Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: dírek

 • Tvar nosu a nosních dírek úzce souvisí s prostředím, ve kterém žijeme 1 ( 1 1 )

  K žádnému tělesnému orgánu se zcela jistě neváže tolik ustálených slovních spojení, rčení a idiomů, jako k nosu. Přemýšleli jste někdy nad tím, čím je jeho morfologický tvar určen? Je tvar a rozměr nosu čistě záležitostí genetiky, nebo má hlubší evoluční význam? K žádnému tělesnému orgánu se zcela jistě neváže tolik ustálených slovních spojení, rčení a idiomů, jako k nosu. Přemýšleli jste někdy nad tím, čím je jeho morfologický tvar určen? Je tvar a rozměr nosu čistě záležitostí genetiky, nebo má hlubší evoluční význam?...

  20.08.20 09:25:00


 • Záběry až do nosních dírek? 1 ( 1 )

  Spoustu inovací přineslo snímání atletického světového šampionátu v Dauhá, ne všechny ale byly přijaty s nadšením. Kritiku si vysloužily kamery umístěné přímo v blocích, které snímají sprintery a sprinterky zespodu. Spoustu inovací přineslo snímání atletického světového šampionátu v Dauhá, ne všechny ale byly přijaty s nadšením. Kritiku si vysloužily kamery umístěné přímo v blocích, které snímají sprintery a sprinterky zespodu.


 • Madeirová vajíčka: originální velikonoční dekorace 1

  Poněkud složitější, ale krásnou technikou zdobení velikonočních vajec je vyvrtávání dírek do skořápek, zpravidla v kombinaci se zdobením voskem. Svou přezdívku získala takto zdobená vejce po madeirové výšivce, kterou připomínají. Postup: 1. Připravte si vyfouknutá vajíčka. Před vrtáním je nechte dostatečně...

  24.03.18 17:00:32


 • Ford Mustang GT350: Proč má dírky v koncovkách výfuku? 1

  Otvory v koncovkách výfuku zpravidla mají upravovat zvuk, to ale není případ dírek u Mustangu Shelby GT350, ty vůbec nesouvisí s motorem.

  auto.cz 16.02.17 19:50:09