Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Mami

 • Fuj, korona, křičeli na chlapečka. , Mami, smli se i tobě. 1 ( 1 )

  Ponižujc segregaci, jak z doby protižidovskch ztahů, zažil žček, kter m přitom vjimku v nošen roušky. Jin je bezbrann proti učitelce, kter z jeho odlišn stenky děl problm každ den. Chovn dospělků někde přerůst v hyenismus vůči bezmocnm. Jak se brnit proti tlaku či vyhazovn ‚věčnch usmrknků'? Ponižujc segregaci, jak z doby protižidovskch ztahů, zažil žček, kter m přitom vjimku v nošen roušky. Jin je bezbrann proti učitelce, kter z jeho odlišn stenky děl problm každ den. Kantor jako rouškov inkvizice? Chovn dospělků někde přerůst v hyenismus...


 • Ona si na mě zasedla, mami! 1

  Nechce chodit do školy? Vymlouvá se na bolení bříška, aby tam ráno nemusel? Netěší se na spolužáky? Vzájemný vztah mezi malým školákem a jeho učitelem ovlivní naprosto vše, zdaleka nejen známky a ... Nechce chodit do školy? Vymlouvá se na bolení bříška, aby tam ráno nemusel? Netěší se na spolužáky? Vzájemný vztah mezi malým školákem a jeho učitelem ovlivní naprosto vše, zdaleka nejen známky a ...


 • Mami, tati, chci být Edwardem! 1

  Jednou odpoledne položila školačka (15) doma v Ostravě v ložnici před rodiče fascikl dokumentů. "Mami, tati, tohle jsem já. Doufám, že mě tak přijmete," řekla rodičům. Vždycky totiž tušila, že chce být kluk. Jednou odpoledne položila školačka (15) doma v Ostravě v ložnici před rodiče fascikl dokumentů. „Mami, tati, tohle jsem já. Doufám, že mě tak přijmete,“ řekla rodičům. Vždycky totiž tušila, že chce být kluk.


 • Madonna děti prosí: Mami, přestaň se odhalovat a pokus se důstojně zestárnout 1 ( 1 1 )

  Madonna (62) je známá tím, že ráda budí rozruch. Vlastní rodině tím ale příliš velkou radost nedělá. Zostuzené se cítí hlavně její děti. Madonna (62) je známá tím, že ráda budí rozruch. Vlastní rodině tím ale příliš velkou radost nedělá. Zostuzené se cítí hlavně její děti. 

  22.08.20 09:59:00


 • Rozverná Katka s vtípkem! 1 ( 1 )

  "Mami, kde jsi byla, když jsem se narodila?""Ležela jsem v nemocnici.""A kde byl táta? „Mami, kde jsi byla, když jsem se narodila?“„Ležela jsem v nemocnici.“„A kde byl táta?“ 

  20.08.20 05:00:00


 • Modelka Kate Mossová na luxusní jachtě s dcerou: Mami, teď se fotím já! 1 ( 1 )

  Supermodelka Kate Mossová (46) sice před dvěma lety prohlásila, že už dále nebude pařit, příležitostné cigárko si však neodpustila ani během rodinné dovolené na jachtě na Baleárských ostrovech. Supermodelka Kate Mossová (46) sice před dvěma lety prohlásila, že už dále nebude pařit, příležitostné cigárko si však neodpustila ani během rodinné dovolené na jachtě na Baleárských ostrovech.

  06.08.20 19:30:00


 • Mravenečník se nechce pustit: Mami, a jedééém! 1 ( 1 )

  Historicky první mravenečník velký narozený v liberecké zoo je mamánek! Mámě na záda vlezl na konci února, když se narodil, a doteď se jí nechce pustit. A ona potomka trpělivě nosí. Historicky první mravenečník velký narozený v liberecké zoo je mamánek! Mámě na záda vlezl na konci února, když se narodil, a doteď se jí nechce pustit. A ona potomka trpělivě nosí.

  02.08.20 12:00:00


 • Přísná Patricie s vtípkem! 1 ( 1 )

  "Mami, proč tátovi říkáš Azurit? "Mami, proč tátovi říkáš Azurit?"

  06.10.19 05:00:00


 • Olympionička Samková truchlí: Sbohem, mami! 1 ( 1 )

  Ještě jí nebylo ani třicet a už musela pohřbít oba rodiče. Olympijská vítězka Eva Samková (27) se dva roky po smrti tatínka Romana (†54) loučila s maminkou Lídou (†61). Ještě jí nebylo ani třicet a už musela pohřbít oba rodiče. Olympijská vítězka Eva Samková (27) se dva roky po smrti tatínka Romana (†54) loučila s maminkou Lídou (†61).

  16.06.20 05:00:00


 • MMA je v šoku. 2 ( 2 )

  Na fanoušky Conora McGregora čekala o brzkém nedělním ránu šokující zpráva. Nejslavnější bojovník MMA na svém oficiálním twitterovém účtu oznámil, že končí se zápasením. Ve svém tweetu poděkoval fanouškům i své mamince Margaret. Na fanoušky Conora McGregora čekala o brzkém nedělním ránu šokující zpráva. Nejslavnější bojovník MMA na svém oficiálním twitterovém účtu oznámil, že končí se zápasením. Ve svém tweetu poděkoval fanouškům i své mamince Margaret.


 • Jemná Lenka s vtípkem! 1 ( 1 )

  "Mami, mami, já bych chtěl jít na bungee-jumping! "Mami, mami, já bych chtěl jít na bungee-jumping!"

  18.05.20 05:00:00


 • Hej, mami! 1 ( 1 )

  Se zpívajícími, tančícími a recitujícími rodiči se v době pandemie doslova roztrhl pytel. Na sociálních sítích najdete stovky zábavných, vtipných i bláznivých domácích videí. Mezi hodně povedené ... Se zpívajícími, tančícími a recitujícími rodiči se v době pandemie doslova roztrhl pytel. Na sociálních sítích najdete stovky zábavných, vtipných i bláznivých domácích videí. Mezi hodně povedené ...

  15.05.20 06:00:00


 • Sexy vtípek se Zarou! 1 ( 1 )

  Mami představ si, že se o mne uchází Franta od vedle. Mami představ si, že se o mne uchází Franta od vedle. 

  21.04.20 05:00:00


 • Leanne Daviesová a Lucy Waterlowová: Běhej, mami, běhej 1 ( 1 )

  Inspirace pro ženy, aby byly fit, zdravé a šťastné! Třeba v dnešní době vám přinášíme návod, jak začít Inspirace pro ženy, aby byly fit, zdravé a šťastné! Třeba v dnešní době vám přinášíme návod, jak začít

  02.04.20 11:39:00


 • Češka, kterou nechtěli s miminkem pustit z Číny: Mami, chystej koprovku! 1 ( 1 )

  Chtěla uniknout z koronavirem zamořené Číny, úřady ale do letadla nepustily její čerstvě narozenou dcerku Malvínku! Češka Kateřina Pekařová s dětmi konečně po čtyřech dnech odletěla domů. Chtěla uniknout z koronavirem zamořené Číny, úřady ale do letadla nepustily její čerstvě narozenou dcerku Malvínku! Češka Kateřina Pekařová s dětmi konečně po čtyřech dnech odletěla domů.

  05.02.20 05:00:00


 • Svědectví Jirky, který přežil smrtící požár ústavu: Mami, umřeli mi tam kamarádi 1 ( 1 )

  Smrtící požár zařízení pro mentálně postižené ve Vejprtech nepřežilo osm jeho pacientů. Mezi chovanci, kterým se podařilo vyváznout bez zranění, je Jiří Meluzín (25) původně z Brna. Požár nejvíc zasáhl jeho duši, a zřejmě hodně hluboko. Smrtící požár zařízení pro mentálně postižené ve Vejprtech nepřežilo osm jeho pacientů. Mezi chovanci, kterým se podařilo vyváznout bez zranění, je Jiří Meluzín (25) původně z Brna. Požár nejvíc zasáhl jeho duši, a zřejmě hodně hluboko.

  20.01.20 05:00:00


 • "Mami, som škaredá," povedala dcéra speváčke Pink: Jej odpoveď obletela svet 1 ( 1 )

  BRATISLAVA - Pink je nielen ohromujúcou popovou divou, ale aj milujúcou mamou so zdravými názormi. BRATISLAVA - Pink je nielen ohromujúcou popovou divou, ale aj milujúcou mamou so zdravými názormi.

  06.09.19 17:06:09


 • Dračice Veronika s vtípkem! 1 ( 1 )

  "Pepíku, co jsi udělal s penězi, které jsem ti včera dala?""Dal jsem je jedné staré paní, mami. "Pepíku, co jsi udělal s penězi, které jsem ti včera dala?""Dal jsem je jedné staré paní, mami." 

  16.06.19 05:00:00


 • Mami, zapíchni se dýkou! 1 ( 1 )

  Dnes třiadvacetiletý mladík týral svoji matku od svých patnácti. Mučil ji především psychicky a to častými nadávkami a ponižováním. Osmileté trápení pro sedmapadesátiletou ženu nyní skončilo. Její tyranský syn skončil za mřížemi. Dnes třiadvacetiletý mladík týral svoji matku od svých patnácti. Mučil ji především psychicky a to častými nadávkami a ponižováním. Osmileté trápení pro sedmapadesátiletou ženu nyní skončilo. Její tyranský syn skončil za mřížemi.

  extra.cz 14.06.19 20:04:38


 • Roztomilá Iva s vtípkem! 1 ( 1 )

  Anička říká mamince: "Mami, já jsem těhotná!""Ale Aničko, co to do tebe vjelo? Anička říká mamince: "Mami, já jsem těhotná!""Ale Aničko, co to do tebe vjelo?"

  03.05.19 05:00:00