Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Presley

 • Priscilla Presley opouští dům v Beverly Hills: Podívejte se do luxusního sídla 1 ( 1 )

  Pohádkové bydlení si užívala bývalá manželka zesnulé legendy Elvise Presleyho (†42) Priscilla Presley (75) po dlouhá léta. Luxusního domu s obrovskou zahradou, bazénem a tenisovým kurtem v Beverly Hills se plánuje vzdát. A nejde o žádnou malou částku. Pohádkové bydlení si užívala bývalá manželka zesnulé legendy Elvise Presleyho (†42) Priscilla Presley (75) po dlouhá léta. Luxusního domu s obrovskou zahradou, bazénem a tenisovým kurtem v Beverly Hills se plánuje vzdát. A nejde o žádnou malou částku.

  extra.cz 24.08.20 07:00:52


 • Z vnučky Elvisa Presleyho je úspešná herečka. 1 ( 1 1 )

  Má 31 rokov a do sveta šoubiznisu dostala vstupenku hneď, ako sa narodila. Riley Keough je najstaršou dcérou jediného dieťaťa Elvisa a Priscilly - Lisy Marie Presley. Má 31 rokov a do sveta šoubiznisu dostala vstupenku hneď, ako sa narodila. Riley Keough je najstaršou dcérou jediného dieťaťa Elvisa a Priscilly - Lisy Marie Presley.

  21.08.20 12:01:40


 • Kedysi krásky dnes... 1 ( 1 1 )

  LOS ANGELES - S pribúdajúcimi rokmi bojujú po svojom! Celebrity bežne podporujú rôzne charitatívne podujatia a organizácie zamerané na pomoc. V uplynulých dňoch sa niektoré z hviezd zišli na podujatí s názvom Last Chance for Animals. LOS ANGELES - S pribúdajúcimi rokmi bojujú po svojom! Celebrity bežne podporujú rôzne charitatívne podujatia a organizácie zamerané na pomoc. V uplynulých dňoch sa niektoré z hviezd zišli na podujatí s názvom Last Chance for Animals. Na červenom koberci sa...

  21.10.19 20:21:52


 • Odešel Sinatra z Východu, Presley od Vltavy. 5 ( 5 )

  Zpráva o smrti snad nejznámějšího českého zpěváka se objevila ve většině německých novin. O jeho leukémii psala také francouzská média. Zpráva o smrti snad nejznámějšího českého zpěváka se objevila ve většině německých novin. Informoval o tom přední list Bild, který o něm píše jako o „Sinatrovi z Východu“, i další deníky, které citovaly české zdroje. O jeho leukémii psala také francouzská...

  blesk.cz 02.10.19 11:32:00


 • Vnuk Elvise Presleyho Benjamin Keough (✝27) byl jeho věrnou kopií 1 ( 1 1 )

  Fotografie dospělého syna Lisy Marie Presley, který byl až neuvěřitelně podobný svému dědečkovi Elvisovi Presleymu, doslova zbourala celý internet. Bohužel Benjamin Keough (✝27) byl v neděli nalezen mrtvý ve svém domě v Kalifornii. Fotografie dospělého syna Lisy Marie Presley, který byl až neuvěřitelně podobný svému dědečkovi Elvisovi Presleymu, doslova zbourala celý internet. Bohužel Benjamin Keough (✝27) byl v neděli nalezen mrtvý ve svém domě v Kalifornii.

  13.07.20 13:50:00


 • Jediný vnuk Elvise Presleyho spáchal sebevraždu: Benjaminu Keoughovi bylo pouhých 27 let 1 ( 1 )

  Sedmadvacetiletý vnuk Elvise Presleyho, Bejmanin Keough zemřel. Podle policejních zdrojů spáchal sebevraždu. Podoba mezi legendárním zpěvákem a jeho zesnulým vnukem mnoho lidí dodnes překvapuje, a to i jeho matku Lisu Marii Presley. Sedmadvacetiletý vnuk Elvise Presleyho, Bejmanin Keough zemřel. Podle policejních zdrojů spáchal sebevraždu. Podoba mezi legendárním zpěvákem a jeho zesnulým vnukem mnoho lidí dodnes překvapuje, a to i jeho matku Lisu Marii Presley.

  extra.cz 13.07.20 12:15:49


 • Prekliatych 27 rokov: Vnuk Elvisa Presleyho spáchal samovraždu! 1 ( 1 1 )

  CALABASASE - Ďalšia smutná správa! Vnuk Elvisa Presleyho, syn speváčky Lisy Marie Presley, zomrel v nedeľu vo veku 27 rokov. Na život si Benjamin Keough podľa medializovaných informácií siahol sám. CALABASASE - Ďalšia smutná správa! Vnuk Elvisa Presleyho, syn speváčky Lisy Marie Presley, zomrel v nedeľu vo veku 27 rokov. Na život si Benjamin Keough podľa medializovaných informácií siahol sám.

  13.07.20 10:17:35


 • Vnuk Elvise Presleyho spáchal sebevraždu 1 ( 1 )

  Benjamin Keough (✝27) byl syn Lisy Marie Presley a muzikanta Dannyho Keougha. Podle informací TMZ byl v neděli nalezen mrtvý ve svém domě v Kalifornii. Benjamin Keough (✝27) byl syn Lisy Marie Presley a muzikanta Dannyho Keougha. Podle informací TMZ byl v neděli nalezen mrtvý ve svém domě v Kalifornii.

  Super.cz 13.07.20 09:24:59


 • Priscilla Presley slaví 75: Elvisova exmanželka neumí stárnout, obličej si zohyzdila plastikami 1 ( 1 )

  Herečka Priscilla Presley slaví své 75. narozeniny. Žena, kterou mnohem více než její herecké schopnosti proslavilo manželství se slavným zpěvákem Elvisem Presleym, se nedokázala smířit se stárnutím. Dříve přirozená kráska si nechala obličej zohyzdit plastikami. Herečka Priscilla Presley slaví své 75. narozeniny. Žena, kterou mnohem více než její herecké schopnosti proslavilo manželství se slavným zpěvákem Elvisem Presleym, se nedokázala smířit se stárnutím. Dříve přirozená kráska si nechala obličej zohyzdit plastikami.

  extra.cz 24.05.20 07:00:27


 • VIDEO: John J Presley spustil "Isolation Sessions": hraje online ze svého domácího studia 1 ( 1 )

  V době bez možnosti veřejného vystupování se stále víc muzikantů upíná k alternativním formám kontaktu s fanoušky. Videa či přímo online koncerty jsou pro obě skupiny mnohdy ... V době bez možnosti veřejného vystupování se stále víc muzikantů upíná k alternativním formám kontaktu s fanoušky. Videa či přímo online koncerty jsou pro obě skupiny mnohdy ...

  musicserver.cz 10.05.20 15:53:01


 • Zemřel jeden z otců rock'n'rollu Little Richard. 8 ( 1 8 )

  Ve věku 87 let dnes zemřel jeden z otců zakladatelů rock'n'rollu Little Richard (vlastním jménem Richard Wayne Penniman). S odvoláním na jeho syna to na svém webu napsal časopis Rolling Stone. Příčina smrti zpěváka a klavíristy z amerického státu Georgia zatím není známá. Ve věku 87 let dnes zemřel jeden z otců zakladatelů rock´n´rollu Little Richard (vlastním jménem Richard Wayne Penniman). S odvoláním na jeho syna to na svém webu napsal časopis Rolling Stone. Příčina smrti zpěváka a klavíristy z amerického státu Georgia zatím není známá.

  Deník.cz 09.05.20 17:39:01


 • Fúha, toto je fakt ona? 1 ( 1 1 )

  LOS ANGELES - Neuveríte vlastným očiam! Lisa Marie Presley (52) je známa ako dcéra Elvisa Presleyho, ale aj exmanželka Michaela Jacksona. Od ich rozvodu v roku 1996 už pretieklo veľa vody a speváčka sa poriadne zmenila... LOS ANGELES - Neuveríte vlastným očiam! Lisa Marie Presley (52) je známa ako dcéra Elvisa Presleyho, ale aj exmanželka Michaela Jacksona. Od ich rozvodu v roku 1996 už pretieklo veľa vody a speváčka sa poriadne zmenila...

  27.03.20 17:17:35


 • Synáčik Cindy Crawford zdivočel: Divné tetovanie na tvári a teraz... návšteva centra na liečbu závislosti! 1 ( 1 1 )

  MALIBU - Ešte pred dvomi rokmi sa zdalo, že obe deti Cindy Crawford sa vydarili. Presley aj Kaia začali pôsobiť tiež v modelingu a mama z nich mohla mať radosť. Tento rok má však neustále hlavu v smútku. MALIBU - Ešte pred dvomi rokmi sa zdalo, že obe deti Cindy Crawford sa vydarili. Presley aj Kaia začali pôsobiť tiež v modelingu a mama z nich mohla mať radosť. Tento rok má však neustále hlavu v smútku. Dôvodom je...

  28.02.20 17:13:17


 • Na dalším ročníku Městského plesu letos vystoupil zpěvák Petr Kolář 1 ( 1 1 )

  Na 24 ročníku Městského plesu to vypadalo jako na skutečné Oscarové noci. Červený koberec, spousta Oscarů, Marilyn Monroe s Elvisem Presley jako živé sochy, předávání cen a spousta zábavy o kterou se postarali účinkující umělci. Na 24 ročníku Městského plesu to vypadalo jako na skutečné Oscarové noci. Červený koberec, spousta Oscarů, Marilyn Monroe s Elvisem Presley jako živé sochy, předávání cen a spousta zábavy o kterou se postarali účinkující umělci.

  InfoPortály.cz 21.02.20 15:24:00


 • To asi máma koukala! 1 ( 1 )

  Presley Gerber (20) si před několika dny nechal udělat nové tetování. Jeho obličej nyní zdobí nápis misunderstood čili nepochopený. Presley Gerber (20) si před několika dny nechal udělat nové tetování. Jeho obličej nyní zdobí nápis misunderstood čili nepochopený. Autorem malůvky je známý tatér Jonathan „JonBoy“ Valena, který výsledek své práce sdílel i na Instagramu se slovy: „Promiň, mami,“ která...

  Super.cz 11.02.20 12:00:24


 • Syn Cindy Crawfordové si nechal potetovat obličej! 1 ( 1 )

  Tohle tetování nikdo jen tak nepřehlédne. Dvacetiletý syn někdejší topmodelky Cindy Crawfordové (53) Presley se rozhodl navýšit svůj už tak dost vysoký počet tetování. A tím nejnovějším do sbírky dal navíc jasně najevo, že a jak moc se cítí "nepochopený". Tohle tetování nikdo jen tak nepřehlédne. Dvacetiletý syn někdejší topmodelky Cindy Crawfordové (53) Presley se rozhodl navýšit svůj už tak dost vysoký počet tetování. A tím nejnovějším do sbírky dal navíc jasně najevo, že a jak moc se cítí „nepochopený“.

  blesk.cz 11.02.20 09:45:00


 • Mrazivá slova Presleyho dcery: Osud Michaela Jacksona (†50) předpověděla do puntíku 1 ( 1 )

  Oficiální verzi, podle níž měl zpěváka jeho lékař předávkovat sedativy, mnozí fanoušci odmítají uvěřit. Podobně to je s koncem jiného hudebního velikána Elvise Presleyho (†42). Smrt Michaela Jacksona (†50), který by 29. srpna slavil 61 narozeniny, je i po deseti letech obestřena tajemstvími. Oficiální verzi, podle níž měl zpěváka jeho lékař předávkovat sedativy, mnozí fanoušci odmítají uvěřit. Podobně to je s koncem jiného hudebního velikána...

  extra.cz 29.08.19 10:10:00


 • Král rokenrolu ve filmu. 1 ( 1 )

  Slavného hudebníka si zahraje americký herec Austin Butler. Příběh se bude točit hlavně okolo Elvisova nesnadného pracovního vztahu s manažerem. Snímek zatím nemá stanoveno datum premiéry. Slavného hudebníka si zahraje americký herec Austin Butler. Příběh se bude točit hlavně okolo Elvisova nesnadného pracovního vztahu s manažerem. Snímek zatím nemá stanoveno datum premiéry.

  servis.lidovky.cz 17.07.19 14:00:00


 • Nejnebezpečnější sekty na světě. 1 ( 1 )

  Tahle náboženská organizace vznikla už v roce 1955 v americkém městě Indianapolis. Sekta vznikla v roce 1984 pod vedením Šókó Asahary. Nejstrašnějším činem této sekty je teroristická otrava pasažérů japonského metra v roce 1995. Zakladatel sekty byl v loňském roce za své zločiny popraven. Chrám lidu Tahle náboženská organizace vznikla už v roce 1955 v americkém městě Indianapolis. Myšlenka sekty vzešla z hlavy reverenda Jima Jonese a od samého začátku držel její členy pěkně zkrátka a v izolaci. Ze sekty se podařilo uprchnout jen několika málo...


 • 7 fotek Priscilly Presley: Takhle nehezky tvář exmanželky rock'n'rollového krále změnily plastiky 1 ( 1 )

  Právě oslavila 74. narozeniny a na svůj věk nevypadá. Priscilla Presley totiž připomíná voskovou figurínu se strnulým obličejem, a u těch je stáří těžce odhadnutelné. Právě oslavila 74. narozeniny a na svůj věk nevypadá. Priscilla Presley totiž připomíná voskovou figurínu se strnulým obličejem, a u těch je stáří těžce odhadnutelné.

  Super.cz 25.05.19 10:30:02