Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Meryl

 • DiCaprio, Streepová a Perry z Přátel v komedii o konci světa, kterému lidi neuvěří 1

  Dlouhá řada hvězd figuruje v připravované komedii režiséra Adama McKaye Don't Look Up. Mimo jiné Leonardo DiCaprio, Meryl Streepová, Matthew Perry, Jonah Hill, Cate Blanchettová, Jennifer Lawrencová a Timothée Chalamet. Dlouhá řada hvězd figuruje v připravované komedii režiséra Adama McKaye Don’t Look Up. Mimo jiné Leonardo DiCaprio, Meryl Streepová, Matthew Perry, Jonah Hill, Cate Blanchettová, Jennifer Lawrencová a Timothée Chalamet.


 • 10 nejlépe placených hereček za tento rok: Sexbomba z Takové moderní rodinky převálcovala Angelinu, Meryl a další! 1

  Magazín Forbes zveřejnil žebříček nejlépe placených hereček za rok 2020 a mnohým spadla čelist. V top 10 se totiž umístila i řada seriálových hereček, a jedna z nich jí dokonce kraluje. Magazín Forbes zveřejnil žebříček nejlépe placených hereček za rok 2020 a mnohým spadla čelist. V top 10 se totiž umístila i řada seriálových hereček, a jedna z nich jí dokonce kraluje.


 • Ministr ve StarDance? 1

  Vzpomínky na Afriku nebudou mít jen Meryl Streepová a Robert Redford ze stejnojmenného filmu. Do Etiopie vyrazil ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Sešel se přitom s Etiopany, kteří studovali v Česku, vedle toho se však zaměřil i na formy české pomoci v africké zemi. Vzpomínky na Afriku nebudou mít jen Meryl Streepová a Robert Redford ze stejnojmenného filmu. Do Etiopie vyrazil ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). A zatancoval si tam s místími. U tyče. Sešel se přitom s Etiopany, kteří studovali v Česku, vedle...


 • Soderberghův film s Oldmanem a Banderasem ničí iluzi o spravedlivém zdanění bohatých 1 ( 1 )

  Autor Dannyho parťáků s Garym Oldmanem, Antoniem Banderasem a Meryl Streepovou natočil film o kauze panamských dokumentů. Autor Dannyho parťáků s Garym Oldmanem, Antoniem Banderasem a Meryl Streepovou natočil film o kauze panamských dokumentů.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 25.10.19 18:46:00


 • Dcera Streepové: Po 42 dnech krach manželství! 1 ( 1 )

  Tak tohle nebyla osudová láska ani omylem. Grace Gummerová (33), dcera možná nejuctívanější světové herečky Meryl Streepové (70), ukončila manželství po necelém měsíci a půl! Tak tohle nebyla osudová láska ani omylem. Grace Gummerová (33), dcera možná nejuctívanější světové herečky Meryl Streepové (70), ukončila manželství po necelém měsíci a půl!

  11.04.20 05:00:00


 • VIDEO: Musíš být vdaná, nebo bohatá, radí Streepová Malým ženám 1 ( 1 )

  Meryl Streepová jako jejich teta, Saoirse Ronanová, Emma Watsonová, Florence Pughová a Elize Scanlenová coby sestry, které bojují za vlastní představy o životě. To je herecká sestava snímku Malé ženy, který do kin přijde 5. března 2020. Meryl Streepová jako jejich teta, Saoirse Ronanová, Emma Watsonová, Florence Pughová a Elize Scanlenová coby sestry, které bojují za vlastní představy o životě. To je herecká sestava snímku Malé ženy, který do kin přijde 5. března 2020.

  14.08.19 13:58:00


 • Potřebujeme k úspěchu muže? 1 ( 1 )

  Studio Sony Pictures zveřejnilo první upoutávku na novou filmovou adaptaci románu Malé ženy. Již osmé filmové zpracování nejslavnějšího díla americké spisovatelky Louisy May Alcottové režírovala Greta Gerwigová. Studio Sony Pictures zveřejnilo první upoutávku na novou filmovou adaptaci románu Malé ženy. Již osmé filmové zpracování nejslavnějšího díla americké spisovatelky Louisy May Alcottové režírovala Greta Gerwigová. Ve snímku o osudu čtyř sester dospívajících bez otce během americké občanské války...

  servis.lidovky.cz 14.08.19 13:00:01


 • Na festivalu v Torontu ocení Meryl Streepovou 1 ( 1 1 )

  Na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v kanadském Torontu ocení americkou herečku Meryl Streepovou. Sedmdesátiletá umělkyně dostane Toronto International Film Festival Tribute Actor Award. Čestnou cenu jí udělí 9. září během inaugurační akce Tribute Gala. Na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v kanadském Torontu ocení americkou herečku Meryl Streepovou. Sedmdesátiletá umělkyně dostane Toronto International Film Festival Tribute Actor Award. Čestnou cenu jí udělí 9. září během inaugurační akce Tribute Gala.

  29.07.19 14:23:01


 • Potenciál současných Američanek 1 ( 1 1 )

  Takovýzlozvyk se u Trumpa ještě posiluje narcistní povahou. A taknynější nemístný představitel své země často nevycházíz údivu, zvlášť když se zpětného úderu dočká od žen. Foto: Meryl StreepPolitickýkomentář z uplynulých let Trumpova prezidentského mandátuupozornil na zdroj mnoha paradoxů, spojenýchs byznysmenem-miliardářem a politickým nováčkem v jednéosobě: I v prezidentské funkci dál usiluje o úplné zničeníkonkurence. Svou obchodnickou rutinu prostě mechanicky převedl dopolitiky, přičemž mu uniká, že politická praxe je v západníchzemích...

  22.07.19 01:00:00


 • Nestojí o to, abych jim psal scénář pro Streepovou, říká Peter Quilter 1 ( 1 )

  Jeho jméno je spjato s populárními životopisnými hrami, podle kterých vznikly snímky s Meryl Streepovou i Renée Zellwegerovou. Peter Quilter se ale natáčení neúčastní. Jeho jméno je spjato s populárními životopisnými hrami, podle kterých vznikly snímky s Meryl Streepovou i Renée Zellwegerovou. Peter Quilter se ale natáčení neúčastní.

  idnes.cz 21.07.19 10:54:00


 • Meryl Streepová starne s noblesou: Znamenie osudu... 1 ( 1 )

  V brandži sa tiež hovorí, že snáď nie je úloha, ktorú by táto americká herečka nezahrala. Trojnásobná držiteľka Oscara oslávi 22. júna sedemdesiatiny. LOS ANGELES - Meryl Streepová patrí medzi tie umelkyne, ktoré si ohlas a popularitu nezískali škandálmi a búrlivým životom, ale "len" skvelým herectvom. V brandži sa tiež hovorí, že snáď nie je úloha, ktorú by táto americká herečka nezahrala. Z...

  22.06.19 16:19:46


 • Meryl Streepová slaví 70. 2 ( 2 )

  Dnes slaví sedmdesátiny Meryl Streepová. První oscarovou nominaci získala rok poté, co debutovala, dnes jich má nejvíc ze všech žen v historii. Dnes slaví sedmdesátiny Meryl Streepová. První oscarovou nominaci získala rok poté, co debutovala, dnes jich má nejvíc ze všech žen v historii.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 22.06.19 07:00:00


 • Jedinečně krásná a vzácně nadaná. 1 ( 1 )

  Jedinečně krásná a vzácně nadaná. Meryl Streepová slaví sedmdesátiny. Jedinečně krásná a vzácně nadaná. Meryl Streepová slaví sedmdesátiny.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 21.06.19 08:30:00


 • Takovou tchyni nechcete. 1 ( 1 )

  Sedmilhářky (Big Little Lies) jsou zpět - ještě ulhanější, více intrikující a sarkastické. První díl druhé série měl premiéru 9. června. Text obsahuje vyzrazení částí děje první série Sedmilhářek. Sedmilhářky (Big Little Lies) jsou zpět - ještě ulhanější, více intrikující a sarkastické. Jedním z největších taháků seriálu je populární herečka Meryl Streepová v roli matky Perryho (Alexander Skarsgrd). První díl druhé série měl premiéru 9. června. Text obsahuje vyzrazení...

  servis.lidovky.cz 12.06.19 05:00:00


 • Sedmilhářky mají o čem vyprávět. 1 ( 1 )

  HBO začíná vysílat druhou řadu Sedmilhářek, k nimž přibyla Meryl Streepová. Seriál nenuceně přepíná ze satirické komedie do bolestivého dramatu. HBO začíná vysílat druhou řadu Sedmilhářek, k nimž přibyla Meryl Streepová. Seriál nenuceně přepíná ze satirické komedie do bolestivého dramatu.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 10.06.19 18:54:00


 • Shledání Meryl Streepové a Anny Wintourové po 13 letech: Ďábel líbá Pradu! 1 ( 1 )

  Pamatujete si ještě na rok 2006, když kiny otřásal smích diváků během komedie Ďábel nosí Pradu? Americká hvězda Meryl Streepová v ní skvěle ztvárnila krutopřísnou módní šéfredaktorku Annu Wintourovou (obě 69). Pamatujete si ještě na rok 2006, když kiny otřásal smích diváků během komedie Ďábel nosí Pradu? Americká hvězda Meryl Streepová v ní skvěle ztvárnila krutopřísnou módní šéfredaktorku Annu Wintourovou (obě 69).

  10.05.19 05:00:00


 • USA: Ozvěny z dvojí bažiny 1 ( 1 )

  I ty, Meryl Streepová, chtělo by se mi povzdechnout nad tímto snímkem, ty snad na tom ještě nejsi tak zle, aby ses musela podbízet. I ty, Meryl Streepová, chtělo by se mi povzdechnout nad tímto snímkem, ty snad na tom ještě nejsi tak zle, aby ses musela podbízet.

  27.04.19 00:00:00


 • Pavlína Pořízková (53) má zadek jak dvacítka! 1 ( 1 )

  Její postava je dokonalá, a to už dávno oslavila 50 let. Česká topmodelka žijící v Americe Pavlína Pořízková (53) by mohla z fleku natočit pokračování filmu Smrt jí sluší, ale vůbec by nepotřebovala elixír mládí jako hlavní hrdinka Meryl Streepová. Její postava je dokonalá, a to už dávno oslavila 50 let.

  blesk.cz 14.03.19 15:30:00


 • Meryl Streepovou čeká nová role, poprvé se stala babičkou 1 ( 1 )

  Meryl Streepová (69) před svými dětmi netajila, že by se ráda stala babičkou. Meryl Streepová (69) před svými dětmi netajila, že by se ráda stala babičkou. Její dcera Mamie Gummerová (35) jí to tento týden splnila. Se snoubencem Meharem Sethim (36) přivedla na svět chlapečka.

  01.03.19 12:28:00


 • Pokračování Sedmilhářek začne v červnu. 1 ( 1 1 )

  V červnu začne druhá řada oceňované série Sedmilhářky, oznámila společnost HBO. V červnu začne druhá řada oceňované série Sedmilhářky, oznámila společnost HBO. Vrátí se protagonistky první řady a navíc se připojí Meryl Streepová.

  12.02.19 10:23:01