Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Unikátní

 • Válka v jednom čísle. 1

  Na jejím základě vznikl unikátní žebříček, který získala CIA. Dává nám představu o tom, jak sovětští generálové přemýšleli o vlastních zbraních i výzbroji států NATO. Sověti vyvinuli na přelomu 60. a 70. let analytickou metodu, která měla umožnit snadné srovnání vojenské techniky nepřítele s vlastní. Na jejím základě vznikl unikátní žebříček, který získala CIA. Dává nám představu o tom, jak sovětští generálové přemýšleli o vlastních...

  no title 16.01.21 00:00:00


 • Při opravě Rubínu našli poklad: zazděné čtyřicet let staré noviny Rovnost 1

  /FOTOGALERIE UVNITŘ ČLÁNKU/ Unikátní nález se nedávno podařil dělníkům při rekonstrukci kulturního domu Rubín v brněnských Žabovřeskách. Budovu opravují už od loňského podzimu. Ve zdi nečekaně objevili vydání Brněnského deníku Rovnost z pátku 20. /FOTOGALERIE UVNITŘ ČLÁNKU/ Unikátní nález se nedávno podařil dělníkům při rekonstrukci kulturního domu Rubín v brněnských Žabovřeskách. Budovu opravují už od loňského podzimu. Ve zdi nečekaně objevili vydání Brněnského deníku Rovnost z pátku 20. června 1980.

  Brněnský deník 15.01.21 05:52:00


 • Dusno v českém sportu. 1

  V českém sportu to vře. "Vinen" není koronavirus, ale obrovskou melu způsobil jediný, byť důležitý a unikátní průzkum. Přišla s ním Národní sportovní agentura, která zjistila, že Češi nemají rádi fotbal (a spíš holdují kuželkám nebo motorsportu). V českém sportu to vře. „Vinen“ není koronavirus, ale obrovskou melu způsobil jediný, byť důležitý a unikátní průzkum. Přišla s ním Národní sportovní agentura, která zjistila, že Češi nemají rádi fotbal (a spíš holdují kuželkám nebo motorsportu).  


 • LG láká na rolovací telefon, chce jej prodávat už letos 1

  Výrobce LG plánuje ještě letos začít prodávat smartphone s unikátní rolovací konstrukcí. Model LG Rollable ovšem existuje stále jen ve formě konceptu. Výrobce LG plánuje ještě letos začít prodávat smartphone s unikátní rolovací konstrukcí. Model LG Rollable ovšem existuje stále jen ve formě konceptu.

  no title 14.01.21 00:00:00


 • Kašpar, Melichar a Baltazar. 2

  V ulicích letos kvůli epidemickým opatřením chybí tříkráloví koledníci, přesto tyto biblické postavy přispívají k lepšímu výsledku tradiční Tříkrálové sbírky. Výrobce populárního igráčka, firma Efko-karton z Nového Veselí na Žďársku, totiž vytvořil sběratelský unikát. V ulicích letos kvůli epidemickým opatřením chybí tříkráloví koledníci, přesto tyto biblické postavy přispívají k lepšímu výsledku tradiční Tříkrálové sbírky. Výrobce populárního igráčka, firma Efko-karton z Nového Veselí na Žďársku, totiž vytvořil sběratelský unikát.


 • Toto je cukr. 1 ( 1 )

  Ojedinělá výstava přibližuje naše jídlo v opravdu detailním pohledu. Odborníci z Výzkumného ústavu potravinářského Praha (VÚPP) připravili kolekci mikrofotografií, v nichž modelem byly složky naší potravy. [1 minuta čtení] GALERIE – Cukr, sladidla, pekařské droždí, maso, káva a další důvěrně známé potraviny k nepoznání. Ojedinělá výstava přibližuje naše jídlo v opravdu detailním pohledu. Odborníci z Výzkumného ústavu potravinářského Praha (VÚPP) připravili kolekci mikrofotografií, v nichž modelem byly složky naší...


 • Sokoli se uhnízdili na stavbách ČEZu, společnost teď spolupracuje s ornitology 1

  Deset sokolích párů, tedy o tři více než v roce 2019, se loni uhnízdilo na výškových objektech společnosti ČEZ. Je to rekord, jímž se nemůže pochlubit žádná jiná společnost u nás. Unikátní je to i v rámci Evropy. Deset sokolích párů, tedy o tři více než v roce 2019, se loni uhnízdilo na výškových objektech společnosti ČEZ. Je to rekord, jímž se nemůže pochlubit žádná jiná společnost u nás. Unikátní je to i v rámci Evropy.  


 • Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 2. týden 1

  Dva týdny dokumentární zábavy na Prima ZOOM. Poznání i zábavu, to je přesně to, co Prima ZOOM nabízí - navíc v nejširší tematické paletě od českých i světových tvůrců. Unikátní dokumenty na Prima ZOOM Dva týdny dokumentární zábavy na Prima ZOOM. Poznání i zábavu, to je přesně to, co Prima ZOOM nabízí – navíc v nejširší tematické paletě od českých i světových tvůrců. Unikátní dokumenty na Prima ZOOM


 • Motorkáře Michka a Engela zrychluje na Dakaru unikátní česká technika 1

  /RALLYE DAKAR/ Stačí se podívat na výsledky po první polovině letošní dakarské rallye. Martin Michek je na 18. místě v celkovém pořadí, kolem něho tovární jezdci na Hondách, Yamahách, KTM či Husqvarnách. /RALLYE DAKAR/ Stačí se podívat na výsledky po první polovině letošní dakarské rallye. Martin Michek je na 18. místě v celkovém pořadí, kolem něho tovární jezdci na Hondách, Yamahách, KTM či Husqvarnách.

  Chrudimský deník 09.01.21 20:53:00


 • Jak jezdí elektrický Harley-Davidson? 1

  Tak dlouho jsem o elektrické motorce od Harley-Davidsonu uvažoval a mluvil, až mi došlo, že vlastně nemám tu zkušenost a je nutné motorku vyzkoušet, abych mohl mít na tu "elektriku" názor. Tak jo, jdu se svézt! Tak dlouho jsem o elektrické motorce od Harley-Davidsonu uvažoval a mluvil, až mi došlo, že vlastně nemám tu zkušenost a je nutné motorku vyzkoušet, abych mohl mít na tu „elektriku“ názor. Tak jo, jdu se svézt!

  no title 09.01.21 15:00:00


 • Obřímu trpaslíkovi u Hořic chybí ještě kus těla a čepice 1

  /FOTO/ Unikátní objekt vzniká už tři roky podle návrhu sochaře Kurta Gebauera na okraji Hořic na Jičínsku. Příští roky by měl Obří trpaslík dostat konečnou podobu. /FOTO/ Unikátní objekt vzniká už tři roky podle návrhu sochaře Kurta Gebauera na okraji Hořic na Jičínsku. Příští roky by měl Obří trpaslík dostat konečnou podobu.

  Jičínský deník 09.01.21 13:46:00


 • Stovky mrtvých z Lipníku uctí velký kovaný kříž. 1

  Unikátní dílo v těchto dnech dokončuje ve své dílně v Kozlovicích umělecký kovář Jiří Jurda ml. Kříž bude ještě v lednu vztyčen na městském hřbitově v Lipníku. Dva metry vysoký kovaný kříž se symbolikou květu vlčího máku připomene oběti první světové války, které zemřely před sto lety v lazaretech v Lipníku nad Bečvou. Unikátní dílo v těchto dnech dokončuje ve své dílně v Kozlovicích umělecký kovář Jiří Jurda ml. Kříž bude...

  Hranický deník 09.01.21 13:36:00


 • Tanec, drogy a sex: Unikátní fotky celebrit 70. let! 1

  V roce 1977 se v New Yorku otvírá klub jménem Studio 54 a během chvilky se stává díky své atmosféře ikonickým místem. Mezi jeho návštěvníky patřili nejen obyčejní smrtelníci, ale hlavně slavní malíři, zpěváci, herci nebo modelky. Podívejte se, jak tyto divoké večírky vypadaly. V roce 1977 se v New Yorku otvírá klub jménem Studio 54 a během chvilky se stává díky své atmosféře ikonickým místem. Mezi jeho návštěvníky patřili nejen obyčejní smrtelníci, ale hlavně slavní malíři, zpěváci, herci nebo modelky. Podívejte se, jak...


 • Na Dakar odjela i hydraulická ruka z Třince: Unikátní stroj pomáhá závodníkům s dřinou 1

  Unikátní auto letos doprovází českou posádku na Rallye Dakar. V Třinci k němu vymysleli hydraulickou ruku. Unikátní auto letos doprovází českou posádku na Rallye Dakar. V Třinci k němu vymysleli hydraulickou ruku.


 • Pro velké hráče v automobilovém průmyslu byl rok ZERO neuvěřitelný 1

  Jaký byl první rok platnosti limitů CO2 z pohledu nás, velkých hráčů v automobilovém byznysu? Stručně řečeno - neuvěřitelný, unikátní a poučný… Zavřené showroomy na jaře, následně zastavena výroba nejen výrobních závodů, ale i ve sféře... Jaký byl první rok platnosti limitů CO2 z pohledu nás, velkých hráčů v automobilovém byznysu? Stručně řečeno - neuvěřitelný, unikátní a poučný… Zavřené showroomy na jaře, následně zastavena výroba nejen výrobních závodů, ale i ve sféře...


 • Dávná krása skotských hradů. 1

  Skotsko bylo vždy pyšné na svou malebnou krajinu plnou údolí, jezer a romantických zřícenin. Podívejte se, jak vypadalo před 120 lety. Skotsko bylo vždy pyšné na svou malebnou krajinu plnou údolí, jezer a romantických zřícenin. Podívejte se, jak vypadalo před 120 lety.


 • Český robot sepsal drama k poctě Karla Čapka 1

  Tuzemští informatici nechali umělou inteligenci napsat divadelní hru. Unikátní projekt vznikl k výročí Čapkova dramatu R.U. R. V premiéře ho uvede Švandovo divadlo. Tuzemští informatici nechali umělou inteligenci napsat divadelní hru. Unikátní projekt vznikl k výročí Čapkova dramatu R.U.R. V premiéře ho uvede Švandovo divadlo.


 • Je těžší psychicky ustát očekávání, poznává Razýmová na Tour de Ski 1

  Až se budou v neděli drápat na sjezdovku Alpe Cermis, bude to pro všechny běžce na lyžích moc bolavý zážitek. Nejlepší Češka se každým závodem zlepšuje a doufá, že prestižní sérii zakončí v elitní desítce. Až se budou v neděli drápat na sjezdovku Alpe Cermis, bude to pro všechny běžce na lyžích moc bolavý zážitek. „Nachystat se na něj nedá, je naprosto unikátní,“ ví Kateřina Razýmová před tradičním vrcholem Tour de Ski. Nejlepší Češka se...

  no title 07.01.21 17:57:00


 • Unikátní spojení dvou velkých osobností vědy 1

  Lidská paměť, přes svou obdivuhodnou výkonnost, selhává často i ve věcech podstatných a navíc zajímavých. Je to způsobeno mechanismy selekce, která zaměřuje pozornost na témata nezbytně nutná k praktickému přežití a úspěchu. Stejně tak je to s pamětí společ... Lidská paměť, přes svou obdivuhodnou výkonnost, selhává často i ve věcech podstatných a navíc zajímavých. Je to způsobeno mechanismy selekce, která zaměřuje pozornost na témata nezbytně nutná k praktickému přežití a úspěchu. Stejně tak je to s pamětí společ...


 • Unikátní recese. 1 ( 1 )

  Obrázek níže ukazuje meziroční růst výdajů, které americké domácnosti utrácely za služby. Sektor služeb se ze dvou třetin podílí na tvorbě amerických pracovních míst. Tím pádem zaplavila finanční trhy likviditou a zároveň snížením úroků podpořila růst akcií V současné době se kvůli pandemii covid-19 nacházejí ekonomiky stále v recesi. A ta je velmi unikátní. Nevyvolalo ji zpřísnění měnové politiky, neochota komerčních bank poskytovat úvěry ani pokles firemních investic. Recesi způsobily neekonomické faktory. Zatímco příčinu nemůžeme hledat v samotném hospodářství, následky...

  30.11.20 11:49:41