje strac...


 • Krev na rukou Bolsonara 1

  Ilegální těžaři v pátek při plánovaném útoku v Brazílii zastřelili domorodého ochránce pralesa a dalšího člověka zranili. Při následné přestřelce s policií zemřel také jeden z útočníků. Podle BBC vražda vzbuzuje strach z rostoucího násilí... Ilegální těžaři v pátek při plánovaném útoku v Brazílii zastřelili domorodého ochránce pralesa a dalšího člověka zranili. Při následné přestřelce s policií zemřel také jeden z útočníků. Podle BBC vražda vzbuzuje strach z rostoucího násilí...


 • ITÁLIE: Párty pro ilegální migranty skončila 1

  Nový italský ministr vnitra Matteo Salvini slíbil omezit peníze pro migranty a deportovat ty migranty, kteří jsou v zemi ilegálně. Nový italský ministr vnitra Matteo Salvini slíbil omezit peníze pro migranty a deportovat ty migranty, kteří jsou v zemi ilegálně.

  Neviditelný pes 01.08.18 00:00:00


 • Tragický výsledek razie v Limě. 1 ( 1 )

  Návštěvníci akce se podle agentury Reuters dali v panice na útěk, když na večírek zakázaný kvůli koronaviru vtrhla policie. Návštěvníci akce se podle agentury Reuters dali v panice na útěk, když na večírek zakázaný kvůli koronaviru vtrhla policie.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 24.08.20 15:56:00


 • Ilegální migranty vrátíme, varoval italský ministr 1 ( 1 )

  Itálie vrátí do Tuniska všechny migranty, kteří odtud na Apeninský poloostrov dorazí. Prohlásil to při návštěvě Tunisu italský ministr zahraničí Luigi Di Maio. Itálie vrátí do Tuniska všechny migranty, kteří odtud na Apeninský poloostrov dorazí. Prohlásil to při návštěvě Tunisu italský ministr zahraničí Luigi Di Maio.

  20.08.20 21:00:02


 • Itálie: v zemi už není místo pro ilegální migranty 1 ( 1 )

  Italský ministr zahraničí Luigi Di Maio na své návštěvě Tuniska uvedl, že v Itálii již není místo pro ilegální migranty, a země je proto bude deportovat. Tunisku ministr zároveň nabídl veškerou pomoc v boji proti nelegální migraci. Informovala o tom agentura... Italský ministr zahraničí Luigi Di Maio na své návštěvě Tuniska uvedl, že v Itálii již není místo pro ilegální migranty, a země je proto bude deportovat. Tunisku ministr zároveň nabídl veškerou pomoc v boji proti nelegální migraci. Informovala o tom agentura...

  18.08.20 09:28:26


 • Seriál: Underground rozčiloval normalizátory doběla. 1 ( 1 )

  "Totalita si uvědomila, že vzniká ilegální činnost, kdy hudba není to hlavní. Tím byla snaha přežít. Ale ne jako klanějící se troska," říká Němcová. "Totalita si uvědomila, že vzniká ilegální činnost, kdy hudba není to hlavní. Tím byla snaha přežít. Ale ne jako klanějící se troska," říká Němcová.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 05.10.19 14:28:45


 • "Ilegální přechody nebudou tolerovány. 1 ( 1 )

  Ministr vnitra Jan Hamáček řekl, že EU musí udržet svou vnější hranici uzavřenou, aby zabránila opakování migrační vlny z roku 2015. Ministr vnitra Jan Hamáček řekl, že EU musí udržet svou vnější hranici uzavřenou, aby zabránila opakování migrační vlny z roku 2015.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 04.03.20 18:26:57


 • Řecko zastavilo na hranici s Tureckem nejméně 24.000 migrantů 3 ( 3 )

  Atény/Ankara - Řecká policie a armáda od soboty k pondělnímu večeru zabránily asi 24.000 pokusům o ilegální překročení hranice z Turecka migranty a zatkly kvůli tomu na 183 běženců.... Atény/Ankara - Řecká policie a armáda od soboty k pondělnímu večeru zabránily asi 24.000 pokusům o ilegální překročení hranice z Turecka migranty a zatkly kvůli tomu na 183 běženců....

  ceskenoviny.cz 03.03.20 13:00:00


 • Hra Plague Inc je nyní v Číně zakázána 1 ( 1 1 )

  Strategická a simulační hra Plague Inc, kde se snažíte nakazit celý svět, byla v Číně stažena z iOS App Store s vágním vysvětlením, že obsah je v Číně ilegální podle názoru Správy čínského kyperprostoru. Důvodem je zřejmě virus COVID-19, i když... Strategická a simulační hra Plague Inc, kde se snažíte nakazit celý svět, byla v Číně stažena z iOS App Store s vágním vysvětlením, že obsah je v Číně ilegální podle názoru Správy čínského kyperprostoru. Důvodem je zřejmě virus COVID-19, i když...


 • EVROPA: Nigerijská mafie 1 ( 1 )

  Jednou z nejrychleji rostoucích zločineckých sítí v Evropě je v současnosti nigerijská mafie, která své ilegální aktivity rozšiřuje do celé Evropy. Je složena ze soupeřících skupin, jako jsou Černá sekera, Vikingové a Maphite. Jednou z nejrychleji rostoucích zločineckých sítí v Evropě je v současnosti nigerijská mafie, která své ilegální aktivity rozšiřuje do celé Evropy. Je složena ze soupeřících skupin, jako jsou Černá sekera, Vikingové a Maphite.

  30.01.20 00:00:00


 • Německá policie podle svých slov rozprášila ilegální silniční závod, realita bude jiná 1 ( 1 )

  Když jede skupina kdysi drahých aut ze zahraničí s reklamními polepy po silnici, tak to musí být závod, řekli si Němci a začali konat. Nakonec se ale ukázalo, že jde jen o klání starších aut pro legraci. (Petr Miler) Když jede skupina kdysi drahých aut ze zahraničí s reklamními polepy po silnici, tak to musí být závod, řekli si Němci a začali konat. Nakonec se ale ukázalo, že jde jen o klání starších aut pro legraci. (Petr Miler)

  Autoforum.cz 27.01.20 07:30:00


 • Pašeračka vydávala ilegální kosmetiku za malé dítě 1 ( 1 )

  Nezvyklý úlovek si připsali ugandští celníci na hranicích s Demokratickou republikou Kongo. Na jednom z přechodů totiž zabavili v Ugandě nelegální kosmetiku, kterou žena nacpala do dupaček a pokoušela se jí zamaskovat jako malé dítě. Nezvyklý úlovek si připsali ugandští celníci na hranicích s Demokratickou republikou Kongo. Na jednom z přechodů totiž zabavili v Ugandě nelegální kosmetiku, kterou žena nacpala do dupaček a pokoušela se jí zamaskovat jako malé dítě.


 • Příprava na ilegální migranty a pohřeb českých lesů: zhlédněte videa týdne 1 ( 1 )

  Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v týdnu od 23. do 27. září 2019. Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v týdnu od 23. do 27. září 2019.

  Deník.cz 29.09.19 07:15:00


 • V Německu odhalili ilegální datové centrum darknetu 1 ( 1 1 )

  Německé úřady uzavřely centrum na zpracování dat, které v někdejším vojenském bunkru v západoněmeckém městečku Traben-Trarbach zřídil v roce 2013 nizozemský občan. Německé úřady uzavřely centrum na zpracování dat, které v někdejším vojenském bunkru v západoněmeckém městečku Traben-Trarbach zřídil v roce 2013 nizozemský občan.


 • Ve Francii odhalili ilegální léčbu pacientů s Alzheimerem 1 ( 1 )

  Paříž - Nepovolené léčebné pokusy na stovkách pacientů s Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou odhalily francouzské úřady. Prováděla je v jednom opatství nedaleko města Poitiers organizace,... Paříž - Nepovolené léčebné pokusy na stovkách pacientů s Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou odhalily francouzské úřady. Prováděla je v jednom opatství nedaleko města Poitiers organizace,...

  ceskenoviny.cz 20.09.19 19:05:00


 • Horor jako od Hitchcocka: Letadlo sundali ptáci z nelegální skládky 1 ( 1 )

  Bezohlednost místních a liknavost úřadů zřejmě můžou za čtvrteční nehodu ruského airbusu. Ptáky, které nasály motory, přilákala k letišti ilegální skládka! Pohotový pilot však dokázal nouzově přistát do pole, a předešel tak tragédii. Bezohlednost místních a liknavost úřadů zřejmě můžou za čtvrteční nehodu ruského airbusu. Ptáky, které nasály motory, přilákala k letišti ilegální skládka! Pohotový pilot však dokázal nouzově přistát do pole, a předešel tak tragédii.

  03.09.19 18:00:00