Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Rarita

 • Troje Selce v jednom kraji - to je rarita 1 ( 1 )

  Obce s tým občas zažívajú humorné, ale aj vážnejšie situácie. Aj štátni kontrolóri už zablúdili do nesprávnej obce. Obce s tým občas zažívajú humorné, ale aj vážnejšie situácie. Aj štátni kontrolóri už zablúdili do nesprávnej obce.

  SME 09.10.20 10:07:00


 • Mincovní rarita trhla rekord! 1

  Rekordní částku za minci si v pátek vykoldedovala aukce konaná v Praze. Zhruba 23 milionů korun čili 850 tisíc eur byl za raritní svatováclavský pětidukát z roku 1937 ochotný zaplatit movitý sběratel. Rekordní částku za minci si v pátek vykoldedovala aukce konaná v Praze. Zhruba 23 milionů korun čili 850 tisíc eur byl za raritní svatováclavský pětidukát z roku 1937 ochotný zaplatit movitý sběratel. Předchozí rekord překonal téměř dvojnásobně a i v...


 • Rarita. Nitra má majstra Slovenska v biatlone 1 ( 1 )

  Triumf dvanásťročného chlapca z Nitry, ktorému učaroval tradičný olympijský šport, v nedeľu videla naživo aj legendárna Nasťa Kuzminová. Triumf dvanásťročného chlapca z Nitry, ktorému učaroval tradičný olympijský šport, v nedeľu videla naživo aj legendárna Nasťa Kuzminová.

  SME 23.09.20 15:16:53


 • Pestovateľská rarita: Zvolenčanovi zarodil v bytovke ananás 1 ( 1 )

  Svoj prvý chutný plod priniesol po 5 rokoch. Svoj prvý chutný plod priniesol po 5 rokoch.

  SME 22.09.20 12:35:13


 • Češky nezáří. 1

  Tohle se vážně nestává. Ztratit set potupným skóre 0:6 je u Karolíny Plíškové vzácné, naposledy takto padla loni v srpnu v Montrealu proti Biance Andreescuové. A prohrát celý zápas kvůli tomu, že už kvůli zranění nemohla dál? To je vyložená rarita! Tohle se vážně nestává. Ztratit set potupným skóre 0:6 je u Karolíny Plíškové vzácné, naposledy takto padla loni v srpnu v Montrealu proti Biance Andreescuové. A prohrát celý zápas kvůli tomu, že už kvůli zranění nemohla dál? To je vyložená...


 • Za vjezd do centra se v budce vybere 2,5 milionu, rarita však brzy skončí 2 ( 1 )

  Ve větru, dešti a sněhu, ale i za horkých dnů. Marie Štěpánková vybírá za každého počasí desetikoruny za vjezd na velkomeziříčské náměstí. Ve městech nejen na Vysočině je to v dnešní době už ojedinělá zvláštnost. I z Velkého Meziříčí zanedlouho tato rarita zmizí. Ve větru, dešti a sněhu, ale i za horkých dnů. Marie Štěpánková vybírá za každého počasí desetikoruny za vjezd na velkomeziříčské náměstí. Ve městech nejen na Vysočině je to v dnešní době už ojedinělá zvláštnost. I z Velkého Meziříčí zanedlouho...


 • Velká rarita. 1

  Xiaomi do Česka dovezlo futuristický koncept Mi Mix Alpha • Telefon se sice nikde prodávat nebude, to vám však nebrání se na něj zajít podívat • První štací Mi Mix Alpha je prodejna Mi Store v Opavě Xiaomi do Česka dovezlo futuristický koncept Mi Mix Alpha • Telefon se sice nikde prodávat nebude, to vám však nebrání se na něj zajít podívat • První štací Mi Mix Alpha je prodejna Mi Store v Opavě


 • Víno z Lichtenštejnska je rarita, roste o něj zájem 6

  Na čtyřech hektarech knížecích vinic přímo pod hradem v hlavním městě Lichtenštejnska Vaduzu právě dozrává letošní úroda rulandského modrého, a i když se ještě neví, jak se nový ročník povede, je předem jasné, že s odbytem rozhodně nebudou žádné potíže. Na čtyřech hektarech knížecích vinic přímo pod hradem v hlavním městě Lichtenštejnska Vaduzu právě dozrává letošní úroda rulandského modrého, a i když se ještě neví, jak se nový ročník povede, je předem jasné, že s odbytem rozhodně nebudou žádné potíže.


 • V ZÁMECKÉM PARKU JSOU K VIDĚNÍ PAPOUŠCI I VZÁCNÍ BÍLÍ KLOKANI 1

  leto LETOHRAD - Zahlédnout v zoologické zahradě papouška zřejmě nebude až taková rarita. Prohlédnout si ale v našich zeměpisných šířkách bílého klokana už přece jenom může být o něco složitější. letoLETOHRAD – Zahlédnout v zoologické zahradě papouška zřejmě nebude až taková rarita. Prohlédnout si ale v našich zeměpisných šířkách bílého klokana už přece jenom může být o něco složitější. Věděli jste ale o tom, že klokany albíny se kromě ZOO...


 • Pôrody po päťdesiatke sú rarita, staršie matky musia často čeliť predsudkom aneprijatiu zo strany okolia 1 ( 1 )

  Lekári upozorňujú, že odkladať materstvo do vyššieho veku je rizikom, podľa psychologičky je každé tehotenstvo jedinečné astaršie matky bývajú skôr pokojnejšie a vyrovnanejšie. Lekári upozorňujú, že odkladať materstvo do vyššieho veku je rizikom, podľa psychologičky je každé tehotenstvo jedinečné astaršie matky bývajú skôr pokojnejšie a vyrovnanejšie.

  Dennik N 18.08.20 13:27:40


 • Okraj zdražil, centrum zlevnilo. 1

  Bydlení v Praze dál zdražuje. Do 100 tisíc za metr čtvereční se vejde jen jedna z městských částí, ukazuje nová cenová mapa nových bytů. Bydlení v Praze dál zdražuje. Do 100 tisíc za metr čtvereční se vejde jen jedna z městských částí, ukazuje nová cenová mapa nových bytů.


 • K mání je vzácný pokus o moderního nástupce Volhy, v této verzi je to rarita 1 ( 1 )

  Podivně tvarovaný sedan nedorazil z jiné galaxie, v tomto konkrétním provedení vznikl na objednávku ruského politika. Současný majitel jej prodává pod cenou, neboť nemá jak vůz udržovat při životě. (Mirek Mazal) Podivně tvarovaný sedan nedorazil z jiné galaxie, v tomto konkrétním provedení vznikl na objednávku ruského politika. Současný majitel jej prodává pod cenou, neboť nemá jak vůz udržovat při životě. (Mirek Mazal)

  Autoforum.cz 28.08.20 09:00:00


 • Supersporťáky na baterky. 1 ( 1 )

  McLaren Automotive, světoznámý výrobce luxusních a supersportovních vozů, chce do deseti let kompletně nahradit všechny své modely elektromobily. Informaci přinesl britský deník Financial Times. McLaren Automotive, světoznámý výrobce luxusních a supersportovních vozů, chce do deseti let kompletně nahradit všechny své modely elektromobily. Informaci přinesl britský deník Financial Times. Zatímco u velkých automobilek typu Volkswagen se už přechod na elektromobilitu stal dlouhodobým trendem, mezi prodejci...

  e15.cz 26.08.20 18:30:00


 • K mání je vzácný pokus o moderního nástupce Volhy, v této verzi je to rarita 1 ( 1 )

  Podivně tvarovaný sedan nedorazil z jiné galaxie, v tomto konkrétním provedení vznikl na objednávku ruského politika. Současný majitel jej prodává pod cenou, neboť nemá jak vůz udržovat při životě. (Mirek Mazal) Podivně tvarovaný sedan nedorazil z jiné galaxie, v tomto konkrétním provedení vznikl na objednávku ruského politika. Současný majitel jej prodává pod cenou, neboť nemá jak vůz udržovat při životě. (Mirek Mazal)

  Autoforum.cz 25.08.20 17:00:00


 • Souhrn událostí uplynulých dní - 21. 2 ( 2 )

  MZe: Průměrné ceny řezaných květin rostou, hlavně růží. Prazdroj udělal z části neprodaného piva pálenku. Ústav: Kde jsou přemnožení hraboši, neměly by být meziplodiny. Víno z Lichtenštejnska je rarita, roste o něj zájem. MZe: Průměrné ceny řezaných květin rostou, hlavně růží. Prazdroj udělal z části neprodaného piva pálenku. Ústav: Kde jsou přemnožení hraboši, neměly by být meziplodiny. Víno z Lichtenštejnska je rarita, roste o něj zájem.

  24.08.20 00:00:00


 • Passatů W8 s manuálem se neprodalo málo, zachovalý kus po důchodci je ale rarita 1 ( 1 )

  Na trhu je to stále větší vzácnost a za výjimečné už je nutné považovat i jen slušně zachovalé exempláře s jasnou historií, jako je tento. Pohled do statistik ovšem ukazuje, že jako nový si takový vůz koupilo lidí docela dost. (Petr Miler) Na trhu je to stále větší vzácnost a za výjimečné už je nutné považovat i jen slušně zachovalé exempláře s jasnou historií, jako je tento. Pohled do statistik ovšem ukazuje, že jako nový si takový vůz koupilo lidí docela dost.

  Autoforum.cz 29.07.20 07:00:00


 • Sběratelská rarita: Po více než 100 letech vytiskli Muchovu pětistovku 1 ( 1 )

  Radnice nechá ve spolupráci se státní bankou a státní tiskárnou cenin vytisknout 5 tisíc kusů původní pětistovky, která patří do první emise bankovek nahrazující rakousko-uherskou měnu. Jedna z prvních státovek (banovka vydaná státem) nově vzniklého Československa, kterou v roce 1919 navrhl světoznámý malíř a ivančický rodák Alfons Mucha (†79), se po více než 100 letech vrací na scénu. Radnice nechá ve spolupráci se státní bankou a státní tiskárnou...

  24.07.20 13:28:00


 • Rarita na jihu Čech: Do Radomyšle zabloudil vzácný ústřičník... 1 ( 1 )

  Jeho domovem jsou mořská pobřeží, nyní se ale pták ústřičník velký nečekaně objevil v jihočeské Radomyšli! Dva dny bloudil mezi domy, než skončil v záchranné stanici Makov na Písecku. Jeho domovem jsou mořská pobřeží, nyní se ale pták ústřičník velký nečekaně objevil v jihočeské Radomyšli! Dva dny bloudil mezi domy, než skončil v záchranné stanici Makov na Písecku. 

  21.07.20 12:00:00


 • Bystrická rarita: Jediné kvetinové hodiny na Slovensku 1 ( 1 1 )

  Nebyť nadšenia Mariana Sedláčka, zrejme by si dnes už nik nespomenul, že na 20. výročie SNP vybudovali v Banskej Bystrici kvetinové hodiny. Dodnes sú jediné na Slovensku. Nebyť nadšenia Mariana Sedláčka, zrejme by si dnes už nik nespomenul, že na 20. výročie SNP vybudovali v Banskej Bystrici kvetinové hodiny. Dodnes sú jediné na Slovensku.

  17.07.20 10:14:34


 • Sám si nosil hole a po šesti letech vyhrál Warren podnik European Tour 1 ( 1 )

  Ve světě profesionálního golfu na nejvyšší úrovni rarita. Marc Warren si celý turnaj sám nosil bag s holemi, což mu nezabránilo v triumfu na Austrian Tour. Jenže zkušený Skot neotřelou výzvu zvládl. Ve světě profesionálního golfu na nejvyšší úrovni rarita. Marc Warren si celý turnaj sám nosil bag s holemi, což mu nezabránilo v triumfu na Austrian Tour. Jeho caddie nestihl včas předložit negativní test na covid-19 a nebyl k prvnímu turnaji...

  13.07.20 18:51:00