Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Sousedské

 • Sousedské slavnosti v Praze 15 1

  Z Hostivařské ulice v sobotu 19. září od 14 hodin na celé odpoledne vymizí automobilová doprava. Můžete si vychutnat ulici bez aut, pobavit se, poznat nová místa či nové sousedy. Z Hostivařské ulice v sobotu 19. září od 14 hodin na celé odpoledne vymizí automobilová doprava. Můžete si vychutnat ulici bez aut, pobavit se, poznat nová místa či nové sousedy.

  Pražský patriot 15.09.20 07:26:00


 • Praha 15: Zažít město podle sebe 1

  Baráčníci v Praze 15 pořádají sousedské setkání plné zábavy. Baráčníci v Praze 15 pořádají sousedské setkání plné zábavy.

  Pražský patriot 12.09.20 20:06:00


 • Praha 9: Sousedské setkání s Mikulášem 1

  Sousedské setkání u Hrdlořezské zvoničky spojené s rozsvícením vánočního stromu a prvním zvoněním obnovené zvoničky se koná ve čtvrtek 5. prosince v 16:30 až 18 hodin. Sousedské setkání u Hrdlořezské zvoničky spojené s rozsvícením vánočního stromu a prvním zvoněním obnovené zvoničky se koná ve čtvrtek 5. prosince v 16:30 až 18 hodin.

  Pražský patriot 29.11.19 07:07:00


 • Vztahy s Čínou či Ruskem? 2 ( 1 1 )

  Křesťanští demokraté i celé Německo musí ve své zahraniční politice dobře vyvažovat hodnoty a zájmy, je přesvědčena kancléřka Angela Merkelová. Merkelová to dnes řekla na sjezdu Křesťanskodemokratické unie (CDU) v Lipsku. Křesťanští demokraté i celé Německo musí ve své zahraniční politice dobře vyvažovat hodnoty a zájmy, je přesvědčena kancléřka Angela Merkelová. Týká se to podle ní i vztahu k zemím jako je Čína a Rusko, s nímž by si přála dobré...


 • Můj soused zabiják. 1

  Běžné sousedské spory stále častěji skončí brutálním násilím a smrtí. V Česku dokonce sousedské spory představují daleko větší nebezpečí než takový terorismus. Běžné sousedské spory stále častěji skončí brutálním násilím a smrtí. V Česku dokonce sousedské spory představují daleko větší nebezpečí než takový terorismus.

  no title 22.11.19 00:00:00


 • Z vraždy ženy u Prahy obvinila policie 70letého souseda 1

  Policie obvinila 70letého muže z vraždy 58leté ženy v Nové Vsi v okres Praha-východ. Podle kriminalistů ji zabil tupým předmětem. Motivem měly být sousedské spory. Ve vězení může strávit až 20 let. Policie obvinila 70letého muže z vraždy 58leté ženy v Nové Vsi v okres Praha-východ. Podle kriminalistů ji zabil tupým předmětem. Motivem měly být sousedské spory. Ve vězení může strávit až 20 let.


 • Sousedé buší, mlátí a kopou. 1

  Nedávno se Karel s manželkou nastěhovali do vysněného bytu. "Stále jim něco padá, často je slyšet rány. A jejich úklid, to je smršť s neustálým boucháním do radiátoru. Chovají se, jako by bydleli na samotě," popisuje Karel problémy pro seriál Sousedské války. Nedávno se Karel s manželkou nastěhovali do vysněného bytu. Pohodu však kazí sousedé nad nimi. „Stále jim něco padá, často je slyšet rány. A jejich úklid, to je smršť s neustálým boucháním do radiátoru. Chovají se, jako by bydleli na...

  no title 01.11.19 00:00:00


 • Soused si postavil u plotu boudu. 1

  Petr má problém se sousedem. Ten si bez oznámení a svolení postavil u společného plotu dřevěnou boudu. "Nedodržel povinnou odstupovou vzdálenost dvou metrů a zastínil nám okno," popisuje Petr spor pro seriál Sousedské války. Petr má problém se sousedem. Ten si bez oznámení a svolení postavil u společného plotu dřevěnou boudu. „Nedodržel povinnou odstupovou vzdálenost dvou metrů a zastínil nám okno,“ popisuje Petr spor pro seriál Sousedské války.

  no title 09.10.19 00:00:00


 • Senior (70) se doma zabarikádoval s pistolí: Policisté ho zadrželi, aby si neublížil 2 ( 1 )

  Policejní zásahová jednotka v neděli večer zadržela sedmdesátiletého muže, který se zabarikádoval ve svém domě v České Třebové. Měl u sebe zbraň a podle policie hrozilo, že by si mohl ublížit. Policejní zásahová jednotka v neděli večer zadržela sedmdesátiletého muže, který se zabarikádoval ve svém domě v České Třebové. Měl u sebe zbraň a podle policie hrozilo, že by si mohl ublížit. Muž je v policejní cele, zákrok se obešel bez...


 • Jana: Utekala jsem z města na vesnici. 1 ( 1 1 )

  Mysleli jsme, že mimo město najdeme klid. Bohužel. Sousedské vztahy nám ničí život. Manžel je v práci, ale já to musím trpět. Mysleli jsme, že mimo město najdeme klid. Bohužel. Sousedské vztahy nám ničí život. Manžel je v práci, ale já to musím trpět.

  24.08.20 10:14:00


 • Vrah se vyhýbá trestu! 1 ( 1 )

  Vražedným útokem řešil sousedské spory Jan Šimák (67) z Prahy. Sousedovi prostřelil ústa a ještě ho tloukl kladivem. Soud agresora poslal loni v létě na osm let za mříže. Do vězení ale dosud nenastoupil. Vražedným útokem řešil sousedské spory Jan Šimák (67) z Prahy. Sousedovi prostřelil ústa a ještě ho tloukl kladivem. Soud agresora poslal loni v létě na osm let za mříže. Do vězení ale dosud nenastoupil.

  22.08.20 05:00:00


 • V Minneapolis nemají důvěru v policii, vznikají ozbrojené sousedské hlídky 1 ( 1 )

  Obyvatelé v Minneapolis zakládají sousedské hlídky. Reagují tak na nebývalou vlnu násilností, která zachvátila město. Místní nemají důvěru ve schopnost policie vypjaté situace účinně řešit. Kvůli značnému tlaku plánuje minneapolskou policii opustit dvacet procent policistů. Obyvatelé v Minneapolis zakládají sousedské hlídky. Některé z nich jsou ozbrojené. Reagují tak na nebývalou vlnu násilností, která zachvátila město. Místní nemají důvěru ve schopnost policie vypjaté situace účinně řešit. Kvůli značnému tlaku plánuje minneapolskou policii opustit dvacet procent policistů.

  idnes.cz 27.07.20 20:21:00


 • Když rozkvete panelák... 1 ( 1 )

  To jsou krásně rozkvetlá okna... Z výzdoby balkonů je však vidět mnohem víc, třeba že sousedské vztahy v Havířově jsou více než skvělé. Každé jaro se obyvatelé paneláku ve Studentské ulici domluví a začnou kouzlit květinami. To jsou krásně rozkvetlá okna... Z výzdoby balkonů je však vidět mnohem víc, třeba že sousedské vztahy v Havířově jsou více než skvělé. Každé jaro se obyvatelé paneláku ve Studentské ulici domluví a začnou kouzlit květinami.

  27.07.20 05:00:00


 • Režisér Vlastníků Havelka vzdal válku se sousedy: Odstěhoval se na hausbót! 1 ( 1 )

  Sám si prožil příběh, který napsal a natočil! Režisér a scenárista třemi Českými lvy oceněné komedie Vlastníci Jiří Havelka (40) se odstěhoval na hausbót. Sám si prožil příběh, který napsal a natočil! Režisér a scenárista třemi Českými lvy oceněné komedie Vlastníci Jiří Havelka (40) se odstěhoval na hausbót. Stalo se tak po vleklé sousedské válce o výtah, kterou sám popsal ve snímku s Dagmar...

  13.07.20 13:00:00


 • Sousedova psí smečka se nekontrolovatelně rozrůstá. 1 ( 1 )

  Bydlíme na okraji Prahy, většina domů je zde rekreačních. Jednu z chat si pronajal člověk, který tehdy měl dva psy. Časem se mu rozmnožili do obrovské smečky, ze které jde strach, popisuje Romana problémy pro seriál Sousedské války. Bydlíme na okraji Prahy, většina domů je zde rekreačních. Jednu z chat si pronajal člověk, který tehdy měl dva psy. Časem se mu rozmnožili do obrovské smečky, ze které jde strach, popisuje Romana problémy pro seriál Sousedské války.

  07.07.20 00:00:00


 • Nově opravenou střechou teče, v bytě je zima. 1 ( 1 )

  Bydlíme v posledním patře bytového domu v pražských Stodůlkách. SVJ nechalo opravit střechu a od té doby máme v bytě zimu a střechou pravidelně zatéká. SVJ spolu s firmou s tím nehodlají nic dělat, popisuje Matěj problémy pro seriál Sousedské války. Bydlíme v posledním patře bytového domu v pražských Stodůlkách. SVJ nechalo opravit střechu a od té doby máme v bytě zimu a střechou pravidelně zatéká. SVJ spolu s firmou s tím nehodlají nic dělat, popisuje Matěj problémy pro seriál Sousedské...

  09.06.20 00:00:00


 • Sousedé z Prahy 1 se sejdou na Malostranském náměstí 1 ( 1 )

  Praha 1 zve na sousedské setkání před sídlem Spolek občanů a přátel Malé Strany a Hradčan v pondělí 15. června od 17 hodin. Praha 1 zve na sousedské setkání před sídlem Spolek občanů a přátel Malé Strany a Hradčan v pondělí 15. června od 17 hodin.

  05.06.20 10:54:00


 • "Mámo, je to v pytli. 1 ( 1 )

  Dlouhodobé, téměř čtyřicet let trvající sousedské spory se snažil vyřešit devětasedmdesátiletý Karel Lípa železnou tyčí. Za vraždu může Lípa strávit až dvacet let ve vězení. Jeho případ projednává Krajský soud v Praze. Dlouhodobé, téměř čtyřicet let trvající sousedské spory se snažil vyřešit devětasedmdesátiletý Karel Lípa železnou tyčí. Na sousedku z bytovky si podle obžaloby počkal, až půjde do práce, a desetkrát ji více než půlmetrovou tyčí praštil a rozbil jí hlavu. Za vraždu může Lípa...

  21.05.20 14:13:04


 • Jak Češi zářili v hokeji. 4 ( 4 )

  Kanada? Švédsko? Anebo snad domácí Rusko? Ne, kdepak. Světový šampionát v roce 2000, jenž zavítal do malebných petrohradských kulis, ovládli hokejisté ze středu Evropy. A bývalí federální souputníci. Kanada? Švédsko? Anebo snad domácí Rusko? Ne, kdepak. Světový šampionát v roce 2000, jenž zavítal do malebných petrohradských kulis, ovládli hokejisté ze středu Evropy. A bývalí federální souputníci.

  Chrudimský deník 16.05.20 13:26:00


 • Soused má v bytě prádelnu. 1 ( 1 )

  Bydlíme v panelovém domě s podnikatelkou nad námi, která pera prádlo doslova čtyřiadvacet hodin denně, o víkendech i svátcích. Pračku a sušičku má v kuchyni a my jsme po celý rok vystavení nesnesitelnému hluku, popisuje Karel své trápení pro seriál Sousedské války. Bydlíme v panelovém domě s podnikatelkou nad námi, která pera prádlo doslova čtyřiadvacet hodin denně, o víkendech i svátcích. Pračku a sušičku má v kuchyni a my jsme po celý rok vystavení nesnesitelnému hluku, popisuje Karel své trápení pro seriál...

  28.04.20 00:00:00