Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Usain

 • VIDEO: Našel se nástupce Usaina Bolta? 1

  Usain Bolt je ve sportovním důchodu, všichni ale věří, že se jednou najde sprinterův nástupce, který by dokázal překonat jeho rekordy. Jeden takový adept už existuje, má jméno Rudolph Ingram. Usain Bolt je ve sportovním důchodu, všichni ale věří, že se jednou najde sprinterův nástupce, který by dokázal překonat jeho rekordy. Jeden takový adept už existuje, má jméno Rudolph Ingram.


 • Soukromý letoun jako pro Bolta! 1

  Užil si výsady, kterou na Zlaté tretře míval nejslavnější z atletů Usain Bolt. Pro norského překážkáře Karstena Warholma přichystali organizátoři soukromý let, který ho spolu s trenérem Leifem Olavem Alnesem přepravil do Ostravy. Užil si výsady, kterou na Zlaté tretře míval nejslavnější z atletů Usain Bolt. Pro norského překážkáře Karstena Warholma přichystali organizátoři soukromý let, který ho spolu s trenérem Leifem Olavem Alnesem přepravil do Ostravy.


 • Warholm se chce v Ostravě odvděčit za soukromé letadlo 1

  Ostrava - Dvojnásobný mistr světa v běhu na 400 metrů překážek Karsten Warholm si na Zlaté tretře užívá výsad, které před ním měl jen hvězdný jamajský sprinter Usain Bolt. Pořadatelé... Ostrava - Dvojnásobný mistr světa v běhu na 400 metrů překážek Karsten Warholm si na Zlaté tretře užívá výsad, které před ním měl jen hvězdný jamajský sprinter Usain Bolt. Pořadatelé...


 • Bolt se nakazil koronavirem, jeho narozeninovou párty vyšetřuje policie 1 ( 1 )

  Bývalý fenomenální jamajský atlet Usain Bolt se nakazil koronavirem. Bývalý fenomenální jamajský atlet Usain Bolt se nakazil koronavirem.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 25.08.20 15:51:08


 • Bývalý sprinter Usain Bolt má koronavirus, nakazil se na oslavě svých narozenin 3 ( 1 3 )

  Bývalý fenomenální jamajský atlet Usain Bolt se nakazil koronavirem. Už v pondělí se nejrychlejší muž planety uchýlil do izolace kvůli podezření na covid-19, o pozitivním výsledku jeho testu později informoval na tiskové konferenci jamajský ministr zdravotnictví Christopher Tufton. Bývalý fenomenální jamajský atlet Usain Bolt se nakazil koronavirem. Už v pondělí se nejrychlejší muž planety uchýlil do izolace kvůli podezření na covid-19, o pozitivním výsledku jeho testu později informoval na tiskové konferenci jamajský ministr zdravotnictví Christopher Tufton.


 • Aj Usain Bolt má koronavírus, nakazil sa pravdepodobne na vlastnej narodeninovej oslave 1 ( 1 )

  Po oslave sa nechal […]Príspevok Aj Usain Bolt má koronavírus, nakazil sa pravdepodobne na vlastnej narodeninovej oslave zobrazený najskôr Hlavné správy. Bratislava 25. augusta 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Steve Christo) Niekdajší fenomenálny šprintér Jamajčan Usain Bolt má tiež koronavírus. Držiteľ svetových rekordov na 100 aj 200 m sa pravdepodobne nakazil na piatkovej oslave jeho 34. narodenín, na ktorej sa mali zúčastniť aj futbalisti Raheem...

  Hlavné Správy 25.08.20 11:19:35


 • Bolt sa nechal testovať na koronavírus a izoluje sa pred okolím 1 ( 1 )

  New York 25. augusta 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-David J. Phillip) Bývalý jamajský šprintér Usain Bolt v pondelok oznámil, že sa podrobil testu na nový koronavírus a momentálne sa izoluje pred okolím. New York 25. augusta 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-David J. Phillip) Bývalý jamajský šprintér Usain Bolt v pondelok oznámil, že sa podrobil testu na nový koronavírus a momentálne sa izoluje pred okolím. Reagoval tak na správy o tom, že je pozitívny Svetový rekordér...

  Hlavné Správy 25.08.20 07:28:05


 • Hořký "dárek" k narozeninám. 1 ( 1 )

  Takhle si svou oslavu narozenin legendární atlet Usain Bolt určitě nepředstavoval. Jamajská superstar pouhý den poté, co oslavila své 34. narozeniny, byla pozitivně testována na koronavirus. Takhle si svou oslavu narozenin legendární atlet Usain Bolt určitě nepředstavoval. Jamajská superstar pouhý den poté, co oslavila své 34. narozeniny, byla pozitivně testována na koronavirus. Podle britských médií slavil držitel osmi zlatých olympijských medailí svůj velký den impozantním večírkem,...


 • Jak covid pokořil Bolta i Jordana. 1 ( 1 )

  Usain Bolt, Michael Jordan, Venus Williamsová, Ronaldo... Nejrychlejší a nejlepší sportovci světa jsou zároveň hlavními tvářemi předních módních značek. Ani jejich věhlas ale výrobce sportovního oblečení a obuvi neuchránil před hlubokými propady... Usain Bolt, Michael Jordan, Venus Williamsová, Ronaldo... Nejrychlejší a nejlepší sportovci světa jsou zároveň hlavními tvářemi předních módních značek. Ani jejich věhlas ale výrobce sportovního oblečení a obuvi neuchránil před hlubokými propady...


 • Atletická rekordmanka obohatila sportující matky 1 ( 1 )

  Jediný atlet na světě smí říct, že vyhrál mistrovství světa víckrát než Usain Bolt. Americká sprinterka Allyson Felixová si může doma v Kalifornii vedle sebe vystavit už třináct zlatých medailí! Z Dauhá si veze dvě štafetové. Jediný atlet na světě smí říct, že vyhrál mistrovství světa víckrát než Usain Bolt. Americká sprinterka Allyson Felixová si může doma v Kalifornii vedle sebe vystavit už třináct zlatých medailí! Z Dauhá si veze dvě štafetové.


 • Usain Bolt si dal načas. 1 ( 1 )

  Nejrychlejší muž planety Usain Bolt s odstupem sedmi týdnů oznámil světu, jaké jméno vybrali s partnerkou Kai Bennettovou své dceři. Zvolili poměrně netradiční jméno Olympia Lightning. Nejrychlejší muž planety Usain Bolt s odstupem sedmi týdnů oznámil světu, jaké jméno vybrali s partnerkou Kai Bennettovou své dceři. Zvolili poměrně netradiční jméno Olympia Lightning.

  08.07.20 16:00:00


 • Bolt dal dceři jméno Olympia Lightning 3 ( 3 )

  Olympia Lightning Bolt, tak se jmenuje dcera nejslavnějšího atleta světa. Nejrychlejší muž planety Usain Bolt s odstupem sedmi týdnů oznámil světu, jaké s partnerkou Kai Bennettovou vybrali holčičce jméno. Olympia Lightning Bolt, tak se jmenuje dcera nejslavnějšího atleta světa. Nejrychlejší muž planety Usain Bolt s odstupem sedmi týdnů oznámil světu, jaké s partnerkou Kai Bennettovou vybrali holčičce jméno.


 • Boltovy zážitky v Ostravě: Jágrova hokejka i řádění na letišti 1 ( 1 )

  Usain Bolt, nejrychlejší muž planety, Zlatou tretru Ostrava miloval. Pojďte si teď aspoň připomenout, co všechno legendární jamajský sprinter v Ostravě zažil. Díky skvělým divákům, neopakovatelné atmosféře. I díky relativnímu klidu mimo atletický ovál, který mu organizátoři dokázali zajistit. Devět startů, devět vítězství. A pokaždé světová atletická show. Usain Bolt, nejrychlejší muž planety, Zlatou tretru Ostrava miloval. Letošní mítink se měl konat v pátek, kvůli koronavirové krizi byl však odložen na 8. září. Pojďte si teď aspoň připomenout, co všechno...


 • Konec roušek v práci, Usain Bolt je novopečeným tatínkem. 1 ( 1 )

  Dnes 19. května se v podcastu Televizních novin dozvíte o dalších změnách v nošení roušek. Podíváme se také na společnost OKD, kterou tvrdě zasáhla nákaza a zjistíte, které dvě velmoci si pomohou v boji proti koronaviru. Dnes 19. května se v podcastu Televizních novin dozvíte o dalších změnách v nošení roušek. Podíváme se také na společnost OKD, kterou tvrdě zasáhla nákaza a zjistíte, které dvě velmoci si pomohou v boji proti koronaviru.  


 • Boltovi se narodila dcera. 1 ( 1 )

  Někdejší superstar světové atletiky Usain Bolt se stal poprvé otcem. Třiatřicetiletý sprinterský rekordman se dočkal vytoužené dcery. Někdejší superstar světové atletiky Usain Bolt se stal poprvé otcem. Třiatřicetiletý sprinterský rekordman se dočkal vytoužené dcery.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 18.05.20 20:30:00


 • Jamajská atletická superstar Usain Bolt má dceru 1 ( 1 )

  Už je to tady! Někdejší superstar světové atletiky Usain Bolt se stal poprvé otcem. Třiatřicetiletý sprinterský rekordman se dočkal vytoužené dcery, která podle informací jamajských médií přišla na svět už v neděli. Nejrychlejší muž planety už předem varoval všechny budoucí nápadníky, aby si na něho dali pozor. Už je to tady! Někdejší superstar světové atletiky Usain Bolt se stal poprvé otcem. Třiatřicetiletý sprinterský rekordman se dočkal vytoužené dcery, která podle informací jamajských médií přišla na svět už v neděli. Nejrychlejší muž planety už předem varoval všechny budoucí...


 • Atletická superstar Bolt bude otcem 3 ( 3 )

  Bývalá atletická superstar Usain Bolt bude otcem. Hvězdný jamajský sprinter a osminásobný olympijský vítěz oznámil radostnou novinku na sociálních sítích. Bývalá atletická superstar Usain Bolt bude otcem. Hvězdný jamajský sprinter a osminásobný olympijský vítěz oznámil radostnou novinku na sociálních sítích.

  23.01.20 15:12:00


 • Bolt bude prvýkrát otcom, jeho priateľka Kasi je tehotná 1 ( 1 )

  "Naučil som sa, že nikdy nie je správny čas mať deti. Vždy som hovoril, že chcem tri deti. Zrazu som sa sám seba pýtal: Hmmmm, skutočne chcem mať troch potomkov? Príspevok Bolt bude prvýkrát otcom, jeho priateľka Kasi je tehotná zobrazený najskôr Hlavné správy. Washington 23. januára 2020 (SITA/HSP/Foto:SITA/AP-Martin Mejia) Držiteľ svetových rekordov v šprintoch na 100 a 200 m Usain Bolt sa môže začať chystať na rodičovské povinnosti. Onedlho sa totiž prvýkrát stane otcom. Jeho priateľka Kasi Bennettová je tehotná Na snímke Usain...

  Hlavné Správy 23.01.20 15:11:01


 • Favorit Coleman vyhrál stovku na MS ve výkonu roku 1 ( 1 )

  Američan Christian Coleman je nejrychlejším mužem planety. Stovku na mistrovství světa v katarském Dauhá suverénně vyhrál v nejlepším čase sezony 9,76 sekundy. Vylepšil tak stříbrnou pozici z předloňského Londýna, kde se loučil světový rekordman Usain Bolt. Američan Christian Coleman je nejrychlejším mužem planety. Stovku na mistrovství světa v katarském Dauhá suverénně vyhrál v nejlepším čase sezony 9,76 sekundy. Vylepšil tak stříbrnou pozici z předloňského Londýna, kde se loučil světový rekordman Usain Bolt.


 • To byl čardáš! 1 ( 1 )

  PŘÍMO Z KOREJE | Takhle to dělávali Usain Bolt na atletické dráze a Michael Phelps v bazénu. Milák vyhrál v čase 1:50,73 minuty a Phelpsův čas pokořil o masivních 78 setin sekundy. PŘÍMO Z KOREJE | Takhle to dělávali Usain Bolt na atletické dráze a Michael Phelps v bazénu. Teprve devatenáctiletý maďarský plavec Kristóf Milák na mistrovství světa v Kwangdžu překonal deset let starý Phelpsův rekord na 200 metrů motýlek z MS 2009 v Římě, kde...