Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Lioness

 • Reedícia Lioness JE HOTOVÁ. 1 ( 1 )

  Metalheads! Reedícia debutového albumu "Lioness" od kapely PURNAMA je k dispozícii pre všetkých z vás. POZOR! Prvých 100ks CD je podpísaných pôvodnou aj súčasnou zostavou kapely! Aktuálny, druhý album kapely Purnama, vyšiel u MetalGate 2020. Metalheads! Reedícia debutového albumu „Lioness” od kapely PURNAMA je k dispozícii pre všetkých z vás. Zvuková stopa albumu sa nezmenila, avšak CD je zabalené do klasického formátu s plnohodnotným bookletom /8 strán obsahuje texty, veľa pôvodných fotografií a tiež pokec...

  18.08.20 10:00:11


 • Vibrátor jako sexuální Fitbit: vylepší orgasmus pomocí aplikace a dat 1 ( 1 )

  Vznikl po pečlivém analyzování třiceti tisíc orgasmů. Dá se ovládat přes aplikaci, monitoruje intimní hrátky, zkoumá, nakolik se na potěšení podepisují faktory jako stres či dostatek spánku. Vibrátor Lioness nabízí masturbaci s daty. Proto ho tisk přirovnává k sexuálnímu Fitbitu. Vznikl po pečlivém analyzování třiceti tisíc orgasmů. Dá se ovládat přes aplikaci, monitoruje intimní hrátky, zkoumá, nakolik se na potěšení podepisují faktory jako stres či dostatek spánku. Vibrátor Lioness nabízí masturbaci s daty. Proto ho tisk přirovnává k sexuálnímu Fitbitu.

  13.01.20 00:00:00


 • Pohľad do minulosti: 14. septembra zomrel nezabudnuteľný Patrick Swayze a herečka i monacká kňažná Grace Kelly 1 ( 1 )

  Narodila sa v roku 1877 alebo 1878. Bratislava  14. septembra (SITA/HSP/Foto:TASR/AP/Lisa Lori Communications,The Kobal Collection) 14. septembra Narodenia 1849 – narodil sa ruský fyziológ Ivan Petrovič Pavlov. Objavil podmienené a nepodmienené reflexy, študoval nervovú sústavu. Laureát Nobelovej ceny za fyziológiu alebo medicínu z roku 1904. Zomrel v...

  Hlavné Správy 14.09.18 03:10:44