Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: areálu

 • Na Kraví hoře vyrostl desetimetrový model Země 1

  Desetimetrový model Země mohou nově návštěvníci obdivovat v areálu Hvězdárny a planetária Brno. K vidění bude každý den až do 12. července. "Nikde jinde v republice podobný model Země neuvidíte. Jedná se o unikát, vše jsme si nechali dělat na míru," uvedl ředitel brněnské hvězdárny Jiří Dušek. Desetimetrový model Země mohou nově návštěvníci obdivovat v areálu Hvězdárny a planetária Brno. K vidění bude každý den až do 12. července. „Nikde jinde v republice podobný model Země neuvidíte. Jedná se o unikát, vše jsme si nechali dělat na...


 • Na Vinicích vyrostlo nové výběhové schodiště 1

  Ve sportovně relaxačním areálu na Vinicích ve Vysokém Mýtě vyrostlo výběhové schodiště s celkovým převýšením 18 metrů. Schodiště má 85 stupňů a je dlouhé 45 metrů. Ve sportovně relaxačním areálu na Vinicích ve Vysokém Mýtě vyrostlo výběhové schodiště s celkovým převýšením 18 metrů. Schodiště má 85 stupňů a je dlouhé 45 metrů.

  Orlický deník 06.07.20 18:23:00


 • Tygřice v curyšské zoo zabila ošetřovatelku. 1

  Tygřice v curyšské zoologické zahradě zabila jednu z ošetřovatelek. Dodala, že tento "tragický incident" se nyní vyšetřuje. Cílem je mimo jiné zjistit, proč byla ošetřovatelka v oploceném areálu zároveň s tygřicí. Tygřice v curyšské zoologické zahradě zabila jednu z ošetřovatelek. Dodala, že tento „tragický incident“ se nyní vyšetřuje. Cílem je mimo jiné zjistit, proč byla ošetřovatelka v oploceném areálu zároveň s tygřicí.


 • PŘED 10 LETY: Děti z Kolína se před prázdninami zdokonalily v dopravní výchově 1

  Zdokonalovat se v dopravní výchově a samozřejmě se i vydovádět chodili malí 'předškoláčci' zhruba dvakrát ročně. /FOTOGALERIE/ Děti z Mateřské školy Bezručova v Kolíně vyrazily před deseti lety ještě těsně před koncem školního roku na nedaleké dopravní hřiště v areálu Vodního světa. Zdokonalovat se v dopravní výchově a samozřejmě se i vydovádět chodili malí 'předškoláčci' zhruba dvakrát ročně.

  Kolínský deník 05.07.20 17:00:00


 • Trnava stopla kúpu pozemku. 1 ( 1 )

  Vedenie mesta sa pokúsi rokovať s vlastníkmi štvorhektárového areálu o nižšej cene. Vedenie mesta sa pokúsi rokovať s vlastníkmi štvorhektárového areálu o nižšej cene.

  SME 05.07.20 14:33:16


 • Liesek využil pauzu na vynovenie areálu 1 ( 1 )

  Dobrovoľníci sa zišli na ihrisku desaťkrát, aby uskutočnili všetky práce. Dobrovoľníci sa zišli na ihrisku desaťkrát, aby uskutočnili všetky práce.

  SME 05.07.20 10:00:00


 • Získá Praha pozemky areálu tenisových kurtů na Letné? 1

  Už jen krůček chybí k získání pozemků, na kterých stojí část areálu tenisových kurtů na Letné. Odkup schválilo rovněž pražské zastupitelstvo. Už jen krůček chybí k získání pozemků, na kterých stojí část areálu tenisových kurtů na Letné. Rada hlavního města záměr úplatného nabytí pozemků od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových za cenu 78 330 000 korun schválila. Odkup schválilo rovněž pražské zastupitelstvo.  ...

  Pražský deník 05.07.20 08:20:00


 • Rodiče uhynuli, na pomoc malým čápatům přispěchali hasiči. 1

  Hasiči nebojují vždy s ohněm, v sobotu museli například vyjet na Kroměřížsko k záchraně čtyř čápat. Hasičům se je podařilo odchytit a předat záchranářům. V sobotu po druhé hodině odpoledne vyjeli profesionální a dobrovolní hasiči do Ludslavic na Kroměřížsku. Hasiči nebojují vždy s ohněm, v sobotu museli například vyjet na Kroměřížsko k záchraně čtyř čápat. Mláďata byla opuštěná. Hasičům se je podařilo odchytit a předat záchranářům. V sobotu po druhé hodině odpoledne vyjeli profesionální a dobrovolní hasiči do Ludslavic...


 • Tygřice zabila v Curychu ošetřovatelku 1

  Tygřice v curyšské zoologické zahradě zabila v sobotu odpoledne 55letou ošetřovatelku. Potvrdila to samotná zoo a dodala, že se tragický incident nyní vyšetřuje. Cílem je mimo jiné zjistit, proč byla ošetřovatelka v oploceném areálu zároveň s tygřicí. O útoku informoval server Swissinfo a agentura AP. Tygřice v curyšské zoologické zahradě zabila v sobotu odpoledne 55letou ošetřovatelku. Potvrdila to samotná zoo a dodala, že se tragický incident nyní vyšetřuje. Cílem je mimo jiné zjistit, proč byla ošetřovatelka v oploceném areálu zároveň s tygřicí. O útoku informoval server Swissinfo a agentura AP.


 • Tygřice v curyšské zoologické zahradě zabila ošetřovatelku, příčina zatím není jasná 1

  Tygřice v curyšské zoologické zahradě v sobotu zabila jednu z ošetřovatelek. Informovala o tom zoo. Dodala, že tento "tragický incident" se nyní vyšetřuje. Cílem je mimo jiné zjistit, proč byla ošetřovatelka v oploceném areálu zároveň s tygřicí. Tygřice v curyšské zoologické zahradě v sobotu zabila jednu z ošetřovatelek. Informovala o tom zoo. Dodala, že tento „tragický incident“ se nyní vyšetřuje. Cílem je mimo jiné zjistit, proč byla ošetřovatelka v oploceném areálu zároveň s tygřicí.


 • V domově důchodců v Unhošti hoří, hasiči evakuovali kolem 90 lidí 2 ( 1 )

  Hasiči likvidují požár v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Evakuovali kolem 90 klientů, oheň již mají pod kontrolou. Hasiči likvidují požár v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Evakuovali kolem 90 klientů, oheň již mají pod kontrolou.


 • V domově seniorů v Unhošti hoří, hasiči evakuovali necelou stovku lidí 2

  Hasiči likvidují požár v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Evakuovali kolem 90 klientů, oheň již mají pod kontrolou. Nikdo nebyl zraněn, pouze jedné ženě se udělalo nevolno a skončila v péči záchranářů, řekl mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel. Hasiči likvidují požár v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Evakuovali kolem 90 klientů, oheň již mají pod kontrolou. Nikdo nebyl zraněn, pouze jedné ženě se udělalo nevolno a skončila v péči záchranářů, řekl mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel.

  no title 04.07.20 19:19:00


 • V domově důchodců v Unhošti hořelo, hasiči evakuovali 100 lidí 1

  Unhošť (Kladensko) - Hasiči dnes v podvečer vyjížděli k požáru v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Hořelo v prostorách, kde je kadeřnictví. Hasiči z budovy evakuovali... Unhošť (Kladensko) - Hasiči dnes v podvečer vyjížděli k požáru v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Hořelo v prostorách, kde je kadeřnictví. Hasiči z budovy evakuovali...


 • Írán tepe jedna nehoda za druhou. 1

  V jaderné elektrárně v jihozápadním Íránu v sobotu vypukl požár. Jde o další z podobných incidentů v íránských jaderných provozech. Ve čtvrtek požár poškodil jeden objekt v areálu továrny v Natanzu, kde Íránci obohacují uran. Za poslední dobu se v zemi odehrály i další podobné události. V jaderné elektrárně v jihozápadním Íránu v sobotu vypukl požár. Jde o další z podobných incidentů v íránských jaderných provozech. Ve čtvrtek požár poškodil jeden objekt v areálu továrny v Natanzu, kde Íránci obohacují uran. Jeho příčinu zatím Teherán nevyjasnil.

  no title 04.07.20 18:38:00


 • Írán ohlásil požár v jaderné elektrárně v Ahvázu, tento týden jde už o druhý incident 1

  V jaderné elektrárně v jihozápadním Íránu v sobotu vypukl požár. Informovala o tom polooficiální agentura Tasním. Jde o další z podobných incidentů v íránských jaderných provozech. Ve čtvrtek požár poškodil jeden objekt v areálu továrny v Natanzu, kde Íránci obohacují uran. V jaderné elektrárně v jihozápadním Íránu v sobotu vypukl požár. Informovala o tom polooficiální agentura Tasním. Jde o další z podobných incidentů v íránských jaderných provozech. Ve čtvrtek požár poškodil jeden objekt v areálu továrny v Natanzu, kde Íránci obohacují...


 • Vandal poničil výstavu v Rudé věži smrti. 1 ( 1 )

  Rozbitá vitrína s modelem, povalené výstavní panely, otevřené zásuvky. Takový pohled se v sobotu dopoledne naskytl Lubomíru Modrovičovi, správci areálu Rudé věže smrti v Ostrově - Dolním Žďáru. Národní kulturní památku zapsanou na seznam UNESCO navštívil zatím neznámý vandal. Rozbitá vitrína s modelem, povalené výstavní panely, otevřené zásuvky. Takový pohled se v sobotu dopoledne naskytl Lubomíru Modrovičovi, správci areálu Rudé věže smrti v Ostrově – Dolním Žďáru. Národní kulturní památku zapsanou na seznam UNESCO navštívil zatím neznámý vandal.


 • Barvy léta budou! 1

  Tradiční open air festival kapely Tři sestry se uskuteční 10. a 11. července v překrásném areálu u poděbradského jezera. Fanoušci nejen rockové a punkové hudby se mohou těšit na ... Tradiční open air festival kapely Tři sestry se uskuteční 10. a 11. července v překrásném areálu u poděbradského jezera. Fanoušci nejen rockové a punkové hudby se mohou těšit na ...

  MusicServer: recenze, cs, dvd 04.07.20 13:15:00


 • FOTOREPORT z pátého ročníku HYPNO OPEN AIR 2020 1

  V areálu Beach Park Mlékojedy se v sobotu (27.6.2020) konal ... The post FOTOREPORT z pátého ročníku HYPNO OPEN AIR 2020 appeared first on HipHopStage.cz. Po velkém úspěchu, kdy HUGO TOXXX získal cenu Anděla (za unikátní album 1000, kterého bylo vydáno 1000 kusů a stálo 1000 korun), si na svůj účet může připsat i úspěšný jubilejní ročník svého festivalu. V areálu Beach Park Mlékojedy se...


 • Mendelova univerzita nechala postavit kravín 21. století 1 ( 1 )

  Mendelova univerzita v Brně investovala do nového kravína. Vyrostl v areálu školního zemědělského podniku (ŠVP) v jihomoravských Žabčicích a podle školy patří k nejmodernějším v ČR. "Kravín 21. století" poslouží dalšímu chovu skotu v Žabčicích, kde zemědělci chovají hned 16 plemen. Mendelova univerzita v Brně investovala do nového kravína. Vyrostl v areálu školního zemědělského podniku (ŠVP) v jihomoravských Žabčicích a podle školy patří k nejmodernějším v ČR. Hlavní devízou stavby za 19,5 milionu Kč je izolace střechy, která v letních měsících nepustí dovnitř horko. „Kravín 21. století“ poslouží...

  30.06.20 12:25:02


 • Nepovedený comeback! 4 ( 4 )

  Kapitánka Růžového týmu prohrála s Markétou Vondroušovou 4:6, 1:6 a Černý výběr Karolíny Plíškové už tak vede 5:1 na zápasy. Hlavní úterní zápasy můžete sledovat na O2 TV Sport či v podrobných online reportážích na Sport.cz. Comeback se nepovedl! Znovu s raketou v ruce na kurtu zasáhla do druhého dílu charitativní série tenisových družstev Tipsport Elite Trophy na antuce v Prostějově i Petra Kvitová, návrat po zranění ruky jí ale nevyšel. Kapitánka Růžového týmu prohrála s...