Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: chotí

 • Milovníci umění Šporcl s Kodetovou: Při téhle aukci jim šlo o hodně! 1

  Je to sotva pár dnů, co se na Žofíně dražily obrazy pro děti bez rodičů. Večer zahájila svým stříbřitým sopránem sólistka ND Jana Šrejma Kačírková. Do osazenstva dražitelů se usadili mimo jiných i houslista Pavel Šporcl se svou chotí, herečkou Barborou Kodetovou. Ti prozradili, že tahle aukce má pro ně speciální význam. Je to sotva pár dnů, co se na Žofíně dražily obrazy pro děti bez rodičů. Moderování se ujal Alexander Hemala. Večer zahájila svým stříbřitým sopránem sólistka ND Jana Šrejma Kačírková. Do osazenstva dražitelů se usadili mimo jiných i houslista Pavel...


 • Čtyři opilcova zastaveníčka s policií: Dobýval se k exmanželce, řídil opilý a přespal v cele 1

  Jako utržený z řetězu si počínal o víkendu v Ivančicích na Brněnsku alkoholem notně posílený muž (57). Neustálým zvoněním nejprve zkoušel psychiku své bývalé choti. Když přivolané policejní hlídce nadýchal dvě promile, sliboval, že už bude hodný... Jako utržený z řetězu si počínal o víkendu v Ivančicích na Brněnsku alkoholem notně posílený muž (57). Neustálým zvoněním nejprve zkoušel psychiku své bývalé choti. Když přivolané policejní hlídce nadýchal dvě promile, sliboval, že už bude hodný...


 • Brichta o dětech: Že mi u ucha začne vřeštět smrad? 2 ( 2 )

  Aleš Brichta (61) se v roce 2016 oženil s Polkou mladší o 23 let. Na rozdíl od některých kolegů, kteří si ve vyšším věku s mladou chotí pořídili miminko, zpěvák s manželkou Joannou (38) to rozhodně neplánuje. Aleš Brichta (61) se v roce 2016 oženil s Polkou mladší o 23 let. Na rozdíl od některých kolegů, kteří si ve vyšším věku s mladou chotí pořídili miminko, zpěvák s manželkou Joannou (38) to rozhodně neplánuje.

  24.08.20 00:02:00


 • POVÍDKA: Dva portréty 1 ( 1 )

  Následník trůnu arcivévoda František Ferdinand d'Este trávil svůj volný čas nejraději s chotí vévodkyní Žofií z Hohenbergu a třemi dětmi. Protože si svou ženu bral jako obyčejnou hraběnku Chotkovou, habsburští příbuzní se jí štítili. Proto rodina většinou zůstávala na Konopišti, kde měla božský klid. Následník trůnu arcivévoda František Ferdinand d´Este trávil svůj volný čas nejraději s chotí vévodkyní Žofií z Hohenbergu a třemi dětmi. Protože si svou ženu bral jako obyčejnou hraběnku Chotkovou, habsburští příbuzní se jí štítili. Proto rodina většinou zůstávala na Konopišti,...

  21.08.20 00:00:00


 • Turistu (†65) našli v lese mrtvého... 1 ( 1 )

  Pátrání po seniorovi Jiřím H. (†65), který o víkendu zmizel při výletu v Krkonoších, skončilo smutně. Turistu našli mrtvého. Muž se ztratil v okolí Černé hory, kde byl s chotí a na procházce se od ní oddělil. Pátrání po seniorovi Jiřím H. (†65), který o víkendu zmizel při výletu v Krkonoších, skončilo smutně. Turistu našli mrtvého. Muž se ztratil v okolí Černé hory, kde byl s chotí a na procházce se od ní oddělil.

  28.07.20 12:00:00


 • ŠAMANOVO DOUPĚ: Slavnostní neotevření 1 ( 1 )

  Grandhotel Zlatý Lev v Liberci otevřelo slavnostně samo Jeho císařské a královské Apoštolské veličenstvo František Josef I. Hraniční přechod mezi NDR a ČSSR zase slavnostně otevřeli soudruh první tajemník ÚV KSČ a pan prezident republiky Antonín Novotný s chotí. Grandhotel Zlatý Lev v Liberci otevřelo slavnostně samo Jeho císařské a královské Apoštolské veličenstvo František Josef I. Hraniční přechod mezi NDR a ČSSR zase slavnostně otevřeli soudruh první tajemník ÚV KSČ a pan prezident republiky Antonín Novotný s chotí. Nebo...

  11.07.20 00:00:00


 • Šokující biografie Harryho a Meghan: To nikdo nečekal! 1 ( 1 )

  Když se princ Harry (35) s chotí Meghan (38) rozhodli zkraje letošního roku vystoupit z britské královské rodiny a přestěhovat se do Ameriky, vzbudilo to velký poprask. Teď však vyplynulo na povrch, že takový krok plánovali už před svatbou v květnu 2018! Když se princ Harry (35) s chotí Meghan (38) rozhodli zkraje letošního roku vystoupit z britské královské rodiny a přestěhovat se do Ameriky, vzbudilo to velký poprask. Teď však vyplynulo na povrch, že takový krok plánovali už před svatbou v...

  14.06.20 05:00:00


 • Saša Rašilov bude počtvrté tátou! 1 ( 1 )

  Herec Saša Rašilov (47) se může těšit na další přírůstek rodiny! Nejenže už má dvě dospělé a krásné dcery z prvního manželství, ale s mladší chotí Lídou, s níž mají dceru Marušku, čekají další miminko! Herec Saša Rašilov (47) se může těšit na další přírůstek rodiny! Nejenže už má dvě dospělé a krásné dcery z prvního manželství, ale s mladší chotí Lídou, s níž mají dceru Marušku, čekají další miminko!

  blesk.cz 22.04.20 20:25:00


 • S tímhle Meghan nepočítala: Harry se vrací do Británie? 1 ( 1 )

  Zkraje roku se s chotí a matkou jeho Archieho (10 měs.) Meghan (38) rozhodl vycouvat z královské rodiny a přestěhovat se do Kanady. Princ Harry (35) však dost možná bude v Británii častěji, než plánoval. Zkraje roku se s chotí a matkou jeho Archieho (10 měs.) Meghan (38) rozhodl vycouvat z královské rodiny a přestěhovat se do Kanady. Princ Harry (35) však dost možná bude v Británii častěji, než plánoval.

  06.03.20 05:00:00


 • Královská rodina na nohou! 1 ( 1 )

  Královská rodina se postarala o další pozdvižení. Tentokrát v tom však nemají prsty princ Harry s chotí Meghan, ale nejstarší syn královny Alžběty II. princ Charles (71). Královská rodina se postarala o další pozdvižení. Tentokrát v tom však nemají prsty princ Harry s chotí Meghan, ale nejstarší syn královny Alžběty II. princ Charles (71).

  03.02.20 12:00:00


 • Příchod Harryho a Meghan do Kanady povzbudil monarchisty. 1 ( 1 )

  Mediálně ostře sledovaný příchod prince Harryho a jeho choti Meghan do oblasti Vancouveru povzbudil kanadské monarchisty a u místních obchodníků vyvolal naději na pěkné zisky, píše agentura AFP. Mediálně ostře sledovaný příchod prince Harryho a jeho choti Meghan do oblasti Vancouveru povzbudil kanadské monarchisty a u místních obchodníků vyvolal naději na pěkné zisky, píše agentura AFP.

  servis.lidovky.cz 01.02.20 11:02:00


 • Další skandál královské rodiny: Tohle Alžběta II. nezvládne! 1 ( 1 )

  Královskou rodinou otřásl další skandál. Stavbař Simon Dorante-Day (53) žijící v Sydney tvrdí, že je utajovaným synem následníka trůnu prince Charlese (71) a jeho choti Camilly (72).  Královskou rodinou otřásl další skandál.  Stavbař Simon Dorante-Day (53) žijící v Sydney tvrdí, že je utajovaným synem následníka trůnu prince Charlese (71) a jeho choti Camilly (72).

  31.01.20 12:00:00


 • Tenista Rosol s chotí míří do Asie: Strach ze smrtícího viru krotí rouškou! 2 ( 2 )

  Před několika dny tenista Lukáš Rosol (34) s manželkou Petrou (26) oslavili dva roky od svatby a krátce na to odletěli na dovolenou do Asie. I je ale zasáhl strach ze smrtícího koronaviru, který přišel z Číny, a tak do letadla nastoupili v rouškách. Před několika dny tenista Lukáš Rosol (34) s manželkou Petrou (26) oslavili dva roky od svatby a krátce na to odletěli na dovolenou do Asie. I je ale zasáhl strach ze smrtícího koronaviru, který přišel z Číny, a tak do...

  30.01.20 17:46:00


 • Předseda ČSSD Hamáček se rozvádí 1 ( 1 )

  Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se po 13 letech rozvádí. S chotí Kamilou má dva syny, na jejichž další výchově se dohodli. Hamáček nechce celou záležitost dále komentovat. Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se po 13 letech rozvádí. S chotí Kamilou má dva syny, na jejichž další výchově se dohodli. Hamáček nechce celou záležitost dále komentovat.


 • Nevídaná zrada od Meghan: Tohle jí Kate nikdy nezapomene! 1 ( 1 )

  Ta optimističtěji naladěná část britské společnosti doufala, že se rozjitřené vztahy mezi vévodkyněmi Kate (38) a Meghan (38) časem uklidní. Ale po tom, co vévodkyně ze Sussexu udělala, už nejspíš s Williamovou (37) chotí kamarádky nikdy nebudou. Ta optimističtěji naladěná část britské společnosti doufala, že se rozjitřené vztahy mezi vévodkyněmi Kate (38) a Meghan (38) časem uklidní. Ale po tom, co vévodkyně ze Sussexu udělala, už nejspíš s Williamovou (37) chotí kamarádky nikdy nebudou.

  13.01.20 05:20:00


 • Babiš s rodinou dorazil na novoroční oběd v Lánech 7 ( 1 7 )

  Poprvé politiky na schůzce doprovodily kromě manželek i děti. Novoroční oběd je především společenskou událostí, čímž se liší od pravidelných setkání, na kterých prezident s předsedou vlády jednají zejména o aktuálních politických tématech. Premiér Andrej Babiš (ANO) dorazil s manželkou Monikou a dětmi Vivien a Frederikem do Lán, kde se zúčastnili tradičního novoročního oběda s prezidentem Milošem Zemanem, jeho chotí Ivanou a dcerou Kateřinou. Poprvé politiky na schůzce doprovodily kromě manželek i děti. Novoroční oběd je především společenskou událostí, čímž se liší od pravidelných...

  05.01.20 16:47:00


 • Macronová po Bolsonarově výroku děkovala Brazilcům, kteří se omlouvali za prezidenta 1 ( 1 )

  Brazilci začali na sociálních sítích po neuctivém komentáři prezidenta Bolsonara na její adresu vyjadřovat choti francouzského prezidenta podporu. Brazilci začali na sociálních sítích po neuctivém komentáři prezidenta Bolsonara na její adresu vyjadřovat choti francouzského prezidenta podporu.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 29.08.19 20:44:52


 • Mohla jsem být první britskou židovskou princeznou, žertuje Streisandová 1 ( 1 )

  Je podruhé vdaná a s manželem Jamesem Brolinem žije už 21 let. Zpěvačka Barbra Streisandová (77) nyní prozradila, že se mohla stát chotí prince Charlese (70), s nímž v 90. letech prožila románek. Je podruhé vdaná a s manželem Jamesem Brolinem žije už 21 let. Zpěvačka Barbra Streisandová (77) nyní prozradila, že se mohla stát chotí prince Charlese (70), s nímž v 90. letech prožila románek.

  08.07.19 16:05:00


 • RYCHLÍK: S dětmi i na výzkum do terénu 1 ( 1 )

  Kdokoli má více dětí, ví, jak složité bývá skloubit rodinnou péči s nějakou tou intelektuální činností. Nedávno v LN vyprávěl historik Michal Stehlík s chotí Lucií (překladatelkou), co vše obnáší žít s osmi (!) dětmi v rozpětí od dvou měsíců do dvanácti let. Kdokoli má více dětí, ví, jak složité bývá skloubit rodinnou péči s nějakou tou intelektuální činností. Nedávno v LN vyprávěl historik Michal Stehlík s chotí Lucií (překladatelkou), co vše obnáší žít s osmi (!) dětmi v rozpětí od dvou měsíců...

  servis.lidovky.cz 29.06.19 05:00:00


 • Kubánský velvyslanec v Jihlavě 1 ( 1 )

  Kubánský velvyslanec Danilo Francisco Alonso Mederos navštívil spolu s chotí na pozvání místního OV KSČM a Společnosti česko-kubánského přátelství Jihlavu. Velvyslanec nejprve zamířil na Krajský úřad Vysočina, kde ho přijali náměstci hejtmana a ... Kubánský velvyslanec Danilo Francisco Alonso Mederos navštívil spolu s chotí na pozvání místního OV KSČM a Společnosti česko-kubánského přátelství Jihlavu. Velvyslanec nejprve zamířil na Krajský úřad Vysočina, kde ho přijali náměstci hejtmana a ...