Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: domova

 • Pátrání po seniorovi z Prostějovska: Ve čtvrtek odešel z domova a neozývá se 1 ( 1 )

  Policisté vyhlásili pátrání po čtyřiasedmdesátiletém Janu Koutném z Prostějovska, nezvěstný je od čtvrtečního večera. S žádostí o pomoc se obracejí i na veřejnost, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. V Olomouckém kraji je to dnes již druhé vyhlášené pátrání, policisté hledají také patnáctiletou dívku v rizikovém stupni těhotenství. Policisté vyhlásili pátrání po čtyřiasedmdesátiletém Janu Koutném z Prostějovska, nezvěstný je od čtvrtečního večera. S žádostí o pomoc se obracejí i na veřejnost, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Senior užívá léky. V Olomouckém kraji je to dnes již...


 • Město řeší, jak dostat lidi bez domova z centra. 2 ( 2 )

  Nový Jičín bojuje s bezdomovci v centru města. Ti nepřizpůsobiví přespávají v keřích, znečišťují veřejné plochy odpadky i vykonáváním své fyziologické potřeby. Nový Jičín bojuje s bezdomovci v centru města. Ti nepřizpůsobiví přespávají v keřích, znečišťují veřejné plochy odpadky i vykonáváním své fyziologické potřeby.

  InfoPortály.cz 15.08.19 09:42:00


 • Doutnající bezdomovec hledal pomoc v kasinu, údajně ho někdo zapálil 1

  Zaměstnanci kasina na pražském Proseku pomáhali muži bez domova, který do podniku přišel s doutnajícím oblečením. Údajně ho někdo zapálil, když ležel v křoví. Policie hledá svědky události. Zaměstnanci kasina na pražském Proseku pomáhali muži bez domova, který do podniku přišel s doutnajícím oblečením. Údajně ho někdo zapálil, když ležel v křoví. Policie hledá svědky události.

  no title 14.08.19 17:10:00


 • Polícia uzavrela vyšetrovanie v kauze domova Iris 1 ( 1 )

  Potvrdila to bratislavská prokuratúra s tým, že prokurátor podal obžalobu na súd. Potvrdila to bratislavská prokuratúra s tým, že prokurátor podal obžalobu na súd.

  Správy: Pravda.sk 12.08.19 15:16:24


 • Zpěvačka Linda Finková: Problémovou dceru musela odstřihnout! 1 ( 1 )

  Poslední roky zrovna neměla na růžích ustláno! Zpěvačka a moderátorka Linda Finková (51), od které se přesně před sedmi roky odstěhoval manžel Richard Genzer (52), teď otevřeně promluvila o odchodu své dcery Viktorky (20) z domova. Situaci nesla velmi těžce! Poslední roky zrovna neměla na růžích ustláno! Zpěvačka a moderátorka Linda Finková (51), od které se přesně před sedmi roky odstěhoval manžel Richard Genzer (52), teď otevřeně promluvila o odchodu své dcery Viktorky (20) z domova. Situaci nesla velmi těžce!...


 • V lese se našla mrtvola. 2

  Po více než dvou týdnech pravděpodobně končí pátrání po ženě z Olomoucka, která ráno odjela autem z domova jen v pyžamu a poté zmizela. Vůz, kterým jela, se našel v lese a poblíž něj ležela mrtvola. Po více než dvou týdnech pravděpodobně končí pátrání po ženě z Olomoucka, která ráno odjela autem z domova jen v pyžamu a poté zmizela. Vůz, kterým jela, se našel v lese a poblíž něj ležela mrtvola.


 • Hráli jsme DREAMS: tvořte vlastní videohry z pohodlí domova 1

  Zkoušeli jsme slibný projekt Sony, ve kterém si můžete vytvořit cokoliv. A tím myslíme cokoliv. Zkoušeli jsme slibný projekt Sony, ve kterém si můžete vytvořit cokoliv. A tím myslíme cokoliv.


 • Bratislavský kraj investuje ďalší milión do škôl, internátu a domova sociálnych služieb 1 ( 1 )

  Kraj ukončil v júni rekonštrukciu piatich objektov vo svojej správe. Kraj ukončil v júni rekonštrukciu piatich objektov vo svojej správe.

  SME 07.08.19 13:44:26


 • Kvůli polehávajícím bezdomovcům v Těšíně opatřili lavičky dělicími madly 2

  Přesuny, změny počtu nebo vzhledu. A nově i přidání madel. Český Těšín často mění rozmístění i podobu laviček, čímž chce co nejvíce znemožnit jejich zneužívání lidmi bez domova. Přesuny, změny počtu nebo vzhledu. A nově i přidání madel. Český Těšín často mění rozmístění i podobu laviček, čímž chce co nejvíce znemožnit jejich zneužívání lidmi bez domova.


 • Miroslav (44) odjel do zaměstnání a zmizel: V práci ho vynervovali, mobil má nedostupný 1

  Policisté pátrají po Miroslavu Babjákovi (44) z Chotěšova na jižním Plzeňsku. V pondělí ráno odjel z domova do práce, kam ale nedorazil, a ani o sobě nedal vědět. Podle partnerky má psychické problémy kvůli stresu ze zaměstnání. Policisté pátrají po Miroslavu Babjákovi (44) z Chotěšova na jižním Plzeňsku. V pondělí ráno odjel z domova do práce, kam ale nedorazil, a ani o sobě nedal vědět. Podle partnerky má psychické problémy kvůli stresu ze zaměstnání.


 • Na Smíchově pokračuje i v srpnu výstava fotografií pořízených seniory 1

  Ve smíchovském Komunitním centru Louka najdete výstavu digitálních fotografií nazvanou "Zákoutí domova". Fotografie vznikaly v KC Louka již během prvního cyklu fotografických kurzů pro seniory z Prahy 5. Výstava potrvá až do konce září. Ve smíchovském Komunitním centru Louka najdete výstavu digitálních fotografií nazvanou „Zákoutí domova“. Fotografie vznikaly v KC Louka již během prvního cyklu fotografických kurzů pro seniory z Prahy 5. Výstava potrvá až do konce září.

  Pražský patriot 05.08.19 08:38:00


 • Sníte o práci z domova, ale nechcete hnít v pyžamu? 1 ( 1 )

  Patří i k pravidlům home-office, práce z domova. Ta rychle ukáže pracovní styl a návyky. Být při práci z domova úspěšný mimo jiné znamená osvojit si také disciplínu a pevně se držet určitých pravidel. Pak nebude trpět nejen práce, ale ani soukromí. [6 minut čtení] Nad vstupem do věštírny v Delfách prý bylo heslo „poznej sám sebe“. Patří i k pravidlům home-office, práce z domova. Ta rychle ukáže pracovní styl a návyky. Být při práci z domova úspěšný mimo jiné znamená osvojit si také disciplínu a...


 • Nuda ve stáří? 1

  Brno - Pravidelně i se svým vodicím psem chodí do domova důchodců na brněnském Mikuláškově náměstí. Ten se před pár týdny rozšířil i do Brna. Brno - Pravidelně i se svým vodicím psem chodí do domova důchodců na brněnském Mikuláškově náměstí. Ani zrakové postižení nebrání pětadvacetileté Denise Vlasákové, aby rozdávala radost důchodcům, kteří se díky ní necítí osaměle. „Do domova i s kolegyní chodíme vždy dvakrát týdně a...

  Brněnský deník 04.08.19 11:37:00


 • Klienti ze Žampachu brzy půjdou do nového 1

  Dvanáct obyvatel z Domova pod hradem Žampach se během září přestěhuje do nového bydlení v lokalitě Nad Bažantnicí v Letohradě. Dvanáct obyvatel z Domova pod hradem Žampach se během září přestěhuje do nového bydlení v lokalitě Nad Bažantnicí v Letohradě.

  Orlický deník 03.08.19 05:59:00


 • Handmade aneb ručně dělané mísy 1

  Ozdobou každého interiéru jsou bezpochyby doplňky a dekorace,které navozují pocit útulnosti domova. Pro někoho mohou být dekorace pouzedesignovou záležitostí, pro jiného naopak záležitostí srdeční. Ať užje tomu jakkoliv, dekorace byly, jsou a věřím, že i nadále budou okrasoukaždého domova. K d ... Ozdobou každého interiéru jsou bezpochyby doplňky a dekorace,které navozují pocit útulnosti domova. Pro někoho mohou být dekorace pouzedesignovou záležitostí, pro jiného naopak záležitostí srdeční. Ať užje tomu jakkoliv, dekorace byly, jsou a věřím, že i nadále budou okrasoukaždého domova.K d ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 02.08.19 11:35:45


 • Akvárium pro každého 1

  Akvárium bývá nebo by chtělo být součástí domova, kancelářenebo jiných veřejných či soukromých prostor, jelikož do interiéru vneseharmonii, klid, vyrovnanost mysli a estetickou složku. Jste také milovníci podvodního života, pestrobarevných rybek, bělavěpísčitého dna a zmítajících se rostlin ve ... Akvárium bývá nebo by chtělo být součástí domova, kancelářenebo jiných veřejných či soukromých prostor, jelikož do interiéru vneseharmonii, klid, vyrovnanost mysli a estetickou složku.Jste také milovníci podvodního života, pestrobarevných rybek, bělavěpísčitého dna a zmítajících se rostlin ve ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 02.08.19 11:35:45


 • Ručně tkané koberce v barevných explozích 1

  Koberce, ať už kusové nebo metráží, si stále nacházejícestičku do nejedné domácnosti. Důvodem tak vysoké obliby koberců je nejenpocit útulnosti domova, ale také příjemná hřejivost a schopnostizolace hluku. Ačkoliv se moderní trend v oblasti podlahových krytin ubírá úplnějiným směrem, jsou míst ... Koberce, ať už kusové nebo metráží, si stále nacházejícestičku do nejedné domácnosti. Důvodem tak vysoké obliby koberců je nejenpocit útulnosti domova, ale také příjemná hřejivost a schopnostizolace hluku.Ačkoliv se moderní trend v oblasti podlahových krytin ubírá úplnějiným směrem, jsou míst ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 02.08.19 11:35:45


 • Bydlení dle feng shui 1

  Současně s tím, jak narůstá zájem lidí o prostředí ve kterémžijí a jak na ně působí jejich vlastní prostředí domova, přibývái společností, zabývajících se touto problematikou a to předevšímharmonizací bydlení. Současným světovým trendem ať již u soukromýchbytů a domů, či velkých developerských ... Současně s tím, jak narůstá zájem lidí o prostředí ve kterémžijí a jak na ně působí jejich vlastní prostředí domova, přibývái společností, zabývajících se touto problematikou a to předevšímharmonizací bydlení. Současným světovým trendem ať již u soukromýchbytů a domů, či velkých developerských ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 02.08.19 11:35:45


 • Batohy z hudebního festivalu ve Světlé nad Sázavou ušili handicapovaní 1 ( 1 )

  Mezi návštěvníky populárního Sázavafestu, hudebního festivalu, který se ve druhé půlce minulého týdne konal ve Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku, nechyběli ani klienti ledečského Domova Háj. A památku na ně si odnesl nejeden návštěvník akce. Mezi návštěvníky populárního Sázavafestu, hudebního festivalu, který se ve druhé půlce minulého týdne konal ve Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku, nechyběli ani klienti ledečského Domova Háj. A památku na ně si odnesl nejeden návštěvník akce.

  idnes.cz 31.07.19 19:28:00


 • Sparťania si opravujú sami 1 ( 1 1 )

  Kvašovskí futbalisti posledné roky hrajú ligu mimo domova. Ich ihrisko bolo malé. Dnes ho opravujú len zanietenci, obec prostriedky nemá. Kvašovskí futbalisti posledné roky hrajú ligu mimo domova. Ich ihrisko bolo malé. Dnes ho opravujú len zanietenci, obec prostriedky nemá.

  31.07.19 08:00:00