Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: cílové

 • DVTV, Reportr i Denk N už vybraly vc, než plnovaly 1

  Podpora na novinky v nabídce DVTV, magazínu Reportér a Deníku N není většinou ještě ani v polovině a vybrané částky už přesahují původně stanovené cílové sumy. Podpora na novinky v nabídce DVTV, magazínu Reportér a Deníku N není většinou ještě ani v polovině a vybrané částky už přesahují původně stanovené cílové sumy.

  MediaGuru 15.05.20 07:30:32


 • VZPOMÍNKA: Opatrná naděje? 1

  Žijeme čas koronový a systém karanténový. Opatrně, spolu s mojí paní totiž patříme k cílové skupině těch výrazně nad šedesát. Ten fotogenický hajzlík asi před lety ještě v netopýřím těle někde shlédl film "Tahle země není pro starý". Žijeme čas koronový a systém karanténový. Opatrně, spolu s mojí paní totiž patříme k cílové skupině těch výrazně nad šedesát. Ten fotogenický hajzlík asi před lety ještě v netopýřím těle někde shlédl film „Tahle země není pro starý“.

  Neviditelný pes 01.05.20 00:00:00


 • Na dráhu už ne. 1

  Po eskapádách s kluzištěm, které na pardubickém závodišti zasahovalo do cílové roviny a jeho následkem bylo zničení části trávníku, se město po kritice ze stran dostihové veřejnosti rozhodlo, že se kluziště přestěhuje jinam. Po eskapádách s kluzištěm, které na pardubickém závodišti zasahovalo do cílové roviny a jeho následkem bylo zničení části trávníku, se město po kritice ze stran dostihové veřejnosti rozhodlo, že se kluziště přestěhuje jinam.


 • Nevyzpytatelný zmetek je šampion. 2 ( 2 )

  Devítiletý hnědák Theophilos s žokejem Josefem Bartošem vyhráli 129. V cílové rovince uhájili vítězství před Strettonem v sedle s Thomasem Garnerem a Chicname Du Cotte, jehož vedl Jordan Duchene. Obhájce loňského prvenství Tzigane Du Berlais s Janem Faltejskem upadli už na Taxisově příkopu. Devítiletý hnědák Theophilos s žokejem Josefem Bartošem vyhráli 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V cílové rovince uhájili vítězství před Strettonem v sedle s Thomasem Garnerem a Chicname Du Cotte, jehož vedl Jordan Duchene. Obhájce loňského prvenství Tzigane Du Berlais s Janem Faltejskem upadli už na...

  Deník.cz 13.10.19 18:39:00


 • Velkou pardubickou vyhrál Theophilos. 1 ( 1 )

  129. ročník Velké Pardubické ovládl Theophilos s žokejem Josefem Bartošem. 9letý hnědák udržel vedení v cílové rovince před Strettonem a Chicnanme Du Cotte. Obhájce loňského vítězství Tzigane Du Berlais upadl na Taxisově příkopu. S ním na slavné překážce skončili i další tři koně. 129. ročník Velké Pardubické ovládl Theophilos s žokejem Josefem Bartošem. 9letý hnědák udržel vedení v cílové rovince před Strettonem a Chicnanme Du Cotte. Obhájce loňského vítězství Tzigane Du Berlais upadl na Taxisově příkopu. S ním na slavné překážce skončili i další tři koně.


 • Jiří Peňás zve ženy na vrch Mužský, muže do Mimoně a všechny za Hrabalem 1 ( 1 )

  Od úterka se podařilo vybrat už 90 % z cílové částky 250 tisíc korun. Do sobotní půlnoci tímto způsobem přispělo na knižní vydání souboru cestopisů autora Týdeníku Echo Jiřího Peňáse 240 čtenářů. Od úterka se podařilo vybrat už 90 % z cílové částky 250 tisíc korun. Do sobotní půlnoci tímto způsobem přispělo na knižní vydání souboru cestopisů autora Týdeníku Echo Jiřího Peňáse 240 čtenářů.

  06.10.19 00:01:00


 • Za smrtelně nemocného Oliverka se postavili umělci: Za pomoc se zúčastníte natáčení Slunečné 1 ( 1 )

  Nejdražší lék světa Zolgensma je třeba aplikovat do dvou let věku. Jen ten mu dá naději prožít plnohodnotný život. Na účtu je zhruba třetina cílové částky. Zabojovat za chlapečka se rozhodly známé osobnosti. Už jen 142 dnů zbývá na smrt nemocnému Oliverkovi (1,5), který trpí spinální svalovou atrofií 1. typu. Nejdražší lék světa Zolgensma je třeba aplikovat do dvou let věku. Jen ten mu dá naději prožít plnohodnotný život. Na účtu je zhruba...

  blesk.cz 23.03.20 19:01:00


 • Pendolino nedojelo do cíle kvůli kašlající ženě, odvezli ji do karantény 2 ( 2 )

  Kvůli možné nákaze koronavirem jedné z cestujících nedojelo do cílové stanice pendolino, které mělo namířeno z Prahy do Chebu. Vlak zůstal ve čtvrtek večer stát v Plzni. Nemocná žena po celou dobu jízdy kašlala. Zda je skutečně nakažená, s jistotou určí až testy. Kvůli možné nákaze koronavirem jedné z cestujících nedojelo do cílové stanice pendolino, které mělo namířeno z Prahy do Chebu. Vlak zůstal ve čtvrtek večer stát v Plzni. Nemocná žena po celou dobu jízdy kašlala. Zda je skutečně nakažená, s jistotou...


 • Nová kariéra prince Harryho: Totální úlet! 1 ( 1 )

  Meghan a Harry se pomalu blíží k cílové rovince coby oficiální zástupci královské rodiny. Se začátkem dubna z nich budou "obyčejní smrtelníci" a svět se nepřestává ptát: Čím se budou živit? Jak se zdá, ledasčím. I tím, co byste netipovali ani omylem. Meghan a Harry se pomalu blíží k cílové rovince coby oficiální zástupci královské rodiny. Se začátkem dubna z nich budou „obyčejní smrtelníci“ a svět se nepřestává ptát: Čím se budou živit? Jak se zdá, ledasčím. I tím, co byste netipovali ani omylem.

  02.03.20 12:00:00


 • Cílové částky spoření do drahých kovů u Golden Gate CZ překonaly 20 miliard 1 ( 1 )

  Výše cílových částek komoditních účtů a spoření do drahých kovů klientů české společnosti Golden Gate CZ v lednu překročila 20 miliard korun. Meziročně klienti této jedničky českého trhu s drahými kovy navýšili objem cílových částek o 33 procent. Výše cílových částek komoditních účtů a spoření do drahých kovů klientů české společnosti Golden Gate CZ v lednu překročila 20 miliard korun. Meziročně klienti této jedničky českého trhu s drahými kovy navýšili objem cílových částek o 33 procent.

  15.02.20 07:50:00


 • Producent půlmiliardového Žižky Petr Jákl o temném období: Zachránila mě manželka! 1 ( 1 )

  Práce na nejnáročnějším českém filmu všech dob, velkorozpočtovém historickém eposu Jan Žižka Petra Jákla, se blíží do cílové rovinky. V jakém je snímek stadiu? Stihne se premiéra v tomto roce? Práce na nejnáročnějším českém filmu všech dob, velkorozpočtovém historickém eposu Jan Žižka Petra Jákla, se blíží do cílové rovinky. V jakém je snímek stadiu? Stihne se premiéra v tomto roce?

  14.01.20 05:30:00


 • Odepisovaný muž je zpět. 1 ( 1 )

  Zjevil se v cílové rovince a noční oblohu nad Singapurem na jeho počest rázem ozářil ohňostroj. Radoval se do vysílačky, a když Sebastian Vettel vystoupil z vozu, zase - jako už tolikrát v minulosti - vítězně zvedal ukazováček. Zatracovaný, kritizovaný i odepisovaný muž je zpět. Zjevil se v cílové rovince a noční oblohu nad Singapurem na jeho počest rázem ozářil ohňostroj. Radoval se do vysílačky, a když Sebastian Vettel vystoupil z vozu, zase – jako už tolikrát v minulosti – vítězně zvedal ukazováček. Zatracovaný, kritizovaný...

  23.09.19 14:59:00


 • Windows 10: podzimní aktualizace je v cílové rovince, jarní dostává nové funkce 1 ( 1 )

  Zatímco letošní podzimní update je takřka hotov, do příštího jarního updatu stále přibývají nové funkce. Microsoft v minulém týdnu vydal dvě nová sestavení Windows 10 pro Insidery – jedno pro odběratele novinek v pomalém kruhu aktualizací (19H2), jedno pro odběratele novinek z rychlého kanálu (20H1). Zatímco letošní podzimní update je takřka hotov, do příštího jarního updatu stále přibývají...


 • Zákaz jízdy kamionů má platit skoro celou neděli, v Česku ale mohou dojet do cíle 1 ( 1 )

  Kamiony budou mít ale nově možnost dokončit jízdu na cílové místo v Česku. Kamiony budou mít ale nově možnost dokončit jízdu na cílové místo v Česku.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 27.08.19 10:29:37


 • Bentley nabídne hybrid v každém modelu. 1 ( 1 )

  Elektrifikace je samozřejmě záležitost i luxusních automobilek. Navzdory tomu, co se říká, je totiž poptávka cílové klientely neočekávaně vysoká. Elektrifikace je samozřejmě záležitost i luxusních automobilek. Navzdory tomu, co se říká, je totiž poptávka cílové klientely neočekávaně vysoká.

  19.06.19 11:00:00


 • Překážkář sestřelil soupeře v cílové rovince. 1 ( 1 )

  Tohle muselo bolet. Netradiční vyvrcholení měl běh na 110 metrů překážek nedělní Diamantové ligy v marockém Rabatu. Rus Sergej Šubenkov proletěl cílem v pádu hlavou napřed. Srazil ho totiž do té doby vedoucí Jamajčan Omar McLeod. Tohle muselo bolet. Netradiční vyvrcholení měl běh na 110 metrů překážek nedělní Diamantové ligy v marockém Rabatu. Rus Sergej Šubenkov proletěl cílem v pádu hlavou napřed. Srazil ho totiž do té doby vedoucí Jamajčan Omar McLeod.


 • Motocyklová VC Katalánska 2019: Marc Márquez byl doma suverénní 2 ( 2 )

  Závody na okruhu u Barcelony ovládli ve vyšších kubaturách Marc Márquez (MotoGP) a jeho bratr Álex (Moto2), v té nejslabší se radoval až na cílové čáře Marcos Ramírez. Závody na okruhu u Barcelony ovládli ve vyšších kubaturách Marc Márquez (MotoGP) a jeho bratr Álex (Moto2), v té nejslabší se radoval až na cílové čáře Marcos Ramírez.

  auto.cz 16.06.19 10:55:00


 • Hvězda EuroHeroes o své dominanci, nové výzvě a tokijském snu 1 ( 1 )

  Počítalo se, že to bude tuhý boj s favorizovaným Skotem Lukem Traynorem až do cílové rovinky. Nakonec českobudějovický půlmaraton přinesl úplně jinou podívanou. Další dominanci v podání Itala Yassineho Rachika, lídra letošního ročníku projektu EuroHeroes Challenge. Počítalo se, že to bude tuhý boj s favorizovaným Skotem Lukem Traynorem až do cílové rovinky. Nakonec českobudějovický půlmaraton přinesl úplně jinou podívanou. Další dominanci v podání Itala Yassineho Rachika, lídra letošního ročníku projektu EuroHeroes Challenge.

  idnes.cz 05.06.19 13:42:00


 • Debakl se nekoná. 1 ( 1 )

  Když se na dostihovém webu objevil nástřel startujících koní při zahajovacím mítinku pardubických dostihů, vypadalo to, jako by se trenéři báli otestovat doběh na kritizované cílové rovině. V oficiálních startovních listinách, je ale najednou o 28 koní více. Když se na dostihovém webu objevil nástřel startujících koní při zahajovacím mítinku pardubických dostihů, vypadalo to, jako by se trenéři báli otestovat doběh na kritizované cílové rovině. V oficiálních startovních listinách, je ale najednou o 28 koní více.


 • Čína zakáže těžbu bitcoinů. 1 ( 1 )

  Návrh zatím nestanovuje cílové datum ani postup, jak by měla být těžba bitcoinů omezena. Návrh zatím nestanovuje cílové datum ani postup, jak by měla být těžba bitcoinů omezena.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 10.04.19 18:40:19