Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: balená

 • Veľký súboj obľúbenej slovenskej pochúťky! 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Kto by nepoznal obľúbenú slovenskú pochúťku? Predáva sa balená, vážená, dokonca na rôznych podujatiach či letných festivaloch si ju môžete vychutnať "čapovanú" v chrumkavom rožku. Reč je o dobre známej treske v majonéze. Ktorá je však tá najlepšia? BRATISLAVA - Kto by nepoznal obľúbenú slovenskú pochúťku? Predáva sa balená, vážená, dokonca na rôznych podujatiach či letných festivaloch si ju môžete vychutnať "čapovanú" v chrumkavom rožku. Reč je o dobre známej treske v majonéze. Ktorá je však tá najlepšia?...

  01.05.20 00:19:46


 • Pomoc do zaplavených míst zaslala řada potravinářských firem 1 ( 1 )

  Humanitární pomoc v podobě svých výrobků zaslala do zaplavených měst a obcí řada potravinářských firem. Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky. Humanitární pomoc v podobě svých výrobků zaslala do zaplavených měst a obcí řada potravinářských firem. Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky.

  01.10.19 01:12:50


 • Praha 12: Rozdávání roušek a dezinfekce 1 ( 1 )

  Zítra, v pátek 17. dubna, budou dobrovolníci rozdávat u OC Jasná a u Kauflandu v době od 9 do 12 hodin dezinfekci a roušky. Dezinfekce je balena v 0,5l skleněných lahvích. Zítra, v pátek 17. dubna, budou dobrovolníci rozdávat u OC Jasná a u Kauflandu v době od 9 do 12 hodin dezinfekci a roušky. Dezinfekce je balena v 0,5l skleněných lahvích.

  16.04.20 11:05:00


 • Život v Hollywoodu s koronavirem: filmy se netočí, kupují se zbraně 1 ( 1 )

  Stejně jako toaletní papír a balená voda doslova "létají" v Hollywoodu z regálů střelné zbraně a střelivo. Řadě politiků se to však nelíbí a snaží se tomu zabránit za každou cenu. Nájmy se totiž platit musí, a tak se lidé začínají bát. Stejně jako toaletní papír a balená voda doslova „létají“ v Hollywoodu z regálů střelné zbraně a střelivo. Řadě politiků se to však nelíbí a snaží se tomu zabránit za každou cenu. Nájmy se totiž platit musí, a tak se lidé...

  10.04.20 00:00:00


 • Krokodýl rozváží hotovky a pečivo státním institucím, hasičům, záchranářům i policistům 1 ( 1 )

  Doručení je možné kdekoliv po celém Česku. Služba cílí především na státní instituce. Společnost Crocodille nabízí za zvýhodněnou cenu čerstvé balené pečivo z vlastní pekárny i balená hotová jídla a bagety samosprávám, složkám integrovaného záchranného systému a všem institucím, které se podílejí na řešení a koordinaci současné krize. Potraviny mohou tyto instituce využít pro své...

  20.03.20 11:10:00


 • Piť či nepiť vodu z vodovodu? 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Už desaťročia trvá diskusia o tom, či je zdravšia pitná voda z vodovodu alebo balená voda. Zdá sa, že tieto dohady budú trvať večne. BRATISLAVA - Už desaťročia trvá diskusia o tom, či je zdravšia pitná voda z vodovodu alebo balená voda. Zdá sa, že tieto dohady budú trvať večne.

  04.03.20 13:04:47


 • Nejde přece o pivo, jde o principy 1 ( 1 )

  Zařazuji se k nim, ale zůstávám při zemi - u vody. I pitná voda bude od května v desetiprocentní sazbě, ale pozor - jen pitná voda dodávaná distribuční sítí podle zákona o vodovodech a kanalizacích, tj. kohoutková, nikoli např. voda balená. Sazby daně u piva od května jsou mediálně vděčné téma, a to kvůli „idiotům“, kteří uměle konstruují tabulky jen proto, aby mohli na daňovém systému najít sem tam nějakou tu hnidu. Zařazuji se k nim, ale zůstávám při zemi – u vody. I pitná voda bude od května v desetiprocentní sazbě,...

  03.03.20 14:02:00


 • Balená voda: Do projektu se zapojila Praha 11 1 ( 1 )

  Praha 11 se zapojila do projektu společnosti PVK týkajícího se dodávek pitné vody v sáčcích, které jsou určeny primárně pro občany a držitele průkazu TP, ZTP či ZTP/P. Praha 11 se zapojila do projektu společnosti PVK týkajícího se dodávek pitné vody v sáčcích, které jsou určeny primárně pro občany a držitele průkazu TP, ZTP či ZTP/P. 

  26.02.20 10:32:00


 • Novinka: balená kukuřice pro zvířata 1 ( 1 )

  /FOTOGALERIE/ Vedle moderních automobilů, které chrlí výrobní linky, se výrazně modernizuje i zemědělská technika. Novinku na uskladnění siláže z kukuřice zavedl na své farmě v Radimi u Jičína Vratislav Kříž. /FOTOGALERIE/ Vedle moderních automobilů, které chrlí výrobní linky, se výrazně modernizuje i zemědělská technika. Novinku na uskladnění siláže z kukuřice zavedl na své farmě v Radimi u Jičína Vratislav Kříž.

  Jičínský deník 27.09.19 13:45:00


 • Nakupte zdarma palivo na zimu 1 ( 1 )

  Chcete nakoupit kvalitní palivo na zimu ještě před zimní zdražením s možností vyhrát Váš nákup zdarma? Nyní máte jedinečnou příležitost, jak nakoupit rychle a jednoduše volně ložená, nebo balená paliva na paletách s dopravou až k Vám domů a navíc vyhrát! Chcete nakoupit kvalitní palivo na zimu ještě před zimní zdražením s možností vyhrát Váš nákup zdarma? Nyní máte jedinečnou příležitost, jak nakoupit rychle a jednoduše volně ložená, nebo balená paliva na paletách s dopravou až k Vám domů a navíc vyhrát!

  23.09.19 00:01:04


 • Plzeňský Prazdroj se připojil k evropskému memorandu o uvádění výživových údajů na obalech piv 1 ( 1 )

  Memorandum podepsali koncem minulého týdne představitelé evropských pivovarů… Spotřebitelé, kteří si kupují balená piva či cidery od Plzeňského Prazdroje, mají již dnes k dispozici údaje o jejich složení a energetické hodnotě. Nyní se Plzeňský Prazdroj spolu s dalšími pivovary skupiny Asahi Breweries Europe Group (ABEG), kam patří, připojil i k memorandu evropských pivovarů, které signatáře zavazuje nejpozději...

  10.09.19 17:58:00


 • Souhrn událostí uplynulého dne - 2.9. 1 ( 1 )

  Cukr je za babku. Zrušení kvót srazilo cenu ke dnu. V půdě chybí stovky litrů vody na metr čtvereční. Díky novému opatření mohou vlastníci lesů rychleji a efektivněji zalesňovat kalamitní holiny. Prazdroj od října zdraží některá balená piva v průměru o 3,6 %. Cukr je za babku. Zrušení kvót srazilo cenu ke dnu. V půdě chybí stovky litrů vody na metr čtvereční. Díky novému opatření mohou vlastníci lesů rychleji a efektivněji zalesňovat kalamitní holiny. Prazdroj od října zdraží některá balená piva v průměru...

  03.09.19 00:00:00


 • Prazdroj podraží. 7 ( 1 7 )

  Čepovaná piva pro hospody a restaurace nezdraží. Beze změny zůstává také cena ochucených nealkoholických piv a ciderů. Informace potvrdila mluvčí největšího českého pivovaru Jitka Němečková. Plzeňský Prazdroj od 1. října zvýší ceny piva v lahvích a plechovkách v průměru o 3,6 procenta, tedy o 50 haléřů. Zvýšení cen se netýká celého sortimentu, ale jen některých balení Pilsner Urquell, Radegast, Gambrinus, Velkopopovický Kozel a neochuceného Birellu. Čepovaná piva pro hospody a restaurace nezdraží. Beze změny zůstává...

  30.08.19 16:46:00


 • Balená voda míří do dalších městských částí 1 ( 1 )

  Projekt balené vody, tedy donáška přímo do bytu pro zdravotně postižené, se nezadržitelně valí českou metropolí. Nově se připojily městské části Praha 18, Praha 19 a Praha 21. Celkový počet městských částí zapojených do projektu tak stoupl na osmnáct. Projekt balené vody, tedy donáška přímo do bytu pro zdravotně postižené, se nezadržitelně valí českou metropolí. Nově se připojily městské části Praha 18, Praha 19 a Praha 21. Celkový počet městských částí zapojených do projektu tak stoupl na osmnáct.

  19.08.19 12:45:00


 • Pomoc do zaplavených míst zaslala řada potravinářských firem 1 ( 1 )

  Humanitární pomoc v podobě svých výrobků zaslala do zaplavených měst a obcí řada potravinářských firem. Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky. Humanitární pomoc v podobě svých výrobků zaslala do zaplavených měst a obcí řada potravinářských firem. Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky.

  01.08.19 01:14:21


 • Balená voda od PVK je i v Praze 7 1 ( 1 )

  Praha 7 se připojila k projektu balené vody - donášky přímo do bytu pro zdravotně postižené. Ten v roce v roce 2015 zahájila společnost Pražské vodovody a kanalizace. Praha 7 se připojila k projektu balené vody – donášky přímo do bytu pro zdravotně postižené. Ten v roce v roce 2015 zahájila společnost Pražské vodovody a kanalizace.

  04.07.19 14:19:00


 • Dovolenkárov najčastejšie trápia hnačka a úpal 1 ( 1 )

  Pred úpalom sa treba chrániť pokrývkami hlavy a dostatočným pitným režimom Predísť zdravotným komplikáciám pomôže návšteva praktického lekára pred vycestovaním. Príspevok Dovolenkárov najčastejšie trápia hnačka a úpal zobrazený najskôr Hlavné správy. Bratislava 1. júla 2019 (TASR/HSP/Foto:Pixabay) Dovolenkárom najčastejšie hrozia hnačka a úpal. Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR preto na cestách odporúča dbať na osobnú hygienu, predovšetkým na pravidelné umývanie rúk. Rovnako dôležitá je hygiena potravín a vody. Pred úpalom sa treba...

  Hlavné Správy 01.07.19 10:42:20


 • Pomoc do zaplavených míst zaslala řada potravinářských firem 1 ( 1 )

  Humanitární pomoc v podobě svých výrobků zaslala do zaplavených měst a obcí řada potravinářských firem. Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky. Humanitární pomoc v podobě svých výrobků zaslala do zaplavených měst a obcí řada potravinářských firem. Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky.

  01.06.19 01:13:24


 • Balená káva ze Starbucksu míří do českých prodejen. 1 ( 1 )

  Spolupráce se Starbucksem má Nestlé pomoct zejména na silných trzích jako jsou USA, Čína nebo Indie. Spolupráce se Starbucksem má Nestlé pomoct zejména na silných trzích jako jsou USA, Čína nebo Indie.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 30.05.19 16:33:47


 • Pomoc do zaplavených míst zaslala řada potravinářských firem 1 ( 1 )

  Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky. Humanitární pomoc v podobě svých výrobků zaslala do zaplavených měst a obcí řada potravinářských firem. Do postižených míst putovala balená voda, trvanlivé mléko, konzervy či cukrovinky.

  01.04.19 01:12:36