Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Zelená

 • Zelená transformácia nie je pre automobilový priemysel hrozbou. 1

  Zelená transformácia nie je pre automobilový priemysel hrozbou. Prísnejšia regulácia EÚ voblasti emisií CO2 pre automobily bude mať podľa analýzy nemeckého výskumného ústavu CAR iba zanedbateľné negatívne účinky na zamestnanosť vautomobilovom priemysle. (euractiv) Zelená transformácia nie je pre automobilový priemysel hrozbou. Prísnejšia regulácia EÚ voblasti emisií CO2 pre automobily bude mať podľa analýzy nemeckého výskumného ústavu CAR iba zanedbateľné negatívne účinky na zamestnanosť vautomobilovom priemysle. (euractiv)

  Dennik N 22.04.21 19:34:17


 • Konec "rozlišováku". 1

  Už žádná žluto-zelená. Na EURO bude česká fotbalová reprezentace ctít tradiční národní barvy. K první červené variantě přibyla nová venkovní možnost, která je založena na bílé. "Věřím, že vyvolá pozitivní reakce," říká šéf FAČR Martin Malík. Už žádná žluto-zelená. Na EURO bude česká fotbalová reprezentace ctít tradiční národní barvy. K první červené variantě přibyla nová venkovní možnost, která je založena na bílé. „Věřím, že vyvolá pozitivní reakce,“ říká šéf FAČR Martin Malík.


 • Týždeň v európskej ekonomike: Štáty chcú čo najrýchlejšie spustenie plánu obnovy, zdržanie však nemožno vylúčiť 1 ( 1 )

  1. Členské štáty chcú čo najrýchlejšie spustenie plánu obnovy, zdržanie však nemožno vylúčiť Na neformálnej videokonferencii ministrov financií ahospodárstva žiadali niektoré […] Autori pracujú pre portál Euractiv.sk Členské štáty chcú čo najrýchlejšie spustenie plánu obnovy, zdržanie však nemožno vylúčiť. Zelená taxonómia investícií je zverejnená, plyn a jadro zatiaľ nerieši. Európska komisia sľubuje firmám ochranu proti zahraničnej „šikane“. 1. Členské štáty chcú čo najrýchlejšie...

  Dennik N 21.04.21 23:07:00


 • AKTUÁLNE Na viacerých úsekoch v Bratislave došlo k nehodám, vodiči hlásia zdržanie 1 ( 1 )

  BRATISLAVA - Na viacerých úsekoch hlavného mesta odstraňujú dôsledky dopravných nehôd. Informuje o tom Zelená vlna RTVS. Nehoda sa stala na bratislavskej D1 za Inchebou smerom na Most Lanfranconi, v strednom pruhu sa zrazil kamión s osobným autom. BRATISLAVA - Na viacerých úsekoch hlavného mesta odstraňujú dôsledky dopravných nehôd. Informuje o tom Zelená vlna RTVS. Nehoda sa stala na bratislavskej D1 za Inchebou smerom na Most Lanfranconi, v strednom pruhu sa zrazil kamión s osobným autom.


 • Metropole bude zelenější. 2 ( 1 )

  Pražské parky se během pandemie covidu-19 těší nevídané návštěvnosti, a město má v plánu některé z nich letos upravit. Zelená plocha Stromovky se rozroste o nyní nevyužívanou plochu Výstaviště, Letná se zase dočká nového jezírka. Na Rohanském ostrově dokonce vznikne zcela nový park. Pražské parky se během pandemie covidu-19 těší nevídané návštěvnosti, a město má v plánu některé z nich letos upravit. Zelená plocha Stromovky se rozroste o nyní nevyužívanou plochu Výstaviště, Letná se zase dočká nového jezírka. Na Rohanském ostrově dokonce vznikne...


 • Zelená Porubě: ideové návrhy dvorů budou hotovy už koncem dubna 1 ( 1 )

  Jak už od nás víte, projekt Zelená Porubě je ve fázi, kdy se tvoří ideové návrhy tří nejlepších proměn dvorů. Ty vybrala odborná porota z celkem 9 které obyvatelé Poruby poslali do 5. ročníku participativního rozpočtu. Hodnotila originalitu, koncepčnost, komplexnost a také realizovatelnost. Jak už od nás víte, projekt Zelená Porubě je ve fázi, kdy se tvoří ideové návrhy tří nejlepších proměn dvorů. Ty vybrala odborná porota z celkem 9 které obyvatelé Poruby poslali do 5. ročníku participativního rozpočtu. Hodnotila originalitu, koncepčnost, komplexnost...

  InfoPortály.cz 15.04.21 16:42:00


 • S rekonstrukcí pomůže dotace. 1

  Účel a zaměření rekonstrukcí rodinných domů se různí. Z velké části jde o energeticky úsporné renovace. S jejich financováním může pomoci program Nová zelená úsporám, který běží již sedmým rokem. Účel a zaměření rekonstrukcí rodinných domů se různí. Z velké části jde o energeticky úsporné renovace. S jejich financováním může pomoci program Nová zelená úsporám, který běží již sedmým rokem. Za tu dobu z něj získalo podporu na 50 tisíc...


 • Po Martine už pár dní premávajú zelené elektrokolobežky, Martinčania ich vyskúšali 1 ( 1 )

  Do mesta dorazila módna zelená novinka. Ako vždy, názory sa rôznia. Elektrické kolobežky niektorí oceňujú, iným sa zdá, že jazda na nich je príliš drahá či nebezpečná. Do mesta dorazila módna zelená novinka. Ako vždy, názory sa rôznia. Elektrické kolobežky niektorí oceňujú, iným sa zdá, že jazda na nich je príliš drahá či nebezpečná.

  SME 14.04.21 11:06:14


 • Bidenova zelená revoluce. 1

  Bidenova zelená agenda je daleko ambicióznější, než byly plány Baracka Obamy. V boji proti klimatickým změnám chtějí USA spolupracovat s Čínou. Bidenova zelená agenda je daleko ambicióznější, než byly plány Baracka Obamy. V boji proti klimatickým změnám chtějí USA spolupracovat s Čínou.


 • Nový obrázek údajně ukazuje dosud nevydanou jarní kolekci pouzder pro iPhone 12 1

  Zdroj fotografie nemá žádné předchozí výsledky, […]Příspěvek Nový obrázek údajně ukazuje dosud nevydanou jarní kolekci pouzder pro iPhone 12 pochází z AppleNovinky.cz Nový obrázek zveřejněný dnes ráno na Twitteru údajně ukazuje dosud nevydanou jarní kolekci pouzder pro iPhone 12. Na základě zveřejněných obrázků plánuje Apple vydat čtyři nové barvy. Oficiální názvy podle tweetu Tommyho Boie jsou: Cantaloupe, Amethyst, Pistachio a Capri Blue,...

  Novinky - AppleNovinky.cz 13.04.21 14:38:05


 • Další nová zelená střecha v Brně: pokryje budovu, kam si lidé chodí pro řidičáky 1

  Budovu magistrátu na adrese Kounicova 67, kam si chodí Brňané vyřídit řidičské průkazy nebo třeba přepis vozu, pokryje v letošním roce zelená střecha. Představitelé města tím chtějí snížit emise na území Brna. Budovu magistrátu na adrese Kounicova 67, kam si chodí Brňané vyřídit řidičské průkazy nebo třeba přepis vozu, pokryje v letošním roce zelená střecha. Představitelé města tím chtějí snížit emise na území Brna.

  Brněnský deník 13.04.21 13:07:00


 • Od tsunami ke slávě: Japonsko našlo superstar. 1

  Po všech fackách a kopancích osudu najednou sportovní Japonsko muselo vydechnout radostí: Tak přece jen je tu naděje. Tu ostatně symbolizuje právě zelená barva, stejně jako znovuzrození. A Hideki Macujama je ideálním ambasadorem obojího. Po všech fackách a kopancích osudu najednou sportovní Japonsko muselo vydechnout radostí: Tak přece jen je tu naděje. Tu ostatně symbolizuje právě zelená barva, stejně jako znovuzrození. A Hideki Macujama je ideálním ambasadorem obojího.

  no title 13.04.21 12:00:00


 • Dobrý den, pane Baktiare 1 ( 1 )

  Rozhovors panem Baktiyarem z Chomanu (KRI). Žlutá hvězda - Erbíl, hlavní město KRI (Kurdistan Region ofIraq) a hlavní město oblasti kontrolované KDP. Místa pod (částečnou nebo úplnou)kontrolou PKK oranžově. Foto:Umělecký předmět z kulturního centra v Chomanu vytvořený zhelmy, části deaktivované nášlapné miny (okolí Chomanu jestále zamořeno minami z dob Irácko-Íránské války, každávesnice má alespoň jednu oběť min) a přírodnin. Rouška značínastupující Covid-19 pandemii.Rozhovors panem Baktiyarem z Chomanu (KRI). Autorem...

  Britské listy 13.04.21 02:00:00


 • NKÚ: Energetické úspory u veřejných budov se nedaří tak rychle, jak by bylo třeba 1 ( 1 )

  Energetické úspory u veřejných budov se nedaří tak rychle, jak by bylo potřeba. Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR s interpretací některých závěrů z provedené kontroly zásadně nesouhlasí. Energetické úspory u veřejných budov se nedaří tak rychle, jak by bylo potřeba. Stát na ně neumí využít připravené peníze. Vyplývá to z prověrky Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), který prověřil dotace z operačního programu Životní prostředí 2014–2020 (OPŽP) a programu...


 • Nejpřísnější zákaz dieselů Německa staví na odhadech. 1

  V německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko existuje obzvlášť "zelená" zóna. Stuttgart, domov značky Mercedes, vyhání z ulic už pětiletá auta s turbodiesely. Zákaz se ovšem zakládá na sporných číslech. V německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko existuje obzvlášť „zelená“ zóna. Stuttgart, domov značky Mercedes, vyhání z ulic už pětiletá auta s turbodiesely. Zákaz se ovšem zakládá na sporných číslech.

  no title 12.04.21 00:00:00


 • Pod vlivem barev: s fialovou zhubnete, zelená odplaví stres 1

  Hrají v našem životě roli celoročně, ale na jaře jako by měly barvy největší moc. Naučte se je využívat! Působí na nás víc, než si uvědomujeme. Hrají v našem životě roli celoročně, ale na jaře jako by měly barvy největší moc. Naučte se je využívat! Působí na nás víc, než si uvědomujeme.

  no title 11.04.21 00:00:00


 • Vnitrobloky v Porubě procházejí celkovými proměnami. 1 ( 1 )

  Čtyři miliony korun. Takovou částku vyčlenila porubská radnice na vítězný projekt 5. ročníku participativního rozpočtu Zelená Porubě. Ten navíc povýšila o další level. Na rozdíl od předchozích ročníků lidé navrhovali úpravy celých dvorů. Čtyři miliony korun. Takovou částku vyčlenila porubská radnice na vítězný projekt 5. ročníku participativního rozpočtu Zelená Porubě. Ten navíc povýšila o další level. Na rozdíl od předchozích ročníků lidé navrhovali úpravy celých dvorů.

  InfoPortály.cz 09.04.21 01:45:00


 • Zelená vlna pokračuje. 1

  Celosvětový trend legalizace marihuany pro rekreační účely dosáhl poslední měsíc dalšího důležitého milníku. A v první polovině března legalizaci konopí pro rekreační účely schválili poslanci v sousedním Mexiku. Celosvětový trend legalizace marihuany pro rekreační účely dosáhl poslední měsíc dalšího důležitého milníku. Ve středu k tomuto kroku sáhla Virginie jako první vůbec jižanský stát USA. Poslední březnový den už užívání, držení a pěstování marihuany schválil americký stát New York. A v první polovině...


 • Automobilka Volkswagen koupí v Číně od Tesly kredity za zelená auta 1 ( 1 )

  Informovala o tom agentura Reuters, která se odvolává na tři zdroje. Jde o první takový obchod mezi těmito společnostmi v Číně. Společný podnik automobilek Volkswagen a FAW koupí v Číně od americké Tesly kredity za zelená auta, obdobu evropských emisních povolenek, aby splnil tamní ekologické standardy. Informovala o tom agentura Reuters, která se odvolává na tři zdroje. Jde o první takový...


 • V okolí Incheby by mohla vzniknúť nová zelená zóna s tritisíc stromami 1 ( 1 1 )

  Zóna je súčasťou projektu národného kultúrneho a kongresového centra. Zóna je súčasťou projektu národného kultúrneho a kongresového centra.

  30.03.21 15:00:35