Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Svena

 • Dva roky spolu nepromluvily. 1

  Ornella Koktová (27) už dva roky nepromluvila s matkou Monikou Štikovou (47). "Nezajímáme se jedna o druhou, neřešíme životy té druhé. Přes dva roky nejsme v kontaktu," řekla Super.cz Ornella. Ornella Koktová (27) už dva roky nepromluvila s matkou Monikou Štikovou (47). Ta neviděla ani tříměsíčního vnuka Svena, a nepřišla od ní ani zpráva poté, co Ornella porodila. "Nezajímáme se jedna o druhou, neřešíme životy té druhé. Přes dva roky...


 • Tři měsíce po porodu poprvé dopnula džíny, které měla před těhotenstvím! 1

  Ornella Koktová (27) poprvé ukázala syna Svena, kterému jsou zrovna dnes tři měsíce. I se synem Quentinem vyrazili na dětskou akci a návštěvu Dinoparku. Ornella si pochvalovala, jak je syn Sven dokonalé miminko. Ornella Koktová (27) poprvé ukázala syna Svena, kterému jsou zrovna dnes tři měsíce. I se synem Quentinem vyrazili na dětskou akci a návštěvu Dinoparku. Ornella si pochvalovala, jak je syn Sven dokonalé miminko.


 • Shiffrinovej ďalší sob dostal meno po lyžiarskej legende 1 ( 1 )

  Americká lyžiarka už predtým v Levi dostala troch sobov - Rudolpha, Svena a Mr. Americká lyžiarka už predtým v Levi dostala troch sobov - Rudolpha, Svena a Mr. Grua.

  SME 25.11.19 13:21:44


 • Cyklokrosový svátek v Táboře. 1

  Junior Jan Zatloukal dojel třetí v závodě Světového poháru v cyklokrosu v Táboře. Zvítězil Belgičan Thibau Nys, syn krosové legendy Svena Nyse. Junior Jan Zatloukal dojel třetí v závodě Světového poháru v cyklokrosu v Táboře. Zvítězil Belgičan Thibau Nys, syn krosové legendy Svena Nyse.

  no title 16.11.19 11:49:00


 • Ornella Koktová přiznala pravdu o synech! 1 ( 1 )

  Hvězda z reality show Štikovi Ornella Koktová (27) se na apríla stala dvojnásobnou maminkou, svému synovi Quentovi (7) přivedla na svět bratříčka se stejně netradičním jménem. Jak po dvou měsících společně stráveného času vnímá malého Svena? Hvězda z reality show Štikovi Ornella Koktová (27) se na apríla stala dvojnásobnou maminkou, svému synovi Quentovi (7) přivedla na svět bratříčka se stejně netradičním jménem. Jak po dvou měsících společně stráveného času vnímá malého Svena?

  09.06.20 16:00:00


 • Konec šestinedělí oslavila Ornella Koktová s manželem v posteli! 1 ( 1 )

  Dnes na Den dětí to jsou dva měsíce, co Ornella Koktová (27) přivedla na svět druhého syna Svena. S manželem Josefem Koktou (63) si tak konečně zase mohou naplno užívat postelové hrátky. Dnes na Den dětí to jsou dva měsíce, co Ornella Koktová (27) přivedla na svět druhého syna Svena. S manželem Josefem Koktou (63) si tak konečně zase mohou naplno užívat postelové hrátky. 

  blesk.cz 01.06.20 18:45:00


 • Fotogalerie z Cyprus Rally od Svena Kolluse 1 ( 1 1 )

  Doposud posledním odjetým závodem ME byla koncem září Cyprus Rally. Přestože se vrátila na pomalejší tratě známé z dob MS, cesty nakonec nebyly tak rozbité a většina aut přežila celou soutěž. Její průběh si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse. Doposud posledním odjetým závodem ME byla koncem září Cyprus Rally. Přestože se vrátila na pomalejší tratě známé z dob MS, cesty nakonec nebyly tak rozbité a většina aut přežila celou soutěž. Její průběh si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého...

  27.10.19 13:00:00


 • Start sezony ohrožen! 1 ( 1 )

  Rychlobruslařská sezona je už za dveřmi, avšak pro legendu tohoto sportu je start v ní ohrožen. Několikanásobného medailistu z olympijských her Svena Kramera totiž v sobotu ráno cestou na trénink porazilo auto. Nizozemský rychlobruslař má pochroumané koleno. Kvůli otoku však stále neví, jak je zranění vážné. Rychlobruslařská sezona je už za dveřmi, avšak pro legendu tohoto sportu je start v ní ohrožen. Několikanásobného medailistu z olympijských her Svena Kramera totiž v sobotu ráno cestou na trénink porazilo auto. Nizozemský rychlobruslař má pochroumané koleno. Kvůli otoku však...


 • Monika Štiková se vyjádřila k porodu své dcery Ornelly: Neuvěříte, co prohlásila! 1 ( 1 )

  Rodinné vztahy zůstávají na bodu mrazu. Kdo by čekal, že Monika Štiková (47) pogratuluje aspoň přes sociální sítě svojí dceři Ornelle Koktové (27) k narození druhého potomka, syna Svena, byl by opravdu hodně velký optimista. Rodinné vztahy zůstávají na bodu mrazu.

  Super.cz 03.04.20 12:08:35


 • Ornella Koktová je na JIP: Přirozený porod nešel, byl by to hazard se životem, říká 1 ( 1 )

  Ornella Koktová (27) leží po porodu syna Svena na jednotce intenzivní péče v porodnici U Apolináře. Přirozeně, jak původně chtěla, rodit nemohla. Porod musel proběhnout císařským řezem. Ornella Koktová (27) leží po porodu syna Svena na jednotce intenzivní péče v porodnici U Apolináře. Přirozeně, jak původně chtěla, rodit nemohla. Porod musel proběhnout císařským řezem.

  Super.cz 02.04.20 20:34:52


 • Van der Poel se stal potřetí mistrem světa v cyklokrosu 1 ( 1 )

  Nizozemec Mathieu van der Poel se stal potřetí mistrem světa v cyklokrosu. V Dübendorfu vyhrál suverénně před Britem Pidcockem a Belgičanem Aertsem. Jan Zatloukal nenaplnil v závodě juniorů na mistrovství světa medailové naděje a skončil čtrnáctý. Deštivý závod v Dübendorfu ovládli belgičtí mladíci v čele s Thibauem Nysem, synem legendárního Svena Nyse. Nizozemec Mathieu van der Poel se stal potřetí mistrem světa v cyklokrosu. V Dübendorfu vyhrál suverénně před Britem Pidcockem a Belgičanem Aertsem. Jan Zatloukal nenaplnil v závodě juniorů na mistrovství světa medailové naděje a skončil čtrnáctý. Hned za ním přijel...


 • Junior Zatloukal dojel na MS čtrnáctý, závod ovládli Belgičani 3 ( 3 )

  Cyklokrosař Jan Zatloukal nenaplnil v závodě juniorů na mistrovství světa medailové naděje a skončil čtrnáctý. Hned za ním přijel do cíle Matěj Stránský. Deštivý závod v Dübendorfu ovládli belgičtí mladíci v čele s Thibauem Nysem, synem legendárního Svena Nyse. Cyklokrosař Jan Zatloukal nenaplnil v závodě juniorů na mistrovství světa medailové naděje a skončil čtrnáctý. Hned za ním přijel do cíle Matěj Stránský. Deštivý závod v Dübendorfu ovládli belgičtí mladíci v čele s Thibauem Nysem, synem legendárního Svena Nyse.

  idnes.cz 02.02.20 11:56:53


 • Henrich (Northman T.): Trh vyslal silný technický prodejní signál 1 ( 1 )

  Podle analytika a stratéga společnosti NorthmanTrader Svena Henriche americké akciové trhy vysílají velmi silný prodejní signál technické analýzy předznamenávající důležitý bod zlomu a následný propad. Podle analytika a stratéga společnosti NorthmanTrader Svena Henriche americké akciové trhy vysílají velmi silný prodejní signál technické analýzy předznamenávající důležitý bod zlomu a následný propad.


 • Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Svena Kolluse 1 ( 1 1 )

  Vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, je za námi. Průběh soutěže si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse. Vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, je za námi. V okolí baťovského Zlína se i tentokrát převedl výkvět evropského rallysportu a předvedl strhující výkony i souboje. Průběh soutěže si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního...

  30.08.19 11:00:00


 • Fotogalerie z Rally Liepaja od Svena Kolluse 1 ( 1 1 )

  Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích pokračovalo na konci května na rychlých šotolinových tratích v Lotyšsku při Rally Liepaja. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse. Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích pokračovalo na konci května na rychlých šotolinových tratích v Lotyšsku při Rally Liepaja. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

  16.06.19 13:00:00


 • Fotogalerie z Rally Islas Canarias od Svena Kolluse 2 ( 2 2 )

  Doháníme resty z nedávné minulosti. V tomto případě se vydáme na španělský ostrov Gran Canaria, kde se uskutečnil druhý díl mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Islas Canarias. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse. Doháníme resty z nedávné minulosti. V tomto případě se vydáme na španělský ostrov Gran Canaria, kde se uskutečnil druhý díl mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Islas Canarias. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena...

  02.06.19 13:00:00


 • Stephensová angažovala zkušeného kouče Groenevelda 3 ( 1 3 )

  Světová osmička Sloane Stephensová angažovala před obhajobou finále na French Open velezkušeného nizozemského kouče Svena Groenevelda. Světová osmička Sloane Stephensová angažovala před obhajobou finále na French Open velezkušeného nizozemského kouče Svena Groenevelda. Ten naposledy vedl ruskou hvězdu Marii Šarapovovou a před ní spolupracoval s řadou jiných špičkových tenistek včetně Any Ivanovičové, s níž dokázal antukový grandslam...


 • Sníh zahnal Koudelku a spol. do tělocvičny. 1 ( 1 )

  Kobajai m obrovsk nskok 45,5 bodu před Němcem Markusem Eisenbichlerem. Skákat by se mělo v neděli před závodem. Trénink je v plánu od 13.30, o hodinu později by měla začít kvalifikace a první soutěžní kolo v 17.00. Do zvěrečnho zvodu jde ze estho msta v průběžnho hodnocen Turn česk skokan...

  Aktuálně - Aktuálně.cz 05.01.19 16:24:51


 • Rozlučka na bahně. 1 ( 1 )

  Trojnásobný mistr světa Zdeněk Štybar zakončil svůj krátkodobý návrat k cyklokrosu sedmnáctým místem ve Velké ceně Svena Nyse v Baalu. Trojnásobný mistr světa Zdeněk Štybar zakončil svůj krátkodobý návrat k cyklokrosu sedmnáctým místem ve Velké ceně Svena Nyse v Baalu.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 01.01.19 19:11:00


 • Štybar obsadil v Superprestige 21. místo. 1 ( 1 )

  Člen elitního cyklistického týmu Quick-Step svůj exkurz do terénu zakončí v novoroční Grand Prix Svena Nyse v Baalu. Člen elitního cyklistického týmu Quick-Step svůj exkurz do terénu zakončí v novoroční Grand Prix Svena Nyse v Baalu.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 30.12.18 22:05:30