Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: akustické

 • Miro Žbirka nachystal 3CD "The Best Of" a zpěvník s texty a akordy písní. 1

  Miro Žbirka je člověk, který stále skládá nové písně a dělá nové projekty. Čas od času je ale důvod se ohlédnout zpět. A tento doslova a do písmene Čechoslovák má být na co ... Miro Žbirka je člověk, který stále skládá nové písně a dělá nové projekty. Čas od času je ale důvod se ohlédnout zpět. A tento doslova a do písmene Čechoslovák má být na co ...

  MusicServer: recenze, cs, dvd 04.09.20 17:22:00


 • NAžIVO: Devin Townsend přivezl do Roxy progmetalový kabaret 1 ( 1 )

  Fanoušci kanadského metalového chameleona Devina Townsenda mají v posledních dvanácti měsících žně. V Praze vyprodal své akustické vystoupení, vydal skvělou, zdravě divnou desku "Empath" a ve středu si podmanil rovněž vyprodaný klub Roxy. A zdá se, že tohle období nekončí. Fanoušci kanadského metalového chameleona Devina Townsenda mají v posledních dvanácti měsících žně. V Praze vyprodal své akustické vystoupení, vydal skvělou, zdravě divnou desku "Empath" a ve středu si podmanil rovněž vyprodaný klub Roxy. A zdá se, že tohle období nekončí.

  MusicServer: recenze, cs, dvd 29.11.19 18:30:01


 • Bohdalová se Šípem pouští hrůzu: Pomalovaní předvedli bojový tanec haka! 1

  Vytáhli z rukávu nečekaný trumf. Doprovází ho akustické projevy, vyplazování jazyka či koulení očima), který po světě proslavili potomci maorských válečníků v černých dresech ragbyové reprezentace Nového Zélandu. Vytáhli z rukávu nečekaný trumf. Jiřina Bohdalová (88), Karel Šíp (74), Antonín Panenka (70), Roman Skamene (65) a skoro dvacítka dalších předvedli kvůli fotbalu pověstný bojový tanec »haka« (původně hromadný maorský tanec, který se prováděl před bitvou. Má zastrašit nepřítele.


 • Trueplay na reproduktorech Sonos: jak funguje kalibrace zvuku pomocí telefonu? 2

  Díky optimalizaci zvuku podle akustické charakteristiky místnosti získáte nezkreslený zvuk i v nepříznivých podmínkách. Díky optimalizaci zvuku podle akustické charakteristiky místnosti získáte nezkreslený zvuk i v nepříznivých podmínkách.


 • S výrobou kytary není dobré kvaltovat, říká výrobce a hudebník Kučera 2 ( 2 )

  Unikátní akustické kytary vznikají v malé dílně v kladenské čtvrti Kročehlavy. Jejich tvůrcem je hudebník a textař známé trampské kapely Hop Trop Ladislav "Huberťák" Kučera. Vyrobené kytary považuje za své potomky. Unikátní akustické kytary vznikají v malé dílně v kladenské čtvrti Kročehlavy. Jejich tvůrcem je hudebník a textař známé trampské kapely Hop Trop Ladislav „Huberťák“ Kučera. Vyrobené kytary považuje za své potomky.

  idnes.cz 23.08.20 16:13:00


 • Anna K. vyráží na předvánoční akustické turné. 1 ( 1 )

  "Na akustické koncerty chodilo publikum, které by třeba na běžný koncert nepřišlo. Pokaždé to ale dopadlo skvěle," říká v rozhovoru zpěvačka. Nejprve se „odpojeným“ koncertům bránila, nakonec ji ale nadchly natolik, že po loňské šňůře akustických vystoupení připravila další, na které ji bude doprovázet dětský sbor. „Na akustické koncerty chodilo publikum, které by třeba na běžný koncert nepřišlo. Pokaždé to ale...

  11.10.19 07:59:00


 • Škwor se vrátí do sálů, v nichž dlouho nebo vůbec nehrál 1 ( 1 )

  Dosavadní měsíce letošního roku byly pro pražskou rockovou kapelu Škwor ve znamení koncertování. Jarní akustické turné v menších sálech v létě vystřídaly festivaly, a teď přichází na řadu odpočinek. Na pódia se kapela vrátí ale hned zkraje roku 2020. Dosavadní měsíce letošního roku byly pro pražskou rockovou kapelu Škwor ve znamení koncertování. Jarní akustické turné v menších sálech v létě vystřídaly festivaly, a teď přichází na řadu odpočinek. Na pódia se kapela vrátí ale hned zkraje roku 2020.

  01.10.19 11:52:01


 • Logitech G uvádí na trh bezdrátová herní sluchátka Pro X Lightspeed 1 ( 1 )

  Nový model dle výrobce nabízí akustické měniče PRO-G o průměru 50 mm, bezdrátovou technologii Lightspeed či více než 20hodinovou výdrž baterie. Nový model dle výrobce nabízí akustické měniče PRO-G o průměru 50 mm, bezdrátovou technologii Lightspeed či více než 20hodinovou výdrž baterie.


 • Kapela O5 a Radeček vyjede na koncerty blízko nebe 1 ( 1 )

  Šumperská poprocková skupina O5 a Radeček se po třech letech vrátí na místa blízko nebe. Odehraje pět koncertů na střechách vybraných budov. V akustické podobě představí všechny písně, které od ní fanoušci očekávají. Šumperská poprocková skupina O5 a Radeček se po třech letech vrátí na místa blízko nebe. Odehraje pět koncertů na střechách vybraných budov. V akustické podobě představí všechny písně, které od ní fanoušci očekávají.

  24.06.20 16:43:02


 • VIDEO: S Vypsanou fiXou "Pojedeme spolu" 1 ( 1 )

  Vypsaná fiXa ze San Piega během korony nezahálela. Odehrála deset online koncertů, zpěvák Márdi natočil akustické verze (méně známých) písní formace i s návodem, jak je hrát u ... Vypsaná fiXa ze San Piega během korony nezahálela. Odehrála deset online koncertů, zpěvák Márdi natočil akustické verze (méně známých) písní formace i s návodem, jak je hrát u ...

  musicserver.cz 28.05.20 15:51:01


 • Claudio Donzelli ze skupiny Mighty Oaks: Tenhle rok bude asi celý divný 1 ( 1 )

  "Změnili jsme se a zatoužili prolomit hranice akustické hudby. Ostatně, žijeme v roce 2020," řekl Právu Claudio Donzelli. Kapela vystoupí v pražském klubu Rock Café. V Berlíně usazené indiefolkové trio Mighty Oaks v únoru vydalo svou třetí desku nazvanou All Things Go. „Změnili jsme se a zatoužili prolomit hranice akustické hudby. Ostatně, žijeme v roce 2020,“ řekl Právu Claudio Donzelli. Spolu s Ianem Hooperem a Craigem Saundersem měli původně už v květnu...


 • Křupavost potravin lze měřit, díky novému přístroji 2 ( 2 )

  Křupavost potravin jako jsou chipsy, oplatky, sušenky nebo čokoláda půjde nově měřit. Vědci Mendelovy univerzity v Brně vyvinuli přístroj, který je určen pro sledování míry akustické odezvy na mechanické narušení určitých typů potravin, svůj vynález si chtějí patentovat. Křupavost potravin jako jsou chipsy, oplatky, sušenky nebo čokoláda půjde nově měřit. Vědci Mendelovy univerzity v Brně vyvinuli přístroj, který je určen pro sledování míry akustické odezvy na mechanické narušení určitých typů potravin, svůj vynález si chtějí patentovat.

  Agris.cz - agr rn www port l 14.05.20 07:24:00


 • Nový přístroj umožní změřit křupavost chipsů nebo čokolády 2 ( 2 )

  Křupavost potravin, jako jsou chipsy, sušenky nebo čokoláda, lze změřit. Odborníci z Mendelovy univerzity v Brně vyvinuli přístroj, který je určený pro sledování míry akustické odezvy na mechanické narušení určitých typů potravin. Křupavost potravin, jako jsou chipsy, sušenky nebo čokoláda, lze změřit. Odborníci z Mendelovy univerzity v Brně vyvinuli přístroj, který je určený pro sledování míry akustické odezvy na mechanické narušení určitých typů potravin.

  13.05.20 12:42:00


 • VIDEOPREMIÉRA: Vizionář Honza Křížek věští dobrý léto 1 ( 1 )

  Je to první nová skladba od roku 2017, kdy Honza Křížek vydal své debutové sólové album. V akustické písni Vizionář předvídá dobré léto. Singl vám přinášíme v exkluzivní předpremiéře. Je to první nová skladba od roku 2017, kdy Honza Křížek vydal své debutové sólové album. V akustické písni Vizionář předvídá dobré léto. Singl vám přinášíme v exkluzivní předpremiéře.

  23.04.20 09:00:10


 • RECENZE: Kratochvílovy sladké i zlé sny. 1 ( 1 )

  Trio Kratochvíl - Ackerman - Zangi už není na albu Letopis akustické, přibralo i elektrické nástroje, navíc se rozrůstá až na kvinteto. Zůstává však stejně sofistikovaně líbivé. Trio Kratochvíl – Ackerman – Zangi už není na albu Letopis akustické, přibralo i elektrické nástroje, navíc se rozrůstá až na kvinteto. Zůstává však stejně sofistikovaně líbivé.

  servis.lidovky.cz 27.03.20 18:00:01


 • MTV pripravila špeciálne akustické koncerty Unplugged at Home 1 ( 1 1 )

  NEW YORK - Spoločnosť MTV pred pár dňami obnovila svoju sériu MTV Unplugged, ktorá bola populárna v 90. rokoch. Novú sériu odštartoval Wyclef Jean. NEW YORK - Spoločnosť MTV pred pár dňami obnovila svoju sériu MTV Unplugged, ktorá bola populárna v 90. rokoch. Špeciálna edícia dostala názov Unplugged at Home, s cieľom potešiť divákov počas prebiehajúcej pandémie koronavírusu a zdôrazniť dôležitosť zostávať čo najviac...

  23.03.20 18:01:21


 • Konec burácejících motorů? 1 ( 1 )

  Vyhrožovala tím už divize Mercedes-AMG, teď se připojila mnichovská konkurence. Burácející motory začnou postupně nahrazovat jen umělé akustické napodobeniny. Vyhrožovala tím už divize Mercedes-AMG, teď se připojila mnichovská konkurence. Burácející motory začnou postupně nahrazovat jen umělé akustické napodobeniny.

  auto.cz 28.02.20 15:51:00


 • VIDEO: Anna K. postavila svou "Pyramidu boha slunce" na koncertní energii. 1 ( 1 )

  Výborné album "Světlo" sice Anna K. vydala už na jaře 2017, přesto ho stále udržuje živé. Nově k němu zveřejnila další videoklip, tentokrát k písni, o které od začátku mluvila jako ... Výborné album "Světlo" sice Anna K. vydala už na jaře 2017, přesto ho stále udržuje živé. Nově k němu zveřejnila další videoklip, tentokrát k písni, o které od začátku mluvila jako ...

  musicserver.cz 23.09.19 09:51:00


 • S orchestrem za zády. 1 ( 1 )

  Po úspěšné Akustické šňůře vyráží hudebník Janek Ledecký na další turné, na němž představí symfonické verze svých nejslavnějších písní. Hostem na všech jeho koncertních zastávkách bude respektovaný písničkář Ivan Hlas. Turné odstartuje už 18. září v Ostravě. Po úspěšné Akustické šňůře vyráží hudebník Janek Ledecký na další turné, na němž představí symfonické verze svých nejslavnějších písní. Hostem na všech jeho koncertních zastávkách bude respektovaný písničkář Ivan Hlas. Turné odstartuje už 18. září v Ostravě.

  Deník.cz 16.09.19 07:05:00


 • Adam Ďurica pridáva koncert v rámci svojho jesenného turné, v Bratislave zahrá dvakrát! 1 ( 1 )

  A o jeho turné je taký záujem, že jeden koncert dokonca pridáva! V Bratislave dokonca jeden nestačí a tak Adam pridáva ešte jeden! Pridaný koncert bude v Ateliéri Babylon v Bratislave. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj: " Adam Ďurica a hostia - akustické koncerty JESEŇ " Adam Ďurica je vynikajúci mladý umelec, ktorého popularita s každou piesňou stúpa. Po tom ako na jar vypredal svoje akustické turné, sa rozhodol koncertovať aj na jeseň. A o jeho turné je taký záujem, že jeden koncert dokonca pridáva! V...

  03.09.19 13:23:40