Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Marcela

 • Zemřel údajný dědic miliardového konta ve Švýcarsku. 1

  Loni ho policie obvinila z pokusu o podvod. Kvůli mrt policist podali nvrh na zastaven trestnho sthn. Kvůli tomu podle policie přesvědčoval různ lidi, aby mu pomohli, mezi nimi byl i Ransdorf. Huněk byl nalezen mrtev dajně v červnu v domě na Berounsku, kde v poslednch letech žil. Loni ho policie obvinila z pokusu o podvod. "Mohu potvrdit, že se berount kriminalist zabvaj přpadem mrt 50letho muže na naem okrese. Okolnosti jetě...


 • Požár Krejčířovy vily policie vyšetřuje jako obecné ohrožení 4 ( 1 2 )

  Případnému pachateli hrozí trest vězení šest měsíců až pět let. Vyšetřovatelé vyslechnou majitelku vily, řekla policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Podle katastru nemovitostí je jí Krejčířova manželka Kateřina. /VIDEO, FOTOGALERIE/ Policie vyšetřuje úterní požár bývalé vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy jako trestný čin obecného ohrožení. Případnému pachateli hrozí trest vězení šest měsíců až pět let. Vyšetřovatelé vyslechnou majitelku vily, řekla policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Podle...

  Pražský deník 21.08.19 10:59:00


 • Učí děti zdobit kraslice. 1

  Jižní Morava - Kraslice vyrábí skoro třicet let. Než vajíčko polepí tisícem kousků slámy, trvá to i šestnáct hodin. Letos byla Marcela Hrabovská jedním ze tří lidí, kteří získali titul Mistra rukodělné výroby Jihomoravského kraje. Jižní Morava – Kraslice vyrábí skoro třicet let. Než vajíčko polepí tisícem kousků slámy, trvá to i šestnáct hodin. Letos byla Marcela Hrabovská jedním ze tří lidí, kteří získali titul Mistra rukodělné výroby Jihomoravského kraje.

  Brněnský deník 19.08.19 16:51:00


 • Druholigový zápas v Nancy prerušili pre homofóbne pokriky fanúšikov 1

  Podľa RMC Sport boli adresované vedeniu Francúzskej futbalovej ligy (LFP) a miestnemu rivalovi FC Méty Homofóbne pokriky odsúdila aj francúzska ministerka športu Roxana Maracineanuová, ktorá podporila odvážny krok rozhodcu. Príspevok Druholigový zápas v Nancy prerušili pre homofóbne pokriky fanúšikov zobrazený najskôr Hlavné správy. Nancy 17. augusta 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Christophe Ena) Piatkový zápas druhej francúzskej futbalovej ligy Nancy – Le Mans (2:1) prerušil rozhodca v prvom polčase pre opakované homofóbne pokriky zo strany domácich fanúšikov. Podľa RMC Sport boli adresované vedeniu Francúzskej futbalovej ligy (LFP)...

  Hlavné Správy 17.08.19 09:05:02


 • Vyjdou Proustovy nepublikované povídky s homosexuální tematikou 1

  Devět neznámých povídek francouzského spisovatele Marcela Prousta bude publikováno. Jejich obsah se dotýká tématu homosexuality a vyjdou pod názvem Le Mystérieux Correspondant (The Mysterious Correspondent). Informaci přinesl britský deník Guardian. Devět neznámých povídek francouzského spisovatele Marcela Prousta bude publikováno. Jejich obsah se dotýká tématu homosexuality a vyjdou pod názvem Le Mystérieux Correspondant (The Mysterious Correspondent). Informaci přinesl britský deník Guardian.


 • Lucii Bílou obchází smrt! 1 ( 1 )

  Obě to byly náhlé smrti, které nikdo nečekal, a jejich blízcí to těžce nesou. Kartářka Marcela Košanová (†67) a architekt Michael Klang (†65) patřili mezi velmi dobré přátele zpěvačky Lucie Bílé (51), která se s jejich odchodem těžce vyrovnává. Obě to byly náhlé smrti, které nikdo nečekal, a jejich blízcí to těžce nesou. Kartářka Marcela Košanová (†67) a architekt Michael Klang (†65) patřili mezi velmi dobré přátele zpěvačky Lucie Bílé (51), která se s jejich odchodem těžce vyrovnává.


 • Náhlá smrt kartářky Košanové (†67): Čarodejnice měnila osudy slavných! 1 ( 1 )

  Tušení, že se něco stane, mívala ve svých snech. Rakovinu mízních uzlin tak Karlu Gottovi (80) vyvěstila měsíc před tím, než si ji vyslechl z úst lékařů. To, že jí osud na konci července přetne čáru života, si ale kartářka slavných Marcela Košanová (†67) nepředpověděla. Tušení, že se něco stane, mívala ve svých snech. Rakovinu mízních uzlin tak Karlu Gottovi (80) vyvěstila měsíc před tím, než si ji vyslechl z úst lékařů. To, že jí osud na konci července přetne čáru života, si ale kartářka...

  Aha - online magazín 10.08.19 05:00:00


 • Marcela Košanová zemřela: Kartářka Csákové a Patrasové odešla ve věku 67 let 1

  Ve věku 67 let skončila pozemská cesta pro Marcelu Košanovou. Kartářka a vědma řadu let spolupracovala s několika slavnými lidmi. Její služby využívala Dáda Patrasová či Ilona Csáková. O úmrtí informovala její dcera. Ve věku 67 let skončila pozemská cesta pro Marcelu Košanovou. Kartářka a vědma řadu let spolupracovala s několika slavnými lidmi. Její služby využívala Dáda Patrasová či Ilona Csáková. O úmrtí informovala její dcera.

  eXtra.cz 09.08.19 11:59:00


 • Zemřela Marcela Košanová (†67)! 1 ( 1 )

  Zemřela slavná kartářka, věštkyně a čarodějka Marcela Košanová (†67), přítelkyně mnoha českých osobností, kterým věštila budoucnost. Informace se začala šířit v pátek dopoledne po sociálních sítích, Blesku ji potvrdila i Marcelina dcera. Zemřela slavná kartářka, věštkyně a čarodějka Marcela Košanová (†67), přítelkyně mnoha českých osobností, kterým věštila budoucnost. Informace se začala šířit v pátek dopoledne po sociálních sítích, Blesku ji potvrdila i Marcelina dcera.


 • Gottová a Csáková v slzách: Zemřela kartářka slavných Košanová 1 ( 1 )

  Po delší nemoci zemřela dne 31. července Marcela Košanová ve věku 67 let. Byla známa především díky svým trefným a občas velmi mrazivým předpovědím. Rozloučení se zesnulou proběhlo předevčírem v úzkém rodinném kruhu. Podle dcery odešla jako dáma. Po delší nemoci zemřela dne 31. července Marcela Košanová ve věku 67 let. Byla známa především díky svým trefným a občas velmi mrazivým předpovědím. Rozloučení se zesnulou proběhlo předevčírem v úzkém rodinném kruhu. Podle dcery odešla jako dáma.

  Aha - online magazín 09.08.19 10:00:00


 • Jak vidí děti Budulínka? 1

  V rámci ekologické výchovy se pro děti z mateřinek Prahy 13 každoročně koná ve Spolkovém domě divadelní představení. Při této příležitosti vyhlásila místostarostka třinácté městské části Marcela Plesníková pro malé malíře a kreslíře výtvarnou soutěž. V rámci ekologické výchovy se pro děti z mateřinek Prahy 13 každoročně koná ve Spolkovém domě divadelní představení. Letos to byla pohádka O Budulínkovi. Při této příležitosti vyhlásila místostarostka třinácté městské části Marcela Plesníková pro malé malíře a kreslíře výtvarnou soutěž.

  Pražský patriot 07.08.19 17:51:00


 • V októbri vyjde kniha deviatich novoobjavených noviel Marcela Prousta 1

  Proust sa však rozhodol nezahrnúť ich do tohto diela. Kniha vyjde 9. októbra pod názvom "Záhadný korešpondent a iné nepublikované novely". Príspevok V októbri vyjde kniha deviatich novoobjavených noviel Marcela Prousta zobrazený najskôr Hlavné správy. Paríž 6. augusta 2019 (TASR/HSP/Foto:Wikimedia) Priaznivci francúzskeho spisovateľa Marcela Prousta budú mať onedlho príležitosť prečítať si deväť noviel zo začiatku jeho kariéry, ktoré boli objavené minulý rok. Informovala o tom v pondelok tlačová agentúra AFP Marcel Proust Deväť textov autora...

  Hlavné Správy 06.08.19 06:10:40


 • SaS prezentuje podľa politologičky svoj program ako najlepší. 1 ( 1 )

  Otázne je, ako obstojí v programovej konfrontácii s inými stranami. Uviedla to Marcela Gbúrová z Katedry politológie Filozofickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. BRATISLAVA - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) prezentuje svoj program dlhodobo ako najlepší spomedzi všetkých politických strán na Slovensku. Otázne je, ako obstojí v programovej konfrontácii s inými stranami. Uviedla to Marcela Gbúrová z Katedry politológie Filozofickej fakulty Univerzity Pavla...


 • Primátor Jablonce má smyslnou manželku: Intimní místa zakrýval jen deštník 1

  Kupodivu pod fotkami se strhla debata lidí, kteří manželku primátora města Jablonce nad Nisou vychvalují a není se čemu divit. Milan Kroupa (45), český politik, podnikatel a člen hnutí ANO, se pochlubil na sociálních sítích sérií fotek z dovolené, na kterých je jeho manželka Marcela Kroupová zcela odhalená a intimní partie si zakrývá pouze deštníkem. Kupodivu pod fotkami se strhla...

  eXtra.cz 01.08.19 14:05:00


 • Marcela Hrdá z CEFC nově vede dozorčí radu Pivovarů Lobkowicz, plánuje investice do výroby 1

  Předsedkyní dozorčí rady společnosti Pivovary Lobkowicz Group (PLG) se stala Marcela Hrdá, výkonná viceprezidentka firmy CEFC Group (Europe) Company, která v pivovarech drží většinový podíl. Předsedkyní dozorčí rady společnosti Pivovary Lobkowicz Group (PLG) se stala Marcela Hrdá, výkonná viceprezidentka firmy CEFC Group (Europe) Company, která v pivovarech drží většinový podíl.


 • Táta ztraceného Honzíka Nejedlého zemřel na rakovinu! 1 ( 1 )

  Marně po celém světě hledal ztraceného syna. Už se toho ale nedožil. Před smrtí se však svěřil se svým trápením Blesku. Marně po celém světě hledal ztraceného syna. Nedávné rozhodnutí ústavních soudců, že rodiče 21 let pohřešovaného Honzíka Nejedlého (v době zmizení 9 let) mají právo nahlédnout do policejního spisu, by jeho otce Marcela (†44) potěšilo. Už se toho ale nedožil.


 • Dědictví Marcelu (48) překvapilo: Dostala jsem pozemek, ale užívá ho fotbalový klub! 1 ( 1 )

  "Mám pozemek, který užívá někdo jiný, dokonce si na něm postavil cestu, odmítá se se mnou bavit a já nevím, co s tím dělat," zoufá si Marcela Švarcbachová (48) z Březové u Sokolova. A prosí o pomoc Ombudsmana Blesku. „Mám pozemek, který užívá někdo jiný, dokonce si na něm postavil cestu, odmítá se se mnou bavit a já nevím, co s tím dělat,“ zoufá si Marcela Švarcbachová (48) z Březové u Sokolova. A prosí o pomoc Ombudsmana Blesku. 


 • Maminka Davida Pastrňáka Marcela o svém synovi říká: Pořád je to normální kluk 2 ( 2 )

  /FOTO/ David Pastrňák navštívil v sobotu rodný Havířov. V areálu Tennis Hillu si zahrál turnaj čtyřher, který pořádal hokejový klub AZ. I když už v Havířově nežije, ráda se tam vrací. /FOTO/ David Pastrňák navštívil v sobotu rodný Havířov. V areálu Tennis Hillu si zahrál turnaj čtyřher, který pořádal hokejový klub AZ. Doprovázela ho nejen jeho švédská přítelkyně Rebecca, ale také maminka Marcela Ziembová, která nechybí u žádného významného okamžiku synovy kariéry. I když už...

  Deník.cz 29.07.19 11:51:00


 • Host Českého rozhlasu Ostrava - Finanční gramotnost 1 ( 1 )

  Hosty jsou Marcela Belicová, která se věnuje dětem z dětských domovů, a Věra Kříčková, která chodí do základních škol a učí děti znát hodnotu peněz. Moderuje Kateřina Huberová. Hosty jsou Marcela Belicová, která se věnuje dětem z dětských domovů, a Věra Kříčková, která chodí do základních škol a učí děti znát hodnotu peněz. Moderuje Kateřina Huberová.

  24.06.19 10:10:00


 • Utopeného Marcela našli potápači 2 ( 2 2 )

  Rybačka troch kamarátov sa skončila tragédiou. Mladý Tvrdošínčan sa domov už nevráti. Rybačka troch kamarátov sa skončila tragédiou. Mladý Tvrdošínčan sa domov už nevráti.

  16.06.19 15:40:12