Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: ceremonii

 • Mladý Maradona: Jak vypadal nejlepší fotbalista světa před tím, než se z něj stal obtloustlý strýček 1

  Legendární fotbalista Diego Maradona zemřel tuto středu v pouhých 60 letech na infarkt. Tam se s hvězdou přišly rozloučit desítky tisíc fanoušků. Legendární fotbalista Diego Maradona zemřel tuto středu v pouhých 60 letech na infarkt. Pohřeb se konal hned druhý den při soukromé ceremonii na hřbitově Jardín Bella Vista na předměstí argentinského hlavního města. Tam se s hvězdou přišly rozloučit desítky tisíc fanoušků. ...

  Reflex.cz 27.11.20 12:00:00


 • Trump omilostnil svátečního krocana i jeho náhradníka. 1

  Gesto sváteční dobré vůle se za posledních 30 let v úřadu prezidenta USA stalo tradicí. "Den dkuvzdn je zvltn den pro krocany. Až do pondělka se Trumpova vlda zdrhala zahjit proces předn moci nov Bidenově administrativě. Gesto sváteční dobré vůle se za posledních 30 let v úřadu prezidenta USA stalo tradicí. "Kukuřice, tmto ti dvm plnou milost," řekl Trump při ceremonii v Růžov zahradě Blho domu. "Den dkuvzdn je zvltn den pro krocany. Ovem ne přli...


 • Na Grammy má letos nejvíc šancí Beyoncé, Dua Lipa a Swiftová 1

  Zpěvačka Beyoncé má devět nominací na hudební ceny Grammy. Se slušnými šancemi půjdou na ceremonii, která se koná v noci z 31. ledna na 1. února, také Dua Lipa či Taylor Swiftová (šest nominací). Zpěvačka Beyoncé má devět nominací na hudební ceny Grammy. Se slušnými šancemi půjdou na ceremonii, která se koná v noci z 31. ledna na 1. února, také Dua Lipa či Taylor Swiftová (šest nominací).


 • Jágr perlil rusky, do Omsku se prý jednou vrátí. 1

  Jaromír Jágr zase jednou oblažil ruskou duši. V rámci oslav sedmdesáti let od založení klubu Avangard Omsk byl hlavním magnetem ceremonií. Ty se uskutečnily v Moskvě, kde má klub kvůli stavbě nové sibiřské arény dočasný domov. Jaromír Jágr zase jednou oblažil ruskou duši. V rámci oslav sedmdesáti let od založení klubu Avangard Omsk byl hlavním magnetem ceremonií. Ty se uskutečnily v Moskvě, kde má klub kvůli stavbě nové sibiřské arény dočasný domov.


 • Úsměvy na lících zamrzly. 2

  Na smuteční ceremonii za rotmistryni Michaelu Tichou (†27) zazněla česká hymna a několik písní. Jednou z nich byla ta, kterou jen pro ni před pár dny napsal a nahrál její dobrý kamarád, když se o skonu vojačky dozvěděl. Na smuteční ceremonii za rotmistryni Michaelu Tichou (†27) zazněla česká hymna a několik písní. Jednou z nich byla ta, kterou jen pro ni před pár dny napsal a nahrál její dobrý kamarád, když se o skonu vojačky dozvěděl. Pohřeb první...


 • Novozélandská premiérka získala medzinárodnú cenu za spoločenský aktivizmus 1 ( 1 )

  Ocenenie si premiérka prevezme na virtuálnej ceremónii, ktorá sa uskutoční 1. decembra. Ocenenie si premiérka prevezme na virtuálnej ceremónii, ktorá sa uskutoční 1. decembra.

  SME 19.11.20 07:34:16


 • Papež bude blahořečit tělo 15letého programátora. 1

  V sobotu bude ve středoitalském městě Assisi blahořečen Carlo Acutis, křesťanský teenagerer, který ve věku 15 let zemřel v roce 2006 na leukémii. Kvůli ceremonii se muselo Acutisovo tělo vyndat z hrobu a lehce zrestaurovat, jelikož se na něm podepsal čas. V sobotu bude ve středoitalském městě Assisi blahořečen Carlo Acutis, křesťanský teenagerer, který ve věku 15 let zemřel v roce 2006 na leukémii. Jeho tělo je vystaveno v Sálu zřeknutí, leží v něm v džínách a teniskách na znamení 21.


 • OBRAZEM: Otevření Trojské lávky se obešlo bez ceremonií 1 ( 1 )

  Dostat se z Císařského ostrova do Troji je nyní daleko jednodušší. Skoro po třech letech od zřícení lávky byla v pátek odpoledne uvedena do provozu její vylepšená náhrada. Dostat se z Císařského ostrova do Troji je nyní daleko jednodušší. Skoro po třech letech od zřícení lávky byla v pátek odpoledne uvedena do provozu její vylepšená náhrada.

  Pražský deník 24.10.20 11:38:00


 • Pehe navrhuje zřídit pro ceremonii na Pražském hradě dvě okénka 1 ( 1 )

  "Co 28. října při hradní ceremonii ve Vladislavském zřídit dvě okénka: jedno výdejní, kde by si vyznamenání přebírali ti, kdo jsou ještě stále ochotní si od Miloše Zemana vyznamenáni vzít, a jedno, kde by vyznamenání mohli vracet ti, kdo už pochopili, že přijmout metál od Zemana byla chyba? „Co 28. října při hradní ceremonii ve Vladislavském zřídit dvě okénka: jedno výdejní, kde by si vyznamenání přebírali ti, kdo jsou ještě stále ochotní si od Miloše Zemana vyznamenáni vzít, a jedno, kde by vyznamenání mohli vracet ti, kdo už pochopili,...

  13.10.20 14:52:00


 • Udělování vyznamenání v době omezení? 1 ( 1 )

  října. Kritizují i zavření vysokoškolských kolejí nebo dočasné ukončení prezenční výuky na prvním stupni základních škol. Vyplývá to z vyjádření politiků na twitteru. Hrad by podle některých zástupců opozice neměl dostat výjimku ze zákazu shromažďování nad šest osob při ceremonii k oslavě vzniku Československa 28. října. Kritizují i zavření vysokoškolských kolejí nebo dočasné ukončení prezenční výuky na prvním stupni základních škol. Vyplývá to z vyjádření politiků na...

  Deník.cz 13.10.20 13:59:00


 • Hrad by podle opozice neměl dostat výjimku pro oslavu 28. 5 ( 1 5 )

  října. Kritizují i zavření vysokoškolských kolejí nebo dočasné ukončení prezenční výuky na prvním stupni základních škol. Hrad by podle některých zástupců opozice neměl dostat výjimku ze zákazu shromažďování nad šest osob při ceremonii k oslavě vzniku Československa 28. října. Kritizují i zavření vysokoškolských kolejí nebo dočasné ukončení prezenční výuky na prvním stupni základních škol.


 • ANKETA: Co vás zaujalo nejvíc na Gamescomu? 1 ( 1 )

  Letošní herní svátek Gamescom probíhá pouze digitálně. Pokud jste sledovali zahajovací ceremonii a s ní i smršť herních trailerů, napište nám, co vás zaujalo nejvíc. Letošní herní svátek Gamescom probíhá pouze digitálně. Pokud jste sledovali zahajovací ceremonii a s ní i smršť herních trailerů, napište nám, co vás zaujalo nejvíc.

  29.08.20 00:00:00


 • Řidiče u nehody zachránil v osmnácti hned dvakrát. 2 ( 2 )

  Jubilejním dvoustým gentlemanem silnic se stal Hynek Černý, cenu mu v pátek na slavnostní ceremonii předal Václav Kučera, velitel středočeské policie. Tehdy osmnáctiletý čerstvý řidič byl vyznamenán za svůj čin z podzimu minulého roku, kdy zachránil jeden život dokonce dvakrát. Jubilejním dvoustým gentlemanem silnic se stal Hynek Černý, cenu mu v pátek na slavnostní ceremonii předal Václav Kučera, velitel středočeské policie. Tehdy osmnáctiletý čerstvý řidič byl vyznamenán za svůj čin z podzimu minulého roku, kdy zachránil jeden život dokonce dvakrát.


 • Berlínské školy pasují prvňáčky na žáky, tradicí je kornout 2 ( 2 )

  Berlín - Do berlínských základních škol se dnes vydali prvňáčci, aby se na slavnostní ceremonii stali opravdovými školáky. Neodmyslitelným doplňkem nových žáků vedle aktovek jsou... Berlín - Do berlínských základních škol se dnes vydali prvňáčci, aby se na slavnostní ceremonii stali opravdovými školáky. Neodmyslitelným doplňkem nových žáků vedle aktovek jsou...

  ceskenoviny.cz 15.08.20 13:29:00


 • Otevření nového mostu v Janově. 3 ( 1 3 )

  Dva roky po zřícení dálničního mostu v severoitalském Janově vrcholní italští představitelé posvětili otevření nově zbudovaného mostu. Ceremonii bojkotovaly rodiny obětí i záchranáři, kteří při incidentu pomáhali. Dva roky po zřícení dálničního mostu v severoitalském Janově vrcholní italští představitelé posvětili otevření nově zbudovaného mostu. Zároveň si připomněli i oběti tragédie, která si vyžádala přes čtyři desítky mrtvých. Ceremonii bojkotovaly rodiny obětí i záchranáři, kteří při incidentu pomáhali.  

  Deník.cz 03.08.20 20:20:01


 • Ležáky letos prvně bez projevů politiků, ale o to pietnější 1 ( 1 )

  Připomínka vyvraždění obyvatel Ležáků z 24. Masovou akci s účastí až tří tisíc lidí nahradil prostý pietní akt s účastí několika desítek návštěvníků. Připomínka vyvraždění obyvatel Ležáků z 24. června 1942 se letos kvůli koronavirové pandemii uskutečnila v prostoru bývalé osady na Chrudimsku v komorním duchu bez projevů politiků a ceremonií. Masovou akci s účastí až tří tisíc lidí nahradil prostý pietní akt s účastí několika desítek návštěvníků.

  24.06.20 17:45:01


 • Streamovaná mše bez poutníků a z baziliky. 1 ( 1 )

  Papež obvykle pašijový týden zahajuje pod širým nebem na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu a přímo na místě ceremonii sledují desetitisíce věřících. Papež obvykle pašijový týden zahajuje pod širým nebem na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu a přímo na místě ceremonii sledují desetitisíce věřících.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 05.04.20 13:52:22


 • V Afghánistánu složili přísahu dva prezidenti. 1 ( 1 )

  V tentýž den však zorganizoval svou vlastní inauguraci i jeho protivník Abdulláh Abdulláh, který výsledek voleb neuznává. V době ceremonií byly podle agentury AFP v Kábulu slyšet dva výbuchy. Ašraf Ghaní, vítěz afghánských prezidentských voleb, byl v pondělí odpoledne místního času uveden do úřadu. V tentýž den však zorganizoval svou vlastní inauguraci i jeho protivník Abdulláh Abdulláh, který výsledek voleb neuznává. V době ceremonií byly podle agentury AFP v...

  10.03.20 13:00:00


 • Afghánistán má dva prezidenty. 1 ( 1 )

  Vítěz prezidentských voleb v Afghánistánu Ašraf Ghaní byl uveden do úřadu. Prezidentskou přísahu však složil i jeho protivník Abdulláh Abdulláh, který výsledek voleb neuznává a zorganizoval vlastní inauguraci. V době ceremonií se v Kábulu ozvaly dva výbuchy. Vítěz prezidentských voleb v Afghánistánu Ašraf Ghaní byl uveden do úřadu. Prezidentskou přísahu však složil i jeho protivník Abdulláh Abdulláh, který výsledek voleb neuznává a zorganizoval vlastní inauguraci. V době ceremonií se v Kábulu ozvaly dva výbuchy.

  e15.cz 09.03.20 14:07:00


 • Útok v Kábule si vyžiadal desiatky životov: Prihlásil sa k nemu Daeš 1 ( 1 1 )

  Streľba vypukla na spomienkovej slávnosti za šiitského politického lídra. Na ceremónii bolo prítomných viacero prominentných afganských predstaviteľov, medzi nimi aj premiér Abdulláh Abdulláh, ktorý vyviazol bez zranení. KÁBUL - K útoku ozbrojencov v afganskej metropole Kábul, ktorý pripravil v piatok o život najmenej 32 ľudí a 81 ďalších pri ňom utrpelo zranenia, sa prihlásil Daeš. Streľba vypukla na spomienkovej slávnosti za šiitského politického lídra. Na ceremónii bolo...

  07.03.20 11:13:40