Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Spolupráce Karla Srpa s komunistickou státní bezpečností byla rozsáhlá a v archivech je jednoznačně doložitelná, shodně dnes uvedli při pokračování soudního sporu bývalého šéfa Jazzové sekce s písničkářem Jaroslavem Hutkou předvolaní svědci a badatelé z Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) Miroslav Vodrážka a Petr Blažek.

Andruskó je jedním z pěti obviněných ve zmíněné kauze, která v zemi vyústila v politickou krizi a v odchod Roberta Fica z funkce premiéra.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě
Zeman: Turecko se v Sýrii dopustilo válečných zločinů 4

Turecko zahájilo ofenzivu namířenou proti Kurdům v příhraničí Sýrie minulý týden ve středu.


Nově otevřený běžecký okruh v Ostravě nese jméno po svérázném havíři 3

Stará garda ostravských maratonců, pětinásobná tuzemská mistryně v běhu na 42 195 metrů Petra Pastorová a členové oddílů MK Seitl a TJ Liga 100 včera otevírali okruh pojmenovaný po Františku Oherovi v Ostravě.

Moravskoslezský deník 18.10.19 06:45:00Soutěž návrhů na velký parkovací dům v Ostravě vyhráli místní architekti 3

Nový parkovací dům pro 679 aut postaví Ostrava v proluce naproti kulturnímu domu a budoucí koncertní síni za zhruba 350 milionů korun podle návrhu architekta Davida Kotka z ostravského Projektstudia EUCZ. Spoluautorkou je Andrea Jašková.

no title 18.10.19 09:14:00Dopingový skandál vůbec neřešíte, spílá Putinovi šéf RUSADA Ganus 3

Šéf Ruské antidopingové agentury (RUSADA) Jurij Ganus v rozhovoru pro německý rozhlas kritizoval prezidenta Vladimira Putina.

no title 18.10.19 10:34:00


Mladý řidič přejel do protisměru, jeho spolujezdec při srážce zemřel 3

Cestoval jako spolujezdec o rok staršího šoféra, který vjel do cesty protijedoucí Škodě Octavii.