Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: frizzante

 • Novinky brněnských vinoték - květen 2020 1 ( 1 )

  Brno, 1. květen 2020 - Květnové teploty stoupají a tak není divu, že se v nabídkách brněnských vinoték stále více objevují svěží mladá vína a perlivá frizzante. Krásný souboj poskytnou třeba i dva Sylvány, nechybí i zralejší vzorky či naopak víno z panenské sklizně. Brno, 1. květen 2020 – Květnové teploty stoupají a tak není divu, že se v nabídkách brněnských vinoték stále více objevují svěží mladá vína a perlivá frizzante. Krásný souboj poskytnou třeba i dva Sylvány, nechybí i zralejší vzorky či naopak víno...

  iBrno - zprávy z Brna 01.05.20 00:59:59


 • Bublinky na náplavce 1 ( 1 )

  Oslava léta a vína 20. července na náplavce Rašínova nábřeží. Kromě klasických vín představí i jemné bublinky, svěží ovocná frizzante, svůdná prosecca, noblesní sekty, či šarmantní spumante. Oslava léta a vína 20. července na náplavce Rašínova nábřeží. Kromě klasických vín představí i jemné bublinky, svěží ovocná frizzante, svůdná prosecca, noblesní sekty, či šarmantní spumante.

  17.07.19 08:37:00


 • Na pohárek: Festival jak víno 1 ( 1 )

  Převážně ochutnáte originální vína z Moravy, citlivě doplněná o zahraniční produkci. Festival letních vín – frizzante, bublinky, cuvéečka, to vše najdete na jednom místě zítra, 16. června, od 10 hodin. Představí malá rodinná vinařství, moderní vinaře odkazující na úctu k tradicím, jejichž vína běžně neochutnáte. Převážně ochutnáte originální vína z Moravy, citlivě doplněná o zahraniční produkci.

  15.06.18 06:18:00


 • Vinea představuje novinku Frizzante v prostřed Olympu 1 ( 1 )

  Na božský Olymp se ve své kampani přesouvá značka Vinea, podporuje tak novinku Frizzante. Na božský Olymp se ve své kampani přesouvá značka Vinea, podporuje tak novinku Frizzante.

  01.06.18 13:15:01


 • 10 věcí, které jsme nevěděli o proseccu 1

  Máme pro vás nejzajímavější informace o proseccu! 1. Prosecco je lehké bílé víno, pojmenované po Proseccu, dřívější vesnici, která splynula s dnešním předměstím italského Terstu. Chuť a hlavně účinky vína si pochvalovala už římská císařovna Livia Drusilla, ta se netajila tím, že právě...

  19.01.18 15:00:30


 • Klášterní hudební slavnosti pokračují druhým týdnem 1

  Mezinárodní hudební festival Klášterní hudební slavnosti 2017 pokračuje druhým týdnem plným koncertů. Již jsme na koncertech přivítali soubor Ensemble Frizzante, cembalistky Editu Keglerovou a Moniku Knoblochovou, Doležalovo kvarteto a Valérii Zawadskou, klavíristu Matyáše Nováka a také soubor Musica Bohemica Viva.