Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Další jeho spoluautoři potvrdili, že s nimi metodická změna, která nově započítává i PCR testy jako potvrzení antigenního testování, nebyla konzultována.

Argument o otevření prodejen střeliva kvůli africkému moru prasat je podle Jakuba Novotného z prodejny zbraní Beareka absurdní. Většina z prodejců podle něj otevřela, výjimkou pro otevření ale přišly obchody o kompenzace, dodal.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Skvělý Gulaš režíroval výhru Plzně na ledě Sparty 7

Praha - Hokejisté Plzně potvrdili, že se jim proti Spartě daří.Šťastný řídil čtyřmi góly kanonádu Mladé Boleslavi proti Varům 3

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi rozdrtili v dohrávaném utkání 14. kola Karlovy Vary 11:4 a jako první celek v sezoně dosáhli na dvouciferné skóre.

Sport | ČeskéNoviny.cz 24.11.20 21:01:00


České Budějovice ani posedmé doma neslavily, podlehly Zlínu 1:4 3

České Budějovice - Hokejisté Českých Budějovic se ani na sedmý pokus nedočkali po návratu do extraligy po sedmi letech výhry na domácím ledě a v dohrávce 8. kola podlehli Zlínu 1:4....

Sport | ČeskéNoviny.cz 24.11.20 20:45:00


Brankář Slavie Kolář se těšil na návrat do Nice, kde vyrůstal 3

Praha - Brankář Ondřej Kolář se s fotbalisty Slavie při Evropské lize po dlouhé době vrací do Nice.

Vytlačili jsme z našich vod americký torpédoborec, tvrdí Moskva 4

Ruská vojenská loď vytlačila americký torpédoborec z ruských teritoriálních vod v Japonském moři na Dálném východě, uvedlo v úterý ruské ministerstvo obrany.