Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Mokré

 • Silnice jsou mokré a plné listí, brzdná dráha delší. 1

  Mokré silnice v kombinaci se spadaným listím se odrážejí na statistice dopravních nehod. I když jako příčina je pak zapsána nepřiměřená rychlost. Policisté i odborníci důrazně apelují na to, aby řidiči byli na silnicích opatrní. Mokré silnice v kombinaci se spadaným listím se odrážejí na statistice dopravních nehod. I když jako příčina je pak zapsána nepřiměřená rychlost. Policisté i odborníci důrazně apelují na to, aby řidiči byli na silnicích opatrní.


 • Nevítaná návštěva v obýváku: Šofér s audi vylétl ze silnice a probořil zeď domu 1 ( 1 )

  Středeční poklidné odpoledne se v Sebranicích na Blanensku málem změnilo v tragédii. Řidič (27) osobáku tady nezvládl levotočivou zatáčku, na mokré silnici dostal smyk a narazil do rodinného domu. Probořil zeď a zastavil se až v obývacím pokoji! Středeční poklidné odpoledne se v Sebranicích na Blanensku málem změnilo v tragédii. Řidič (27) osobáku tady nezvládl levotočivou zatáčku, na mokré silnici dostal smyk a narazil do rodinného domu. Probořil zeď a zastavil se až v obývacím pokoji!


 • Řidič s autem bez technické nezvládl zatáčku a skončil na jiném voze 1

  Řidič za volantem auta s propadlou technickou kontrolou je zřejmě viníkem nehody na Jindřichohradecku. Nepřizpůsobil rychlost na mokré vozovce, auto sjelo do příkopu a pak se odrazilo zpět na vozovku, kde dopadlo na projíždějící vůz. Jeho řidička skončila s lehkým zraněním v nemocnici. Řidič za volantem auta s propadlou technickou kontrolou je zřejmě viníkem nehody na Jindřichohradecku. Nepřizpůsobil rychlost na mokré vozovce, auto sjelo do příkopu a pak se odrazilo zpět na vozovku, kde dopadlo na projíždějící vůz. Jeho řidička skončila s lehkým...


 • Řidička na Třebíčsku převrátila punto na mokré silnici 1

  Řidička osobního auta havarovala ve středu ráno na mokré silnici v Jaroměřicích nad Rokytnou na Třebíčsku, skončila s vozidlem na boku. Hasiči ji předali do péče záchranářů s lehkým zraněním. Řidička osobního auta havarovala ve středu ráno na mokré silnici v Jaroměřicích nad Rokytnou na Třebíčsku, skončila s vozidlem na boku. Hasiči ji předali do péče záchranářů s lehkým zraněním.


 • Seznamu vážných nehod vévodí Mokré Lazce, odbočení vlevo je tam hazardem 3

  Třináct nehod se čtyřmi těžce zraněnými. Taková je za roky 2016 až 2018 bilance nehodovosti na silnici I/11 mezi Ostravou a Opavou v místě vyústění ulice Generála Vlachého v katastru obce Mokré Lazce. Třináct nehod se čtyřmi těžce zraněnými. Taková je za roky 2016 až 2018 bilance nehodovosti na silnici I/11 mezi Ostravou a Opavou v místě vyústění ulice Generála Vlachého v katastru obce Mokré Lazce.


 • A jéje! 1

  Skočit do bazénu s rozběhem přes koupající se holky je sice způsob, kterým se dá zaujmout, který ale zároveň zavání velkým průšvihem. Ze tří skokanů na videu zůstal Černý Petr tomu poslednímu. Na mokré dlažbě mu podjela noha a skončil přímo na dívkách. Skočit do bazénu s rozběhem přes koupající se holky je sice způsob, kterým se dá zaujmout, který ale zároveň zavání velkým průšvihem. Ze tří skokanů na videu zůstal Černý Petr tomu poslednímu. Na mokré dlažbě mu podjela noha a skončil...


 • Neodkládejte sanace zdiva na zimu 1

  Trápí vás vlhké zdi, máte mokré mapy na omítce uvnitř i zvenčí nafasádě? Ani po důkladném vyvětrání se nedokážete zbavit zatuchlého,těžkého vzduchu? Pak je nejvyšší čas pustit se do okamžité sanacezdiva, ideálně v letních měsících. Existuje více možností, jak vlhkostodbourat a do budoucna jí za ... Trápí vás vlhké zdi, máte mokré mapy na omítce uvnitř i zvenčí nafasádě? Ani po důkladném vyvětrání se nedokážete zbavit zatuchlého,těžkého vzduchu? Pak je nejvyšší čas pustit se do okamžité sanacezdiva, ideálně v letních měsících. Existuje více možností, jak vlhkostodbourat a do...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 01:12:35


 • FishVille - akvárium pro každého 1

  Neznám snad nikoho, kdy nechtěl mít doma vlastní "akvárko",když byl ještě malý. Tato touha po vlastnění vodního"mikrosvěta" u některých vydržela a nyní jsou jeho hrdýmivlastníky. Takovými vlastníky se můžeme naprosto bez problémů a bezjediné mokré kapky stát i my, pomocí aplikace FishVille. Kdo ... Neznám snad nikoho, kdy nechtěl mít doma vlastní „akvárko“,když byl ještě malý. Tato touha po vlastnění vodního„mikrosvěta“ u některých vydržela a nyní jsou jeho hrdýmivlastníky. Takovými vlastníky se můžeme naprosto bez problémů a bezjediné mokré kapky stát i my, pomocí aplikace FishVille.Kdo...

  Hry zdarma 01.10.19 01:08:32


 • Topmodelka Herzigová v bikinách: Žhavější než slunce! 1

  Pekelně sexy byla Eva Herzingová (46) během koupání v moři. Mokré vlasy, dvoudílné bikiny a západ slunce v dáli jí vyčarovaly úsměv na tváři. Po čtyřicítce má snad lepší postavu než ve dvaceti letech. Pekelně sexy byla Eva Herzingová (46) během koupání v moři. Mokré vlasy, dvoudílné bikiny a západ slunce v dáli jí vyčarovaly úsměv na tváři. Po čtyřicítce má snad lepší postavu než ve dvaceti letech.

  Aha - online magazín 07.09.19 05:00:00


 • Auto zrychlilo, posouváme se, těšilo Lacka po závodech v Mostě 1

  Nepolapitelný létající Němec Jochen Hahn. A neúnavně zrychlující Adam Lacko. Dva hlavní aktéři pátého dílu evropského šampionátu tahačů v Mostě během dusné soboty a mokré neděle; liják oba závody druhého dne zrušil. Nepolapitelný létající Němec Jochen Hahn. A neúnavně zrychlující Adam Lacko. Dva hlavní aktéři pátého dílu evropského šampionátu tahačů v Mostě během dusné soboty a mokré neděle; liják oba závody druhého dne zrušil.

  no title 02.09.19 10:10:00


 • Na dálnici D6 zahučelo auto do retenční nádrže! 1 ( 1 )

  Vážná dopravní nehoda se stala dnes vpodvečer na dálnici D6 těsně za Prahou. Bouralo tady auto s pěti cestujícími, na místě byli vážně zranění. Jednou z vyšetřovacích variant je, že řidič vozu nezvládl řízení na mokré dálnici. Vážná dopravní nehoda se stala dnes vpodvečer na dálnici D6 těsně za Prahou. Bouralo tady auto s pěti cestujícími, na místě byli vážně zranění. Jednou z vyšetřovacích variant je, že řidič vozu nezvládl řízení na mokré dálnici.


 • Bojím se, že jsem jako trenérka až moc přísná, říká Bernardová 1 ( 1 )

  Pořád u bazénu, ale už ne v něm. Tak vypadá současný život Soni Bernardové. "U sportu jsem zůstala, ale už nemám denně mokré vlasy," pochvaluje si pětinásobná olympionička v synchronizovaném plavání. Pořád u bazénu, ale už ne v něm. Tak vypadá současný život Soni Bernardové. „U sportu jsem zůstala, ale už nemám denně mokré vlasy,“ pochvaluje si pětinásobná olympionička v synchronizovaném plavání.

  22.09.19 06:18:00


 • Pre niektoré ženy je jednoduchšie dosiahnuť orgazmus v spánku, ako pri sexe 2 ( 2 2 )

  Mokré sny nemávajú len chlapci v puberte. Mokré sny nemávajú len chlapci v puberte.

  17.09.19 14:53:00


 • Veronika mu dala kopačky, tak jí zavraždil syna (†3): Předtím rozsekal její tetu sekerou 1 ( 1 )

  Peklo jako z hororového filmu rozpoutal mladík poté, co dostal od přítelkyně kopačky. Nejprve rozsekal tetu své bývalé přítelkyně sekerou, ale to lidské zrůdě jako pomsta nestačilo. Zavraždil i jejího malého syna (†3), jehož ostatky pak ukryl pod mokré větve a trávu. Peklo jako z hororového filmu rozpoutal mladík poté, co dostal od přítelkyně kopačky. Nejprve rozsekal tetu své bývalé přítelkyně sekerou, ale to lidské zrůdě jako pomsta nestačilo. Zavraždil i jejího malého syna (†3), jehož ostatky pak ukryl pod mokré větve...

  extra.cz 15.09.19 07:00:01


 • Zahoďte brýle a žijte naplno v každém věku 1 ( 1 )

  Zamlžené, špinavé nebo mokré brýle, nedostatečná hygiena při manipulaci s kontaktními čočkami a spousta dalších nepříjemností jsou každodenními průvodci životem s oční vadou. Moderní medicína nabízí možnost řešení v každém věku. Zamlžené, špinavé nebo mokré brýle, nedostatečná hygiena při manipulaci s kontaktními čočkami a spousta dalších nepříjemností jsou každodenními průvodci životem s oční vadou. Moderní medicína nabízí možnost řešení v každém věku.

  blesk.cz 09.09.19 00:00:00


 • FOTO: Řidič Fabie nezvládl jízdu na mokré silnici a trefil Audi, při nehodě se zranily i dvě děti 1 ( 1 )

  Projet na mokré silnici zatáčku nezvládl ve středu ráno u Ludíkova na Blanensku padesátiletý řidič Fabie. Při projíždění zatáčkou vylétl do protisměru, kde se střetl s vozem Audi. Při nehodě se zranila celá posádka auta, stejně jako řidička Audi. Projet na mokré silnici zatáčku nezvládl ve středu ráno u Ludíkova na Blanensku padesátiletý řidič Fabie. Při projíždění zatáčkou vylétl do protisměru, kde se střetl s vozem Audi. Muž přitom vezl manželku a dvě děti. Při nehodě se zranila celá...


 • Nehodu prý zapil pivem... 1 ( 1 )

  V kukuřičném poli skončilo auto (na snímku) řidiče (47), který nezvládl jízdu na mokré silnici na Domažlicku a vyletěl ze zatáčky. V kukuřičném poli skončilo auto (na snímku) řidiče (47), který nezvládl jízdu na mokré silnici na Domažlicku a vyletěl ze zatáčky.

  21.08.19 12:00:00


 • Růžovovláska, která vyhrála SuperStar, přitvrzuje: Po fotkách v plavkách provokovala ve stylu Miss mokré tričko 1 ( 1 )

  V červenci vyrazila Tereza Mašková (23) se svými kamarády do Chorvatska, ale tahle dovolená jí k regeneraci sil nestačila. Růžovovláska, která vyhrála poslední SuperStar, si teď užívá prázdniny u italských jezer. V červenci vyrazila Tereza Mašková (23) se svými kamarády do Chorvatska, ale tahle dovolená jí k regeneraci sil nestačila. Růžovovláska, která vyhrála poslední SuperStar, si teď užívá prázdniny u italských jezer.

  Super.cz 16.08.19 05:55:12


 • Krásná provazochodkyně se prošla nad Vltavou! 2 ( 2 )

  Akrobatická událost pražského léta! Ve středu vpodvečer francouzská provazochodkyně Tatiana-Mosio Bongonga prošla přes Vltavu po laně nataženém v 35metrové výšce. Akrobatická událost pražského léta! Ve středu vpodvečer francouzská provazochodkyně Tatiana-Mosio Bongonga prošla přes Vltavu po laně nataženém v 35metrové výšce. Neskutečná podívaná začala v 18:00, provazochodkyně zdolala bez jištění celkem 350metrovou trasu mezi Dvořákovým nábřežím a dorazí až do Letenských...

  blesk.cz 14.08.19 17:53:00


 • Řidič BMW dostal smyk a skončil pod kamionem. 1 ( 1 )

  Provoz na dálnici D1 zkomplikovala v pondělí před půlnocí tragická nehoda. Řidič černého BMW dostal na mokré silnici smyk a na odpočívadle vrazil do stojícího kamionu. Dvaačtyřicetiletý muž neměl šanci přežít, náraz auto úplně sešrotoval. Provoz na dálnici D1 zkomplikovala v pondělí před půlnocí tragická nehoda. Řidič černého BMW dostal na mokré silnici smyk a na odpočívadle vrazil do stojícího kamionu. Dvaačtyřicetiletý muž neměl šanci přežít, náraz auto úplně sešrotoval. Tragické nehoda se stala na...