Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Mrtvá

 • Při požáru v severní Kalifornii zahynuli tři lidé 1

  Los Angeles - Při požáru v severní Kalifornii zahynuli další tři lidé. Letošní bilance řádění živlu v nejlidnatějším státě USA tím stoupla na 11. Mrtvá těla byla nalezena v okrese... Los Angeles - Při požáru v severní Kalifornii zahynuli další tři lidé. Letošní bilance řádění živlu v nejlidnatějším státě USA tím stoupla na 11. Mrtvá těla byla nalezena v okrese...


 • Fenka sežrala vejce otrávené zakázaným jedem, za dvě hodiny byla mrtvá 2

  Čtyřměsíční fenka při venčení kolem Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku sežrala na cestě pohozené vejce. To však bylo otrávené prudkým jedem, za pár hodin byla border kolie mrtvá. Čtyřměsíční fenka při venčení kolem Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku sežrala na cestě pohozené vejce. To však bylo otrávené prudkým jedem, za pár hodin byla border kolie mrtvá.


 • Uprchlická krize je zpět? 1 ( 1 )

  Při pokusu přeplout Středozemní moře směrem do Evropy se poblíž libyjského pobřeží utopilo nejméně šest migrantů, 90 lidí zadržela na moři libyjská pobřežní stráž. Informovala o tom dnes agentura AP. Při pokusu přeplout Středozemní moře směrem do Evropy se poblíž libyjského pobřeží utopilo nejméně šest migrantů, 90 lidí zadržela na moři libyjská pobřežní stráž. Informovala o tom dnes agentura AP.


 • V Bratislavě našly další mrtvou ženu. 1

  V Bratislavě byla nalezena další mrtvá žena. Policie ale zdůraznila, že s případem zavražděné Violy Macákové nesouvisí. Tělo našli ve čtvrtek ráno. Informovaly o tom servery SME a Noviny.sk. V Bratislavě byla nalezena další mrtvá žena. Policie ale zdůraznila, že s případem zavražděné Violy Macákové nesouvisí. Tělo našli ve čtvrtek ráno. Informovaly o tom servery SME a Noviny.sk.

  echo24.cz 21.11.19 17:10:00


 • Hořel dům plný vozíčkářů! 1

  Obrovská tragédie postihla dům s pečovatelskou službou na pražském Černém Mostě, v němž žije řada vozíčkářů. Časně ráno začal hořet jeden z bytů, hasiči museli evakuovat zhruba 70 lidí. Jedna žena v plamenech uhořela. Obrovská tragédie postihla dům s pečovatelskou službou na pražském Černém Mostě, v němž žije řada vozíčkářů. Časně ráno začal hořet jeden z bytů, hasiči museli evakuovat zhruba 70 lidí. Jedna žena v plamenech uhořela.


 • Surový dělník spílal mrtvole. 1

  Dělník Antonín Bílek se sklonil nad postelí. "Proč se mi směješ, mrcho?" zařičel do obličeje své družce a rozzuřeně odešel z bytu. Dělník Antonín Bílek se sklonil nad postelí. „Proč se mi směješ, mrcho?“ zařičel do obličeje své družce a rozzuřeně odešel z bytu. O chvíli později přistoupila k ležící služce domácí Františka Krajzlerová a zjistila, že padesátiletá Kateřina Brandejská je „studená jako led...

  Reflex.cz 11.11.19 17:20:00


 • Vražedkyně Janáková: Stěhování z garsonky hrůzy! 1

  Tohle je garsonka hrůzy. Nejprve v ní ležela mrtvá žena a poté zde žila vražedkyně Petra Janáková (29). Ta se podílela na vraždě sběratele (†50), za což dostala 30 let. Ve vězení obvinila dozorce, že ji znásilnili a ona poté porodila syna. Garsonku v úterý vyklízela její matka. Tohle je garsonka hrůzy. Nejprve v ní ležela mrtvá žena a poté zde žila vražedkyně Petra Janáková (29). Ta se podílela na vraždě sběratele (†50), za což dostala 30 let. Ve vězení obvinila dozorce, že ji znásilnili a ona poté...


 • V autě policisty našli mrtvolu! 1 ( 1 )

  Mrtvá žena byla ve středu na pražském Břevnově nalezena v zaparkovaném autě. Policistu, kterému Škoda Fabia patří, prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Mrtvá žena byla ve středu na pražském Břevnově nalezena v zaparkovaném autě. Policistu, kterému Škoda Fabia patří, prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

  21.08.20 05:00:00


 • V Praze byla nalezena mrtvá žena, vyšetřuje to policejní inspekce 2 ( 2 )

  Praha - Na pražském Břevnově byla ve středu nalezena v zaparkovaném autě mrtvá žena. ČTK to dnes potvrdila mluvčí pražské policie Lucie Drábková. Případ si vzápětí převzala Generální... Praha - Na pražském Břevnově byla ve středu nalezena v zaparkovaném autě mrtvá žena. ČTK to dnes potvrdila mluvčí pražské policie Lucie Drábková. Případ si vzápětí převzala Generální...

  ceskenoviny.cz 20.08.20 12:31:00


 • PÁTRÁNÍ UKONČENO: Lucie M. z Havířova byla bohužel nalezena mrtvá, stala se obětí násilného trestného činu 1 ( 1 1 )

  Žena, po které od začátku července pátraly desítky policistů, byla ve středu 22. července nalezena mrtvá, potvrdila to krajská policejní mluvčí Eva Michalíková. Žena, po které od začátku července pátraly desítky policistů, byla ve středu 22. července nalezena mrtvá, potvrdila to krajská policejní mluvčí Eva Michalíková.

  InfoPortály.cz 23.07.20 07:30:00


 • V rybníku na Příbramsku plavala mrtvá těla, na břehu plakala žena 1 ( 1 )

  Policie vyšetřuje od pondělního večera případ mrtvých těl nalezených v rybníku Václav ve Lhotě u Příbramě na Příbramsku. Jde zřejmě o členy jedné rodiny. Policie vyšetřuje od pondělního večera případ mrtvých těl nalezených v rybníku Václav ve Lhotě u Příbramě na Příbramsku. Jde zřejmě o členy jedné rodiny.

  21.07.20 07:55:01


 • Pohřešovanou ženu našli nacpanou v lednici: Policie pátrá po jejím expříteli! 1 ( 1 )

  Elisângela Vespermann (†30) byla nalezena mrtvá v ledničce. Policie nyní hledá jejího expřítele! Před více jak měsícem se s ním rozešla a on to špatně snášel. Dokonce ženu hledal i u ní v práci, od té doby ji nikdo neviděl. Elisângela Vespermann (†30) byla nalezena mrtvá v ledničce. Policie nyní hledá jejího expřítele! Před více jak měsícem se s ním rozešla a on to špatně snášel. Dokonce ženu hledal i u ní v práci, od té doby ji nikdo neviděl.

  18.07.20 15:19:00


 • Na silnici v Brně našli mrtvou ženu. 1 ( 1 )

  Tragickou nehodu vyšetřují od sobotní noci policisté v Brně, kde byla nalezena na silnici mrtvá žena. Podle vyšetřovatelů ji srazilo vozidlo. Policisté řidiče s autem hledají, rovněž vyzvali případné další šoféry, kteří mohli místem projíždět. Tragickou nehodu vyšetřují od sobotní noci policisté v Brně, kde byla nalezena na silnici mrtvá žena. Podle vyšetřovatelů ji srazilo vozidlo. Policisté řidiče s autem hledají, rovněž vyzvali případné další šoféry, kteří mohli místem projíždět.

  11.07.20 13:42:02


 • Tragédie v Brně: Po dopravní nehodě zůstala ležet na silnici mrtvá žena 1 ( 1 )

  Děsivý nález zažil v noci z pátku na sobotu náhodný svědek. Na silnici v ulici Jedovnická ležela mrtvá žena (42). Policisté se domnívají, že byla obětí dopravní nehody a hledají případné svědky. Děsivý nález zažil v noci z pátku na sobotu náhodný svědek. Na silnici v ulici Jedovnická ležela mrtvá žena (42). Policisté se domnívají, že byla obětí dopravní nehody a hledají případné svědky.

  blesk.cz 11.07.20 12:52:00


 • V ostravském lese se našla mrtvola, policie má muže podezřelého z vraždy 1 ( 1 )

  Násilný trestný čin vyšetřují od čtvrtka kriminalisté v Ostravě, kde se v lese v obvodu Jih našla mrtvá žena. Už během odpoledne policisté zadrželi muže, kterého podezírají z vraždy. Násilný trestný čin vyšetřují od čtvrtka kriminalisté v Ostravě, kde se v lese v obvodu Jih našla mrtvá žena. Už během odpoledne policisté zadrželi muže, kterého podezírají z vraždy.


 • V Rychvaldu se čelně srazily dva osobní vozy, mrtvá spolujezdkyně 1 ( 1 )

  Devětašedesátiletá spolujezdkyně zemřela v pátek při čelní srážce dvou osobních aut v Rychvaldu na Karvinsku. Další dva lidé se zranili, uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková. Devětašedesátiletá spolujezdkyně zemřela v pátek při čelní srážce dvou osobních aut v Rychvaldu na Karvinsku. Další dva lidé se zranili, uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

  03.07.20 21:37:01


 • Bodal družku nožem a tvrdí: Hlasy mi říkaly, ať ji zapíchnu! 1 ( 1 )

  Pět ran nožem ležící družce Lence (34) do zad vsadil Miloslav K. (31) z Třince. Pak ji dusil ručníkem a rdousil až do chvíle, kdy si myslel, že už je mrtvá. Dostal 12 let. Pět ran nožem ležící družce Lence (34) do zad vsadil Miloslav K. (31) z Třince. Pak ji dusil ručníkem a rdousil až do chvíle, kdy si myslel, že už je mrtvá. Dostal 12 let.

  02.07.20 05:00:00


 • Nová naděje pro D35. 4 ( 4 )

  Litomyšl se dočká dálnice kolem města a možná i včas. Klíčový aktér sporu o D35, spolek Živé Kornice má námitky, ale je ochoten se s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD) dohodnout. Vše může ztroskotat kvůli mimoúrovňové křižovatce, o níž si všichni mysleli, že je už mrtvá. Litomyšl se dočká dálnice kolem města a možná i včas. Klíčový aktér sporu o D35, spolek Živé Kornice má námitky, ale je ochoten se s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD) dohodnout.Vše může ztroskotat kvůli mimoúrovňové křižovatce, o níž si všichni...


 • Žárlivý důchodce měl zastřelit mladou milenku. 1 ( 1 )

  Loni v říjnu se v Palackého ulici v Brně ozvala série výstřelů. V jednom z bytů pak zůstala mrtvá žena a postřelený důchodce. Důvodem střelby byla důchodcova žárlivost pramenící prý ze zjištění, že ho žena podvádí. Loni v říjnu se v Palackého ulici v Brně ozvala série výstřelů. V jednom z bytů pak zůstala mrtvá žena a postřelený důchodce. Důvodem střelby byla důchodcova žárlivost pramenící prý ze zjištění, že ho žena podvádí. Osmašedesátiletému Janu Švehlíkovi teď za vraždu a nedovolené ozbrojování hrozí u brněnského...

  20.05.20 10:39:01


 • EVROPA: EU je už dávno mrtvá... 1 ( 1 )

  Zdá se, že současná pandemie koronaviru rozbíjí křehkou soudržnost Evropské unie. Zdá se, že současná pandemie koronaviru rozbíjí křehkou soudržnost Evropské unie.

  15.05.20 00:00:00