Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Vrchlabí

 • Učitelé osladili život pečovatelům 1

  Další sladkosti z novopacké střední školy gastronomie a služeb putovaly tentokrát do domovů sociálních služeb. Z financí učitelské sbírky pekaři napekli ražené koláče s náplní, kterými obdarovali personál domova seniorů v Nové Pace, Vrchlabí, Dvoře Králové a v Domově sv. Josefa v Žírči. Další sladkosti z novopacké střední školy gastronomie a služeb putovaly tentokrát do domovů sociálních služeb. Z financí učitelské sbírky pekaři napekli ražené koláče s náplní, kterými obdarovali personál domova seniorů v Nové Pace, Vrchlabí, Dvoře Králové a v Domově sv. Josefa v Žírči.

  Jičínský deník 29.11.20 10:36:00


 • Třebíč skolila Vsetín, prohrála i Jihlava. 3

  Hokejisté Poruby zdolali v první lize doma nováčka Kolín 4:3 a posunuli se do čela neúplné tabulky o skóre před Benátky nad Jizerou. Možnost jít na vedoucí pozici promarnila Jihlava, která podlehla ve Vrchlabí 2:4. Hokejisté Poruby zdolali v první lize doma nováčka Kolín 4:3 a posunuli se do čela neúplné tabulky o skóre před Benátky nad Jizerou. Možnost jít na vedoucí pozici promarnila Jihlava, která podlehla ve Vrchlabí 2:4.


 • O bazénu se rozhodne na Střelnici. 1

  Dočká se Vrchlabí krytého bazénu, nebo ne? O investici zhruba za 190 milionů korun se definitivně rozhodne týden před Vánocemi. Opozice je proti výstavbě. Dočká se Vrchlabí krytého bazénu, nebo ne? O investici zhruba za 190 milionů korun se definitivně rozhodne týden před Vánocemi. Opozice je proti výstavbě.

  Krkonošský deník 28.11.20 06:06:00


 • Vrchlabí - vstupní brána Krkonoš 1

  Město Vrchlabí leží v severní části Královéhradeckého kraje. Jeho výhodná poloha ve střední části Krkonoš z něho udělala centrum cestovního ruchu. Vrchlabí je výchozím místem pro turistiku Město Vrchlabí leží v severní části Královéhradeckého kraje. Jeho výhodná poloha ve střední části Krkonoš z něho udělala centrum cestovního ruchu. Vrchlabí je výchozím místem pro turistiku


 • V Krkonoších hoří Jilemnická bouda 1

  V krkonošském středisku Horní Mísečky hoří Jilemnická bouda. Na místě zasahují od rána hasičské jednotky z Libereckého kraje a profesionální hasiči z Vrchlabí. V krkonošském středisku Horní Mísečky hoří Jilemnická bouda. Na místě zasahují od rána hasičské jednotky z Libereckého kraje a profesionální hasiči z Vrchlabí. 

  Krkonošský deník 24.11.20 12:04:00


 • Chance liga má za sebou restart. 1

  Hokejisté Benátek nad Jizerou zdolali při restartu Chance ligy po šestitýdenní koronavirové pauze v utkání 11. kola Vrchlabí 2:1 a posunuli se do čela tabulky. Vedou o bod před druhou Jihlavou, která porazila Havířov 2:1 až v prodloužení. Dosud vedoucí Poruba v sobotním programu pěti duelů nehrála. Hokejisté Benátek nad Jizerou zdolali při restartu Chance ligy po šestitýdenní koronavirové pauze v utkání 11. kola Vrchlabí 2:1 a posunuli se do čela tabulky. Vedou o bod před druhou Jihlavou, která porazila Havířov 2:1 až v prodloužení. Dosud vedoucí...


 • Při restartu první hokejové ligy se dostaly do čela Benátky nad Jizerou 1

  Hokejisté Benátek nad Jizerou porazili při restartu první ligy po šestitýdenní koronavirové odmlce v utkání 11. kola Vrchlabí 2:1 a posunuli se do čela tabulky. Vedou o bod před druhou Jihlavou, která udolala Havířov 2:1 až v prodloužení. Dosud vedoucí Poruba nehrála. Hokejisté Benátek nad Jizerou porazili při restartu první ligy po šestitýdenní koronavirové odmlce v utkání 11. kola Vrchlabí 2:1 a posunuli se do čela tabulky. Vedou o bod před druhou Jihlavou, která udolala Havířov 2:1 až v prodloužení. Dosud vedoucí...


 • V Krkonoších bude kvůli jelenům omezen vstup na část cest 2

  Vrchlabí (Trutnovsko) - V Krkonoších se od 1. prosince kvůli ochraně jelení zvěře uzavře několik turistických cest, které vedou k přezimovacím oborám a krmelištím. Obor pro přezimování... Vrchlabí (Trutnovsko) - V Krkonoších se od 1. prosince kvůli ochraně jelení zvěře uzavře několik turistických cest, které vedou k přezimovacím oborám a krmelištím. Obor pro přezimování...


 • Vrchlabí opravilo ulici U Nemocnice, novinkou je jednosměrka 1

  Vrchlabí po půl roce dokončilo náročnou rekonstrukci ulice U Nemocnice za 16 milionů korun. Přináší důležitou změnu. Dříve obousměrný provoz byl změněn na jednosměrný od Pražské ulice. Místem vede Labská cyklostezka. Vrchlabí po půl roce dokončilo náročnou rekonstrukci ulice U Nemocnice za 16 milionů korun. Přináší důležitou změnu. Dříve obousměrný provoz byl změněn na jednosměrný od Pražské ulice. Místem vede Labská cyklostezka.

  Krkonošský deník 18.11.20 12:01:00


 • Vrchlabí má osm sociálních bytů díky opravě nevyužitého domu 1

  Za 14 milionů korun se podařilo Vrchlabí opravit dům naproti faře církve evangelické. Z dotace ministerstva pro místní rozvoj došlo k vybudování osmi sociálních bytů. Na čtyři z nich už má město nájemce. Za 14 milionů korun se podařilo Vrchlabí opravit dům naproti faře církve evangelické. Z dotace ministerstva pro místní rozvoj došlo k vybudování osmi sociálních bytů. Na čtyři z nich už má město nájemce.

  Krkonošský deník 13.11.20 10:53:00


 • Ježci mají ve Vrchlabí baby box 1

  /FOTOGALERIE/ - Záchranná stanice pro zvířata ve Vrchlabí se plní ježky. Lidé je odnášejí do baby boxu. /FOTOGALERIE/ - Záchranná stanice pro zvířata ve Vrchlabí se plní ježky. Lidé je odnášejí do baby boxu.

  Krkonošský deník 02.11.20 23:28:00


 • Ve Vrchlabí postavili skatepark s pyramidou, boulemi a prvky na skoky 2

  Po fotbalovém stadionu a investicích do přírodního koupaliště doplnil sportovně-rekreační zónu na okraji Vrchlabí skatepark za pět milionů korun. Kvůli epidemii koronaviru se ale otevřel jen symbolicky. Po fotbalovém stadionu a investicích do přírodního koupaliště doplnil sportovně-rekreační zónu na okraji Vrchlabí skatepark za pět milionů korun. Kvůli epidemii koronaviru se ale otevřel jen symbolicky.

  no title 27.10.20 16:00:00


 • Vrchlabí zřídilo nouzovou linku, pomůže s nákupem pro seniory 2

  Město Vrchlabí organizuje nákupy a další pomoc pro seniory, osamělé osoby se zdravotním postižením a osoby v nařízené karanténě. Město Vrchlabí organizuje nákupy a další pomoc pro seniory, osamělé osoby se zdravotním postižením a osoby v nařízené karanténě.

  Krkonošský deník 26.10.20 12:32:00


 • Okres má poprvé přes tisíc případů. 1

  Poprvé více než tisíc případů onemocnění covid-19 se vyskytuje na Trutnovsku. Údaje zveřejnila ve čtvrtek Krajská hygienická stanice v Hradci Králové. Ve srovnání s předchozím dnem jde o nárůst o 85 nových případů. Koronavirus si vyžádal na Trutnovsku celkem devět obětí. Před týdnem v úterý bylo v okrese 247 nakažených osob, poté začala křivka prudce stoupat. Poprvé více než tisíc případů onemocnění covid-19 se vyskytuje na Trutnovsku. Aktuálně jich je 1076. Údaje zveřejnila ve čtvrtek Krajská hygienická stanice v Hradci Králové. Ve srovnání s předchozím dnem jde o nárůst o 85 nových případů. Uzdravilo se 66 osob. Koronavirus si vyžádal na Trutnovsku celkem...

  Krkonošský deník 22.10.20 10:34:00


 • FOTO: V Hořejším Vrchlabí vyrostl bytový dům Rotterovka 1

  V Hořejším Vrchlabí, u spodní stanice lanovky skiareálu Herlíkovice - Bubákov, vyrostl nový bytový dům Rezidence Rotterovka. V Hořejším Vrchlabí, u spodní stanice lanovky skiareálu Herlíkovice - Bubákov, vyrostl nový bytový dům Rezidence Rotterovka.

  Krkonošský deník 21.10.20 08:58:00


 • Vrchlabí opravilo památkově chráněný dům zakladatele automobilového průmyslu 1

  /FOTOGALERIE/ Památkově chráněný dům čp. Uvnitř vzniknou byty a kanceláře. /FOTOGALERIE/ Památkově chráněný dům čp. 100 na Kozím plácku v Nádražní ulici, kde průkopník automobilového průmyslu ve Vrchlabí Ignác Theodor Petera vyráběl kočáry, žebřiňáky, saně, sedla a postroje, opravila za 3,5 milionu korun vrchlabská radnice. Uvnitř vzniknou byty a kanceláře.

  Krkonošský deník 20.10.20 16:47:00


 • Kdo a za kolik postaví krytý bazén ve Vrchlabí? 1 ( 1 )

  Stavba má začít v první polovině roku 2021. Žádná z nabídek nepřesáhla hranici 200 milionů korun. Deníku to řekl starosta Vrchlabí Jan Sobotka. /FOTOGALERIE/ Tři nabídky se sešly ve výběrovém řízení na stavitele krytého bazénu ve Vrchlabí, který chce město vybudovat v příštích dvou letech v areálu Vejsplachy. Stavba má začít v první polovině roku 2021. Žádná z nabídek nepřesáhla hranici 200 milionů korun. Deníku to řekl starosta Vrchlabí...

  Krkonošský deník 29.10.20 06:00:00


 • Města zřídila nouzové telefonní linky, nabízejí pomoc a donášky nákupů a obědů 1 ( 1 )

  Trutnov, Dvůr Králové nad Labem a Vrchlabí zřídily v současné pandemické situaci speciální telefonní linky, na které se můžou obyvatelé měst obracet v případě potřeby. Donášku nákupů a obědů organizují také úřady v Úpici a Jilemnici. Trutnov, Dvůr Králové nad Labem a Vrchlabí zřídily v současné pandemické situaci speciální telefonní linky, na které se můžou obyvatelé měst obracet v případě potřeby. Donášku nákupů a obědů organizují také úřady v Úpici a Jilemnici.

  Krkonošský deník 28.10.20 07:26:00


 • Šílenec ve Vrchlabí: Naboural auto, značku i dům a pak ujel po chodníku pryč 1 ( 1 )

  Šílenec v centru Vrchlabí naboural auto, zničil značku a poté ujel po chodníku! Lidé museli uskakovat, k tragédii naštěstí nedošlo. Policie řidiče dopadla, dýchnout ale odmítl. Šílenec v centru Vrchlabí naboural auto, zničil značku a poté ujel po chodníku! Lidé museli uskakovat, k tragédii naštěstí nedošlo. Policie řidiče dopadla, dýchnout ale odmítl.

  blesk.cz 19.08.20 15:27:00


 • Řidiči stálo ve Vrchlabí všechno v cestě. 1 ( 1 )

  Hned několik karambolů řidiče peugeotu za sebou zaznamenala kamera městské policie v centru Vrchlabí. Při zběsilé jízdě stačil za zhruba půl minuty vrazit do jiného auta, značky a domu. Policie řidiče dopadla, ve hře je podezření z obecného ohrožení. Hned několik karambolů řidiče peugeotu za sebou zaznamenala kamera městské policie v centru Vrchlabí. Při zběsilé jízdě stačil za zhruba půl minuty vrazit do jiného auta, značky a domu. Lidé před ním museli utíkat. Policie řidiče dopadla, ve hře je podezření z obecného...

  19.08.20 14:26:03