Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: byste

 • BMW láká na premiéru konceptu Vision M NEXT, místo auta však ukazuje papír a lepenku 1

  Automobilky se snaží upozornit na důležitou premiéru nového modelu řadou způsobů, tím nejběžnějším je však poodhalení alespoň několika designových detailů. O něco podobného se opět pokusili i v BMW, auto byste však na fotkách hledali marně. Automobilky se snaží upozornit na důležitou premiéru nového modelu řadou způsobů, tím nejběžnějším je však poodhalení alespoň několika designových detailů. O něco podobného se opět pokusili i v BMW, auto byste však na fotkách hledali marně.


 • Alex Hershaft (84): Vím, proč jsem zůstal naživu 1 ( 1 )

  Hádali byste mu pětašedesát let. Jen stěží uvěříte, že je mu čtyřiaosmdesát. Že zázrakem přežil holocaust. Alex Hershaft je za to dodnes vděčný Prozřetelnosti. A dodnes jí i splácí svůj dluh. Hádali byste mu pětašedesát let. Jen stěží uvěříte, že je mu čtyřiaosmdesát. Že zázrakem přežil holocaust. Alex Hershaft je za to dodnes vděčný Prozřetelnosti. A dodnes jí i splácí svůj dluh.

  Časopis pro ženy 15.06.19 12:24:00


 • Ty největší chyby ze Hry o trůny 1

  Když něco točíte tak dlouho, jako se točila Hra o trůny, a když je natáčení našponované podle televizního kalendáře, kdy vám produkce šlape na paty a termíny jsou doslova šibeniční, nemůžete se asi příliš divit, že se dopustíte chyb, kterých byste se jinak vyvarovali. Když něco točíte tak dlouho, jako se točila Hra o trůny, a když je natáčení našponované podle televizního kalendáře, kdy vám produkce šlape na paty a termíny jsou doslova šibeniční, nemůžete se asi příliš divit, že se dopustíte chyb, kterých...


 • Neměli jste čas sledovat E3? 2

  Pokud nechcete pročítat desítky samostatných článků, ale přesto byste rádi zůstali v obraze a věděli, co se na herní scéně bude odehrávat, určitě oceníte náš výběr padesáti nejzajímavějších titulů, o nichž se na letošní E3 mluvilo. Pokud nechcete pročítat desítky samostatných článků, ale přesto byste rádi zůstali v obraze a věděli, co se na herní scéně bude odehrávat, určitě oceníte náš výběr padesáti nejzajímavějších titulů, o nichž se na letošní E3 mluvilo.

  no title 15.06.19 00:00:00


 • Ikona, lůzr, kazatel… Najděte v malém lexikonu otců toho svého 1

  Zatímco u květnového svátku matek se vám díky mohutné reklamě může těžko stát, že byste ho prošvihli, den otců je stále tak trochu v ústraní. A to je škoda. Popřejte v neděli 16.6. svému tatínkovi. Jaký vlastně je? Zatímco u květnového svátku matek se vám díky mohutné reklamě může těžko stát, že byste ho prošvihli, den otců je stále tak trochu v ústraní. A to je škoda. Popřejte v neděli 16.6. svému tatínkovi. Jaký vlastně je?

  no title 15.06.19 00:00:00


 • Jaké sacharidy byste měla jíst každý den a jaké vynechat? 1

  Pokud jste někdy držela dietu, dost možná víte, že sacharidům je radno se vyhýbat. Jenže žádná výživová rada by se neměla brát tak úplně ultimativně. Představíme vám sacharidy, které do vašeho jídelníčku určitě patří. Povíme vám ale i o těch, kterých byste se měla vzdát. Pokud jste někdy držela dietu, dost možná víte, že sacharidům je radno se vyhýbat. Jenže žádná výživová rada by se neměla brát tak úplně ultimativně. Představíme vám sacharidy, které do vašeho jídelníčku určitě patří. Povíme vám ale i o těch,...

  no title 15.06.19 00:00:00


 • Nepoznali byste ho... 1

  V roce 2004, když se objevil coby finalista v pěvecké show SuperStar, si ho zamilovaly tisíce dívek. A nebylo se vůbec čemu divit... Stále se naplno věnuje hudbě a je zpěvákem čím dál více populární kapely Sabrage. V roce 2004, když se objevil coby finalista v pěvecké show SuperStar, si ho zamilovaly tisíce dívek. A nebylo se vůbec čemu divit... Julian Záhorovský (34), který i po 15 letech podtrhuje svůj sexy vzhled, se za tu dobu značně...

  eXtra.cz 14.06.19 15:57:22


 • Dovolená v lázních? 1

  Cítíte, že byste potřebovali trochu oddechu z hektického pracovního tempa? A přemýšlíte, kam byste měli odcestovat, abyste strávili krásné dny a dokonale zrelaxovali? Nemusíte odlétat zrovna do exotických končin, příjemně odpočinout si můžete i v některých tuzemských lázních. Cítíte, že byste potřebovali trochu oddechu z hektického pracovního tempa? A přemýšlíte, kam byste měli odcestovat, abyste strávili krásné dny a dokonale zrelaxovali? Nemusíte odlétat zrovna do exotických končin, příjemně odpočinout si můžete i v některých tuzemských lázních.


 • Daihatsu Feroza: Mrštný off-road zůstal zapomenut, ale slaví kulatiny 1

  Japonské Daihatsu už se z Evropy stáhlo a off-roady byste v jeho nabídce hledali marně. V 80. a 90. letech tomu bylo ovšem zcela jinak. Ferozy jezdily i u nás... Japonské Daihatsu už se z Evropy stáhlo a off-roady byste v jeho nabídce hledali marně. V 80. a 90. letech tomu bylo ovšem zcela jinak. Ferozy jezdily i u nás...


 • Jak vypadají NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENY SVĚTA BEZ MAKE-UPU? 1 ( 1 )

  K tomu, aby žena prorazila v šoubyznysu, není evidentně potřeba dokonalý vzhled. O něj se totiž postarají zruční vizážisté... Nevěříte? Tak si pozorně prohlédněte naší galerii! Některé hvězdy rozhodně nepoznáte! K tomu, aby žena prorazila v šoubyznysu, není evidentně potřeba dokonalý vzhled. O něj se totiž postarají zruční vizážisté... Nevěříte? Tak si pozorně prohlédněte naší galerii! Některé hvězdy rozhodně nepoznáte!

  Časopis pro ženy 13.06.19 16:43:00


 • Novinky pro Chrome OS, které byste neměli přehlédnout 1

  Letní aktualizace Chrome OS přinesou vylepšení, která mohou výrazně zefektivnit práci a pozvednout výkon. Letní aktualizace Chrome OS přinesou vylepšení, která mohou výrazně zefektivnit práci a pozvednout výkon.


 • Náruživá Michaela s vtípkem! 1

  Přijdou manželé do čínské restaurace a objednávají si u servírky jídlo. On: "Mohla byste nám něco doporučit? " Servírka: "Mame tadý kočičí tlapičký, psi jatylká, opičí ocaský, potkaná na česneků... Přijdou manželé do čínské restaurace a objednávají si u servírky jídlo. On: "Mohla byste nám něco doporučit?" Servírka: "Mame tadý kočičí tlapičký, psi jatylká, opičí ocaský, potkaná na česneků...

  Aha - online magazín 13.06.19 05:00:00


 • Zahrajte si přes víkend zdarma špičkovou akci The Division 2 1

  Pokud byste si rádi vyzkoušeli březnový looter shooter The Division 2, třeba z důvodu, že jste propásli betu, můžete to o víkendu napravit zdarma. A to na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One. Pokud byste si rádi vyzkoušeli březnový looter shooter The Division 2, třeba z důvodu, že jste propásli betu, můžete to o víkendu napravit zdarma. A to na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

  no title 13.06.19 00:00:00


 • Recenze: Jinx Repellent Magic Formula 1

  Říkáte si, že se vám neustále lepí smůla na paty? Máte finanční problémy a nevíte, jak zase začít konečně žít jinak, než od výplaty k výplatě? V tom případě byste rozhodně měli zkusit své štěstí a nechat se unést na vlně rituálu JinxRead More Recenze: Jinx Repellent Magic Formula Říkáte si, že se vám neustále lepí smůla na paty? Máte finanční problémy a nevíte, jak zase začít konečně žít jinak, než od výplaty k výplatě? V tom případě byste rozhodně měli zkusit své štěstí a nechat se unést na vlně rituálu JinxRead...


 • Lkrnička na cesty: Co by v n nemělo chybět 1 ( 1 )

  Shněn lků v cizině je nočn můrou nejednoho cestovatele. Zkladem každ cesty ať už do zahranič nebo za krsami česk krajiny je proto dobře nachystan lkrnička. Připravte si lky včas, a předejděte tak zbytečnm komplikacm. Shněn lků v cizině je nočn můrou nejednoho cestovatele. Zkladem každ cesty ať už do zahranič nebo za krsami česk krajiny je proto dobře nachystan lkrnička. Podle MUDr. Jiřho Bartoše ze Sdružen praktickch lkařů byste měli lkrničku kontrolovat před každou...


 • Nizozemci přestavěli Ferrari 612 na Shooting Brake. 1

  Pokud byste náhodou chtěli své Ferrari 612 Scaglietti přetvořit na stylový Shooting Brake, připravte si telefonní předvolbu do Nizozemska. Pokud byste náhodou chtěli své Ferrari 612 Scaglietti přetvořit na stylový Shooting Brake, připravte si telefonní předvolbu do Nizozemska.


 • Pravidla svádění očima žen a mužů 1 ( 1 )

  Toužíte-li se seznámit s protějškem svých snů a nechcete, aby vás hned na začátku odmítl, měli byste si osvojit pravidla svádění. Možná budete překvapeni, že se tato pravidla u obou pohlaví příliš neliší. Toužíte-li se seznámit s protějškem svých snů a nechcete, aby vás hned na začátku odmítl, měli byste si osvojit pravidla svádění. Možná budete překvapeni, že se tato pravidla u obou pohlaví příliš neliší.


 • Poznali byste v této dámě Borůvku z Básníků? 1

  Herečka Miroslava Šafránková (60) neztrácí šmrnc a eleganci ani v šedesáti letech. Naposledy se herečka ukázala na veřejnosti na pohřbu herce Stanislava Zindulky (†86). Herečka Miroslava Šafránková (60) neztrácí šmrnc a eleganci ani v šedesáti letech. Herečku si diváci pamatují z mnoha rolí, ale nejvíce se jim sestra pohádkové Popelky vryla do paměti jako Borůvka z Básníků. Naposledy se herečka ukázala na veřejnosti na...

  eXtra.cz 11.06.19 22:31:06


 • Toto je jediná Škoda Karoq svého druhu. 1

  Koupili byste si škodovku vybavenou tlakovou myčkou, nářadím či dronem? Vy možná ne, ale milovníci cyklistiky prý ano. Právě pro ně vznikl koncept Karoq Velo. Koupili byste si škodovku vybavenou tlakovou myčkou, nářadím či dronem? Vy možná ne, ale milovníci cyklistiky prý ano. Právě pro ně vznikl koncept Karoq Velo.


 • "Kopu hráče do zadku. 1 ( 1 )

  "Možná byste to chtěli slyšet, ale neumím dělat zázraky," uvedl se na tiskové konferenci na začátku svého angažmá před čtyřmi lety. "Možná byste to chtěli slyšet, ale neumím dělat zázraky," uvedl se na tiskové konferenci na začátku svého angažmá před čtyřmi lety.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 31.05.19 20:48:26