Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Terezy

 • Invalidovna nabízí prodej mini uměleckých děl v cigaretových automatech 1

  Malá umělecká díla volně prodejná v cigaretových automatech, to je projekt Artmat. Po úspěšné instalaci minulý rok v Krymské ulici se objevuje další zrestaurovaný automat v karlínské Invalidovně v Praze. Představí fotografický projekt Terezy Bonaventurové. Malá umělecká díla volně prodejná v cigaretových automatech, to je projekt Artmat. Po úspěšné instalaci minulý rok v Krymské ulici se objevuje další zrestaurovaný automat v karlínské Invalidovně v Praze. Představí fotografický projekt Terezy Bonaventurové.


 • Reprezentace florbalistek se sejde v červnu. 1

  Reprezentační výběr florbalistek se po předčasném ukončení sezony kvůli pandemii koronaviru poprvé sejde k přípravě ve dnech 19. - 21. června. Ale už bez útočnice Terezy Urbánkové ze švédského Malmö, která ukončila reprezentační kariéru. Reprezentační výběr florbalistek se po předčasném ukončení sezony kvůli pandemii koronaviru poprvé sejde k přípravě ve dnech 19. - 21. června. Ale už bez útočnice Terezy Urbánkové ze švédského Malmö, která ukončila reprezentační kariéru.

  no title 26.05.20 10:58:00


 • Roztančené divadlo se v Praze představí 19. září 1

  Autorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb Když herci tančí. V Praze 19. září proběhne již třetí ročník. Autorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb Když herci tančí. V Praze 19. září proběhne již třetí ročník.


 • Mikulš Minř věřcm popsal hřchy Andreje Babiše 1 ( 1 )

  Ldr iniciativy Milion chvilek pro demokraciiMikulš Minř a česk katolick pedagog, publicista a skaut Jiř Zajc byli hosty v rozhovoru pořadu Zastaven u Matky Terezy vyslanho na youtubovm kanle farnostisv. Františka z AssisiPraha-Chodov. Hovořili o vvoji společnosti za posledn destky let a o tom, co trp českou zemi, ale je přehlženo. Ldr iniciativy Milion chvilek pro demokraciiMikulš Minř a česk katolick pedagog, publicista a skaut Jiř Zajc byli hosty v rozhovoru pořadu Zastaven u Matky Terezy vyslanho na youtubovm kanle farnostisv.Františka z AssisiPraha-Chodov. Hovořili o vvoji společnosti za posledn destky let...


 • Diváci o víno nepřijdou. 1 ( 1 )

  Premiéru snímku z vinařského prostředí 3Bobule režiséra Martina Koppa, která měla být 12. března letošního roku, plánují tvůrci uskutečnit 25. Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech celkem 800 tisíc diváků. Premiéru snímku z vinařského prostředí 3Bobule režiséra Martina Koppa, která měla být 12. března letošního roku, plánují tvůrci uskutečnit 25. června. V komedii se před kameru vracejí postavy v podání Kryštofa Hádka, Terezy Ramba (Voříšková), Lukáše Langmajera či Miroslava Táborského.


 • Rodina Kostkové vzhůru nohama! 1

  Její domácnost se rozrostla o jednoho člena! Je to hladkosrstý stafordšírský bulteriér jménem Boomer. Pejska si vysnil syn Terezy Kostkové (43) Toník (12). Její domácnost se rozrostla o jednoho člena! Je to hladkosrstý stafordšírský bulteriér jménem Boomer. Pejska si vysnil syn Terezy Kostkové (43) Toník (12).

  Aha - online magazín 14.05.20 12:00:00


 • Dnes uplynie tridsať rokov od návštevy Matky Terezy v Čadci 1 ( 1 )

  Na Matičné námestie ju prišli pozdraviť tisícky Kysučanov. Na Matičné námestie ju prišli pozdraviť tisícky Kysučanov.

  SME 14.05.20 08:35:56


 • Nezhojitelné šrámy Terezy Brodské: Proč odmítala slavné rodiče? 1

  Jeden by si řekl, že když jsou její rodiče legendy českého stříbrného plátna, bude vyrůstat jako v bavlnce. Jenže realita byla v případě Terezy Brodské (52) úplně jiná. První roky svého života totiž s rodiči vůbec nebyla! Jeden by si řekl, že když jsou její rodiče legendy českého stříbrného plátna, bude vyrůstat jako v bavlnce. Jenže realita byla v případě Terezy Brodské (52) úplně jiná. První roky svého života totiž s rodiči vůbec nebyla!

  Aha - online magazín 07.05.20 12:00:00


 • FOTO:Dlouho oplakával smrt manželky (†30), teď se bude fotbalista Daniel Kolář znovu ženit 1

  Bývalý fotbalista Plzně Daniel Kolář (34) je znovu šťastný. Po smrti manželky Terezy (†30), která zemřela na rakovinu, se bude Kolář podruhé ženit. Lásku našel po boku krásné inženýrky Sáry (25), ta se nyní pochlubila zásnubním prstýnkem na sociální síti. Bývalý fotbalista Plzně Daniel Kolář (34) je znovu šťastný. Po smrti manželky Terezy (†30), která zemřela na rakovinu, se bude Kolář podruhé ženit. Lásku našel po boku krásné inženýrky Sáry (25), ta se nyní pochlubila zásnubním prstýnkem na sociální síti.

  eXtra.cz 06.05.20 11:17:36


 • Dětským domovům chyběly roušky, dezinfekce i technika pro online výuku 1

  S přechodem z běžného na nouzový stav se spolu s celou společností potýkaly také dětské domovy. Vychovatelé šili roušky a pomáhali dětem s učením. Desítkám domovů pomohla částkou 3,6 milionu korun také Nadace Terezy Maxové dětem. S přechodem z běžného na nouzový stav se spolu s celou společností potýkaly také dětské domovy. Vychovatelé šili roušky a pomáhali dětem s učením. Desítkám domovů pomohla částkou 3,6 milionu korun také Nadace Terezy Maxové dětem.

  no title 05.05.20 00:44:00


 • Tereza Bebarová o náhlém konci v seriálu Ulice: Může za to žárlivost! 2

  Deníku Aha! se podařilo zjistit, co stojí za rychlým odchodem Terezy Bebarové (44) ze seriálu Ulice. Podle zdrojů ze zákulisí je to její spolupráce s konkurenční Českou televizí na velmi sledované show Peče celá země. Seriálová Světlana moderovala její první řadu a chystá se i na druhou. Deníku Aha! se podařilo zjistit, co stojí za rychlým odchodem Terezy Bebarové (44) ze seriálu Ulice. Podle zdrojů ze zákulisí je to její spolupráce s konkurenční Českou televizí na velmi sledované show Peče celá země. Seriálová Světlana moderovala její první...


 • Expřítelkyně Dana Nekonečného (†52): Po roce jí zemřel další muž! 1

  Z téhle podobnosti běhá mráz po zádech. Expřítelkyně Daniela Nekonečného (†52) Zuzana Kardová (58) po roce oplakává dalšího muže. Ivan Karda (†61), její první muž a otec jejich dcery Terezy (31), zemřel také nečekaně a osamocený. Z téhle podobnosti běhá mráz po zádech. Expřítelkyně Daniela Nekonečného (†52) Zuzana Kardová (58) po roce oplakává dalšího muže. Ivan Karda (†61), její první muž a otec jejich dcery Terezy (31), zemřel také nečekaně a osamocený.


 • Bývalá první dáma Dagmar Havlová šokuje: Covid-19 jsem prodělala už před rokem 1

  Kromě mnoha jiných témat tyto dvě kamarádky probraly i nákazu koronavirem. Podle bývalé první dámy se totiž tímto nebezpečným virem nakazila už před rokem ona sama i několik dalších hereckých kolegů. Problémy s dýcháním i vysoké horečky potrápily například i Vojtu Kotka nebo Kláru Melíškovou. Dagmar Havlová (67) vystoupila jako host v prvním díle podcastu Terezy Ramby s názvem Do duší. Kromě mnoha jiných témat tyto dvě kamarádky probraly i nákazu koronavirem. Podle bývalé první dámy se totiž tímto nebezpečným virem nakazila už před rokem...

  eXtra.cz 30.04.20 18:09:43


 • Neistý osud heroínovej Terezy: Obmedzenia kvôli KORONAVÍRUSU! 1 ( 1 )

  LÁHAUR - Pandémia koronavírusu tvrdo zasiahla aj Češku Terezu (23), ktorá si v pakistanskom väzení odpykáva trest za pašovanie deviatich kíl heroínu. Vo väznici je odrezaná od sveta, návštevy sú zakázané. LÁHAUR – Pandémia koronavírusu tvrdo zasiahla aj Češku Terezu (23), ktorá si v pakistanskom väzení odpykáva trest za pašovanie deviatich kíl heroínu. Vo väznici je odrezaná od sveta, návštevy sú zakázané.


 • Tři interiéry bytů, kde smysl pro detail a útulnost nezapřou ženu 1

  Byty jako ze škatulky, které se mohou pochlubit čistým a jemným, místy až filigránským designem, ale zároveň mají jasně promyšlené dispoziční řešení. To jsou projekty pražské architektky Terezy Janků. Byty jako ze škatulky, které se mohou pochlubit čistým a jemným, místy až filigránským designem, ale zároveň mají jasně promyšlené dispoziční řešení. To jsou projekty pražské architektky Terezy Janků.

  no title 23.04.20 00:00:00


 • Hra Amerikánka se v online verzi přesune z divadla do nových prostor 1

  Sérii živých přenosů divadelního představení Amerikánka odstartuje ve čtvrtek 23. dubna koncertním předvedením písně Amerikánky v podání Terezy Ramba, Petra Ostrouchova a Elišky Křenkové. Sérii živých přenosů divadelního představení Amerikánka odstartuje ve čtvrtek 23. dubna koncertním předvedením písně Amerikánky v podání Terezy Ramba, Petra Ostrouchova a Elišky Křenkové.

  no title 21.04.20 16:50:00


 • Janeček tvrdě o Soukupovi a Mátlové: Neměl odvahu se přiznat, Tereze jsem dal 45 milionů 1

  Sám se sice dušuje, že není zhrzený a jde mu jen o zájmy nezletilé dcery Emilky, nicméně přesto o své bývalce a jejím novém partnerovi nemluví vůbec lichotivě. Nový vztah Terezy Mátlové (45) s mediálním bossem Jaromírem Soukupem (51) není jejímu expříteli, hudebnímu producentovi Františku Janečkovi (75), vůbec po chuti. Sám se sice dušuje, že není zhrzený a jde mu jen o zájmy nezletilé dcery Emilky, nicméně přesto...

  eXtra.cz 14.04.20 22:17:25


 • Guľa vyhlíží restart sezony: Hrát středa-sobota? 1

  Pandemie COVID-19 a s tím související opatření výrazným způsobem zasáhla do jeho soukromí. Kouče Viktorie Adriana Guľu odřízla od jeho manželky Miroslavy i dcery Terezy a syna Christiana. Zatímco se svými asistenty uvízl v karanténě v Plzni, jeho rodina zůstala na Slovensku. Pandemie COVID-19 a s tím související opatření výrazným způsobem zasáhla do jeho soukromí. Kouče Viktorie Adriana Guľu odřízla od jeho manželky Miroslavy i dcery Terezy a syna Christiana. Zatímco se svými asistenty uvízl v karanténě v Plzni, jeho rodina zůstala na Slovensku. „Není...


 • 3 postavy, které se musí vrátit do Ulice: Noční můra manželek Silva, obézní Milada a milá Terka 1

  Nekonečný seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dlouhých patnáct let. Za tu dobu se hlavní role sice obměnily, ale lidé nezapomínají ani na staré postavy, které jim utkvěly v paměti. Nekonečný seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dlouhých patnáct let. Za tu dobu se hlavní role sice obměnily, ale lidé nezapomínají ani na staré postavy, které jim utkvěly v paměti. Podívejme se nyní na to, proč by se do...

  eXtra.cz 01.04.20 17:37:34


 • Karel Poborský i Jakub Kohák si zahráli fotbal s dětmi z dětských domovů 1

  Známé osobnosti se sešly v tělocvičně, aby společně pomohly dětem z dětských domovů na jejich cestě za lepším životem. Projekt Nadace Terezy Maxové podpořili třeba Karel Poborský, Jakub Kohák, David Pospíšil nebo Barbora Černošková. Známé osobnosti se sešly v tělocvičně, aby společně pomohly dětem z dětských domovů na jejich cestě za lepším životem. Projekt Nadace Terezy Maxové podpořili třeba Karel Poborský, Jakub Kohák, David Pospíšil nebo Barbora Černošková.

  no title 29.11.19 14:32:00